فکت گرافی - مدال حمایت از یک کودک دیابتی - رنگی رنگی

فکت گرافی – مدال حمایت از یک کودک دیابتی

فکت گرافی – مدال حمایت از یک کودک دیابتی

می دونید بچه ای که برای اولین بار می شنوه بیماری دیابت داره و باید روزی چند بار انسولین تزریق کنه چه حالی داره؟ اون نه می دونه انسولین چیه؟ چطوری باید تزریق کنه؟ چه موقع و چه مقدار باید تزریق کنه؟ چطوری قندش رو باید اندازه بگیره؟ چطوری باید مراقب سلامتیش باشه تا در آینده خطر مرگ و نابینایی و قطع عضو تهدیدش نکنه !
با همه این واقعیت های ناراحت کننده، خبر خوب اینه که اگر این کودک یاد بگیره چطوری سبک زندگی اش رو با دیابت سازگار کنه، احتمال وقوع این خطرات خیلی کم میشه. ولی برای رسیدن به این جایگاه خوب، نیاز به کمک من و شما هست.

چیزی که منتظر ماست نه یه کار سخت و پر مسئولیت اجتماعی که یه لیوان خوشگل و با نمکه. اعضای انجمن دیابت گابریک؛ که بزرگترین انجمن دیابت خاورمیانه است، روی ماگ‌ها شخصیت کارتونی انجمن‌شون رو چاپ کردن تا با فروش اون به بچه‌ها کمک کنن. خرید هر کدوم از این ماگ‌ها فرصت جدیدی برای یه بچه فراهم می‌کنه تا سالم و شاد باشه. برای مشارکت تو این کار انسانی کافیه با شماره ۸۲۴۳۳، داخلی ۴ تماس بگیرید و سفارش لیوان کیپو بدید. این بهترین هدیه برای بچه‌های مبتلا به دیابت و کسائیه که دوست‌شون دارید.

قیمت این ماگ ۳۰ هزارتومن هست ولی خود ماگ ارزش ریالی خاصی نداره. در واقع شما ۳۰ هزار تومن رو برای حمایت از یک کودک می پردازید و انجمن دیابت گابریک برای تشکر این ماگ رو تقدیم شما می کنه.

تصویر زیر به شما نشون می ده این ۳۰ هزار تومن چه نتیجه ای در زندگی یک کودک دیابتی داره:

گابریک

لیوان گابریک 

این دو صفحه رو هم خوبه ببینید :

کلاس های آموزشی گابریک، ویژه کودکان دیابتی

بچه ها! کیپو. کیپو! بچه ها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. zeinab borande seifi
    ۷ مرداد ۱۳۹۲

    سلام واقعاممنون
    واقعا بچه ی دیابتی داشتن خیلی سختهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...