غذاهایی که با بچه ها حرف می زنند - رنگی رنگی

غذاهایی که با بچه ها حرف می زنند

غذاهایی که با بچه ها حرف می زنند

وقتی حرف از مادر ها میشه، یاد مهربونی ها، فداکاریها، دلسوزی ها، و البته دستپخت های خوشمزه شون میفتیم که نمیشه با هیچ غذای دیگه ای توی دنیا عوض کرد!

سامانتا لی هم یه مادر مالزیاییه که غذا خوردن بچه های کوچولوش درگیری ذهنیش شده و به خاطر همین یه فکر جالب به سرش زده. سامانتا برای هر وعده غذا ها رو به شکل های جذاب کارتونی برای بچه ها درمیاره، تا غذا خوردن رو براشون به یه اتفاق جذاب تبدیل کنه. خوبی داستان اینه که این شیوه ای که سامانتا پیش گرفته حسابی جواب میده و اونها هر روز برای دیدن طرح های جدید مامانشون، و داستانی که این بار میخواد راجع به اون طرح تعریف کنه، لحظه شماری می کنن.

سامانتا یه خانم خونه دار معمولیه که هیچ جور دوره ی یا کلاس هنری تا به حال نرفته، ولی انقدر ذوق و روحیه ی قوی داره که خودش ابتکار می کنه و کارهای هیجان انگیز انجام میده. هر بشقاب چیزی حدود یک ساعت و نیم طول می کشه تا حاضر شه، اما سامانتا به خاطر عشقش به طراحی و خلق کردن، و مهم تر از همه بچه هاش، از این زمانی که صرف می کنه لذت می بره! اون در حین کار از غذاها عکاسی می کنه و به صورت مرحله به مرحله توی وبلاگ خودش، یعنی eatzy bitay ، آپلود می کنه. گاهی هم از کارهاش فیلم می گیره و در صفحه فیس بوکش میذاره تا همه مادرهای خوش ذوق دنیا بتونن از ایده هاش استفاده کنن.

سامانتا از درست کردن طرح شخصیت ها یا جاهای معروف مثل برج ایفل، زورو، انگری بردز، نینجا، اسنوپی و… استفاده می کنه، تا برای همه  بچهای سرتاسر دنیا آشنا باشه.

البته در کنار ظاهر زیبا و جذاب، کیفیت و مزه ی غذا هم برای سامانتا مهمه و سعی می کنه هر روز با خریدن میوه ها و سبزیجات تازه، غذاهای سالم و متنوعی درست کنه، چون به هر حال مزه ی غذا هم برای بچه ها خیلی مهمه.

اینجوریه که یه مادر خانه دار میتونه از توی خونه اش، با یه کم به کار انداختن خلاقیتش، برای کلی مادر دیگه که سرتاسر جهان مثل اون دارن زندگی می کنن، منبع انرژی و ایده های جالب بشه!

وبلاگ سامانتا رو میتونید اینجا ببینید!

1  2

3  4

بهار شهرابی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نیلوفر
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۴

  رنگی رنگی جان آدرس وبلاگشون اشتباهه. این آدرس مربوط به یه سایت کفش ورزشیه
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴

   قبلا این بود سایتشون 😐
 2. Faeze
  ۲۲ مهر ۱۳۹۷

  آدرس سایتشون الآن اینه:
  http://leesamantha.comارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...