طالع رنگی - 6 تا 11 شهریور - RangiRangi

طالع رنگی – ۶ تا ۱۱ شهریور

طالع رنگی – ۶ تا ۱۱ شهریور


فروردین
در این هفته، سیاره مریخ وارد برج عقرب می‌شه و پنجشنبه از خونه ارتباطاتت عبور می کنه. برج عقرب برج بیرحمی است و این یعنی تشدید شدن هر کاری که مشغول هستی. منفی بهش نگاه نکنی، درسته که اگر در رابطه ای هستی ممکنه کمی فراز و نشیب پیدا کنه ولی اگر در رابطه ای نیستی، این ورود به خونه هشتم مریخ، یعنی باید قوی‌تر از همیشه دنبال چیزی باشی که می‌خواین بهش برسی. این هفته می تونه هفته اش باشه اگر کمی فشار رو بیشتر کنی.

اردیبهشت
وسوسه شده‌ای کنار بکشی و جالبه که اتفاقا این استراتژی ممکنه کار کنه. این کارکرد آرامش دهنده است اما کوتاه مدت. به زودی باید با واقعیت برخورد کنی. ورود مریخ به خونه هفتم تو همیشه خطر کشمکش جدیدی رو داره، چه با آدم های قدیم چه با افرادی که جدید می بینی. ازش پرهیز کن و وارد بحث نشو.

خرداد
سعی می کنی به کسی تکیه کنی ولی بدون که برای موفقیت به چیزی بیشتر از این نیاز داری. یک نفر می تونه تاثیر مهمی این هفته ات داشته باشه و برای اینکه این فرصت رو بهش بدی سعی کن روی شباهت‌هاتون تکیه کنی نه روی تفاوت‌ها. اگر بتونی هدف مشترکی بین کارهای خودتون پیدا کنی، بهت کمک می کنه از دست اندازها عبور کنی.

تیر
نپتون همیشه حامل رویا است و حالا در حال گذر از مریخ. اونهم در خانه عشق تو. این یعنی مشغول شدن احتمالی ات به یک رویای شیرین و دور شدنت از هدف اصلی. لازم نیست لذت رویابافی رو از خودت بگیری ولی برای اینکه لذت‌هات رو پایدار کنی، مواظب گذر مریخ هم باش و از مسایل واقعی زندگی غافل نشو. اگر لازمه از کسی که بهش اعتماد داری کمک بیشتری بگیر.

مرداد
این هفته لازم نیست زیاد نگاه کنی و دنبال نشونه ها باشی. ماه و عقرب با سرعت در خونه ریشه ها پایین می رن و این یعنی این هفته مهمترین اطلاعاتت رو از احساسات درونی‌ات دریافت خواهی کرد. مشکلات عاطفی قدیمی به خودی خود محو نمی‌شن. لازمه باهاشون برخورد کنی. برای اینکه بتونی ترس‌های قدیمی‌ات رو کنار بذاری باید شجاع باشی و صادقانه سعی کنی ریشه‌هاشون رو بشناسی. صبر در این هفته به نفعت نیست. سعی کن روبرو بشی و مسایل رو واقعا حل کنی.

شهریور
خودت رو معطل چیزهای کوچیک نکن. جزییات روزمره زندگی ات رو سخت نگیر و به خودت اجازه بده با جریان سیال اطرافت حرکت کنی. اینکار باعث می شه سرعت بگیری بدون اینکه مجبور باشی در مقابل هر چیزی که باهاش مخالفی مقاومت کنی. انرژی‌هات رو نگه دار. هر چقدر به آخر هفته نزدیکتر بشه احتمال رسیدن یک خبر خوب بیشتره. دنبال خبر بگرد و خواهی شنیدنش.

مهر
شاید تعجب کنی ولی این هفته برات هفته کلمات است. چیزهای خوبی می شنوی و چیزهای خوبی میگی. ماه به صورت فلکی کماندار رسیده و این یعنی قدرت بالای صحبت برای تو – بخصوص در جمعه و شنبه. از حالا تا شش هفته بعد، مریخ پر انرژی برات در عقرب خواهد بود و این یعنی باید سعی کنی در بذل و بخشش وقت و انرژی و منابعت دقت بیشتری بکنی تا انبارهات خالی نشن.

آبان
هیچ وقت از الان برای رسیدن به چیزهایی که از بقیه می خوای مناسب تر نیست. اگر درخواستی از کسی داری مطرح کن. اگر لازم داری کمی ورزش کن چون بهت اجازه خواهد داد احساس رضایت از خود بالاتری داشته باشی و این به نوبه خودش باعث می شه بقیه درخواست‌هات رو جدی‌تر بگیرن. این شرایط خاص ستاره ها برای تو تا ۲۳ مهر ادامه خواهد داشت ولی فکر نکن هنوز خیلی وقت داره. زودتر درخواست‌هات رو مطرح کن تا بقیه فرصت داشته باشن به حرفت گوش بدن.

آذر
کشف اینکه واقعیت چیه برات سخت خواهد بود. بهترین کار اینه که سعی نکنی خیلی کنکاش بکنی و به جاش به احساسات اولیه‌ات بها بدی. راستش خطر اینه که تصمیم بزرگی در این هفته بگیری و بعد مجبور بشی در عرض چند روز تغییرش بدی. در طول هفت روز آینده بهتره قبل از اتخاذ هر تصمیم بزرگ، دو سه روز بیشتر بهش فکر کنی.

دی
حتی اگر به خوبی همیشه نبوده باشی، این هفته دوستانت بیشتر متوجه کارهای خوبی که براشون می کنی می‌شن. حتی ممکنه ازت تشکر ویژه ای بشه – چیزی که به دلت بشینه. سعی کن قول زیاد به کسی ندی. اواسط هفته فرصت خوبیه برای وقت گذرونی با کسانی که دوستشون داری چون ماه سریعا داره به صورت فلکی تو نزدیک می شه.

بهمن
به سفر فکر می کنی. خیلی هم عالیه. هم می‌شه از فکرش لذت برد هم از خودش. اگر امکانش هست براش برنامه ریزی کن. رسیدن ماه به خونه گروه یعنی بهترین وقت است برای اینکه درگیر یک کار گروهی مثبت باشی. اگر کاری نمی‌شناسی خودت دوستانت رو جمع کن و یک کار گروهی ترتیب بده. همه لذت خواهند برد. قلب‌ها گاهی نیاز دارن که به هم وصل بشن.

اسفند
جدا شدن از رویاها سخته ولی متاسفانه وقتش فرا رسیده. برای کاری آرزوهای خیلی خوبی داشته ولی الان ظاهرا دیگه براش دیره. خودت رو براش ناراحت نکن. جنبه مثبت ماجرا اینه که حالا فضای بازتری داری برای کارهای جدید. سعی کن چیزی رو بدون امتحان کردن رد نکنی. در طول هفته یک پیشنهاد جالب خواهی داشت که رد کردنش شادی آینده ات رو کم می کنه – قبولش کن. با لبخند.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...