طالع رنگی - 28 مرداد - 3 شهریور - RangiRangi

طالع رنگی – ۲۸ مرداد – ۳ شهریور

طالع رنگی – ۲۸ مرداد – ۳ شهریور

فروردین
رسیدن مریخ مهاجم و پر انرژی به زحل موقر و آرام در روز جمعه به معنی کشمکش‌ در روابط است. اگر رابطه جدیدی را شروع نکرده‌ای یکی دو روز دیگر هم دست نگه دار و اگر با کسی در رابطه هستی، از بگو مگو پرهیز کن. با صداقت در مورد خواسته‌ها می‌توانی شرایط سخت پیش آمده را رد کنی. از اواسط هفته رسیدن ماه نو به خانه جدید وضع را راحت‌تر خواهد کرد.

اردیبهشت
شرایط برایت کمی پیچیده است. اول این هفته، سیاره زهره برخوردی تنش زا با اورانس دارد و این کارها را به هم می‌زند. سعی نکن با اصرار به برنامه‌ها یا آدم‌ها یا اهداف قدیمی وفادار بمانی. جرات برخورد با چیزهای جدید را در خودت افزایش بده. ماه نو، به تو کمک خواهد کرد تا از فراز و نشیب تغییرات بگذری.

خرداد
این هفته یک امتحان در پیش رو خواهی داشت. روی مساله متمرکز باش تا بتوانی از این آزمون سربلند بیرون بیایی. هرچقدر که دقیق تر سعی کنی به مساله نگاه کنی، نتیجه بهتری خواهی گرفت و از ماحصل کار راضی‌تر خواهی بود. این هفته شانس هیچ نقشی در زندگی تو ندارد پس اگر علاقمند به موفقیت هستی، خودت دست به کار شو. رضایت حاصل از انتخاب صحیح، اعتماد به نفست را افزایش خواهد داد.

تیر
این ماه نو در شب یکشنبه مستقیما روی خانه اعتماد به نفس تو قرار گرفته و این یعنی انرژی و شادابی برای تو. از این انرژی درست استفاده کن. یک مکالمه در پیش رو داری که باعث تغییر در بخشی از زندگی ات می شود. سعی کن حرف‌هایت را بدون احساساتی شدن بزنی. خجالت را کنار بگذار و مستقیما سوال‌هایت را بپرس تا واقعیت‌ها را بدانی.

مرداد
از اول همین هفته، تو مرکز توجه خواهی بود. ماه جدید متعلق به توست و حتی اگر تا این لحظه از حوادث اطراف راضی نیستی و احساس خستگی داری، این وضع تغییر خواهد کرد. این هفته برای تو مانند شروع یک سال جدید است. به سال گذشته نگاه کن و برای سال بعد برنامه بریز. در هفت روز آینده هیچ کس شانس موفقیتی بیشتر از تو ندارد پس با هر کسی که خواستی وارد رقابت بشو. منتظر دعوت نمان و خودت وارد میدان شو.

شهریور
حس میکنی باید با جنبه معنوی‌تری از خودت روبرو شوی. نباید اجازه می‌دادی فشار زندگی فیزیکی، احساساتت را سرکوب کند ولی هنوز هم دیر نشده. کارهای خوبی که در گذشته می‌کردی را از سر بگیر. همه هنوز تو را به آن کارها می‌شناسند و شروع دوباره‌اش هم راحت است. اگر لازم شد برای اینکار با آدم‌های جدید آشنا بشوی، اینکار را بکن.

مهر
ماه نو شده و بیشترین تاثیر آن برای متولد مهر، روشنایی زندگی اجتماعی است. خوشبختانه تقریبا هر مکالمه یا بحثی در این هفته می‌تواند تاثیر موثری در زندگی عاشقانه آینده‌ات داشته باشد. ببین از زندگی چه می‌خواهی اما مواظب دو نکته باش: زیاد رویابافی نکن و همه اهداف را در یک لحظه دنبال نکن. این هفته در یک گردش کسی را می‌بینی که از دیدنت بسیار خوشحال می‌شود.

آبان
این ماه جدید برای هر کسی که ماه هیجان و کارهای جدید باشد برای تو یک علامت خطر است. این هفته را آرام بگذران.  برای تو نور ماه نوی یکشنبه روی خانه خورشید می‌افتد و این یعنی بهتر است سعی کنی در سایه بمانی و زیاد جنب  و جوش نداشته باشی. البته حضور سیاره مریخ تشویقی است برای عمل کردن بر طق غرایز و احساسات عاشقانه. در برابر این مقاومت نکن. به نشانه‌های اطرافت نگاه کن و در لحظه مناسب دست به عمل بزن.

آذر
خانه برنامه ریزی با ماه نو روشن خواهد شد و این یعنی فصل برداشت شروع شده است. اگر برنامه‌ای ریخته باشی و برای هدفت تلاش کرده باشی، این هفته نتیجه آن را خواهی دید. اگر به قدرت برنامه را پیش نبرده‌ای هم نگران نشو. فصل برداشت کار چندانی از آن‌ها که چیزی نکاشته‌اند بر نمی‌آید پس نیازی به نگرانی هم نیست. این هفته را خوش بگذران و از زندگی لذت ببر. ایمیل‌هایت را هم چک کن، خبر خوبی در راه است.

دی
تعطیلات این هفته را سعی کن با آدم ها یا حداقل محیطی جدید بگذرانی. اینکار به زندگی ات هیجان خواهد داد. درست است که حس می کنی به کمی استراحت نیاز داری ولی گاهی استراحت بهانه ای می شود برای فرار از هیجان. پیشنهاد می کنم کار و تفریح را با هم مخلوط کن. با همکارانت خوش بگذران و آدم‌های جدید ببین. اجازه نده مشاجره‌های کوچک کشدار شوند.

بهمن
شرایط فعلی زندگی‌ات برای یک راه حل سریع و ساده بیش از حد پیچیده است. این شرایط در آینده نزدیک می‌تواند برایت دید عمیق‌تری به دنیا بسازد. خبر خوب این است که رسیدن ماه لسو به خانه هفتم برای تو به معنای درخشش یک رابطه است. یک ماه تمام فرصت داری تا از این درخشش استفاده کنی. افراد جدیدی به زندگی ات داخل خواهند شد که لازم است برای حداکثر استفاده از این فرصت، خشم و قضاوت را کنار بگذاری. دقت کن که معمولا اولین عکس العمل، بهترین عکس العمل نیست. فکر کن و تصمیم بگیرم.

اسفند
اگر پارتنری داری، لازم است این هفته مسائلی را با او در میان بگذاری. مدتی است که این حس را داری و تقریبا بهتر از این هفته زمانی را برای اینکار پیدا نخواهی کرد. بر خلاف تصورت نتیجه به نفع هر دوی شما خواهد بود و باعث شادی. اگر در حال حاضر کسی شانس با تو بودن را ندارد بهتر است این فرصت را برایش فراهم کنی. سخت گیر نباش و با یک نگاه یا لبخند دوستانه به کسی که علاقمند تو است نشان بده که اجازه دارد برای حرف زدن جلو بیاید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...