طالع رنگی - 27 شهریور تا 2 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی – ۲۷ شهریور تا ۲ مهر

طالع رنگی – ۲۷ شهریور تا ۲ مهر

فروردین
گاهی دقیقا می‌دانی که می‌خواهی چه کاری بکنی ولی این هفته با حضور خاکستری نپتون، دیدن هدف کمی سخت‌تر شده. حتی اگر فکر کنی که می‌دانی چه نظری داری و سعی کنی آن را بگویی، کلماتی که از دهنت بیرون می‌آیند معنا را تغییر خواهند داد. به جای شروع صحبت با تصمیم قبلی در مورد محتوا، به سر میز مذاکره برو و بیشتر گوش بده.

اردیبهشت
تبادل نظر با خانواده گاهی پیچیده‌تر از آنی است که فکرش را می کنی. سعی می کنید صحبت کنید ولی افراد از بحث برداشت‌های متفاوتی دارند. متاسفانه اینکه بدانی چه چیزی خوشحالت می کند کاربرد چندانی ندارد چون دیگران نظرات متفاوتی دارند. بهتر است انعطاف بیشتری نشان بدهی و پیش بینی می شود با دیدن نتایج جذاب «عدم تلاش برای کنترل همه شرایط»، هیجان زده بشوی.

خرداد
این واقعیت که می دانی چه می خوای، به این معنی نیست که به آن می رسی یا حتی می توانی به روشنی خواسته‌ات را به بقیه بگویی. روز سه شنبه روز خوبی برای یک ارتباط یک طرفه است. اگر ایمیلی داری که مدت ها است ننوشته‌ای،‌ روز شنبه آن را بنویس. اگر هم چیزی در ذهنت نیست به چند تا از دوستان ایمیل بزن و احوالشان را بپرس، اینکار باعث هیجانی خواهد شد بیشتر از آن چیزی که حدس می زنی.

تیر
اول هفته بعد زمان گفتن چیزی است که می خواهی – بخصوص در رابطه. روز شنبه ماه وارد جدی می شود و اگر در مورد رابطه ات چیزی داری که بگویی و آن را به زبان نیاوری، فشار تحت کنترل بودن آزارت خواهد داد. در طول این هفته به خیالت بیشتر فرصت پرواز بده و الزاما سراغ اجرای همه ایده ها نرو. امروز روز فکر کردن است و فردا وقت اجرا.

مرداد
روزهایی است که برای زندگی کلی برنامه داری ولی بعد با شروع روز کشف می کنی که تمام روز باید به تمیز کردن میزهای شلوغ و مرتب کردن افکار مغشوش سپری شود. این روزها سخت ترین کار تلاش برای عقب نماندن به برنامه ریزی اولیه است. به جای این تلاش، در طول این هفته پر از کارهای خرده ریز، فهرستی از چیزهای مهم تهیه کن که بعد از جمع و جور کردن کارهای بی اهمیت ولی نیازمند توجه فوری، به سراغشان بروی. ورود خورشید در آخر هفته به برج میزان به تو زمان کافی برای رسیدگی به کارهای مهم را خواهد داد.

شهریور
این هفته برای هیچ کس هفته کارهای جدی نیست از جمله متولدین شهریور ماه. رسیدگی به کارهای طولانی مدت و حساب کتاب های سخت را کنار بگذار و به برنامه کلی فکر کن – از خیالپردازی در مورد آینده نترس. در زندگی عشقی چیزی هست که به دوستت نگفته‌ای و آزارت می دهد. گفتن آن بار بزرگی از دوشت برخواهد داشت. اگر تا پنجشنبه حرف بزنید، زندگی در آخر هفته هیجان انگیزتر خواهد بود.

مهر
مهربانی ات باعث خواهد شد هر چیزی که می خواهی به دست بیاوری. روی روحیات، احساسات و خواسته‌هایت حسابی متمرکز بشو چون یک حس ساده که بدون دقت از کنارش گذاشته‌ای می تواند روی قضاوتت تاثیر بگذارد.

آبان
حضور ماه در جدی در خانه ارتباطات فرصت فوق العاده ای است برای ارتباط. این هفته بهترین فرصت ممکن است تا مساله ای را با صحبت و بعد وفاداری به نتایج صحبت حل کنی. اگر با کسی در رابطه نیستی، یک صحبت کاری ممکن است برایت مبدل به چیزی بیشتر از کار بشود.

آذر
متولدین آذر بهتر است این هفته را با دوستان خوبشان بگذرانند. کمی از کارهایت را کنار بگذار و بیشتر تفریح کن. ماه در خانه فلکی توست و این یعنی صحبت کردن برایت بیش از حد ساده است. گپ بزن و اگر از کسی خوشت آمده خودت باب بحث را باز کن. زمانی مناسب برای تغییر فاز یک رابطه؛ از این فرصت استفاده کن قبل از اینکه این تغییر فاز به چیزی بیانجامد که نمی‌خواهی.

دی
از نشان دادن ضعف‌هایت نترس. درست است که ضعف‌ها در کل دوست داشتنی نیستند ولی صحبت از یک ضعف، شجاعت است. به دوستانت فرصت بده تا در کارها و مسوولیت ها کمکت کنند چون این باعث شادی خودشان هم خواهد شد و خواهند دید که به آنها اعتماد داری.

بهمن
به خواسته‌های شخصی ات توجه کن و از بار مسوولیتت کم کن. شاید به نظرت برسد که خواسته‌هایت ارزش تلاشی که لازم است تا به آن‌ها برسی را ندارند ولی اینطور نیست. این هفته مراقب تصمیمهای غیرمنطقی باش و اگر لازم است اجرای تصمیم‌هایی که گرفته‌آی را به یک هفته عقب‌تر موکول کن. به احساسات خلاق مغز به اندازه احساسات عاشقانه قلب اهمیت بده چون در روند خلاقیت اتفاق‌های خوبی برای قلب هم خواهد افتاد.

اسفند
این هفته ممکن است با پیچیدگی‌های متنوعی روبرو شوی و خیلی چیزها در تضاد با هم قرار بگیرند. سعی نکن حتما راهی را بروی که دیگران رفته‌اند، اگر پیشنهاد جدیدی گرفتی آن را قبول کن تا با سرزمین‌های جدید آشنا شوی. روز شنبه روز خوبی است برای یک پله بالاتر بردن رابطه‌ای که در آن هستی یا شروع یک رابطه جدید. به اطرافت دقیق تر نگاه کن و در خیابان کمی آهسته تر راه برو تا بقیه فرصت شروع رابطه داشته باشند.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. jaber
  ۲۷ شهریور ۱۳۹۱

  خدا قوت
  هر هفته منتظر بخش طالع رنگیتونم انرژی رنگی میده به آدم
  • نگار یعقوبی
   ۲۷ شهریور ۱۳۹۱

   خوشحالیم که این قسمت رو دوست دارین 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...