طالع رنگی - 24 تا 30 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی – ۲۴ تا ۳۰ مهر

طالع رنگی – ۲۴ تا ۳۰ مهر

فروردین
نیازی نداری متوقف شوی. با وجود شرایط سخت، به ساختن و خلاقیت ادامه بده. روابط خوبت با انسان‌ها کمک می‌کنه که همیشه ادامه بده و جلو بری. کارهای خوبی که می کنی نتیجه برنامه‌های خوب قدیمه اما برای اینکه در آینده هم به این برداشت خوب ادامه بدی لازمه الان دونه بکاری. به کسی حرف خوبی بزن و خوشحالش کن. این شاید از نظر تو کار کوچیکی باشه ولی برای اونها از یک متولد فروردین بسیار ارزشمند به حساب خواهد اومد و شاید تعجب کنی اگر بگم که حتی ممکنه زندگی‌شون رو عوض کنه.

اردیبهشت
از روز پنجشنبه ماه وارد خونه جدیدی می‌شه و بهت انرژی می‌ده تا بیشتر از قبل مواظب بدنت باشی. ورزش رو در این هفته جدی بگیر و حتی ممکنه حس کنی دوست داری اینبار نه توی فکرت بلکه در دنیای واقعی سراغش بری. پیشنهادم اینه که این انرژی رو به بقیه هم منتقل کن. اگر دنبال چیزی هستی و به دستش نیاوردی، به دوستانت بگو. اونها می ‌تونن کمکت کنن.

خرداد
این هفته برای تو هفته جالبیه. آدمی جدیدی رو می بینی که می‌تونه بهت پیشنهادی بده که خیلی چیزها رو عوض می کنه. وقتی ظاهر شد بهش لبخند بزن تا جلو بیاد. مسنجرت رو از حالت بیزی در بیار و در دسترس باش تا آدم ها باهات حرف بزنن. کمی توی ظاهرت تغییر بده ولی انقلاب هم نکن. درسته که مدل دلخواهت رو بدلی ولی کمی تغییر شاید باعث تغییرات بزرگتر بشه (: این هفت هفته توئه پس چیزهای جدید رو امتحان کن و از نتایجش خوشحال شو.

تیر
این هفته برای تو هفته پیدا کردن – یا ساختن – چیزی است که به ذهنت آرامش بده. روز دوشنبه ماه وارد خونه چهارمت می شه و این یعنی دنبال آرامش و راحتی و امنیت خواهی گشت – اونهم توی خونه خودت. وقت خوبیه برای تغییر دکوراسیون یا یک تمیزکاری خوب که مدت‌ها است عقب افتاده. فنگ شویی می گه اگر اجسام رو به شکل جفت در دکور استفاده کنی، باعث بهبود روابط بین فردی می شه. حتی اگر بهش اعتقاد نداری امتحانش کن؛ ممکنه کار کنه (:

مرداد
برای پیدا کردن چیزی که دنبالشی، لازم نیست به دور دست‌ها سفر کنی. به جای اینکه طبق روال هر روزه‌ات و بدون توجه به جزییات کارها رو پیش ببری، حداقل روزهای فرد این هفته – و ترجیحا همه روزها – رو سعی کن به جزییات و رویدادهایی که هر روز ساده از کنارشون رد می شی دقت کنی. در ضمن این هفته احتمالا متوجه خواهی شد که بین دو نقطه در رفت و آمد هستی بدون اینکه بخوای. چاره ای نیست. ادامه بده تا کارها تموم بشن و از رفت و آمد راحت بشی.

شهریور
بیشترین چیزی که این هفته برات داره، مسائل مالی است. مهارتت در بالانس کردن حسابی استفاده خواهد شد تا بتونی کارهای مالی رو تنظیم کنی. نیاز داری کمی صرفه جویی کنی تا به چیزی که می خوای برسی ولی با در نظر گرفتن، ارزشش رو داره. در بحث‌های عشقی در این هفته کمی محافظه کار باش. به روند قبلی هر چیزی که بوده ادامه بده و بدون که گاهی گرفتن یک دست و راه رفتن باهاش بهترین کار دنیا است. لازم نیست در هیچ چیز عجله کنی.

مهر
آماده‌ای که بازم احساس پادشاهی کنی؟ از همین امروز این فرصت برات فراهمه. از دوشنبه ماه درخشان برات خونه جدیدی رو باز می کنه که اگر دوست داشته باشی با فشردن یک دگمه می تونی دنیا رو ریست کنی. در این مدت حق داری کمی خودخواه باشی و برای پیشرفت خودت تلاش کنی. از چیزی خجالت نکش و یادت باشه که در این هفته فرمانروایی با توئه و حتی حق داری برای پیشرفتت به کارهایی دست بزنی که قبلا ازشون خجالت می کشیدی. عمل کن، حرف بزن و پیروز شو.

آبان
ماه پر نور در خونه دوازدهم نشونه خوبیه که متولد آبان بالاخره می‌تونه بعد از مدت‌ها با چیزی که رنجش می‌داده کنار بیاد. افراد کمی به اندازه متولدین آبان دچار احساسات نوستالژیک می‌شن ولی وقتی یک آبانی با خاطره‌ای بد در گذشته تسویه حساب کرده باشه، دیگه تسویه حساب کرده و اونو کنار گذاشته – و حالا این فرصت نصیبت شده. اگر لازمه فکر کن، اگر لازمه گریه کن و اگر لازمه حرف بزن اما حالا وقت کنار اومدن با چیزی است که مدت‌ها آزارت داده. یوگا و تمرکز می‌تونه واقعا برات مفید باشه.

آذر
اگر گروه خوبی از دوستان داری دعوتشون کن یا دور هم جمعشون کن. قرار نیست بیش از حد زحمت بکشی یا خودت رو به سختی بندازی – ساده و دوستانه ولی پر از صحبت و خوشگذرونی. فرصت خوبی داری برای کارهای جمعی. اگر می‌خوای این ترکیب خوب ماه و خونه‌ات رو فقط صرف یک مهمونی نکرده باشی، در شبکه‌های اجتماعی برای چیزی که دوست داری تبلیغ کن. حلقه دوستانت خوشحال خواهند شد و به یک کار خوب که از نظرت مفیده هم کمک خواهی کرد. در این هفته درخشان جدا از شاد کردنت دوستانت فرصت داری نورت رو به یک چیز خوب دیگه هم بتابونی و بهش کمک کنی در لوای تو رشد کنه. استفاده‌اش کن 😉

دی
هفته سردرگمی پیش رو داری. اطرافیان بیشتری از چیزی که باید به زندگی ات سرک می‌کشن و این آزار دهنده می‌شه. حتی محیط کار هم پر تنش شده و مدیرت گیرهایی می ده که انتظارشون رو نداری. اما مهارت اصلی تو مثل همیشه همینه که از کنارش تنش‌ها بدون زد و خورد عبور کنی. سوت بزن و رد بشو. اگر بتونی از دعوا دوری کنی، اوایل هفته بعد خبرهای خوبی می گیری. تلاشت رو بکن چون بی سر و صدا رد شدن بهترین استراتژی در مقابل کسیه که به شکل منطقی سعی می کنه تنش درست کنه.

بهمن
هفته علم! خیلی عجیبه ولی از دوشنبه ماه دقیقا می افته توی خونه دانش و این یعنی متولد بهمن قراره چیز جدیدی یاد بگیره. در گذشته این می‌تونست نشونه یک سفر جدید باشه ولی در دنیای ما شاید بشه بدون سفر هم چیزهای جدید دید. برای اینکه مجبور نشی از تجربه چیز یاد بگیری، توی یک کلاس ثبت نام کن. یک کتاب جدید بخر و خوندنش رو شروع کن یا به سراغ کسی برو که بتونی با حوصله و علاقه به حرف‌هاش گوش بدی. این روش آخر ممکنه فتح بابی هم باشه برای هفته دیگه که قراره عمل جای علم رو بگیره.

اسفند
متاسفانه اگر انتخابی برات در این هفته پیش بیاد، باید بین همه و هیچ انتخاب کنی و راه میانه‌ای نیست. سعی کردن برای رسیدن به چیزهای خوب هر دو طرف، در این هفته مقدور نیست و باید از چیزهایی بگذری تا چیزهای دیگه‌ای رو به دست بیاری. اما این بدشانسی در انتخاب با موقعیت خوبت در کمکی که از یک دوست خوب میگیری جبران می شه. اگر جای چیزی خالیه اون رو به شکل درد دل با کسی که فکر می کنی توان حلش رو داره در میون بذار و از نتایجش شگفت زده بشو.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...