طالع رنگی - 20 تا 27 شهریور - RangiRangi

طالع رنگی – ۲۰ تا ۲۷ شهریور

طالع رنگی – ۲۰ تا ۲۷ شهریور

فروردین
اوایل این هفته با رسیدن خورشید به سنبله، وقت عرق ریختن تو است. کارهای سختی پیش رو است ولی از پسشان بر می‌آیی. بعضی ها می گویند بیش از حد به جزییات توجه می کنی ولی خودت میدانی که راز کار خوب، در همین دقت به چیزهایی که بقیه از آن‌ها غافل می‌شوند. اگر به موقع عمل کنی، نتیجه نهایی خودت را راضی و بقیه را شگفت زده خواهد کرد. اگر کسی با اشتباهش باعث شد به نتیجه برسی، عصبانی نشو و دوستانه اشتباهش را برایش توضیح بده.

 

اردیبهشت
این هفته، هفته درخشش توست. خورشید و همسایه‌اش عطارد روی خانه شهرت تو به هم رسیده‌اند و این بهترین موقعیت است برای خودنمایی کردن. نگران زیادی فعال بودن نباش و موقعیت را از دست نده. توان‌ات را به نمایش بگذار – حتی در لباس. اگر کم از لباس‌های رنگی استفاده می کنی این هفته با اضافه کردن یک رنگ، ببین که چطور هفته شهرتت می‌تواند به نفعت کار کند. بدرخش و بگذار بقیه این درخشش را ببینند.

خرداد
اوایل هفته را به کارهای شخصی اولویت بیشتری بده. درست است که در بیرون آدم مهمی هستی اما سعی کن با تعادل درست کردن بین بیرون و آدم‌هایی که برایت مهم هستند و برایشان مهم هستی، اجازه ندهی این فعالیت بیرونی به ضرر روابط شخصی تمام شود. به دوستان سر بزن و خوشحالشان کن.

تیر
چهار چشم بهر از دو چشم می بینند پس در کارهایت مشورت کن و از یک دوست صمیمی نظر بخواه. اگر کسی به تو پیشنهاد مشارکت در کاری داد حتما بپذیر. شاید برای پیشبرد کارهایت نیازمند یک سفر کوتاه باشی – مسیری که به نظرت دور می رسد – از آن وحشت نکن و سراغش برو.

مرداد
اواخر این هفته موقعیتی پیش می آید که می خواهی به کسی اعتراض کنی و صدایت درونت را بلند بلند به گوشش برسانی. واقعیت این است که هیچ وقت مثل همه فکر نمی کنی ولی گاهی احساس می کنی بهتر بود اینکار را می کردی و راحت‌تر بودی. اما این هفته هفته همنوایی نیست. خورشید با درخخش کامل در خانه دوم است و این یعنی ابراز صریح ارزشها و احساسات.

شهریور
خسته شده‌ای و بی حوصله؟ فکر می کنی تلاشت به اندازه کافی بها داده نشده؟ ممکن است درست بگویی ولی سعی کن به جای این فکرها روی هدف اولیه تمرکز کنی. این هفته برای تو هفته کندی است. سعی نکن زودتر از موعد به هدف‌هایت برسی چون اینکار باعث خستگی مفرط و بی انگیزگی خواهد شد. اگر با کسی همراه می‌شوی، کسی را انتخاب کند که از تو انتقاد نکند و دنبال نصحیت کردنت نباشد. با کسی باش که به تو انرژی می دهد.

مهر

قلب سخاوتمندت همیشه فرصت‌ها و دارایی‌ها را با همه تقسیم کرده اما شاید این بهترین حالت نباشد. تو فکر میکنی بخشیدن یک رابطه دو طرفه است اما این در مورد همه صادق نیست. در این هفته کمی کمتر برای بقیه وقت و انرژی و هزینه بگذار و منابعت را صرف اهداف خودت بکن. بر خلاف تصورت اینکار دیگران را ناراحت نخواهد کرد ؛ به شرطی که بتوانی نشانشان دهی که چقدر به آن‌ها کمک کرده‌ای و حالا لازم است کمی منابعت را برای خودت مصرف کنی.

آبان
اگر نمیتوانی چیزی را شکست دهی، با آن متحد بشو. خورشید و عطارد در خانه یازدهم هستند و این برای متولد آبان یعنی کنار گذاشتن موقت احساس رقابت و جایگزین کردن آن با همدلی و اتحاد. در هفته ای که برای تو تاکیدش روی ارتباط و دوستی است، پرچم سفید را بالا ببر، در شبکه‌های اجتماعی دوستان جدید اضافه کن و با لایک زدن به آن‌ها نشان بده که دوستشان داری.

آذر
در اواخر هفته فرصتی طلایی به دست می‌آید برای اضافه کردن یک نفر به حوزه دوستانت. یک دوست جدید که شاید خیلی بیشتر از آنکه اول فکرش را می کنی به هم نزدیک شوید. چشم‌هایت را باز نگه دار، از اینترنت بیرون بیا و در دنیای واقعی به آدم‌ها فرصت آشنایی بده. به یک مرکز خرید ، مهمانی یا گردش در فضای سبز برو تا بقیه فرصت کنند پیش قدم شوند. شلوغی‌ها را حذف کن و روی هدف متمرکز شو.

دی
انرژی‌های ماجراجویانه‌ات افزایش یافته و این هفته دنیا را عمیق‌تر از چیزی که قبلا فکرش را می کردی اکتشاف خواهی کرد. از پیش قدم شدن نترس. حتی ممکن است این ماجراجویی‌ها به مکان‌هایی ختم شوند که قبلا هرگز در آن‌ها نبوده‌ای؛ تا وقتی با عقل پیش می‌روی، به این انرژی فرصت ابراز شدن بده.

بهمن
تنها کسی که این هفته فضای عاشقانه‌ای را تجربه می‌کند. خورشید و عطارد در خانه اغواگری هستند و تو موجود منحصر به فردی هستی که این هفته مورد توجه‌های رمانتیک قرار می‌گیرد. توجه کن که اگر با کسی در رابطه هستی، این درخشش اغواگرانه ممکن است موجب حسادت شود. اگر چنین مشکلی بروز کرده، با یک متخصص صحبت کن. صحبت رو در رو در این مورد موفق نخواهد بود.

اسفند

تشخیص حقیقت از دروغ و واقعیت از افسانه در این هفته کار سختی است. نور خورشید و فلز عطارد در خانه مه گرفته دوازدهم گیر افتاده‌‌اند و این یعنی هیچ چیز شفاف نیست. اگر قرار بوده انتخابی بکنی، در صورت امکان تصمیم گیری نهایی را یک هفته به عقب بنداز تا خورشید از خانه دوازدهم بیرون بیاید و اگر کاری شروع می کنی آن را نم‌نمک پیش ببر تا فرصت کافی برای دیدن خروجی‌هایش داشته باشی. این هفته برای تو هفته شروع رابطه جدید نیست.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...