طالع رنگی - 21 تا 27 مرداد - RangiRangi

طالع رنگی – ۲۱ تا ۲۷ مرداد

طالع رنگی – ۲۱ تا ۲۷ مرداد

فروردین
کم کردن سرعت راحت نیست. استراحت کردن گاهی راه حل خوبی است. خوب است تلاش کنی از تکنیک های آرام کننده مثل تنفس عمیق بیشتر استفاده کنی و به بدنت فرصت بدهی با تغییرات هماهنگ شود.

اردیبهشت
فشار احساسی زیاد شده. ظاهرا کسی سعی می کند تحریکت کند تا کاری را بکنی که خودش دوست دارد. روش مقاومت جنگیدن نیست. گذشت کردن است. تحریک نشو و به زندگی معمول ادامه بده.

خرداد
بین برنامه ریزی برای آینده و رسیدگی به کارهای حال گیر کرده‌ای. مواظب باش به یکی بیشتر از آن یکی نپردازی. برای هر دو وقت بگذار. درگیری فعلی ات به زودی تمام خواهد شد و به دوران فعال و شادی که قبلی داشتی باز خواهی گشت.

تیر
آدمی جدیدی به زندگی‌ات آمده یا به زودی ظاهر خواهد شد. جدی‌اش بگیر. اینبار خوش‌شانس‌تر از دفعات قبل هستی و اگر کمی دقت کنی ممکن است جریان در جهتی که می خواهی پیش برود.

مرداد
کسی که به تو علاقه دارد تا حالا برای ابراز علاقه مردد بوده ولی از سه شنبه این هفته با رسیدن سیاره زهره به دو پیکر، جریان فرق خواهد کرد و وقتش است که با چشمی بازتر به اطرافت نگاه کنی تا اشاره‌ها را ببینی. این هفته و هفته بعد پتانسیل دارد یکی از رمانتیک ترین هفته‌های این چند ماه باشد.

شهریور
در این هفته با انتظارات غیرمعقول دیگران مواجه خواهی شد. درست است که برنامه خودت برای هفته متفاوت بود ولی خوب است به این درخواست‌ها هم توجه کنی. برای اینکه کارت راحت بشود، به تفاوت بین چیزی که می خواهی و شرایط واقعی توجه کن و کمی از وقتت را برای جوابگویی به خواسته‌هایی که خودت چندان به آن‌ها علاقمند نیستی اختصاص بده. با یک دوست درد دل کن.

مهر
این هفته برای اکثریت آدم ها هفته خیلی خوب نیست و تو هم از این امر استثنا نیستی. سرد نشو و به راهت ادامه بده. مدت ها بوده که برای رسیدن به هدفت نقشه کشیده ای و حالا که شرایط کمی سخت‌تر شده باید بدون فکر و خیال به راه ادامه بدهی. انرژی مثبت به زودی به زندگی بر خواهد گشت.

آبان
ما همیشه تقبیح شده‌ایم که خواسته‌های خودمان را در اولویت اول قرار ندهیم و به نیازهای دیگران قبل از خودمان توجه کنیم. اما اینکار همیشه هم درست نیست. به نیازهای خودت و خواسته‌هایت توجه کن تا رابطه سالمی برقرار کنی. وسط این هفته زمانی است که قدرت تصمیم گیری ات به اوج می‌رسد: انتخاب کن.

آذر
نیاز به یک سفر احساس می‌شود؛ حداقل یک مهمانی خوب که کسالت این چند هفته اخیر را پاک کند. وظایف روزمره آنقدر زیاد شده‌اند که ظاهرا جایی برای هیجان و تفریح باقی نمانده. شاید لازم باشد خودت مسبب جمع شدن دوستان بشوی.

دی
برنامه‌ها عقب افتاده‌اند ولی مهم نیست. تلاشت را کرده‌ای یا می‌خواستی بکنی ولی شرایط فراهم نبوده. این هفته فرصت بیشتری به چیزهای ماندگار زندگی اختصاص بده. برنامه‌های طولانی مدت‌ات را مرور کن و ببین برای شاد بودن در طولانی مدت چه چیزی کم داره و سراغش برو. یک فرصت چهار هفته‌ای برای شروع کارهای طولانی مدت موفقت آمیز داری؛ تا زهره از برج سرطان نگذشته بهتر است برنامه طولانی مدتی را شروع کرده باشی.

بهمن
در روابطت کاری یا اداری این هفته دقت کن. در صورتی که درگیرشان بشوی کشمکش طولانی تر از چیزی خواهد بود که انتظارش را داری. حتی ممکن است اشتباهات دیگران به ضرر تو تمام شود. اینها ناراحت کننده است ولی اگر پیش آمدند با لبخند به سراغشان برو تا دیگران حرفت را راحت‌تر باور کنند.

اسفند
دوست خوبی هستی و اگر به دیگران فرصت مناسب را بدهی، احتمالا یک نفر در همین ارتباط سراغت خواهد آمد. برای حرف زدن، درددل کردن، مشورت گرفتن یا موردی مشابه. برایش وقت بگذار چون این کمک نه فقط به معنی تغییر برنامه‌های جذاب خودت نیست که ممکن است باعث شروع یک رابطه جالب نیز بشود.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...