طالع رنگی - 17 تا 23 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی – ۱۷ تا ۲۳ مهر

طالع رنگی – ۱۷ تا ۲۳ مهر

فروردین
در موقعیت سختی هستی. دوست داری همیشه پیروز باشی ولی این ممکن نیست. شاید لازم باشه شکست موقت رو قبول کنی . وقتت رو با فکر کردن به شرایط بیرونی حروم نکن. به زندگی پیش رو فکر کن و اونو طوری تصور کن که می خوای و از فکرهای بدی که درگیرشون شدی بگذر چون تلاش بعدی موفقیت بیشتری برات به ارمغان خواهد آورد.

اردیبهشت
درمورد یکی از همکارها یا همکلاسی‌هات احساست تغییر کرده و فکر می کنی باید این رو باهاش مطرح کنی ولی الان وقتش نیست. از روز پنجشنبه که ماه به خونه پنجم عاشقی می رسه زمان مناسب‌خواهد بود برای کمی شیطنت و شادی. چشم ها و قلبت رو باز نگه دار تا چیزی جذابی که آخر هفته منتظرته رو ببینی. شاید یک نفر اعصابت رو خورد کنه اما فراموش نکن که چه برای عشق و چه برای دعوا دو نفر لازمن.

خرداد
این هفته کارهای مهمی منتظرت هستن؛ از جمله یک صحبت مهم در محیط کار. سعی می کنی دیدگاهی که قبلا داشتی رو حفظ کنی در حالی که خیلی چیزها در دنیای بیرون از تو تغییر کردن و دیگه کم کم مجبوری خودت رو باهاشون وفق بدی. آخر هفته شاید یکی دو جمله بد بشنوی ولی نذار روت تاثیر منفی بذارن. گرمای بودنت بقیه رو خوشحال می کنه ولی همه اش رو برای دیگران مصرف نکن. شاد باش و فکرت رو باز نگه دار تا بتونی از تغییرات عاطفی که اطرافت اتفاق می افتن بیشترین بهره رو ببری.

تیر
گفتن خواسته‌ها در یک رابطه خیلی هم کار ساده‌ای نیست ولی اگر بخوای چنین کاری رو بکنی هیچ وقت فرصتی بهتر از این هفته به دست نخواهی آورد. گفتن خواسته‌ها بدون التماس و خواهش و بدون اینکه سعی کنی خودت رو قربانی نشون بدی، تاثیر بیشتری دارن. از روز چهارشنبه به بعد آدم ها به درک بهتری از حرفهات می رسن چون ماه دقیقا وارد خونه ارتباطاتت می شه. به طرفت نشون بده که حاضری به حرفهاش گوش بدی و اونها هم به حرفهات گوش خواهند داد.

مرداد
نسبت به روزهای آینده امید خوبی داری ولی چیزی هم هست که درست کار نخواهد کرد. خبر خوب اینه که در این هفته پر از درخشش ماه توی خونه ارتباط خواهی تونست در مورد چیزهایی که مدت ها است در فکرته صحبت کنی اما بخشی از اونها به درستی درک نخواهند شد. از روز پنجشنبه با بودن ماه در خونه خودت، حسابی نظرها رو جلب خواهی کرد. اینکه خودت شروع کننده یک رابطه باشی ایده خوبه اما مواظب باش به نظر نیاد در حال تلاش اضافی هستی.

شهریور
یک لحظه جادویی منتظرته. صبح جمعه ماه به ونوس عاشق می‌رسه و درست در برج فلکی تو. این بهترین وقت عاشق شدن نیست بلکه یک لحظه نابه برای دمیدن انرژی توی یک رابطه. یک صبحانه کامل و خوب و با حوصله می‌تونه نه فقط یک روز خوب که حتی یک هفته یا حتی یک ماه عالی رو بسازه. رابطه‌ها به انرژی احتیاج دارن پس از این فرصت استفاده کن و طرفت رو خوشحال کن. در زندگی کاری اما دچار شرایط کمی پیچیده میشی و با هر اطلاعات جدیدی که می گیری پیچیدگی بیشتر می شه. نگرانش نشو و قبل از هر تصمیمی صبر کن تا واقعیت‌ها خودشون رو نشون بدن.

مهر
سیاره‌ات زهره داره از خونه دوازدهم یعنی معنویت و رویا رد می شه و انرژی زیادش بهت اجازه نمی ده ریلکس و آروم باشی. قدم زدن یا حتی یک سفر کوتاه نیم روزه می تونه کمی آرومترت کنه. ماساژ بگیر یا به موزیک آروم گوش بده. در این شرایط کوچکترین چیزها ممکنه تاثیر بزرگی روی رابطه‌هات بذارن پس مواظبشون باش.

آبان
در این هفته احساسات بسیار قدرتمندی داری؛ حتی در مقایسه با یک عقرب. می‌توانی بدون نگرانی از رد شدن در مورد احساساتت صحبت کنی تا خودت را خلاص کرده باشی ولی اگر واقعا به دنبال تایید هستی پیشنهاد می کنم کمی صبر کنی و در زمان بهتری حرف بزنی.

آذر
در سطح همه چیز بین تو و دوستان منطقی و آروم به نظر می‌رسه ولی اون پایین کشمکش‌هایی در جریانه. شاید در مورد یک کاری که دنبالشی احساس راحتی نمی کنی و نگران قضاوت بقیه هستی. ماه در اواخر هفته به برج سنبله و میزان می رسه. پر هیجان و پر انرژی و صریح بودن با دوستان قدیمی مشکلی نداره اما اگر دوستی جدیدی شروع می کنی بهتره کمی ملایم پیش بری و فرصت بدی که طرف فضای ذهنی تو رو درک کنه.

دی
کار هنوز ادامه داره و کسی ازت کارهایی رو می خواد که احساس می کنی وظیفه تو نیست. خطری که تهدیدت می کنه اینه که چند تفاوت کوچیک در عقیده رو اینقدر بزرگ ببینی که شادی‌ات رو به مخاطره بندازه. برای بقیه سخنرانی نکن و به عقیده‌شون احترام بذار ثمره اینکار رو در آخر هفته خواهی دید.

بهمن
این هفته کارهای متنوعی رو تموم می کنی و از خودت راضی خواهی بود. معلومه که این موفقیت خستگی‌اش رو هم خواهد داشت. بین کارهات وقتی برای استراحت و رسیدن به خودت بذار. از نظر عشقی هفته خوبی در پیش رو نیست و برات بهتره امن و امان بگذرونی‌اش بدون اینکه سعی کنی حرکت جدیدی بزنی.

اسفند
کمی گیج به نظر می‌رسی. یک همکار،‌ دوست یا پاتنر ازت انتقاد تندی کرده و این استرس‌زا است. برای غلبه بر این شرایط مثبت بمون و سعی کن به چیزهای خوبی که در انتقادات بوده یا خواهد بود فکر کنی. از عصر پنجشنبه به بعد ماه وارد خانه رابطه‌ات می شه و این یعنی قدرت بیشتر تو توی پیش بردن نظرت. آرزومند بهترین ها بودن در دنیای واقعی چندان کارا نیست. به جاش سعی کن صادق باشی و حرف بزنی تا در این هفته خاص‌، نتایجی بیشتر از چیزی که انتظارش رو داشتی بیگری.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...