طالع رنگی - 13 تا 19 شهریور - RangiRangi

طالع رنگی – ۱۳ تا ۱۹ شهریور

طالع رنگی – ۱۳ تا ۱۹ شهریور

فروردین
این هفته برای شما هفته عجیبی است. دو طالع متضاد در اوج هستند. ماه بالا به شما می‌گوید که باید کنترل را در دست بگیرید و عمل کنید در حالی که سردرگمی‌های روزهای قبل هنوز باقی است و باعث می‌شود نتوانید به کارها سرعت بدهید. کشف راه حلی برای پاسخگویی به هر دوی این وضعیت‌ها کار سختی است و شاید بهترین راه حل این باشد که در این هفته دست به کاری جدید بزنید ولی فقط در سطح برنامه ریزی و برای فرصت دادن به احساساتتان تا خود را با شرایط جدیدی که دارید ایجاد می کنید هماهنگ کنند.

اردیبهشت
هنوز آماده عبور از آرزوهای مرسوم و احساساتی که به آن‌ها عادت کرده‌ای، نیستی. به خودت سخت نگیر. لازم نیست از سرعتی که احساس می کنی مناسب است، سریعتر حرکت کنی. حتی لازم نیست همه کارهایت را برای بقیه توضیح بدهی. به زمان‌بندی جهان اعتماد کن و باور داشته باش که کاری که مشغولش هستی دقیقا طبق برنامه زمانی مناسب پیش می‌رود. نه سعی کن سریعتر باشی نه کندتر. با جریان حوادث حرکت کن و موفق خواهی شد.

خرداد
برج حوت و ماه کامل که در خانه «شریک» تو می‌درخشد یعنی تغییری بزرگ در یک رابطه. چیزی که باید در این هفته به آن دقت کنی این است که احساسات گاهی اهمیتی بیشتر از شواهد بیرونی دارند و بهتر است به آن ها وزن بیشتری بدهی. در این هفته اجازه نده چیزهای کوچک ولی «واقعی» احساسات غریزی‌ات را تحت الشعاع قرار دهند. فراموش کن و ببخش و با اینکار روی زخم‌هایی که اگر بمانند قدیمی می‌شوند مرهم بگذار.

تیر
سعی می کنی در جمع بدرخشی. در مورد چیزی عقیده تندی پیدا می کنی ولی بهتر است دست نگه‌داری و بنا به آن عمل نکنی چون با کم رنگ شدن ماه، نظراتت هم ملایم‌تر خواهد شد. در رابطه‌های عاشقانه‌ات تحولی نیست. هفته آرامی را خواهی گذراند و بهتر است عجله‌ای هم نداشته باشی چون اتفاقات در زمانی نزدیکتر از آنچه فکر می کنی انتظارت را می‌کشند.

مرداد
مطمئن نیستی که اولویت اصلی زندگی‌ات چیست و این باعث می‌شود نتوانی با تمام قوا به پیش برانی. مسیر در حال باز شدن است اما اگر تمام انرژی‌ات را برای رسیدن به هدف بگذاری، سرعت کم تو را سرخورده خواهد کرد. این هفته برای همه هفته کندی است پس تو هم تلاش زیادی نکن که از زمان جلو بزنی. در این شرایط کند، بهتر است اهداف بزرگ را برای هفته‌های دیگر بگذاری.

شهریور
باید کار درست را انجام بدهی حتی اگر باعث فشار روحی بشود. مدتی است عقب کشیده‌ای اما حالا که با احساساتت صادق‌تر هستی وقت عمل شده. نقشه بکش و شروع به اجرا کن. با خودت فکر کرده‌ای و می‌دانی چه می‌خواهی پس برو به سراغش – البته کار ساده‌ای نیست. به خودت یادآوری کن که زیاد فکر کرده‌ای و هدفت شادی طولانی مدت است و نه یک لذت آنی پس با حوصله برنامه‌ بریز و پیش برو.

مهر 
در این هفته یک رفتار درست می تواند موقعیتی که به نظرت خوب نیست را به یک موفقیت تبدیل کند. اگر لازم است از یک نفر کمک بگیر. خوب است کمی از تفریح بزنی و روی هدفت تمرکز کنی و وقت بیشتری برایش بگذاری چون اینکار باعث خواهد شد هفته‌های بعدی وقت بیشتری برای تفریح داشته باشی.

آبان
این هفته، بر خلاف بقیه برای تو یک هفته مناسب برای تفریح است. سعی کن خوش بگذرانی و حتی اگر لازم شد خودت پیش قدم شو برای دور هم جمع کردن دوستان. کارها می‌توانند منتظر بمانند. لازم نیست حتما همه چیز را همین هفته تمام کنی، زمان بندی‌ها می‌توانند تغییر کنند و هیچ چیز مهمتر از روحیه خودت نیست. بعضی ها با کتاب خواندن لذت می‌برند، بعضی‌ها با دیدن یک فیلم سبک در سینما و بعضی‌ها با مهمانی. هر کدام که با شخصیتت جورتر است را انتخاب کن و به روح‌ات فرصت تجدید قوا بده. این هفته، هفته خوبی برای کارهایی که دوست نداری نیست.

آذر
اگر عاشق زندگی هستی، منتظر یک سورپرایز بزرگ هم باش. مانعی برای لذت تمام و کمالت از دیدگاه مثبتت در زندگی وجود دارد ولی بهتر است آن را به عنوان مانعی بین خودت و خوشبختی نبینی و در عوض به این فکر کنی که این مشکل باعث می‌شود کمی سرعت رسیدن به پیروزی کم شود و این کند شدن سرعت بهانه ای بشود برای درک بهترت از زندگی.

دی
در این هفته بهترین رمز آغاز یک رابطه عاطفی برایت این است که با قلبت به مکالمات گوش کنی. به جای تمرکز روی خود کلمات، به فاصله بین آن‌ها توجه کن تا ببینی طرفت دقیقا می‌خواهد چه چیزی بگوید اما آن را در لفافه می‌پیچد. کار را برایش ساده کن. سعی نکن مجبورش کنی حرف‌های سخت بزند بلکه وقتی منظور را فهمیدی لبخند بزن و بگذر. توجه کامل چشم‌ها و گوش‌ها، به او نشان خواهد داد که مشتاق شنیدن حرف‌هایش هستی و این صحبت کردن را برایش راحت تر خواهد کرد. از سکوت نترس. فرصت بده تا کمی فکر کند و بعد دوباره حرف‌هایش را ادامه بدهد.

بهمن
کهکشان ظاهرا امروز تصمیم گرفته بنا به میل تو بچرخد. غریزه‌ات می‌گوید باید با دیگران باشی اما مغزت می‌گوید تنهایی برات بهتر است. اینکه کدام را انتخاب می‌کنی به خودت بستگی دارد ولی باید بدانی که اگر قرار است آدم جدیدی را ملاقات کنی، این اتفاق در خانه نخواهد افتاد.

اسفند
فکر می کنی کسانی که اطرافت هستند به اندازه کافی به تو انرژی مثبت انتقال نمی‌دهند. شاید در این هفته خودت را کم انرژی احساس کنی ولی اراده‌ات می‌تواند این شرایط را تغییر دهد. غمگین بودن فایده‌ای ندارد.بهترین کاری که می‌توانی بکنی ، سنجیدن شرایط و منابع مشکل است و بعد حذف کردن چیزی که بنا به تحلیلت، باعث مشکل شده. اگر امکان حذف موضوع وجود ندارد سعی کن دلیل دید منفی‌ات به آن را بررسی کنی و با کسانی که می‌توانند در تغییرش موثر باشند، به اشتراک بگذاری.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...