طالع رنگی - 10 تا 16 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی – ۱۰ تا ۱۶ مهر

<!--:fa-->طالع رنگی – ۱۰ تا ۱۶ مهر<!--:-->

فروردین
اوضاع برای تو خوبه. مریخ در حرکت به سمت کماندار است و این یعنی در طول دو هفته آینده فرصت خوبی در فاصله‌ای کمی‌ دورتر از جایی که ایستاده‌ای در انتظار توست. شاید به سفر بروی و شاید خبر خوبی با ایمیل یا چت از کسی که دور از تو زندگی می کنه دریافت کنی. فراموش نکن که مریخ برات کمی بی‌حوصلگی و عجله خواهد آورد. به اون غلبه کن و فرصت‌های خوب دو هفته آینده رو از دست نده.

اردیبهشت
تابستان عشق برات تموم شده اما پایین اومدن حرارت هنوز برات لذت بخشه و حتی اگر فرصت‌های خوبی فراهم کنی شاید داغ‌تر از تابستون بشه. سیاره تو (زهره) به سمت سنبله حرکت می کنه و این روند برای چهار هفته ادامه داره. در این دوره توی جلسه‌های جدید شرکت کن، با آدم‌های جدید ناهار یا شام بخور و هر جا دعوت شدی با روی باز برو. در این برنامه‌ها کمی از دوست‌های شلوغ و پر سر و صدات فاصله بگیر تا اگر کسی خواست بتونه بدون نگرانی از هیاهوی بقیه، بهت نزدیک بشه.

خرداد
از حالا تا هفته دیگه، سیاره تو برعکس در آسمان حرکت می کنه! لازم نیست از رویابافی دست بکشی ولی از طرف دیگه هم باید مواظب باشی که قبل از حرکت به سرمت هر چیزی، حداقل دوبار بهش فکر کنی. از کاغذ و ماشین حساب بیشتر استفاده کن و نقشه‌ها رو به جای مغزت روی اونها منتقل کن.

تیر
مشتری در خونه دوازدهم تو است و این یعنی زمان خودشناسی. درسته که تغییر بیرون یکی از مهترین کارهایی هست که حس می کنی باید انجام بدی ولی گاهی لازمه به خودت هم نگاه کنی و ببینی آیا چیزی نیازمند تغییره یا نه. اگر هیچ وقت مراقبه یا یوگا یا چنین چیزی رو تجربه نکردی، این هفته بهش یک فرصت بده و ببین چقدر آرومت خواهد کرد – حتی اگر به سادگی ده دقیقه نشستن و فکر نکردن به هیچ چیز مشخصی باشه. شنبه هفته بعد با ورود مریخ به خونه شغل،‌ بهترین فرصت است برای شروع عملی یک کار جدی یا ایجاد تحولی در اون.

مرداد
کسی برای پیدا کردن دوست خوش‌شانس‌تر از تو نخواهد بود. دوستای قدیمی رو دور هم جمع کن. نگاهی به فهرست دوستانت در فیسبوک بنداز و می بینی چند نفر منتظرن که تو رو ببینن. این هفته بهترین وقته برای دادن فرصت بهشون. پروژه‌هایی که توشون مشغولی طبق برنامه اولیه پیش نخواهند رفت ولی نگران نباش، نتیجه نهایی خوشحالت خواهد کرد. شاید حمایت بیشتری از چیزی که الان می گیری رو لازم داشته باشی. این رو صریح به افرادی که می تونن اونو بهت بدن بگو و اونها نقششون رو به خوبی بازی خواهند کرد.

شهریور
از روز چهارشنبه ونوس به حرکت در می‌یاد. این یعنی تو از چهارشنبه مثل یک آهنربا، نگاه‌ها و افراد رو جذب خواهی کرد. اگر قبلا سعی می کردی به نظر برسی، در این هفته فقط و فقط کافیه ساکن بایستی و آدم‌ها خودشون به سراغت می‌یان – کلید اتفاق افتادن این جریان اینه که برای خودت احترام قایل باشی و به خودت عشق بورزی. این بزرگترین راز دنیا است و در این هفته تمرکز اصلی تو: همینکه دیگه نگران تایید شدن توسط دیگران نباشی، دیگران با اشتیاق و علاقه سراغت خواهند اومد و تاییدت خواهند کرد.

مهر
مسوولیت‌هایی که مدت‌ها بر دوشت بوده در حال سبک شدن هستن. مدت‌ها بود که هیچ چیز ساده پیش نمی‌یومد و برای رسیدن به هر چیز مجبور بودی تلاشی دوبرابر بقیه مردم بکنی. این وضعیت بالاخره تغییر کرده و در طول یک ماه آینده اگر بخوای می تونی با تلاشی خیلی کم ، چیزهای بزرگی رو عوض کنی. از وضع پارتنرت تا شغل و مسیر پیشرفت در زندگی. کمی خسته هستی از فشارهای قدیم ولی انرژی‌ات رو از دست نده و به آدم‌ها مستقیما بگو چی ازشون می خوای چون این چند هفته زمانی است که قراره با تلاشی بسیار کم، به نتایجی که می ‌خوای برسی.

آبان
نظم در انتظار توئه؛ البته امیدوارم این نظم به معنی پلیس و دادگاه نباشه! انتظار می ره کارها شکل مرتب‌تری به خودشون بگیرن. حتی اگر فکر می کنی تا اینجای کار رو اشتباه اومدی، چند قدم آخر رو هم ادامه بده و اینکار رو تموم کن و کنارش بذار. اصلا بعید نیست با مرتب کردن اتاق، فایل‌های روی کامپیوتر و حتی ایمیل‌هات، چیزهایی رو پیدا کنی که مدت‌ها بود منتظر اتفاق افتادن بودن ولی بهشون توجهی نداشتی. نظم اطرافت رو بیشتر کن و استفاده‌اش رو ببر.

آذر
کماندار عزیز! دو ماهی بود که مریخ نور تو رو کم‌رنگ کرده بود اما حالا که به هم رسیدین بهترین موقعیت رو داری برای درخشش. به مهمونی برو و خوش بگذرون و بدرخش. تا شش هفته آینده نور سرخ مریخ در اختیار تو است و بهترین فرصت رو داری برای گذاشتن تاثیر خودت روی دیگران. از جاهایی که فکرشون رو هم نمی کنی برات کمک خواهد رسید. تنها روز منفی هفته‌های آینده برات این پنجشنبه است که سیاره‌ات به سمت عقب حرکت می‌کنه؛ اون روز قرار جدی‌ای نذار و قولی به کسی نده.

دی
مدت‌ها سرت خیلی شلوغ بوده و مجبور بودی در نقش یک آدم بالغ روزها رو بگذرونی. حالا وقت کمی بچه بودن است و شیطنت. این شنبه، درخشش خوبی در صورت فلکی‌ات خواهی داشت و بهترین فرصته برای گسترش روابط اجتماعی و کارهای گروهی. وقت بذار و زندگی جدیدی رو شروع کن. کار زیاد برای یک قوچ جذاب نیست. شاید چند تا از دوستای قدیمی‌ات رو از دست داده باشی ولی تعداد بسیاری هم دوست سخت‌جون داری برای بهترین ساعت‌های زندگی‌آت.

بهمن
بند کفش‌ها رو محکم کن چون در یک شرایط خاص هستی که هر ۲۸ سال یکبار پیش می‌یاد. زحل به کنارت رسیده و این فرصتی است که شاید دوبار در زندگی‌ات بیشتر پیش نیاد. فرصت برداشت محصول. لازم نیست نتیجه‌اش رو همین هفته ببینی ولی تصمیم‌ات رو جدی کن و بندکفش‌ها رو محکم و راه رو شروع کن. داری بالغ  و بزرگ می‌شی و زمانش رسیده که تصمیم بگیری چیکاره هستی. شاید تمام این ماجرای بیست و هشت سال یکبار خلاصه بشه در ترک یک عادت بد. این تصمیم با توئه ولی هر چیز هر چقدر به ظاهر پیش پا افتاده که در این هفته بهش دست بزنی، ممکنه تاثیر بزرگی در زندگی بذاره. این هفته رو از دست نده . لطفا.

اسفند
خونه جای خوبیه؛ یا حداقل باید باشه. رسیدن مشتری به خونه چهارم یعنی زمان برگردوندن هماهنگی و آرامش به خونه برای متولد ماه حوت. خونه در حالت صحیحش نیست. باید بتونی مقدار رفت و آمدها رو متعادل کنی. همینطور سطح نظم رو. اینکار به شادی‌ات کمک خواهد کرد. شاید لازم باشه با چند نفر در این مورد صحبت کنی – اینکار رو بکن. وقت زیادی که برای بقیه رو می‌ذاری رو متعادل‌تر کن و از زندگی لذت بیشتری ببر. شاید یک نفر خاص به بخشی از وقتی که برای بقیه می ذاری نیاز مبرم‌تری داشته باشه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...