طالع رنگی هفته - 9 تا 15 دی - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۹ تا ۱۵ دی

طالع رنگی هفته – ۹ تا ۱۵ دی

فروردین
برای اثبات کردن خودت، قدم‌هایی بیشتر از چیزی که تصور میکردی خواهی برداشت. آماده ای به خاطر عقایدت ریسک کنی یا متحمل دردسر بشی و این خوب است و نشون دهنده رشد فکری. تمرکز روی کار زیاده و زمان زیادی رو صرف پیش بردن زندگی روزمره می کنی اما اگر می خوای تعادل در زندگی برقرار باشه باید برای عشق و عاشقی وقت بیشتری بذاری. ماه نوی چهارشنبه مثبت است و می تونه شب خاطره انگیزی برات درست کنه و حمایت یک نفر مهم رو برات به ارمغان بیاره. یک هدیه بخر و به کسی که دوستش داری بده تا مشکلی که خیلی وقته رو دوشت سنگینی می کنه رفع بشه.

اردیبهشت
کنترل کردن انرژی ‌ای که توی زندگی ات موج می زنه اصلا کار راحتی نیست ولی هر چقدر که در مورد موضوعات اطرافت اطلاعات کسب کنی بیشتر و بیشتر موفق خواهی شد کنترلش کنی. چیزی هست که لازمه بدونی ولی تنها راه دیدنش نگاه کردن تو آینه است. ببین چه کسی چه چیزی رو برای تعریف کردن داره و با حوصله بهش گوش بده تا مثل یک آینه چیزی که باید رو از انعکاس یک نفر دیگه ببینی. این رو هم بدون که هیچ دلیلی نداره بذاری به چیزی در حد ترک برداشتن فشار بیاد. قبل از اینکه به نقطه انفجار برسی درپوش رو بردار و اگر قراره سر کسی داد بکشی یا خشن باشی یا ناراحتش کنی، اینکار رو بکن. تحمل کردن چیزها گاهی فقط خطرناک ترشون میک نه.

خرداد
اگر دقیقا کارهایی رو بکنی که ازت انتظار می ره خوشحال نخواهی بود. از مسیر معمول خارج بشو و کارهایی رو بکن که بقیه دیوونگی یا اشتباه می دونن – البته به شرط فکر کردن بهش و دونستن اینکه نه به خودت و نه کس دیگه صدمه ای جدی یا ماندگار نمی زنی. از چهارشنبه شرایط مناسب برای عمیق و عاشقانه تر شدن یک رابطه وجود داره. برای این عمیق شدن کسی به جز خودت به تو کمک نخواهد کرد ولی اگر قدم های اول رو برداری بقیه قدم ها خود به خود پیش خواهند اومد. سخت ترین مرحله عمق دادن به یک رابطه، برداشتن قدم اوله پس سعی کن این قدم رو چهارشنبه یا پنجشنبه برداری. با یک تلفن ، قرار یا ایمیل. شانست در این هفته بسیار بالا است پس استفاده اش کن.

تیر
فرار کردن به سایه‌ها استراتژی خوبی نیست. اگر لازمه کاری انجام بشه، بکن و تمومش کن. به یاد داشته باش که اگر می خوای یک نفر رو نقد کنی و بخصوص در مورد شیوه کار کردن یا بهره‌وری‌اش نظر منفی بدی، بهتره این جریان کاملا خصوصی اتفاق بیافته یا اصولا با کلمات مثبتی مثل اینکه «تو خیلی خوب کار می کنی و به فکرم رسیدم بپرسم آیا با فلان روش حتی بهتر هم نمی شه؟». چهارشنبه این هفته شاهد یک ماه جدید در خونه مقابل تو هستیم و انگار کل شرایط کهکشان تنظیم شده برای اینکه بتونی در مورد یک تصمیم قدیمی تجدید نظر کنی. حواست باشه که عمل کنی و این فرصت خوب رو از دست ندی چون موندن در یک وضعیت اشتباه ، اشتباه ترین کاری است که می شه کرد.

مرداد
نیاز داری که سخت کار کنی یا یک کار سخت رو پیش ببری یا دست به عملی بزنی که از نظر بقیه غیر ممکن است. اگر درگیر یک عشق بد هستی یا رابطه ای که پیش نمی ره کمی ماجرا رو کند کن و بیخیال بشو. پسرها معمولا رد شدن رو دوست ندارن و خوبه اگر کمی عقب بکشی و بذاری طرف برای جلو اومدن تلاش کنه. در محیطی مثل محیط کار یا مدرسه یا دانشگاه اتفاقی در جریانه که در نهایت کاملا به نفع تو تموم خواهد شد – حتی ممکنه خبر خوشی رو پیش از رسیدن جمعه بشنوی. گره‌ای هم در کار هست که قراره باز بشه. بدون اینکه حتی بهش دست بزنی در این هفته یا هفته بعد یک مشکل از مشکلاتت حل خواهد شد. آهنگ شادی رو گوش بده و اگر دوست داشتی برای خودت برقص. شادی لازمه.

شهریور
یک صحبت خیلی ساده ممکنه باعث جنجالی بشه غیرقابل باور! چیزی که رو اعصاب تو است ، به موضوع مورد علاقه یکی از اطرافیان تبدیل خواهد شد! برای مقابله با این شرایط به هیچ یکضرب به سراغ اصل موضوع نرو بلکه سعی کن یا برای مدتی با طرف کنار بیای یا اگر ممکنه خودت رو از محیطش دور کنی. این هفته بهترین نشونه‌ها در آسمونه برای پیشرفت یک موضوع عاشقانه. از چهارشنبه ماه نوی شجاع وارد بخش پر از عاطفه آسمونت می شه و آروم پیش می ره تا روز یکشنبه با خورشید پلوتو در یک خط قرار بگیره. آخر هفته می تونه فوق العاده باشه و دو سه روز اول هفته بعد تنور داغه برای چسبوندن نون! عشقی تازه قابلیت تولد داره و اگر نمی خوای اتفاق بیافته باید خیلی تلاش کنی.

مهر
ظاهرا هر طرف رو که نگاه می کنی یکسری آدم مشغول دعوا هستن و این یکی از اون چیزهایی است که این هفته اصلا حوصله‌اش رو نخواهی داشت. متاسفانه شرایط از چیزی که فکر می کنی پیچیده تر است و فاصله گرفتن از ناراحتی از کنترل تو خارجه. اگر ازدواج کردی یا با پارتنرت زندگی می کنی این هفته احتمالا برات هفته راحتی نخواهد بود. مشکلی در محل زندگی در راهه و همینطور که می بینی اصولا خروج ماه از فصل تو، به نفعت تموم نمی شه. اگر می خوای این هفته آروم بگذره عشقت رو از خانواده ات دور نگه دار تا این هفته بگذره.

آبان
اگر سالم غذا نمی خوری الان وقتشه که شروع کنی. مریخ قدرتمند و پلوتو در شرایطی طوفانی به هم می رسن و اونقدر اراده در فضای اطرافت موج می زنه که هر تصمیمی بگیری می تونی پاش بایستی. کانالیزه کردن انرژی‌هات این توان رو داره که هر ایده‌ای رو به عمل تبدیل کنه پس چی بهتر از این که سعی کنی یک عادت مفید رو در برنامه‌هات بذاری (مثلا خوردن میوه، ورزش کردن، لبخند زدن، …). در زندگی عاشقانه ات رازی هست که اگر افشا بشه برای همه بهتره. نمی شه گفت شجاع باش چون اعتراف سخته ولی سعی کن واقعا شرایطی رو پیش بیاری که حرفها توش زده بشن.

آذر
متاسفانه بعضی قول‌هایی که دادی و تعهدهایی که کردی باعث خواهند شد که برنامه‌های این هفته تغییر کنن. عدم حضورت در یک برنامه کمی غمگینت خواهد کرد ولی نگران نباش چون دنیا همینه و آدم در هر لحظه یکجا بیشتر نمی تونه باشه و یک جاهایی هم بهتره نره. قید و بندهای مالی شاید برای مدتی تو رو از هدفی که داری دور کرده باشن. اگر اینطوره به خودت یادآوری کن که پول برای راحت گذروندن زندگی است و اگر قرار باشه زندگی رو غمگین کنه اصلا فایده نداره و کسی هم که دائما به فکر پول باشه برای دیگران جذاب به نظر نخواهد رسید.

دی
اگر عصبانی شدی فریاد بزن. چقدر آدم باید خودش رو بخوره آخه؟ متاسفانه چیزی که دنبالشی در این هفته به دست نمی یاد و کسی هم به جز خودت مقصر نیست ولی ناراحت نشو و صبر کن برای فرصتی بهتر. همدلی کردن و معقول بودن بسیار خوبه و منظور آدم رو هم بهتر منتقل می کنه ولی واقعا شاید وقتش رسیده باشه که در موردی کاملا صادق باشی و به احساساتت اجازه بروز بدی. تمرین جالبی می تونه باشه برای کسی که همیشه رعایت همه رو کرده. حالا که در حال حرکت به جنبه جدیدی از زندگی ات هستی نباید بذاری خاطرات گذشته همیشه با تو باشن. اگر می خوای هوای تازه تنفس کنی لازمه پنجره‌ها رو باز بذاری.

بهمن
ممکنه فکر کنی اونقدر سرت شلوغه که برای هیچ چیز جدیدی وقت نداری یا اصولا به اینجا رسیده باشی که فکر کنی هیچ چیز جدیدی قرار نیست اتفاق بیافته – خوشبختانه اشتباه می کنی و این هفته آبستن یک اتفاق بزرگ جدیده. اگر فکری منفی ذهنت رو بسته از طریق ورزش و غذاهای شاد و تازه (مثل سبزیجات و سالادهای عالی)‌ باهاش مقابله کن چون لازمه که فکر باز و پذیرایی داشته باشی. این هفته ونوس در خونه شخصی دوازدهم تو است و ماه نو هم از چهارشنبه تو آسمون. این ترکیب هیچ معنایی به جز عشق و حرارت نداره و اصلا نباید در چنین شرایطی نگاهت به عقب باشه و تو گذشته ها دنبال غصه بگردی. تو مستحق پیشرفتی و هیچ چیز نباید جلوت رو بگیره.

اسفند
اگر می خوای به آرامش برسی، باید مساله بغرنجی که جلوت گذاشتن رو حل کنی. مسائل عاطفی می تونن فشار زیادی به آدم بیارن بخصوص اگر ندونی باید باهاشون چیکار کنی و نه پیش برن و نه عقب. صادق بودن یکی از بهترین کارهایی است که می تونی این هفته در حق خودت بکنی. روز چهارشنبه ماه جدیدی به آسمون می یاد و یکشنبه خودش رو به سیاره پلوتو می رسونه که نتیجه اش برای تو رفع استرسی اجتماعی است. شاید یک کشمکش سر قدرت حل بشه یا آدمی که همیشه تو رو اذیت می کرده دور بشه. این هم بسیار مهمه که در این هفته کسی که دوستش داری رو از جمع دوستانت دور نگهداری داری چون ممکنه یک جرقه بینشون آتش بزرگی به پا کنه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. sisteric
  ۹ دی ۱۳۹۲

  می‌دونی به فال اعتقاد نداشتم هیچ وقت ولی این یکی خیلی درست گفته :]
 2. payam
  ۹ دی ۱۳۹۲

  خدایـــــا

  چگونه شکایت کنیم

  همیشه باران رحمتت در حال باریدن است

  این ما هستم که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم !!!!
 3. shima
  ۹ دی ۱۳۹۲

  من دقیقا ۳ روزه که رنگی رنگی شدم،ولی معتادتون شدم.سایتتون عایه با یه عالمه انرزی مثبت 🙂
 4. بهار
  ۹ دی ۱۳۹۲

  همیشه طالع بینی هاتون عالی بوده.برای من که عین واقعیته.مرسی.
 5. zahra
  ۱۰ دی ۱۳۹۲

  واااااااااااااااااای واقعا خیلی درست بود!!!!!!!!!!!!!!!!!دو ماهش رو چک کردم کاملا درست بود حداقل با حال و احوال این روزای من…
 6. فرشتوک
  ۱۰ دی ۱۳۹۲

  مرسی کارتون خییییلی عالیه مخصوصاطالع بینیش.فقط اینکه توضیحش خیلی کمه اگر بشه یکم بیشتر در مورد چیزی که گفته میشه توضیح بدید تا بیشتر متوجه شیم عااااااااالی میشه چون معمولا کلیت یه چیزی رو میگید.بخصوص در مورد تیرماه.مرسی باتشکر فراوان از شما دوستان خوب
 7. ساجده
  ۱۱ دی ۱۳۹۲

  سلام امروز برای اولین بار اومد تو این سایت امیدوارم واقعاتاآخر هفته یک خبر خوش بهم برسه چون واقعاتو یک فلات گیر کردم
 8. مریم پاییزی
  ۱۴ دی ۱۳۹۲

  واااااااااااااااااای عالیه ..خیلی خوبه !!

  واقعا رنگی رنگی کارت حرف نداره ^_^
 9. azar
  ۱۴ دی ۱۳۹۲

  عالی بود!!!
  یعنی عین چیزی که بش احتیاج داشتم
 10. لیلا
  ۱۵ دی ۱۳۹۲

  من اردیبهشتی ام. مثل اینکه این هفته باید یه کمی گردو خاک کنم! :دیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...