طالع رنگی هفته - 9 تا 15 اردیبهشت - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۹ تا ۱۵ اردیبهشت

طالع رنگی هفته – ۹ تا ۱۵ اردیبهشت

فروردین
وسوسه می‌شی ریسک کنی؛ حتی اگر حس کنی احتمال برد خیلی خیلی کمه. این کار بر اساس عقل درست نیست ولی هیچ کسی هم قول نداده که همیشه بر اساس عقل تصمیم بگیره. احساس هم بسیار مهمه. آخر هفته که سیاره کنترل کننده ات یعنی مریخ وارد ثور آروم و بی صدا می شه بهتره تو هم زندگی ات رو کمی کندتر کنی و ریسک کردن در زندگی شخصی رو از فهرست کارهای در حال انجام پاک کنی. اول هفته بعد با حضور ماه توی صورت قوچ، آماده یک خبر جدید شوک کننده باش.

اردیبهشت
مشغول انجام کاری هستی یا خواهی شد. کاری که بقیه اصرار دارن صحیح نیست. مقاومت می کنی و قبول نمی کنی مسیرت ،‌بهترین مسیر نیست و اگر با خودت خلوت کنی می بینی که بخشی از جریان هم به خاطر لجبازی است. درسته که گوش نکردن به نصیحت‌های دیگران باعث می شه راحت تر پیش بری ولی فراموش نکن که ممکنه واقعا توی این نصیحت‌ها حرف‌های خوبی باشه که می تونه مسیرت رو اصلاح کنه و نتیجه‌ها رو درخشان‌تر. اگر نصیحتی شنیدی جدی بهش گوش کن یا حتی برای نصیحت سراغ کسی برو که کمتر به حرفش گوش کردی. جمعه که ماه روی خونه یازدهم وارد برج حوت می شه، دوستان و گروه‌ها و سازمان‌ها می تونن نقشی خیلی پر رنگ توی زندگی ات بازی کنن. اگر دنبال تغییر هستی، حتما آخر هفته رو با جمع بگذرون.

خرداد
راه طولانیه و پر از پیچ و خم اما تقریبا به مقصد نزدیک شدی. هنوزم باید به حرکت ادامه بدی و قدم‌های آخر رو برداری اما خبر خوب اینه که آرامش و استراحت خیلی خیلی نزدیکه. البته از حالا بدون که همه چیز اونطور که فکرش رو کردی در نمی یاد ولی در کل از نتیجه به طور کامل راضی خواهی بود. باید به کسی ایمیلی بزنی و این رو عقب انداختی. یک نگاه به اینباکس بنداز و ایمیل‌ رو جواب بده. اگر وارد صحبتی شدی، با کلمات ساده و جملات سر راست صحبت کن و مردم بهت اعتماد بیشتری خواهند کرد. خورشید داره وارد برج حوت می شه و این تغییر آسمونی، خونه چهارمت یعنی خونه‌ات رو تبدیل می کنه به امن‌ترین جای دنیا. ازش لذت ببر. اتاقت رو نظم بده و بدون اینکه بخوای بخوابی روی تختت کمی دراز بکش و استراحت کن و ببین بودن ماه در برج حوت چه نعمت بزرگیه.

تیر
گاهی آرزو می کنی کاش می شد یک آدم دیگه بودی – در شرایطی متفاوت ولی متاسفانه این هفته هم تغییر بزرگی در راه نیست. حداقل در این هفته به چیزی که داری قانع باش و اگر لازم شد عکس العملی نشون بدی، قشنگ بهش فکر کن. بحث کردن اصلا به نفعت نیست. در عوض اگر در آخر هفته می خوای هیجان جدیدی به زندگی ات وارد کنی، کاملا امکانش رو داری. قلقش اینه که وارد یک فضای جدید بشی. به تنهایی به یک کافی شاپ برو. با یکی از دوستات به یک جمع جدید برو. توی اینترنت عضو یک گروه جدید بشو و توش فعال باش و … این بهترین حالتی است که می تونی در آخر این هفته، به چیزی که دوست داری برسی.

مرداد
بقیه تو رو آدمی مثبتی می بینن ولی اونقدر که اونها تو رو مثبت می بینن، خودت این رو باور نداری یا حسش نمی کنی. شاید کمی خسته شدی. خبر خوب اینه که این هفته برات شبیه استراحت بین دو نیمه یه مسابقه است. اگر به گذشته و‌ آینده زیاد فکر نکنی و این هفته رو خوشحال بگذرونی بهترین کار رو برای گذشته و آینده کردی. چهارشنبه و پنجشنبه می تونن روزهای بسیار سرنوشت سازی در رابطه ات باشن چون ماه برج دلو درست وقتی مریخ و ساترن به هم رسیدن به خونه پارتنرها می‌رسه. نمی شه گفت این تغییر خوبه یا بد ولی مطمئن باش که تغییری توی راهه.

شهریور
اهداف زیادی داری ولی رسیدن بهشون سخته. روش درست برای رسیدن به چیزهای بزرگ اینه که یه قدم یه قدم پیش بریم؛ با حوصله و بدون خیالپردازی دائمی در مورد آینده. در طول این هفته حوصله قدم به قدم پیش رفتن خواهی داشت و اتفاقا ازش لذت هم خواهی برد. رد پای یک آدم جدید توی زندگی ات داره پر رنگ می شه. منتظرش باشه. چیزی که فکر می کنی از آب در نمی یاد ولی هیجان و مزایای خودش رو داره. ماه حوت از روز جمعه باعث گرم شدن قلبت می شه. حتی اگر با کسی هستی که بسیار واقع گرا است، فضاهای رمانتیک رو باهاش تجربه کن و راضی خواهی بود.

مهر
اگر ازت مسوولیت‌های زیادی بخوان، زندگی سخت می شه. طبیعتا دوست داری همه رو راضی نگه داری ولی خیلی هم برای اینکار تلاش نکن. آماده باش که اهداف تغییر کن. در کل هفته شلوغیه و انتظارات ازت زیاد ولی بازم تکرار می کنم که حق دری یکسری شون رو بیخیال بشی و انجام ندی یا به عقب بندازی. در اولین فرصتی که می تونی به مشکلات حمله کن تا سریعتر شکستشون بدی. اگر لازمه حرفی زده بشه خودت شروع کننده اش باش.

آبان
توان ارتباطی بالات و هوش عاطفی خوبت باعث می شه تاثیری جدی روی اطرافیانت بذاری. مدتی است سوار بر یک موج انرژی مثبت هستی و این جریان حداقل در این هفته هم ادامه داره. به زودی به خاطر کارهای خوبی که انجام می دی ازت تشکر می شه و این خوشحالت می کنه. سیاره مریخ به تقابل با ساتورن رسیده و این مانعی رو از روز چهارشنبه در روابط عاطفی ات قرار می ده. کمی سرعت رو کم کن و مثل یک دست انداز از روش رد شو و دوباره سرعت بگیر.

آذر
اعتماد به نفسی که داری باعث می شه از شرایط سختی که توش هستی بیرون بیای. یک استراحت و انرژی گیری معنوی و روحی می تونه کمک بزرگی بهت بکنه. حالا که ماه به سمت خونه‌ات حرکت می کنه نیاز شدیدی احساس خواهی کرد که خودت رو نشون بدی، حرف‌هات رو بزنی یا یک کار خلاقانه بکنی. آخر هفته رو سعی کن کاملا محتاط رفتار کنی. حتی یک اشتباه کوچیک توی حرف یا عمل می تونه عواقب بزرگی برات داشته باشه که باعث ناراحتی‌ات می ‌شه.

دی
به هیچ وجه به بهانه استراحت یا آرامش خودت رو از کارهای مهمی که باید بکنی یا اطرافت در جریانه کنار نکش. در یک جمله: درگیر بشو! ماه در مقابل خونه‌ات است و باید با احساساتت راحت باشی و بروزشون بدی. از کامپیوتر و تلویزیون و اینها دور بشو و کمی وقت بذار تا چیزی بنویسی، طرحی بزنی یا با دوستانی بشینی. اواسط هفته که مریخ در مقابل سیاره حاکم تو یعنی ساترن قرار می گیره، فشار عاطفی زیادتری رو روی خودت احساس خواهی کرد. نگرانش نباش و بدون که به زودی همه چیز به تعادل برخواهد گشت.

بهمن
فشار عاطفی‌ات داره بیشتر می شه و شکی نیست که این نباید بیشتر از این ادامه پیدا کنه. اینکه به دیگران اجازه بدی که بهت فشار بیارن یا باعث بشن که کارهایی رو بکنی که دوست نداری، درست نیست. روز چهارشنبه حواست رو جمع کن. ممکنه کسی بهت علاقمند بشه یا علاقه اش رو به شکلی جدید بروز بده. این فرصت رو براش فراهم کن. با احساساتت صادق باش و بقیه هم با تو صادق خواهند بود. این هفته واقعا ممکنه شاهد یک تغییر خیلی خیلی بزرگ باشی. اگر اتفاق افتاد، بدون که به نفعته و توش جلو برو.

اسفند
کار سختیه این هفته رو با برنامه منظم و مرتبی شروع کنی و به پایان برسونی. موانع مختلفی پیش خواهد اومد. حداقل دو تا. کاری و عاطفی. شایدم کلا از یک نوع. ولی هفته ای است که باید آماده تغییر برنامه هات باشی، اتفاق های جدید رو تجربه کنی و حتی جاهای جدیدی بری که توی برنامه نبوده. اون موانع هم اصلا منفی نیستن بلکه فقط باعث هیجان و تغییر مسیر می شن. از حالا سعی نکن چیزی رو حدس بزنی و فقط روز به روز جلو برو و هر شب با لبخند بخواب و به خودت بگو عجب روز خوبی بود.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. امیر
  ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

  من واقعا در عجبم … این طالع بینی با تمام طالع بینی های دیگه فرق داره. عجیب میزنه تو خال
  • شیلا
   ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

   فکر میکردم فقط برای من اینجوریه
   واقعا مو نمیزنه
   دستشون درد نکنه
 2. فرزانه12
  ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

  امروزمو تعریف کرد عالیه خیلی باحاله

  از گذاشتن این طالع بینی ممنونم
 3. خالد
  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

  اینا بر اساس چین ؟
  هر چی که هست ۸۰ ۹۰% درستن !!!
 4. محدثه
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

  ممنون .عااالللیییهههارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...