طالع رنگی هفته - 8 تا 14 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۸ تا ۱۴ مهر

طالع رنگی هفته – ۸ تا ۱۴ مهر

فروردین
روزهای راحتی نیست ولی حضور ماه شیر بهت قدرت می ده تا کارهات رو به خوبی پیش ببری. این هفته از نظر خلاقیت کم نخواهی آورد ولی یک نفر چیزی رو ازت مخفی می کنه که باعث می شه نتونی کاری که می خوای رو به طور کامل انجام بدی – یک دوست یا یک همکار. انتظار خشم یا دردسر رو داشته باش. اگر از طرف رییس، مدیر، دوست یا خانواده نباشه، از طرف کسی خواهد اومد که دوستش داری. اون موج حمایتی که لازم داری رو به طور کامل نخواهی گرفت. سعی کن از ماه نوی جمعه توی خونه رابطه ات استفاده کنی و پیامی که لازمه رو به طرفت برسونی.

اردیبهشت
عدم اطمینان خودته که کارها رو سخت کرده. خودت هم می دونی که اگر بدونی چی می خوای می تونی بری دنبالش ولی الان یا دقیقا نمی دونی دنبال چی هستی یا هدفت رو هی عوض می کنی. ماجرا اینه که این هفته هم نخواهی تونست این مشکل رو حل کنی و عوض شدن هدف‌ها ادامه خواهد داشت پس استرس نگیر و باهاش کنار بیا و از لحظاتت لذت ببر ولی حواست باشه که در طول زمان باید کم کم به سمت اینکه حداقل در یک برنامه دو ساله دنبال چی هستی حرکت کنی و به سمتش بری. در مسایل احساسی هم تلاطم دیده می شه. چیزی شبیه گلوله در راهه و به ناگهان همه چیز رو تغییر میده. به اطرافت نگاه کن و کمی حواست جمع باشه تا در لحظه حساس، بی دفاع نباشی.

خرداد
صدای متنوع در اطرافت زیاد شده یا خواهد شد. حرف‌های جدیدی می‌شنوی و انتظارات جدیدی مطرح می‌شن. این موضوع نه منفی است نه مثبت – نتیجه‌اش کاملا بستگی به شیوه برخورد تو با جریان داره. هر اتفاقی هم که در این هفته افتاد، شوکه نشو و بدون که تغییر همیشه می تونه به نفع آدم باشه. عشق گاهی دردناکه و دقیقا این هفته ممکنه این درد حس بشه. اگر اتفاق بدی افتاد غمگین نشو و سالم از جریان بیرون بیا چون هفته بعد، هفته توئه – از جمعه ماه جدید توی خونه پنجم عشقت خواهد بود و باید سالم و خندون منتظر خبرهای خوبی بمونیم.

تیر
این هفته باید منتظر اتفاقی باشه که اصلا فکرش رو هم نمی کنی. با اینکه قرار نیست هفته شلوغی باشه ولی اصلا به استراحتی که بهش فکردی نخواهی رسید. چیزهای ریز غیرمنتظره ای اتفاق خواهند افتاد – بعضی‌هاش خوب و بعضی‌هاش بد. اگر روی اهداف بلند مدتت تمرکز کنی از نظر احساسی راحت‌تر خواهی بود. وضعیت تاهل‌ت هر چیزی که باشه، هفته پر هیجانی برات پیش بینی می‌شه. از سه شنبه خورشید به خونه چهارم «کاشانه» می‌رسه و اونجا با پلوتو برخورد می کنه. یک نفر جدید یا یک غریبه وارد خونه‌ات خواهد شد و به یکی از اتفاقات زندگی خواهد پیوست. اگر نمی خوای کس جدیدی بیاد، در رو قفل کن و اگر دنبال هیجانی، لای در رو باز بذار.

مرداد
به جهت‌های مختلفی کشیده می‌شی. شاید هم کسی یا چیزی داره تحملت رو آزمایش می‌کنه. کاری سختیه که کلا به هم نریزی و اوضاع رو به هم نزنی ولی انتخاب درست در اینجور مواقع، سربلند بیرون اومدن از امتحانه نه ترک کردن جلسه. مدیریت زمان اصلی‌ترین کلید در سر حال و خندون بیرون از این هفته است. روز سه شنبه تا پنجشنبه یک تقابل عقیده ممکنه منجر به شرایطی دردناک بشه. اگر باعث دلخوری شدی سعی کن اونو تا قبل از شنبه که ماه جدید وارد خونه اطلاعات می شه رفع کنی چون در غیر اینصورت ممکنه طرف مقابلت سراغ اطلاعات جدیدی بره یا از جایی که مناسب نیست، خبرهایی بهش برسه. گاهی باید کوتاه اومد تا شرایط رو پیش برد.

شهریور
اگر بیش از حد ایده‌آلیست باشی، اجرای هر نقشه‌ای غیر ممکن می شه. وقتی آدم قراره واقعا کاری رو پیش ببره باید قبول کنه که کمی پاهاش رو روی زمین بذاره و فقط توی آسمون آرزوهاش پرواز نکنه. اگر حس کردی به اندازه کاری که می کنی یا ارزشی که داری بهت توجه نمی شه و جواب نمی گیری، اشتباه ترین کار لج بازی است و کم کار کردن و بی توجهی به طرف مقابل. اگر این شرایط رو داری در موردش حرف بزن چون خورشید در خونه دوم «ارزش فردی» است و نوری که روی کارهایی که می کنی می افته می تونه هر کسی رو متوجه اونها بکنه – در این شرایط کم گذاشتن از کار فقط باعث می شه همه فکر کنن تقصیر از سمت تو است بدون اینکه ارزش همه کارهایی که کردی شناخته بشه.

مهر
عاشق شدن از همیشه راحت‌تره حتی اگر خودت حسش نکنی. بعضی رویاها گاهی اونقدر دم دست می شن که یادمون می ره زمانی رویا بودن و یادمون می ره ازشون لذت ببریم. ماه جدید در خونه تو است و هیچ چیز متولد ماه مهر رو به اندازه عشق دلگرم نمی کنه. خورشید هم از چهارشنبه در تقابل با ونوس است و در خونه پارتنرت و دلیل دیگه‌ای برای درخشش عشق. اگر با کسی در رابطه هستی بدون که فرصت خوبی دارین برای لذت بردن از گرمای خورشید و اگر با کسی در رابطه نیستی ولی می خوای شروعش کنی، یکی از بهترین هفته‌ها رو داری. گاهی یک تک زنگ می تونه خیلی چیزها رو عوض کنه.

آبان
به همه محبت می کنی و دوست داری همه رو شاد و راضی نگه‌داری – دوستان، خانواده، همکارها، همکلاسی‌ها و … و عجیبه که تا اینجا موفق هم بودی. به ظاهر ناراضی چند نفر توجه نکن. مورد علاقه‌ای و موفق ولی فراموش نکن که راضی نگه داشتن بقیه در تمام شرایط نه فقط ممکن نیست که گاهی فایده‌ای هم نداره. مسیر خودت مهمتر از رضایت بقیه است. مدت‌ها روی رشد روانی خودت کار کردی و بهترین کار اینه که در این هفته به همون مسیر برگردی و اولویتت رو پیشرفت دائم بذاری. پنجشنبه مرکوری که حالا در برج فلکی تو است به نپتون برخورد می کنه و قلبت رو به زبونت متصل می کنه. حرف زدن برگ برنده آدم‌های موفقه.

آذر
توجه نکردن به یک نشانه ممکنه خیلی پر دردسر یا حتی خطرناک بشه. از روز سه شنبه تا شنبه اتفاقی خواهد فتاد که یک عکس العمل مناسب – شاید فقط یک جمله – می تونه اونو از یک تهدید بزرگ به یک فرصت عالی تبدیل کنه. اطلاعاتی که بهت می رسه رو حتما با یک منبع دیگه هم چک کن چون ماه تازه برای تو خطر توهم به همراه داره و عکس العمل تند نشون دادن به یک خبر نادرست خطرناکترین چیز برای اعتمادی است که آدم مهمی بهت داره. خورشید در خونه عشق واقعی ات است و نور زیادش ممکنه دیدن چیزها رو سخت کنه. اگر فکر می کنی عاشق شدی عمیق تر فکر کن و ازش مطمئن بشو.

دی
این هفته می‌تونی به یک موفقیت برسی؛ به شرطی که اهداف همین هفته خاص رو مشخص کنی و چند ساعتی براشون وقت بذاری و استرس دو سه هفته آینده رو از دوش خودت برداری. رابطه ات در این هفته دچار یک مشکل است – شایدم اصلا وجود نداره. زندگی دینامیک‌هایی داره که الان داره به ضرر تو کار می کنه. پنجشنبه طول روز در خونه موندن به نفعت است ولی شب اگر جایی دعوت شدی حتما برو. یک نفر سرش اونقدر شلوغه که فرصت نمی کنه سراغی ازت بگیره ولی بهتره خودت احوالش رو بپرسی. اگر یک رابطه جدید تو زندگی‌ات دیده می شه که کمی گیجت کرده بهتره دو سه هفته دیگه هم دست نگه داری و ببینی چی پیش می یاد.

بهمن
طوفان‌ها در حال شکل‌گیری هستن و رعد و برق نباید تو رو بترسونه. سر و صدای بلند معمولا نشون دهنده تو خالی بودن تهدیدها است. در مباحث عشقی هم اصلی‌ترین راز موفقیتت اینه که رازی نداشته باشی. ستاره‌ها می گن که این هفته متولد بهمن سعی می کنه خودش رو بدون اشکال و در همه چیز علاقمند نشون بده و در نهایت تنها می مونه پس اگر می خوای با این شرایط مقابله کنی خودت رو دست بالا بگیر و مهربون و شاد اشکالات و سخت‌گیری‌هات رو زود بگو تا طرف بگه «اشکالی نداره» و «خیلی هم خوبه» و رابطه سالم و درستی شکل بگیر. راستی! مواظب سلامتی فیزیکی ات باش.

اسفند
گم شدن تو افسانه‌ها وسوسه کننده است ولی مهمه که وقتی لازم می شه بتونی سریع خودت رو به روی زمین برگردونی. خبرهای خوبی هم در راهه! مرکوری که سیاره حاکم تو است داره وارد خونه هفتم رابطه می‌شه و این هفته به جز خوش شانسی هیچ چیزی در مسایل عشقی منتظرت نیست. حتی ار اتفاق بدی افتاد بدون که شدیدا به نفعت تموم خواهد شد و در همین هفته به خاطرش خواهی خندید. پنجشنبه نپتون کنار مرکوری قرار می گیره و اونهم توی برج تو. تقریبا هیچ کس این حوالی اینقدر رو شانس نیست پس از فرصت استفاده کن. حتی اگر قرار شد وارد کاری بشی که کمی ریسک داره، وارد شو؛ البته با فکر یک اسفندی پر انرژی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بهار
  ۸ مهر ۱۳۹۲

  می دونید دلم می خوادشما هم روزی برند بشید..از بس وبسایت عالی و مفیدی دارید…یعنی هر روز که وبسایتتون رو می خونم و دقیقا باهاش روزم رو شروع میکنم دلم می خواد میشد بیام اونجا و ازتون حضوری تشکر کنم….
  از خدا واسه تک تک اعضای تیمتون سلامتی و روزبهی می خواهم…
  تنها کاری که از دستم بر میاد وبسایتتون رو به همه دوستان معرفی می کنم یا مطلبی رو از وبسایتتون لینک میدم …خلاصه امیدوارم هیچ وقت دچار تکرار نشید…خداوند یار همیشگی شما در تمام لحظه های زندگی
 2. sourena
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  این هفته مال خود خودمه
  عدم اطمینان خودته که کارها رو سخت کرده. خودت هم می دونی که اگر بدونی چی می خوای می تونی بری دنبالش ولی الان یا دقیقا نمی دونی دنبال چی هستی یا هدفت رو هی عوض می کنی.
  امیدوارم بتونم این وضعیتو عوض کنم
  ممنونم
  • i
   ۹ مهر ۱۳۹۲

   سورنای عزیز من هم درگیر همین مشکلم،سردرگمی حس بدیه.
   دعا می کنم خیلی زود از این حس خلاصی پیدا کنی!!!
   منم متولد اردیبهشتم.
 3. نگار
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  می گمااا! به نظر من یه آدم رنگی رنگی به طالع و فال اعتقادی نداره…چون معتقده خودش زندگیشو می سازه :))
  به نظر من این قسمت سایتتونو عوض کنید. تنها قسمتیه که من هیچ وقت نمی خوونمش. چون هیــــــــــــــــچ اعتقادی به طالع و فال و پیش گویی و… ندارم، شمام نداشته باشید…چه خوبش و چه بدش 🙂
  • نگار یعقوبی
   ۹ مهر ۱۳۹۲

   چون تا به حال نخوندینش نمیدونین که این فال با بقیه طالع بینی ها فرق داره 🙂
   و اینجور نیست که آدم رنگی رنگی فال دوست نداشته باشه بخونه ! اما یه آدم رنگی اگر علاقه به خوندنش داره، اونو پنهان نمی کنه 🙂
 4. مهسا
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  یعنی عاشق فالهای رنگی ام!
  هلااااکتم رنگی رنگی!
  🙂
 5. ساناز
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  خیلی خوبین شما من عاشقتونم
  یه عالمه انرژی میگیرم وقتی میام اینجا آرزو دارم روز به روز موفق تر باشید :*
 6. MahSa
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  واقعا فوق العاده بود ممنونم رنگی رنگی:-)….
 7. نگار
  ۱۰ مهر ۱۳۹۲

  جوابتون قانع کننده نبود چون همه بحث من این جمله بود “یه آدم رنگی رنگی معتقده خودش زندگیشو می سازه” اما حالا چون نمی خوام بحثو فلسفی کنم بی خیال 🙂
  همین جوری نظرمو گفتم 😉
 8. مهدی
  ۱۰ مهر ۱۳۹۲

  خدا کنه این دفعه راست گفنه باشه
  اصولا قسمتهای منفیش اتفاق میفته ولی خبری از بخش های مثبتش نیست
 9. eli
  ۱۱ مهر ۱۳۹۲

  میخام بدونم خونه پنجم عشق دقیقن کجا میشه؟!
 10. حسين
  ۱۱ مهر ۱۳۹۲

  اینها رو کی مینویسه؟ باید رفت دستشو بوسید به خدا! یعنی هر جملش میخونه با من. از دیشب احساس کمر درد دارم آخرش نوشته مواظب سلامتیت باش ۰-O

  خیلی عجیب راست در میاد این فاله
 11. Nahid
  ۱۳ مهر ۱۳۹۲

  سلام نگار جون، مرسی بخاطر مطالب خوبتون. مخصوصا طالع رنگی، خیلی جالبه و اکثر مواردی که مینوسه درسته. یه خواهشی داشتم ازتون، میشه یه روز زودتر طالع هفته ی بعد رو بذارید؟ ممنون میشمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...