طالع رنگی هفته - 7 تا 13 مرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۷ تا ۱۳ مرداد

طالع رنگی هفته – ۷ تا ۱۳ مرداد

فروردین
قدرت این هفته‌ات، اجبار دیگران به انجام کاری که دوست داری نیست. قوی‌ترین نقطه قوت تو توی این هفته، توانایی‌ات در تحمل دیگرانه. تلاش زیادی برای تغییر کسی نکن و شادتر خواهی بود. یک وعده غذایی خاص می تونه برات بسیار با معنا بشه و لازمه روز چهارشنبه مواظب خودت باشی. روز چهارشنبه مریخ و اورانوس کنار هم قرار می گیرن و تقابل این دو همیشه باعث سر و صدا بوده و خواهد بود. اگر دعوا یا بحثی شد، گوش‌هات رو نگیر! تو هم جلو برو و حتی اگر لازم شده کمی بلندتر از حد معمول، حرفت رو بزن و نظرت رو بگو.

اردیبهشت
رسیدن به موانع زندگی اصلا جذاب نیست و کسی دوست نداره توی قسمت‌های سخت مسیر راه بره ولی بازگشت ماه به خونه مقابل ماه تولد تو بهت قدرت و شجاعت جدیدی داده که اینکار رو بکنی. به جای اینکه نگران این باشی که چرا بهت خوش نمی گذره، وقت بذار و به بقیه نشون بده که براشون اهمیت قایلی؛ یک اشاره کوچیک تو می تونه خیلی‌ها رو خیلی زیاد خوشحال کنه. روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه قدرت خوبی داری در تحلیل وقایع و بخصوص روابط. اگر کسی ازت نظر خواست با حوصله باهاش حرف بزن و اگر خودت در مورد رابطه‌ای به نتیجه‌ای رسیدی بدون که نظرت درسته.

خرداد
توی برنامه‌ات بیشتر از چیزی که باید، کار هست. به آدم‌های مختلفی قول‌هایی دادی که عقب افتادن و برنامه‌هات از اون چیزی که می خوای شلوغ‌تر شدن. یا بهتر بگم؛ برنامه‌هات اون چیزهایی که می خوای نیستن. کاملا اجازه داری برنامه‌هات رو تغییر بدی و بقیه در نهایت این رو خواهند پذیرفت. از ساعت‌های اولیه روز چهارشنبه که ماه وارد برج سرطان می‌شه توجه زیادی رو جلب خواهی کرد. اگر لازمه در دنیای اطرافت چیزی رو تغییر بدی، وقتش یکشنبه است.

تیر
گاهی سخته آدم مورد توجه باشه. این موضوع حتی می تونه باعث بشه که کسی که دوستت داره، از دستت دلخور بشه. فراموش نکن که این روزها خبر بیشتری از کسی که دوستش داری بگیری تا قلبش گرم بمونه. اواخر هفته کمربند رو محکم ببند چون مسیر زندگی دست اندازهای زیادی خواهد داشت – بخصوص زندگی عاطفی. اگر تنها هستی منتظر بالا و پایین شدن باش و اگر با کسی هستی، سعی کن حسابی از رابطه مراقب کنی. یکشنبه برجت در سایه است و بهترین وقته برای سورپریز کردن یک نفر. حتی با یک هدیه کوچیک که بهش بدی و بگی «به نظرم رسید برای تو خوبه»

مرداد
لازمه کمی در مورد محبتی که داری به یک نفر می کنی تجدید نظر کنی. رفتار صادقانه‌ات به نظر اون چیزی شبیه به یک نقشه یا برنامه حساب شده می یاد که ظرفیتش رو نداره. اگر در این هفته رابطه‌ای رو شروع کنی، طولانی مدت خواهد بود و اگر رابطه‌ای رو قطع کنی برای همیشه قطع می شه. حواست به این باشه. روز تعطیل وسط هفته رو آهسته و آروم بگذرون تا نه خودت دچار مشکل بشی نه کسی رو تو دردسر بندازی.

شهریور
هوای اطرافت پر از جادو است! جادویی خوب و واقعی. هر جا قدم بذاری مردم خوشحال می شن و بودنت شادی به چهره‌ها می یاره.  اگر ستاره‌ها قراره تصمیم بگیرن، در این هفته مسیر تو باید کاملا صاف و هموار باشه. اگر در این هفته به مانعی برخوردی، صبر کن و ببین چطوری می شه دورش زد. موانع گاهی اونجا هستن تا به ما بگن که مسیر رو اشتباه اومدیم. از سه شنبه تا پنجشنبه به خاطر تلاقی پلوتو و ونوس توی خونه یکم تو، وقت خوبی است برای گرفتن تصمیم نهایی در مورد یک نفر. اگر هنوز منتظر اقدام اون هستی،  در این سه روز تکلیف خودت رو مشخص کن که واقعا امیدواری پا پیش بذاره یا نه. اگر هم کسی منتظر جواب توئه، تا آخر این هفته جوابش رو بده چون شرایطی بهتر از تقارن ونوس و پلوتو برای جواب عقلانی به موضوعی عاشقانه دادن وجود نداره.

مهر
حالا که ماه به کاپریکورن عملگرا برگشته، وقتشه که به چیزی که مدت ها بوده بهش فکر می کردی دست پیدا کنی. وقتشه که با تمام قوا بیدار بمونی و کارهایی که شروع کردی رو به انتها برسونی. یک نفر حسابی منتظرته و بهت فکر می کنه. احوالش رو اگر بپرسی بسیار خوشحال می شه ولی اگر هم به هر دلیلی موفق نشی اینکار رو بکنی، خودش از دیدن موفقیتت حسابی خوشحال می شه. این هفته رو با هیچ چیزی کمتر از شادی و موفقیت کامل تموم نکن چون همه شرایط موفقیت رو داری.

آبان
ستاره‌ها با قدرت به سمت یک رابطه هل می‌دهندت ولی این همه چیزی که در این هفته لازم داری نیست. کشش رمانتیک شدیدا نیازمند یک آدم رمانتیک در اون سر رابطه هم هست. این آدم یا غایبه یا نقشش رو درست بازی نمی کنه. اگر رو دیوار یک رابطه نشستی و نمی دونی باید بپری توش یا نه، پیشنهاد ستاره‌ها اینه که هر چی زودتر که می شه بپری توی این رابطه. این رابطه در طول زمان به نفعت است اما به شرطی که طرف رو پیدا کرده باشی. طرف مقابل از نظر خودش حاضر است و منتظر ولی ممکنه تو متوجه علاقه یا حضورش نشده باشی. این رو هم بگم که این هفته اصولا هفته استراحت نیست و با اینکه ظاهرا وسطش یک تعطیلی داره، رد شدن ازش نیازمند کلی انرژی و تلاشه.

آذر
درسته که هوا کاملا گرمه اما گرمای لازم توی رابطه اونقدرها هم که می تونه پر رنگ باشه، پر رنگ نیست. خوشبختانه تو قدرت تغییر این جریان رو داری. هفته خوش شانسی تو پیش رو است. سه شنبه رو تنبلی کن چون آخر هفته یک برنامه جدید در انتظارته که بسیار هم پر هیجانه. کسی هست که شدیدا منتظر تماسی از طرف تو است. بهش زنگ بزن یا ایمیل یا هر روش دیگه که مناسب اون آدمه. گاهی خونه امن ترین جا است، ازش بیرون نرو تا آخر هفته شاد و خرم بگذره.

دی
قدم‌های واقعا محکمی رو می تونی برای رمانس و ساعت‌هایی شاد برداری ولی توی این کار تعلل می کنی. یک سفر کوتاه شدیدا به نفعت تموم می شه ولی از این هم فراری هستی. برای تغییر شرایط بهتره با قدرت بیشتری عمل کنی  و به جای صبر کردن برای هر کار تا زمانی که دیگه نمی شه از انجامش فرار کرد، خودت شخصا در اولین فرصت سراغش بری و انجامش بدی. این هفته ژوپیتر، پلوتو و اورانوس انقلابی کنار هم قرار می گیرن و اوایل هفته بعد برات ساعت‌هایی بسیار رمانتیک پیش بینی می شه. هدیه ای می گیری که خوشحالت می کنه.

بهمن
مشکلی جدی در پیشه که سعی می کنی با شادی و فکر نکردن بهش ردش کنی ولی واقعیت اینه که در نهایت امر با گذشت زمان این موضوع خودش رو به تو تحمیل خواهد کرد و باید باهاش روبرو بشی. این رو هم بدون که از چهارشنبه با رسیدن ماه به خونه رمانس تو، احساس‌های گرمتری به یک آدم خواهی داشت. جذب شخصیتی درونگرا و قوی خواهی شد ولی امیدوارم این اتفاق این هفته نیافته چون با توجه به گرمای ناشی از بودن ماه در خونه رمانس، معلوم نیست نتیجه دقیقا چیزی در بیاد که مغزت می خواد. اگر وارد سرزمین ناآشنایی شدی، محتاط باش و نذار دچار سورپریزها بشی – بخصوص از جمعه به بعد.

اسفند
نذار نگاهت محدود بشه. این گرایش رو پیدا کردی که فقط به یک چیز یا فقط به یک کس نگاه کنی اما حواست باشه که این نگاه محدود، جلوی دیدن چیزهای مهمتر یا آدم‌های موثرتر رو نگیره. از روز جمعه، ماه سرطان در حال گذر از خونه رمانس تو است باید منتظر روزهایی داغتر باشی. به شیوه‌هایی که اصلا فکرش رو هم نمی مورد توجه قرار خواهی گرفت و بهتره توی بازی مورد توجه بودن قاطی و بشی و از ستایش شدن به خاطر چیزهایی که داری و کسب کردی لذت ببری. در طول این هفته اصلا خجالتی نباش.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...