طالع رنگی هفته - 7 تا 13 بهمن - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۷ تا ۱۳ بهمن

طالع رنگی هفته – ۷ تا ۱۳ بهمن

فروردین
نگاه سطحی می گه همه چیز مرتبه ولی اگر به عمق نگاه کنیم مشکلات شروع می کنن به ظاهر شدن. روابط چیزهای پیچیده ای هستن و معمولا عمقشون با سطحشون تفاوت داره. دیگران تو رو آدمی قوی می بینن که می تونه کارهاش رو با موفقیت انجام بده و این برداشت مثبت خودش نصفی از راه است چون تو هر کاری که وارد بشی بقیه تصور موفقیت ازت خواهند داشت و با این تصور همراهت خواهند شد. ماه پرشکوه نو از جمعه شب ظاهر خواهد شد و اونهم در بخش روابط اجتماعی تو. توصیه ای که هر طالع شناسی به تو خواهد کرد اینه که در این هفته عضو یک جای اجتماعی بشی. کلوپ ورزشی، گروه دوستی جدید، مهمونی جدید، سایت دوست یابی اینترنتی یا هرچی. «آره» رو بگو و منتظر باش ببین چه اتفاقات جالبی در پیشه.

اردیبهشت
هرچند که کار زیادی برای تموم کردن هست ولی برای خودت هم وقت بذار و کمی به دلت برس. بعد از خوندن این متن، به سه تا از کارهایی که باید تا فردا تموم بشن تا راحت تر باشی فکر کن و به سراغشون برو. راز خوشبختی در داشتن این لیست سه تایی است. سه تا کار برای هر روز، سه تا کار برای هر هفته و سه تا کار برای هر سال. این هفته باید احساس کنی زیبا هستی. همیشه باید این حس رو داشته باشی ولی در این هفته خاص به خاطر حرکت مستقیم ونوس در آسمان بعد از تقریبا ۳۵ روز حرکت رو به عقب، حتما به آرایشگاه برو یا برای خودت یک چیز آرایشی جدید – حتی خیلی کوچیک و ساده – بخر.

خرداد
این هفته یک فرشته در راهه تا بهت کمک کنه،‌ حتی اگر درخواست کمک ارسال نکرده باشی. قبول کردن این کمک عاقلانه است چون می تونه یک دوستی رو قوی‌تر کنه. حواست به این هم باشه که ونوس که حاکم بخش عاشقانه است از این هفته شروع به حرکت مستقیم در آسمون کرده و باید تغییری رو شاهد باشی. این سیاره از خونه دوستی تو می گذره پس تعجب نکن اگر ببینی که یک دوستی داره تبدیل به چیزی مفصل‌تر می شه. اگر پرونده بازی در عشق داره، در این هفته فرصت به عقب برگشتن هم برات فراهمه. اگر دوست داری برگرد عقب و نگاهی به اون بنداز شاید شعله‌ها هنوز بتونن آتیش بزرگی درست کنن.

تیر
خوب کار کردن به شکل عجیبی شادی آور خواهد بود. روی یک چیز جدی تمرکز کن و مطمئن باش به اندازه تفریح از اون لذت خواهی برد. حتی لازم نداری اینکار توسط بقیه درک بشه بلکه لذت خودت بسیار کامل خواهد بود. یک شانس جلوی صورتت معلق است و باید دستت رو دراز کنی و برش داری. نه فقط این هفته که کل بهمن و اسفند برای تو مواقع تعیین کننده ای بوده و هستن. مهمترین دلیلش هم اینه که سیاره پلوتو که نشون دهنده تغییره در خونه رابطه‌هات خواهد بود و ونوس بعد از توقف حرکت معکوسش، داره با سرعت به پیش می تازه. بعضی متولدین تیر حتی ممکنه عروسی کنن در این دو ماه و برای بقیه احتمال جدا شدن می ره. هفته و ماه پر هیجانی در پیشه و تو هم توان متوقف کردن تغییرات رو نداری پس باهاشون هماهنگ شو و از انجام کارهای جدی لذت ببر.

مرداد
هرچند که می تونی تمام هفته رو با شادی بگذرونی ولی آسمون احتمال چیز دیگه ای رو می گه – حتی گریه یا یک ناراحتی عمیق. در هر حالت حواست باشه که خودت رو از جمع جدا نکنی و هیچ روزی رو بدون بیرون رفتن از خونه به پایان نبری. حتی اگر این بیرون رفتن یک سر زدن به سوپر محل باشه یا گذاشتن آشغال دم در. اگر درگیر یک رابطه عاطفی مشکوک هستی بدون که وضع بهتر خواهد شد و شادتر خواهی شد. گشتن به دنبال هر چیز جدیدی یا تبدیل کردن هر چیز قدیمی به شکلی جدید از همون چیز انتخاب خوبی برای این هفته است چون ونوس از جمعه حرکت مستقیمی رو توی آسمون شروع می کنه و این فرصتی است برای آغاز هر چیز رمانتیک. به جای غصه خوردن، تغییر بده.

شهریور
مدتی است داری برای چیزی تلاش می کنی ولی جواب کافی نمی گیری. لازم نیست به همون روند ادامه بدی چون شرایط آسمون تغییر کرده و تو هم اگر می خوای به چیزی که می خوای برسی، باید در برنامه‌هات یک تغییر ریشه‌ای رو لحاظ کنی. نگران این نباش که ایده ات بهترین ایده است یا نه. در حال حاضر همین که سعی کنی چیزی رو به شکلی جدید انجام بدی به خودی خود بسیار عالیه و امیدوار کننده. در زندگی عشقی نفس راحتی خواهی کشید. از تقریبا سی روز قبل مشکلاتی عشقی دائما در آسمونت دیده می شد ولی حالا زمانش تموم شده و کارها خود به خود مرتب خواهند شد. منتظر یک فرصت خوب عشقی باش چون جرقه‌های براقی در اطرافت در حال درخشیدن هستن و به زودی یکشون به یک آتیش گرم دلچسب تبدیل خواهد شد. متولد شهریور در این هفته باید حسابی خوشحال باشه.

مهر
یک بسته انرژی مدت ها است که منتظر بوده تا این هفته فرا برسه و مستقیم بیاد و تحویل زندگی تو بشه. ریسکی کردی که به نفعت تموم خواهد شد. دنبال مسیری که همه ازت انتظار دارن نباش و به جهت جدیدی حرکت کن. در عشق شبیه کسی بودی که توی خواب راه می ره ولی الان وقت بیدار شدنه. روز پنجشنبه ماه پرشکوه جدید توی آسمون ظاهر می شه و مستقیما هم در خونه عشق تو قرار می گیره. فرصت دیدن یک آدم جدید و عاشق شدن هست. ماجرا وقتی جذابتر می شه که بهت بگم روز جمعه هم سیاره ونوس که ۳۵ روز بوده معکوس حرکت می کرده، جهتش رو عوض می کنه و شروع به حرکتی مستقیم می کنه و اصلا تعجب نکن اگر یک نفر تصمیم گرفت تو رو به یک نفر دیگه معرفی کنه. عشق در هوا موج می زنه.

آبان
این هفته می تونست هفته ای بسیار بهتر باشه ولی نشد. معلومه که در این شرایط باید از هر خوشحالی که سر راهت سبز می شه استقبال کنی تا شادی دووم بیاره؛ در این هفته به هیچ چیز شادی آور «نه» نگو. اگر پارتنر داری در این هفته بالاخره به این نتیجه خواهی رسید که ارتباطات بین شما داره بالغتر می شه. اگر با کسی جر و بحثی کردی حتما تا حل نهایی موضوع ماجرا رو ادامه بده و این رو هم بدون که اگر قراره تصمیم جدی ای گرفته بشه، تو هستی که باید نظرت رو به بقیه بقبولونی. کوتاه اومدن در این هفته – بخصوص در موارد عشقی – به نفعت نیست. ماه جدید تهدید کننده است و باید با قدرت از مواضعی که داری دفاع کنی. جنگنده باش و قوی تا این هفته رو به بهترین نحو که می شه بگذرونی.

آذر
این هفته برای متولد آذر پر از فرصت است. فرصت‌های کاری، دوستی و عاشقانه. متوجه باش که هیجان و علاقه به تنهایی فرصت ها رو به شادی تبدیل نمی کنن بلکه یک آدم رنگی رنگی در دنیای واقعی همیشه در حال تحرک است. اگر حرکت سخاوتمندانه ای انجام بدی، حتما در همین هفته نتیجه خوبش رو می بینی. درسته که مدتی درگیر مساله ای مالی بودی ولی الان ماجراها به سمت پایان خوش هستن. انتظار پیشنهاد یک دیت رو هم از کسی که نمی شناسی داشته باش و در ملاقات سعی کن از زندگی اش بپرسی تا کشف کنی چقدر توان این رو داره که داوطلبانه حرف زدنش رو قطع کنه و به حرف های تو گوش بده چون متولد آذر نیازمند کسی است که بتونه درست بهش گوش بده. از عشق در نگاه اول هم فرار نکن.. گاهی آدم مجبوره در یک نگاه عاشق بشه.

دی
اگر با زنگ بیدار می شی، زنگ گوشی رو تغییر بده. به صدای دریا یا پرنده ها. اگر می خوای کارها خوب پیش برن در این هفته باید کمی آرومتر روزها رو شروع کنی، صبحانه معقولی بخوری و کمی ورزش کنی. وقت زیادی برای اثبات نظری ایده هات مصرف نکن. کمی انعطاف پذیر باش و بذارن دیگران اشتباه کنن و به جاش سعی کن با عمل نشون بدی ایده‌های تو بهتره. روز جمعه بالاخره ونوس حرکت مستقیمش در آسمون رو شروع می کنه و زندگی عشقی تو که یک ماهی با بی حوصلگی و کم هیجانی همراه بود، وارد فاز جدیدی می شه. در این هفته ایده‌ها و برنامه‌هات رو با اعتماد به نفس بیشتری اعلام و پیگیری کن و به عشق اجازه بده زندگی ات رو لبریز کنه.

بهمن
تقویم اجتماعی ات چراغونی شده! آخر این هفته ماه نو در خونه دوستان و جامعه ظاهر می شه و هرچند این به نفسه به معنی شلوغ شدن زندگی اجتماعی نیست، می تونه فرصتی باشه برای درگیر شدن در گروه‌های جدید و کارهای اجتماعی ای که اصلا بهشون فکر هم نمی کردی. در طول این ماه دیگران جاذبه خاصی رو توی متولد بهمن حس خواهند کرد و گاهی متوجه خواهی شد که فقط خواستن یک چیز توسط تو، اون رو به برنامه عمل یک آدم دیگه تبدیل می کنه. از پنجشنبه منتظر پیشرفت محسوس در زندگی عشقی باش چون هم ماه در برج تو ظاهر می شه و هم ونوس در حرکت رو به جلوی خودش سرعت می گیره. زمان یک شروع جدید فرا رسیده، به شرطی که خواستارش باشی. اگر به چیزی در گذشته گیر کردی، حتی با کارهایی که ناراحتی درست می کنه خودت رو ازش خلاص کن و با قدرت به پیش بتاز. متولد بهمن، جذابترینه.

اسفند
کارهایی که درگیرشون هستی نمایانگر هویت تو نیستن. در فکرت چیزهای بسیار بهتری جریان داره که هنوز عملی شون نکردی و گاهی هم فقط به مسیرهایی فکر کردن بدون اینکه دقیقا بدونی به کجا می رسن. مساله اینه که بدونی تقریبا همه اینطور هستن و تنها تفاوت تو اینه که الان به این نتیجه رسیدی که چیزهای بزرگتری از زندگی ات بخوای و خودت دنیای اطرافت رو بسازی – اونهم بدون خواسته های عجیب و غریب. به یک نفر که از تو دوره و می دونی صدات خوشحالش می کنه زنگ بزن و از لابلای حرفهاش جواب یک سوال مهمت رو پیدا خواهی کرد. ظهور پلوتو برات فرصت رمانتیکی رو فراهم کرده ولی ریسکش اونقدری است که اکثر آدم‌های معمول سراغش نخواهند رفت – اما تو یک آدم معمولی نیستی! به خطر دست بزن تا حداقل بتونی بگی «من دست زدم! واقعا داغ بود».

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ستاره
  ۷ بهمن ۱۳۹۲

  امیدوارم هفته ی خوبی باشه برای من- من منتظر یک خبر خوبم که میتونه زندگیمو دگرگون کنه
 2. zariii
  ۷ بهمن ۱۳۹۲

  مرسیییییییییییییییییییییییییییییییی طالع بینیا عالین خسته نباشین واقعا
 3. Hamit
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  من یه آذم معمولی نیستم…آره من یه اسفندیم !
  جالب بووود ممنون…
 4. نگین
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  che hese khobi mide ^_^ mamnon 🙂
 5. hadis
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  hesesh k khub bud.
  omidvaram …
 6. maryam
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  merc kheyli jaleb bod:*
 7. artimis
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  سلام رنگی رنگی ها
  این ونوس،عجیب،عجیب شده شیطون نه به اون مخالف راه رفتنش نه به این مستقیم راه رفتنش اشالا همیشه مستقیم راه بره اینجوری همه سروسامون میگیرن.این هفته واسه همه ماجرا عشقی در پیشه امممممممممممممممممممممممممممممممما
  واسه تیر ماهیاااااااااااااااااااا
  ای جانم عروسییییییییییییییییی
  منم تیریم
  😉
 8. فاطمه
  ۹ بهمن ۱۳۹۲

  خیلی با حاله واسه من که همه چی درست در میاد من دی هستم و نامزدم تیر هفته ی دیگه بله برونمه….
 9. سحر
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

  وااای واقعا حس خوبی میده به ادم. انرزی خوبیم داره عاشقشم.راستی منم تیری هستم……
  به زودی با خبرای خوب میام به امید خدای مهربونم
 10. سحر
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

  البته امیدوارم برای همممممممممممممه دوستانم عالی باشه و لذت ببرن از این ونوسو نپتون پلوتونشووووون.: ) منم همینطوووور
 11. زهرا
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۲

  من واقعا باید تو این هفته یه آره مهم بگم تو زندگیم.. فروردینیم
 12. رها
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

  پس طالع جدید کوووو؟ منتظریماارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...