طالع رنگی هفته – 7 تا 13اسفند - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۷ تا ۱۳اسفند

طالع رنگی هفته – ۷  تا ۱۳اسفند

فروردین
این روزها نمی‌تونی اونقدر که همیشه بودی، به احساساتت اعتماد کنی. در یک موقعیت نسبتا حساس که در این هفته پیش می‌یاد، تکیه کردن به عواطف گزینه خیلی خوبی نیست. در طول این هفته ماه سنبله توی خونه ششم (سلامت) است و این فرصت خوبی می‌سازه برای کمی ورزش یا رسیدن به بدن. در بسیاری مواقع انجام بهبودهای کوچیک توی کار مفیدتره از تلاش برای تغییر ناگهانی همه چیز.

اردیبهشت
گاهی آدم به جایی می‌رسه که دیگه نمی‌تونه انتظارات اجتماعی رو برآورده کنه. یکی از این موقعیت‌ها در این هفته برات پیش می‌یاد. نگران نشو و قبول کنی که گاهی باید بیشتر از بقیه، به فکر خودت باشی. تغییر روز چهارشنبه تا شنبه به برج سرطان، آخر هفته‌ای مرموز و پر هیجان برات می‌سازه. این شور و هیجان شاید به نظر بعضی‌ها ترسناک بیاد ولی در حال حاضر به خوبی کنترلش می‌کنی و ازش لذت می‌بری.

خرداد
این هفته بودن سنبله توی خونه چهارم مشکلات خانگی‌ات برات کمی دردسر درست خواهد کرد و راهی هم برای پیشگری ازش وجود نداره. اگر هوش به خرج بدی می‌تونه از شرایط ظاهرا منفی به وجود امده به نفع خودت استفاده کنی. روز پنجشنبه ماه لیبرا تو خونه رمانس است و می‌تونی به دنبال دیدن آدم جدید یا لذت بخش تر کردن یک رابطه قدیمی باشی. هفته پر تنشی است ولی ممکنه اگر خوب با اتفاقات برخورد کنی، بهت حسابی خوش بگذره.

تیر
اگر در این هفته ازت خواستن مدرک مهمی رو امضا کنی یا قولی بدی، سعی کن اینکار رو تا هفته دیگه به تعویق بندازی. این روزها حرکت سریع بهترین تاکتیک تو نیست و بهتره توی هر کاری که می‌کنی کمی تامل و تعمق داشته باشی. اگر روز پنجشنبه به بعد، گرمایی رو حس کردی، دنبالش برو چون ماه سرطان به خونه پنجم رمانست رسیده و قدرت عاطفی اطرافت رو افزایش داده.

مرداد
حالا که ماه درخشان سنبله به خونه دومت رسیده بهترین فرصت رو داری که کاری که انجام دادی رو به بقیه نشون بدی یا بقیه قابلیت‌های جذابی رو توی تو ببینن. باز کردن قلبت به روی دیگران تا حد معقول پیشنهاد می‌شه چون این هفته با همزمان شدن حضور ونوس و ماه برج حوت توی خونه هشتم، برداشت واقعی‌تر از رابطه‌هات در دسترس است و می‌تونی اگر دوست داری، واقعیت چیزهای اطرافت رو ببینی.

شهریور
امروز ماه نور بخشنده‌اش رو توی صورت فلکی تو پخش کرده و تاثیرش روی تو، احساسات فراوانه. در طول هفته ممکنه احساسات متناقضی رو تجربه کنی ولی نگران نباش چون این تناقضات بیشتر از اونکه حاصل دنیای واقعی اطرافت باشن، تاثیر این ماه پر نور هستن. همچنین در چهارشنبه به بعد ونوس به خونه پارتنرت می‌رسه و برای یک ماه هم اونجا می‌مونه و در طول این زمان، به نظر بقیه جذاب‌تر و خواستنی‌تر از همیشه می‌رسی.

مهر
بودن ماه کامل سنبله در خونه دوازدهمت، احساساتت رو تا جایی که می‌شه تقویت کرده. از این شرایط برای تقویت قدرت روحی‌ات استفاده کن و به احساسات مثبت بیشتر از احساسات منفی بها بده. در شرایط احساسی‌ای که هستی اصلا از خودت انتقاد نکن و به جای اینکه در مورد گذشته غمگین بشی، به شادی در مورد آینده بپرداز. رسیدن ونوس به خونه فعالیت در روز چهارشنبه و یک ماه بودنش در اونجا فرصت جدیدی است برای یک کار جدید.

آبان
ماه کامل سنبله در خونه یازدهم بهرین شرایط رو برای تصمیم‌گیری در مورد امری مهم فراهم کرده. اگر لازمه در مورد موقعیتت تصمیمی جدی بگیری، هیچ وقتی رو به خوبی الان پیدا نخواهی کرد. منتظر یک واقعه عاطفی باش. از یک آدم ناراحت می‌شی ولی نذار این جریان توی فکرت بیش از حد کش پیدا کنه. دوستان اطرافت بخشی از هویت تو هستن پس اگر لازم شد کسی رو کنار بذاری یا به فهرست اضافه کنی، این تصمیم رو بدون نگرانی اجرا کن.

آذر
ماه کامل سنبله، خونه شغل رو برات روشن کرده. در طول دو هفته آینده ممکنه با فکر کردن به زندگی دچار استرسی بیشتر از اون چیزی که واقعا باید پیش بیاد، بشی. همچنین مستعد تغییر شغل یا وضعیتی مشابه شغل هستی. فراموش نکن که الان بهترین فرصت برای تغییرات جدی نیست و بودن ماه در این خونه فقط توجه‌ها به تو رو زیاد کرده و بهتره تلاش کنی این دو هفته از نظر کاری به آرومی بگذره. آخر هفته رو به خلوت خودت اختصاص بده و آروم باش تا حداکثر لذت رو ازش ببری.

دی
بیشتر از چیزی که فکر می کنه، نتایج مثبت کارت رو می‌بینی. درهای پیشرفت برات باز هستن و اتفاقی می‌افته که حس می‌کنی کارت توسط بقیه دیده شده. روی تصویر بزرگ متمرکز شو و با جزییات وقت رو بیش از حد تلف نکن. توی زندگی‌ شخصی‌ات دوستان ممکنه گاهی مایه آرامش باشن و گاهی دردسر. این رو قبول کن و با کسی بداخلاق نباش. جمعه در یک فرصت اجتماعی ظاهر می شی. ازش استفاده کن؛ خودت که باشی همه دوستت خواهند داشت.

بهمن
انرژی قوی ماه کامل سنبله توی خونه صمیمیت، برات دردسر درست خواهد کرد. خونه صمیمیت و راحتی، مستعد اینقدر انرژی نیست و اصلا شوکه نشو اگر در جایی که حس می کنی باید راحت می‌بودی، تنش به وجود بیاد. فراموش کردن زخم‌های کهنه ممکن نیست ولی آدم باید خودش و دیگران رو به خاطر کارهای گذشته ببخشه و الان با حضور همزمان نپتون بخشنده و ونوس عاشق در یک خونه، این فرصت برات فراهمه که خاطرات بد نسبت به حوادث گذشته رو بدون فراموش کردن، از ذهن فعالیت بیرون بذاری.

اسفند
ماه کامل سنبله که همه دارن ازش حرف می‌زنن، خونه هفتم پارتنرهای تو رو هم روشن کرده. در این هفته، سیاره ژوپیتر هم کنارشه و این موقعیت ویژه‌ای رو درست کرده برای برقراری ارتباط با کسی که دوستش داری. اگر این فرد در زندگی‌ات حضور فعال داره بدون که الان فرصت خیلی خوبیه برای یک گفتگوی سازنده و اگر هم وجود نداره بدون که به راحتی می‌تونی توی یک محیط نوشتاری کشفش کنی. توی شبکه‌های اجتماعی فعال باش و اگر تفریحی برای آخر هفته پیش اومد، نذار هیچ چیزی مانع شادی‌ات بشه. برقص چون دنیا در این مدت همه تلاشش رو می کنه تا از شادی تو حمایت کنه

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ملیکا
    ۷ اسفند ۱۳۹۱

    عکس فال هفتگی جرا مال بهمنِ؟ ؛)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...