طالع رنگی هفته - 6 تا 12 مرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ مرداد

طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ مرداد

فروردین

ابرهای تیره کنار خواهند رفت و کارها رو به راه می شه. اگر کسی یا چیزی رو میخوای توی این هفته ممکنه به راحتی بتونی بهش برسی؛ با یک قدم خیلی کوچیک و ساده. تعطیلات طولانی همیشه ممکنه کسالت بار بشن ولی با یک دوست خوب یک قرار بذار و مطمئن باش چیزهای جالبی پیش می یاد. مریخ داره وارد برج عرب می شه و این این خبر بزرگی در زندگی عشقی تو است: تلاطم در راهه – شاید هم همین حالا شروع شده. اگر مجردی و دنبال دیدن کسی، به ماه جدیدی که همین امروز توی بخش عشقی آسمونت طلوع کرده اعتماد کن چون بزودی یکی رو پیدا خواهی کرد. یا بهتر بگم! اون تو رو پیدا می کنه.

 اردیبهشت

حتی اگر دقیق می دونی که قراره چی بگی و چیکار کنی، شاید برنامه ها در حال تغییر باشن و لازم باشه برنامه، نقشه‌ها و حرفهات رو تغییر بدی. توی آسمون یک تغییر پیش بینی نشده دیده می شه. اگر چیزی رو خیلی می خوای این هفته ممکنه بهش برسی. به مسیری که مدتی است قدم نذاشتی قدم بذار تا به چیزی که می خوای برسی. تعطیلات طولانی است و سعی کن به سفر بری؛ حتی کوتاه. از این جمعه هیجان زیادی منتظر تو است. اگر وارد رابطه ای می شی حواست باشه که ممکنه خیلی طول بکشه و فراموش نکن که یک نفر منتظر انجام یک قول از طرف توئه. شاید بتونی تو این چهار روز تعطیلی بهش عمل کنی.

خرداد

یک نفر که احساسات زیادی به تو داره می خواد پا پیش بذاره و پیشنهاد چیزی رو بده که تو رو سورپریز می کنه. شاید هم بتونه مشکلی رو برات حل کنه. خوشبختانه این تعطیلات باعث می شه حسابی فکرش رو جمع کنه و بدونه چیکار می خواد بکنه. مواظب باش در این هفته تبدیل به یک قربانی نشی. دقیق تر بگم: مواظب باش نقش قربانی رو بازی نکنی. بازی رو خودت بچرخون و تصمیم ها رو خودت بگیر. از جمعه به بعد که مریخ از خونه ات کنار رفته، هیجان و عشق منتظرته پس تو تعطیلات همه انرژی‌هات رو نسوزون!

تیر

تاثیرت در زندگی دیگران خیلی زیاد شده. ممکنه این تاثیر به خاطر کارت باشه یا فقط بودنت که به یکی انگیزه می ده. کمک کردن به دیگران خوبه اما مواظب باش که اونقدر انرژی نذاری که به کارهای دیگه نرسی. انسان باید چند بعدی باشه پس برابر اینکه به بقیه کمک می کنی و وقت می ذاری و انرژی، کارهای خودت رو هم پیش ببر. در این هفته آشکارا از کسی انتقاد نکن و مواظب باش حرف تندی نزنی چون با ظهور مریخ و ماه نو، کاملا ممکنه دل کسی که نباید رو بشکنی. گفتن «متوجهم که اشتباه کردم و معذرت می خوام» ممکنه تاثیری خیلی خیلی عمیق بذاره و اگر لازم شد بگو. اتفاق خاصی در پیشه که خوبه در برابرش شجاع باشی.

مرداد

دلیلی نداره دغدغه هات رو این هفته با کسی مطرح کنی. اگر به خاطر کار خودت نگرانی یا می خوای با کسی درد دل کنی شاید بهتر باشه تا هفته بعد صبر کنی و اگر می خوای کسی رو نصیحت یا راهنمایی کنی اینکار رو نکن. ماه نو در آسمونه و احتمال سوءتفاهم های کلامی بالا. چهار روز تعطیل داریم که خوبه براش برنامه داشتی باشی وگرنه بدون شک حوصله ات سر می ره (این نیازی به دیدن آسمون نداشت!). حتی شیر متولد تیر هم نیاز داره گاهی به جای امنی بره و بدون جنگیدن، استراحت کنه. این روزها همین کار رو بکن. با خودت باش و امن و امان و نذار کسی به غارت وارد بشه. شاید لازم باشه قلب کسی رو بشکنی – اگر مجبور شدی، ازش نترس.

 شهریور

تلاش برای راحت و بی دردسر بودن فایده چندانی نداره و دخالت هایی اتفاق خواهد افتاد که آرامشت رو به هم می زنه. سوار یک موج پرقدرت احساسی هستی و شاید نتونی به خوبی احساساتت رو کنترل کنی – اشکال هم نداره. خوبه آدم گاهی بگه واقعا چی فکر میکنه و از نتیجه اش نترسه. از همین امروز اورانوس حرکت رو به عقبش رو برات شروع کرده و نتیجه اش اینه که زندگی عاطفی کند و ملالت بار پیش می ره اما جای نگرانی نیست. کمی سیاست می تونه تو رو از شرایطی که توش هستی بیرون ببره و کمک کنه که تغییری که می خوای رو اجرا کنی.

 مهر

کی گفته همه باید آدم خوبی باشن؟ این هفته فرصت داری کمی احساساتی که مدت ها کنترلشون کردی رو نشون بدی و حتی اگر لازم شد صدات رو روی یک نفر بلند کنی ولی مواظب باش سریع خودت رو کنترل کنی چون عصبانی شدن بیشترین ضرر برای خودت است. زندگی اجتماعی ات رو به پیشرفته و قراره آدم های جدیدی رو ببینی و جاهای جدیدی باشی که معمولا در دیگر مواقع توشون قرار نمی گیری. در اطرافت یک ناراحتی پنهان هست که انگار کسی ازش صحبت نمی کنه؛ شجاع باش و بحث رو پیش بکش چون لازمه در مورد این جریان کمی حرف زده بشه – حتی اگر فایده بزرگی نداشته باشه.

آبان

قبل از رسیدن به مرحله بعدی، باید از مرحله فعلی گذشت. این شاید در مورد یک عشق باشه و شاید در مورد یک امتحان. باید قدم به قدم پیش بری و از همه مراحل رد بشی و به میانبر و اینها فکر نکنی. گردهمایی بزرگی در پیشه که توش ممکنه با یک نفر آدم جذاب آشنا بشی اما بهتره جریان رو خیلی جدی نگیری. سیاره پرکار و فعال مریخ داره از خونه تو رد می شه و هیجانی که داره وارد زندگی ات می کنه گذرا است. همین سیاره باعث می شه از همیشه جذابتر باشی و هیجان بیشتری به جمع تزریق کنی. اگر دوست داری از این فرصت برای درخشیدن استفاده کن.. حرف زدن با یک غریبه، چیزهای مهمی رو برات پیش می یاره.

آذر

کارهایی که بر عهده ات گذاشته شده در حال جمع شدن است. زودتر یک فکری کن وگرنه مجبور خواهی بود بعضی از کارها رو کلا بیخیال بشی. یک فکر توی مغزت رشد کرده که خودت هم نسبت به انجامش مشکوکی. جواب آسمون در این مورد مثبت است و بهتره دست به عمل بزنی. اگر کمی شجاعت لازم داره، کافیه توی آینه به خودت نگاه کنی و از چشم‌هات بپرسی که می تونن اینکار رو بکنن یا نه و اگر جواب «آره»‌ رو توشون دیدی، عمل کنی. موندن توی خونه دیده می شه که ممکنه به خاطر چهار روز تعطیلی طولانی باشه یا عدم برنامه ریزی برای یک تفریح. هنوزم امکان تغییر این طالع هست؛ اگر برنامه نریختی بهتره برنامه ای بریزی و یکی دو عصر رو با دوست یا دوستان بگذرونی. ترجیحا یکیش رو بیرون از هر خونه ای.

دی

این هفته همه چیز به روابط مربوط می شه. اگر بحث کاری است، اگر بحث مهمونی است، اگر بحث وقت گذروندن است و حتی اگر بحث یک پروژه است، همه چیز مربوط می شه به روابطتت با آدمها. سعی کن با آدم ها خوب باشی تا خاطره های خوبی که این هفته می ذاری، در آینده به کمکت بیان. اگر قراره اتفاق رمانتیک خوبی بیافته، الهه عشق باید به کمک پلوتو بیاد چون انرژی تو برای پیش بردن یک عشق، به تنهایی کافی نیست. در صورتی که در رابطه ای هستی که یک طرفه شده به این فکر کن که ازش بیرون بیای چون متاسفانه یا خوشبختانه، ماجرا از نظر طرف مقابلت چیزی نیست که تو می بینی. شاید آخر هفته خوبی نباشه ولی دوام بیار چون تو آدم خوبی هستی.

بهمن

یک بحث خیلی جدی در خواهد گرفت. شاید در مورد رابطه باشه شاید در مورد یک اتفاق و شاید در مورد اعتقاداتت. تو علاقه ای به بحث های بی پایان نداری ولی این بحث رو مجبوری دنبال کنی. سعی کن از قبل کمی با خودت به کاری که کردی یا چیزی که اتفاق افتاده فکر کنی تا آمادگی ذهنی کافی داشته باشی – این آگاهی حتی ممکنه جلوی اتفاق افتادن مشاجره رو هم بگیره. یک نفر در شرکت، محیط کار یا جای رسمی دیگه ای بهت علاقه ای داره که روش نمی شه بیانش کنه. اگر دوست داری حرفش رو بشنوی کافیه یک لبخند بهش زده بشه. از شنبه ماه جدید وارد خونه رابطه تو می شه و این یعنی پیش اومدن کمی سردرگمی. سردرگمی ای که حل کردنش وظیفه یکی دیگه است پس تو زندگی خودت رو بکن و بذار دردسرهای این هفته‌، خودشون حل بشن.

اسفند

از تلاش و جنگ خسته ای؟ خب استراحت کن! این هفته ماه جدید در خونه زندگی شخصی تو است و بهترین فرصت رو داری برای حداکثر تنبلی. اگر برنامه های شلوغی برای تعطیلات گذاشتی سعی کن فضایی رو هم برای استراحت باز کنی و اگر همه اش استراحت است فقط سعی کن دو سه حرکت کوچیک بزنی که حوصله سر بر نشه تعطیلات: یک کافی شاپ، یک گپ دوستانه حین قدم زدن یا سر میز غذا و دورهمی‌های کوچیک. چیزی در خانواده پیش می یاد که دوستش نداری ولی اشکالی نداره؛ با مهربونی بگذرونش و ببین که خیلی زودتر از اونی که فکر می کنی می گذره. فضای آسمون داره به سمت رمانتیک تر شدن می ره پس شاید وقتش باشه که خودت رو تو آینه نگاه کنی و فکر کنی چه چیزی در تو می تونه بهتر بشه که حتی از این هم جذابترت کنه (: اگر قراره چیزی تغییر کنه، ما هم باید چیزی رو توی خودمون یا دنیای اطرافمون تغییر بدیم. این هفته وقتشه!

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. sepid
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  الان ساعت ۱۴:۰۷ فال رنگی رنگی اومد 🙂




 2. عادله
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  از صبح هی دارم چک می کنم که این بیاد 🙂
  من خردادیم، ترسیدم یه خورده! حواسم جمع باشه قربانی نشم!




 3. زهراالملوك ^__^
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  آقا آبرو مارو نبرید دیگه هر ماه فروردین یه نفر عاشقش میشه :دى




 4. نیلوفر
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  فال های رنگی رنگی رو دوست دارم!هر دوشنبه عادتمه بخونمش 😀 همیشه به آدم انرژی میده 🙂 مرسی رنگی رنگی




 5. artimis
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  با سلام
  تیرماهیای خاص حواستون باشه همونطور که هفته پیش حواسمون بود که دله کسیو نشکونیمو حرف سختی به کسی نزدیم.این هفتم یخورده بیشتر تر مراقب باشیم.
  میدونید که ما تیرماهیا حرفیو نمیزنیم دلیرو نمیشکنیم اما امان از اون روزی که بخاییم این کارو کنیم…

  واسه همه ی رنگی رنگیا آرزوی دل خوش داریم .




  • choii jong hoo
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۳

   تیرماهی اصیلیا :):):)

   ایول !!




 6. مریم
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  وقتی آینده رو نگاه میکنی تغییر میکنه….چون بهش نگاه کردی
  نیکلاس کیج next
  منم هر هفته میام فال هفتم رو نگاه میکنم ولی نود درصد فال برام اتفاق نمیفته…اگه همه فالم اتفاق میفتاد من باید هرهفته مورد عشقی میداشتم!!! کاری به راس یا چپ بودن فال ندارم… میخوام بگم فقط سعی کنیم ازش لذت ببریم ولی خیلی درگیرش نشیم!!! فروردین




 7. فرناز
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  وااااااااااای خدا به خیر کنه ایشالا. گفته یه اتفاقی در پیشه که باید شجاع باشی. ایشالا که خیره.
  مثل اینکه قرار نیست به ما خبرای خوب و عشقی بده. هرچی منتظر میشیم چیزی نمیبینیم.اما فال همه ماهها کلی خبرای خوب و امیدوارکننده و عشقی داشتن. پس خداجونم کی نوبت ما تیریا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟




 8. م.س.م
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  تازه اسفندیا پرچمشون بالا رفت….
  توجه کنید: جذاب تر…




 9. فرناز
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  خوش به حالتن فروردینی ها و خردادیای عزیز. فالتون که خیلی خوب بود.مخصوصا فروردین.ایشالا براتون اتفاق بیفته. البته خردادیها بیشتر هفته ها فالشون خوبه. اینم فکرکنم بخاطر اینه که عشق من خردادی بود ودیگه باهم نیستیم. این اسمونم میخواد حس حسادت منو تحریک کنه چون همه هفته هاش عشقیه:-(




 10. choii jong hoo
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  وای من برای اولین بار ترسیدم چون عین حقیقت بود
  تیر ماهی ام !!
  تیر ماهیا دو هفتس پرچمشون بالا نیستاااااااااااااااااا 🙁

  ولی یکی بهم بگه چرا اون هفته گفت مریخ از بالا سرت داره میره ولی الان میگه هست 😐




 11. هدیه
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  هر روز وقتی سایت رو باز میکنم؛ منتظرم ببینم رنگی رنگی اومده یا نه …
  خیلی خوبه ..خیلی …
  مرسی (: .




 12. Galaxy Girl
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  من چند وقته به اندازه کافی استراحت کردم
  میخوام کار کنم بسه استراحت 🙁




 13. بهار
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  خیر سرم فروردینی ام هرکی عاشقم میشه مامان بابام ردش میکنن 🙁




 14. سمـــــــاح
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  اگر قراره چیزی تغییر کنه، ما هم باید چیزی رو توی خودمون یا دنیای اطرافمون تغییر بدیم. این هفته وقتشه!

  ^.^ *_*

  *ممنونم رنگی رنگی :*




 15. سپیده
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  ممنون رنگی رنگی جون
  اما من واقعا متوجه نمیشوم …
  اصلا معنای فال هایم را نمیفهمم
  خیلی مبهم است!!!!!!!!!




 16. Merlin
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  مرررررررسی کلی انرژی گرفتم و شارژ شدم!
  پرچم خرداد همیشه بالاس;)




 17. kelara
  ۷ مرداد ۱۳۹۳

  نمیدونم چرا ولی هر وقت که فال هارو نگاه می کنم کاملا با حقیقت تطابق داره 🙂




 18. Raheleh
  ۷ مرداد ۱۳۹۳

  ممنون گلی




 19. نسيم
  ۷ مرداد ۱۳۹۳

  رنگى رنگى من امروز بدجوررررر دل یه کسی رو شکوندم و حتى بهش هم گفتم متوجهم که اشتباه کردم و معذرت می خوام تیرماهیم اونم بهمنیه به نظرت دیگه چیکار کنم که منو ببخشه لطفا زوددد جواب بده رنگ رنگى جونم مرسی




  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۱۰ مرداد ۱۳۹۳

   جبران کنید:) حتی اگه سخته




 20. nahalbano
  ۸ مرداد ۱۳۹۳

  مال شهریور اینبار خوب نبود اووووم
  مرسی اما




 21. فرشته
  ۹ مرداد ۱۳۹۳

  برای اولین بار یه جاهاییش درست دراومد 🙂




 22. ملیکا
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۳

  چرا اینقدر فروردین تلاطم احساسی داره ؟!
  نمی خوووام..بزارین یکم راحت و بدون این طور چیزا زندگی کنیم. :دی




 23. دختر رنگی
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

  نظرات منو چرا تایید نمیکنید ؟ ۰_۰



ارسال نظر





رنگی رنگی یعنی...