طالع رنگی هفته - 6 تا 12 خرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ خرداد

طالع رنگی هفته – ۶ تا ۱۲ خرداد

فروردین
احساس خوش شانسی می کنی و خوش شانس هم هستی و خواهی بود. حتی اگر تا الان همه چیز به میلت پیش نرفته باشه، وضع خیلی زود بهتر می شه. این هفته خوش شانسی خوبی برات در راهه. سیاره کنترل کننده ات یعنی مریخ یک هفته ای است که ساکته ولی از این هفته درخشش بیشتری پیدا می کنه و باعث می شه اتفاق خوبی برات بیافته. شروع کردن مکالمات برات راحت خواهد بود و در لحظه ای که لازمه، خوبه که ساکت نمونی و یک مکالمه رو شروع کنی. شنبه احتیاط بیشتری بکن و وارد معامله جدید نشو.

اردیبهشت
حالا که ژوپیتر وارد آسمونت شده، باید انتظار هفته‌ای شاد رو داشته باشی. شاید کلی بخندی و شاید هم توی یک جلسه با حضور آدم‌هایی دوست داشتنی کلی بهت خوش بگذره. مشکل بودن ژوپیتر اینه که جدی بودن کارها رو فراموش می کنیم. اگر یادت نگه داری که کارهای مهم رو عقب نندازی، هفته خوبی در انتظارته. آخر هفته مریخ هم وارد آسمون خواهد شد ممکنه کمی از انرژی ات رو بگیره. ژوپیتر رو فراموش نکن و بخند و اینطوری با استرس مریخ مبارزه کن.

خرداد
اتفاق‌های خوبی توی این هفته برات می افته ولی دقیقا اونی نمی شه که می خواستی. هفته بدی نداری اما یک چیزی ناراحتت می کنه. متاسفانه این ناراحتی به اندازه کافی انرژی داره که اون خوبی‌ها رو از یادت ببره. در موارد عاطفی اما وضع فرق می کنه. آرامش حاکمه و احتمال یک خوشحالی بزرگ هم می ره. چشم و گوشت رو باز نگه دار و به تیک‌ها جواب بده. اگر پولی به دستت رسید، سریع خرجش نکن.

تیر
به همه چیزهایی که به گوشت می رسه اعتماد نکن. افراد در مورد چیزها غلو می کنن. دوست داری باور کنی که حقیقت رو شنیدی و می دونی ولی واقعیت اینه که چیزها اونطور که به نظر می رسن نیستن. یک فکری باعث دلنگرانی‌ات است و مدتیه داری بهش فکر می کنی. به جای اینقدر فکر کردن عمل کن و خلاص بشو از دستش. آخر هفته که مرکوری به خونه‌ات نزدیک شده، فرصت رو غنیمت بشمر برای کمی صحبت و زمان رمانتیک. اگر خواستی در مورد یک نقطه ضعفت با کسی صحبت کنی ، اینکار رو بکن. نشون دادن نقطه ضعف خودش یک نوع از قدرته و به بقیه این پیام رو می ده که ازش آگاهی و ازش نمی ترسی. اگر به جای جدیدی دعوت شدی، حتما قبولش کن.

مرداد
از کارهایی که انجام می دی، خوشحال خواهی بود – به شرطی که قبلش این کارها رو با اهدافت سنجیده باشی. رفتن به یک جای عمومی برات بسیار مفیده – مثلا سینما یا تئاتر یا حتی یک قدم زدن ساده در یک پارک جدید. از شب سه شنبه تا شنبه هفته دیگه که ماه داره از آب‌های آروم برج حوت و خونه صمیمیت و عشق تو می گذره، فرصتی فوق العاده داری برای لذت بردن از اعتماد و امنیت ناشی از یک رابطه نزدیک. به نیازهای دیگران بی توجه نباش تا اونها هم به نیازهات توجه کنن.

شهریور
دوره خلاقی رو سپری می کنی. اگر دوست داری ازش لذت بیشتری ببری برنامه ریزی کن و به یک گالری هنری یا موزه برو – هرچقدر هم که برای بضی ها عجیب به نظر برسه. ماه هم آخر هفته باهات یاره که هفته خوبی داشته باشی. ماه حوت به خونه پارتنر می رسه و از پنجشنبه صبح تا شنبه شب اونجاست. در این مدت عشق در فضا موج خواهد زد. اگر دو نفری هستی، دو نفره بمون و ازش لذت ببر و اگر تنها هستی و دنبال کسی می گردی به جمع ها برو تا این موج رو جذب کنی. اگر هم تنها هستی و فعلا دنبال کسی نمی گردی، با خودت خلوت کن – یک شمع روشن کن و از بوهای خوب و آرامش و موزیک عشق رو چند برابر کن و لذت ببر.

مهر
در مورد یک رابطه که مدت ها احساس منفی داشتی،‌احساس بهتری پیدا خواهی کرد. خوشبختانه شانس هم با توئه و ژوپیتر امید بخش داره تو آسمون پر رنگ تر می شه پس این هفته بدون شک برات هفته‌ای پر امید خواهد بود. کنار گذاشتن چیزهای قدیمی سخته ولی گاهی واقعا نیاز داریم که یکبار درست بریم وسط شکم ماجرا و یکبار برای همیشه حلش کنیم. از پنجشنبه شرایط عشقی کاملا رو به راهه. ونوس توی آسمونت است و ارتباط‌های جدید دیده می شه. با احساسات و عواطفتت رابطه جدی‌تری برقرار کن. از تنها بودن با خودت لذت ببر تا ورود یک نفر جدید به زندگی، لذتت رو حتی بیشتر هم بکنه.

آبان
هفته خوبیه برای شروع یک کار جدی و بزرگ چون تقریبا هر چیزی که در این هفته شروع بشه، موفقیت رو به همراه خواهد آورد. ژوپیتر توی آسمونه و این اهداف رو کاملا در دسترس می کنه. اراده ات باید قوی باشه تا به سرعت بتونی کاری رو شروع کنی. از پنجشنبه صبح تا شنبه شب اتمسفر گرم و گیرایی اطرافت در جریانه. روی آدم ها تاثیری مثبت می ذاری و اگر در مجلسی باشی توجه‌ها بهت جلب می‌شن.

آذر
اگر احساس ناراحتی داری، شاید دلیلش اصلی اش خودت باشی. شاید داری چیزها رو مهمتر یا بزرگتر از اون چیزی که واقعا هستن می بینی – این شرایط وقتی مرکوری توی آسمونه کاملا طبیعی است. یک ایده ممکنه اونقدر همه فکرت رو اشغال کرده باشه که جا برای ایده‌های دیگه تنگ بشه. آخر هفته فرصت خوبی است برای لذت بردن از زندگی و کنار زدن دغدغه‌ها. ونوس و ژوپیتر روی خونه هفتم پارتنرهات کنار هم می افتن و فرصتی استثنایی پیش می یاد برای لذت بردن بی دغدغه. البته تاثیر مریخ که روز جمعه به اونها می پیونده رو نباید نادیده گرفت. مریخ همیشه کشمکش رو با خودش به رابطه‌ها می یاره پس اگر مشکلی پیش اومد نگرانی بزرگی به خودت راه نده و بذار زمان مشکلات رو حل کنه.

دی
سر یک جریانی، در این هفته دوستانت فکر خواهند کرد داری زیادی تند عکس العمل نشون می دی. دو چیز هم در تقابل با هم به فکرت خواهد رسید: اولی تغییر وضعیت موجود و زدن زیر همه چیز و یک شروع از نو و دومی موندن در جایی که هستی و لذت بردن از شرایطی که فراهمه. در عمل نخواهی تونست بین این دو فکر یکی رو انتخاب کنی پس به هر دو فرصت بده که به زندگی شون توی فکرت ادامه بدن. یادت باشه که این هفته انرژی‌های اطرافت کاملا آرومن پس تو هم سعی نکن کارهای عجیب و غریب بکنی. کمی نزدیک شدن به یک همکار، همکلاسی یا دوست می تونه ساعت‌های فانی رو برات فراهم کنه. اگر پیش اومد با کمی احتیاط اضافی، سراغش برو.

بهمن
ممکنه حس کنی که به یک قهرمان بزرگ تبدیل شدی. کارهایی رو می کنی که قبلا فکر نمی کردی از پسش بر بیای و قدم توی راه های جدیدی می ذاری. نگران نباش. فشار اولیه خیلی زیاده ولی به زودی شرایط ساده‌تر خواهد شد. وظایفی داری که سرت رو شلوغ می کنن اما به زودی برطرف خواهند شد و همه چیز لذت‌بخش‌تر می شه. این هفته شرایط عاطفی اونقدرها خوب نخواهد بود – یعنی اتفاق جدیدی نمی افته و در وضعی که هستی باقی خواهی موند. عجله هم نکن. شاید شرایط فعلی بهتر از اونی باشه که می بینی.

اسفند
خوش بینی عمومی‌ات این هفته دچار اختلال شده. فشار روت نسبتا زیاده و فرصت نمی کنی به ایده های خوبت برسی. مجبوری به جزییات چیزهایی که دوستشون نداری دقت کنی ولی می دونی که این شرایط موقت است و دو سه هفته دیگه همه چیز بهتر می شه. برای غلبه بر این شرایط، بهترین فرصتت آخر همین هفته است. ونوس و ژوپیتر به هم می رسن و دو روز کنار همدیگه هستن پس تو هم اگر می تونی جایی باش که بهت خوش می گذره و کمی سطح استرست رو پایین بیار.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ممد
    ۶ خرداد ۱۳۹۲

    بهه چه عجب دوباره طالع گذاشتید ! بابا خسته شدیم از بس دم به ساعت اینجا رو چک کردم چشمو دوختم ببینم طالع میذارید یا نه ! یکم مراعات کنین پلیز 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...