طالع رنگی هفته - 5 تا 11 اسفند - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۵ تا ۱۱ اسفند

طالع رنگی هفته – ۵ تا ۱۱ اسفند

فروردین
شانس اینکه به یکی از آرزوهات برسی در این هفته از همیشه بالاتره. چیزهایی هستن که اگر درست بیان بشن ظاهر می شن. امتحان کن و سعی کن خواسته ات رو شفاف برای خودت توضیح بدی و امیدوار باشی که روشن و روشنتر بشه تا جایی که واقعیت پیدا کنه. سرعت گرفتن در روزهای آتی خوبه چون از جمعه به بعد، شتاب دادن به کارها سخته و همه چیز با ورود مشتری سنگین به آسمون،‌ به کندی جلو خواهد رفت. در حوزه عشق هم منتظر کمی کندی باش. مریخ داره رو به عقب حرکت می کنه – شنبه. از اون موقع تا تقریبا یک ماه اوضاع چندان عالی نیست پس آماده باش و سلاح خوبت در این شرایط «آرامش» است. وقتی خبری نیست می شه لم داد و دور از هیجان استراحت کرد.

اردیبهشت
اگر قراره خاطره ای از این هفته برات بمونه، اون خاطره مطمئنا عاشقانه است. تغییر بزرگ در راهه و حتی اگر تو بهش فکر نکنی، خودش می یاد و اتفاق می افته. سیاره کنترل کننده ونوس پیامی جدی از ساترن می گیره که شدیدا به نفع تو است ولی باید کمی برای رسیدنش صبر کنی. تقریبا همیشه بهتره آدم صبر کنه تا به رضایت بزرگتری برسه تا اینکه با رضایت های کوچیک فرصت‌های آینده رو خراب کنه. از همین امروز نه فقط به نظر می رسه که یک نفر حسابی امواج تو رو دریافت می کنه که ظاهرا سعی می کنه تا باهات وارد شکل جدیدی از رابطه بشه. یک دوست همجنس می تونه مشاور خوبی باشه و اگر به عضویت یک انجمن یا کلوپ یا گروه دوستی جدید در بیای شانس خودت در پیدا کردن عشق رو حسابی بالا بردی.

خرداد
زمین گیر شدی؟ کارها خوب پیش نمی رن؟ هر چی زور بزنی موانع تکون نمی خورن؟ خب مسیر رو عوض کن یا برو سراغ یک کار دیگه یا موانع رو دور بزن! لازم نیست ما همه چیز رو جابجا کنیم. گاهی شیوه‌های هوشمندانه تری هست که می شه رفت سراغ اونها. یک منبع درآمدی جدید بهت خواهد رسید که با وجود کمی ناراحت کننده بودنش، می تونی استفاده خوبی ازش بکنی. در این هفته سعی کن قانونی رو نشکنی چون یک مشکل حقوقی یا قانونی دیده می شه که بهتره بهش فرصت ظاهر شدن ندی. روز پنجشنبه و جمعه افکارت به سمت یک عشق جدید گرایش پیدا می کنن ولی بدون که شرایطی که الان توش هستی در این روزها بهترین انتخاب هستن. اگر مجردی تا یک ماه آینده به فکر شروع رابطه جدی نباش و دست دست کن – حتی اگر اصرار کردن.

تیر
کنترل کردن تغییرات سریع احساسات مهارت مهمی است. اگر حس کردی همه چیز داره به هم می ریزه یا حس کردی همه چیز خیلی خوبه سعی کن واقع بین باشی و تصمیمات سریع نگیری. در کار یا فکری هستی که یک ابتکار می تونه حسابی وضعیت رو به نفعت تغییر بده. ونوس شیرین و دوست داشتنی با ساترن برنامه ریز دارن به هم می رسن پس اگر برای یک برنامه احساسی یا خلاق نقشه بکشی بسیار موفق خواهی بود. روز دوشنبه یا سه شنبه احساس خیانت خواهی داشت ولی مقاومت کن و تا وقتی شواهد کافی ندیدی به چیزی مطمئن نشو. اگر به اتمام یک رابطه فکر می کنی بهتره صبر کنی تا ساترن از آسمون خارج بشه و بعد تصمیم بگیری. به خودت افتخار کن چون کمتر کسی است که بتونه در شرایط سخت به خودش مسلط بمونه.

مرداد
هیچ نخواستی عمدا مرز واقعیت و رویا رو با هم قاطی کنی – هیچ مردادی ای اینکار رو نمی کنه ! ولی حالا واقعا این مرز بسیار مبهم شده و طبیعی است اگر چیزی رو واقعی بدونی اما در دنیای خارج و در دید بعضی دوستانت این جریان چیزی بیشتر از یک خیال یا توهم نباشه. اگر خودت رو قانع کردی که یک فانتزی یا عشق واقعی است، در موردش از دوستانت سوال کن و نظر اونها رو هم بگیر. برای رسیدن به هدفت در این هفته بهترین راه داشتن یک قلب و فکر باز است. بعد از روز چهارشنبه (تقریبا تا یکشنبه) مرکوری در بخش رابطه آسمون تو در حال حرکته و به خوبی می تونی ایده‌ها یا تفکراتت رو با کسی که دوست داری به اشتراک بذاری. اینو بدون که ساده و در دسترس بودن آدم‌ها رو غیر جذاب می کنه ولی این نباید با بداخلاقی و سر کار گذاشتن و منتظر نگه داشتن قاطی بشه. مرز رو رعایت کن و به خواستنی ترین تبدیل می شی. در گذشته چیزهایی برات تابو بودن که الان دیگه باهاشون راحت تری. پیش برو.

شهریور
اگر همکار یا دوستی داری که حس می کنی ارتباطش با واقعیت رو از دست داده و در مورد چیزهایی حرف می زنه که در عمل خیلی واقعی نیستن، نگران نشو و باهاش در این مورد حرف بزن. آدم ها گاهی غرق چیزهایی که می خوان می شن بدون اینکه متوجه این بشن که ماجرا از نظر بیرونی ها اصلا منطقی نیست. اگر دوست خوبی هستی باهاش صحبت؛ حتی اگر کمی ناراحتش کنی. شجاعت کوچیک چیزی است که این هفته رو درخشان می کنه. اگر لازمه از یک نفر معذرت بخواه یا کمک کن یا قدم اول رو در چیزی بردار. کسی که منتظره تو رو ببینه جرات نداره خودش جلو بیاد. یک تلفن، اسمس ، چت یا لبخند ممکنه همون قدم اولی باشه که اون لازم داره تا شروع کنه. صحبتی در مورد آینده یک رابطه دیده می شه که نتایج خوبی به بار می یاره.

مهر
در مورد چیزی که کند پیش می ره، استرس داری. اصلا نگران نباش چون این مساله به زودی حل خواهد شد و خیلی های دیگه هم درگیرش بودن و زمان حلش کرده. سبک زندگی سالمتر بهت کمک خواهد کرد تا شاد باشی و فرصت بیشتری برای استفاده از این شادی داشته باشی. غذای سالمتر و کمی ورزش انتخاب خوبیه. بعضی ها تو رویا گم می شن ولی تو باید مواظب باشی که توی واقعیت روزمره غرق نشده باشی. برای پروژه‌های طولانی مدت و پیشرفت خودت وقت بذار و بدون که خلاقیت ربطی به شرایطی نداره. اگر آرزویی داری باید براش قدم برداری. سیگنال های دور و برت رو دریافت کن و بعد از تحلیل بهشون جواب بده. پایین رفتن هر چیزی در زندگی – از عشق تا تعداد تلفن تا پول – نشون دهنده یک عامل دیگه است که باید کشفش کنی و تغییرش بدی.

آبان
زندگی در زمان حال و متمرکز موندن روی چیزهایی که الان مهم هستن سخت شده. جریان ها و خاطره‌ها و کارها آدم رو به عقب و جلو می برن و نمی ذارن از شرایطی که داره کمال استفاده رو بکنه. رسیدن به کارهای باقی مونده از قبل شاید بتونه کمی از این فشار کم کنه ولی به هرحال انتظار نداشته باش که در این هفته بتونی با تمرکز خیلی زیاد کاری رو به پیش ببری. برج قوچ در خونه سوم ارتباطات است و ایده خوبیه به ایمیل های قدیمی و تلفن های نزده سری بزنی و سریع یکسری چیز رو جواب بدی و از بلاتکلیفی در بیاریشون. جملات حمایت کننده یا تشویق کننده خطاب به کسی که دوستش داری و دوستت داره می تونه تاثیر معجزه آسایی داشته باشه. ازش غفلت نکن. از سه شنبه تا جمعه یک جمله می تونه احساسات یک نفر رو چند برابر کنه. ماه جدید شنبه دقیقا در خونه عشق تو ظاهر می شه و امید به دیدن یک نفر بسیار بالا می ره.

آذر
اضطراب ها دارن نمایان می شن و اگر بخوای باعث جلو افتادن چیزی بشی بهتره زور زیادی نزنی و بذاری در فرصت طبیعی پیش بیاد. اتفاق عجیبی در جریانه و به زودی نتیجه اش رو خواهی داد. آماده باش که از چیزی سورپرایز نشی. این هفته ساترن و ونوس در آسمان هستن و اول هفته بعد ماه نو می شه و این ترکیب هر چیزی رو برای تو ممکن می کنه. شوک برقی یک عشق همونقدر احتمال داره که تغییری بزرگ در محیط کار یا دانشگاه یا مدرسه یا خونه. اگر فکر می کنی دست زدن به کاری باعث پشیمونی در صبح فردا خواهد شد، دست نگه دار و سراغش نرو. شاید بعد از شنبه زندگی اجتماعی ات دچار عدم توازن قوا بشه و یک چیز جدی توش اونقدر پررنگ بشه که تفریح به شکل خطرناکی پایین بیاد. برای مقابله از هر فرصت تفریح استفاده کن ولی یادت باشه که پشیمونی به بار نیاری. هفته ای نسبتا خطرناک در پیشه و برای در امان بودن بهتره ریسک هات رو به حداقل برسونی و قبل از هر تصمیم چند لحظه ای فکر کنی.

دی
چشم‌ها رو اگر ببندی و غرق رویاها بشی دنیا پر از لذت است ولی اگر چشم هات رو باز کنی و نگاه دقیقی به اطراف بندازی دردسرهای متنوعی در جریان هستن. این تو هستی که تصمیم می گیری چقدر خودت رو درگیر لذت ها کنی و چقدر درگیر دردسرها. این هفته ستاره کلیدی ات (ساترن) به ونوس می رسه – اولی دنبال منطقی و واقعیت است و دومی دنبال عشق و لذت. ترکیب این دو تا بهترین حالته و برای شاد بودن در این هفته و پیش بردن کارهای خوب مهمترین چیز اینه که تو هم با الگو گرفتن از اونها ترکیب مناسبی رو بین چشم بسته و باز انتخاب کنی. اگر اشکالی در چیزی می بینی که نمی تونی تغییرش بدی چشمت رو کمی بنند. دوستی صمیمانه ای با کسی داری و اگر فکر می کنی باید وارد مرحله جدیدی بشه، خوبه از دوشنبه تا چهارشنبه به جریان فکر کنی و پنجشنبه و جمعه تصمیمت رو وارد فاز عملی کنی چون حمایت آسمون ازت در امور عاطفی تا ابد ادامه پیدا نمی کنه.

بهمن
به خودت خیلی سخت نگیر. دنیای بیرون فشارش زیاد است و احتمالا کمی بیشتر هم خواهد شد و چیزهایی هست که تو نمی تونی کامل کنترلشون کنی. آرزوهات بزرگتر از زندگی است ولی در واقع این فانتزی ها دقیقا چیزهایی هستن که قراره تو رو تو مسیر درست بندازن و پیش ببرن. اصطلاح این هفته تو باید این باشه که «برای شلیک ستاره ها رو هدف بگیر تا حداقل به ماه برسی». جزییات ناراحت کننده دنیا رو بیخیال شو تا بتونی برنامه بزرگترت رو عملی کنی. به هرحال یکسری احمق هستن که کارها رو سخت می کنن (: صحبت مهمی اگر داری بذارش برای بعد از چهارشنبه. تا اون موقع مرکوری که سیاره مرتبط با ارتباطات است به برج تو رسیده و تا یک هفته کانال ارتباطات مبتنی بر صحبت کاملا بازه. اگر تصمیم بسیار بزرگی داری که روی زندگی تاثیر می‌ذاره حتما در موردش با یک دختر مشورت کن!

اسفند
کمک کردن به کسی یا ایده ای که دوستش داری لذت بخشه و مثل هر چیز لذت بخش دیگه باید آگاهانه باشه و تعادل توش رعایت بشه. اگر فکر می کنی خیلی از وقتت رو داری برای دوستات و کسایی و چیزهایی که دوستشون داری می‌ذاری، دقت کن که از زندگی خودت عقب نمونی و اگر چند وقتی است که وقت خیلی کمی برای چیزهایی مثل دوستی و عشق و ایده‌های ناب عاطفی یا اخلاقی گذاشتی حواست باشه که اینها بخشی بسیار مهم از هویت انسان‌ رو تشکیل می دن و باید سراغشون بری. این پیامی است که ساترن در خونه هشتم اجتماع برات داره. یک خرج بزرگ داره وسوسه ات می کنه! مقاومت کن. بخصوص از چهارشنبه تا شنبه و به ماه نو اجازه بده در هفته بعد راهنمات بشه. چیزی که به نظر «لازم» می رسه اونقدرها هم ضروری نیست. اگر مجرد هستی و دنبال دوستی حتما صبح‌های این هفته رو در آینه نگاه کن و از خودت بپرس «اگر قراره کسی جذب من بشه، چه چیز دیگه ای در این شخصیت لازمه؟». کتاب خوندن به آدم ایده می ده! هر کتابی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. artimis
  ۵ اسفند ۱۳۹۲

  هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هرروز رخ می دهند.شاید فردا روز شما باشد…
  از آنچه که گذشت
  از آنچه که شکست
  از انچه که نشد
  از آنچه گه ریخت
  حسرت نخور

  زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد…
 2. reza
  ۵ اسفند ۱۳۹۲

  آقا من موندم شما چطوری طالع منو درست حدس میزنین
 3. pourya
  ۵ اسفند ۱۳۹۲

  این درست حدس زدنت ی طرف،باز وقتی روزشم درست میگی میخوام شاخ دربیارم -_-
 4. armaghan
  ۶ اسفند ۱۳۹۲

  salam. mrc. hanooz moshkele mano ali hal nashode… yekam oza badtar shode az samte khanevadeha.. kheily bade b jaye ma tasmim migiran.. bache nisti k! 27 va 30 sale hastim. doa konin…
  • eli
   ۸ اسفند ۱۳۹۲

   vase hal shodane moshkelet be falo doa roju mikoni?! az 4 nafar aghel mashverat bekhah azizam
 5. حسين
  ۶ اسفند ۱۳۹۲

  “اگر تصمیم بسیار بزرگی داری که روی زندگی تاثیر می‌ذاره حتما در موردش با یک دختر مشورت کن!”

  حالا دختر از کجا گیر بیارم تو این گیروویری! خواهر یا مادر آدمم حساب میشه؟ :دی
 6. artimis
  ۶ اسفند ۱۳۹۲

  armaghan jon eshallah harchy kheyre hamon beshe
  eshallah movafgah bashy khanomi.
 7. Mahshid
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  Armaghan jun hamin moshkelo mano alie khodam darim
  Mam khanevadehamon mokhalefan va hatta asan ghabele harf zadan nis mozo bahashun albate khanevadeye man mokhalefan nemidunam chera enghad hame chio sakht migiran manam kheili vaghta fek kardam dg akhare donyas vaghti migan na yani na ama age ro tasmimet bemoni be sharti ke be doros budananesh motmaen bashi yejayi una kotah mian
  Nabayad fk koni cheghad tol mikeshe mohem ineke beshe na zamanesh
 8. زهرا
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

  حالا منم که دخترم باز باید با یه دختر مشورت کنم؟;)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...