طالع رنگی هفته - 4 تا 10 شهریور - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۴ تا ۱۰ شهریور

طالع رنگی هفته – ۴ تا ۱۰ شهریور

فروردین
مشتاق هستی که پرونده یک کار ناتموم قدیمی رو ببندی. ممکنه مطمئن باشی که کارهایی که بر عهده گرفتی از عهده ات بر می یاد ولی واقعیت اینه که چند مورد از لیست کارها هست که به تنهایی از عهده اش برنخواهی اومد. بهترین توصیه در این مورد اینه که به کارهات برسی و از کند پیش رفتن بعضی هاشون ناامید نشی و وقت زیادی روی کارهایی که به خوبی پیش نمی رن نذاری. تو بهترین فردی هستی که می تونی به خودت خوش بگذرونی پس دوست خوبی برای خودت باش و از همین حالا به فکر این باش که چطوری باید به خودت کمی بیشتر خوش بگذرونی.

اردیبهشت
در طول این هفته که ونوس در تقابل با اورانوس است باید منتظر کلی لذت غیرمنتظره باشی. ریز و درشت. یک مسیر الکتریکی خاص از محیط اطراف به مرکز لذت مغزت وصل شده که باعث می شه خیلی عمیق بتونی سیگنال های موجود در محیط رو بگیری و این سیگنال ها در این هفته به شکل عجیبی لذت بخش خواهد بود. مرکوری هم که سیاره ارتباط است هنوز در خونه پنجمت یعنی عشق واقعی حرکت می کنه و کاملا باید منتظر یک ارتباط عاشقانه جدید باشی.

خرداد
اینکه باید روی چه چیزی کار کنی برات کاملا واضح نیست. یعنی می دونی باید چیکار کنی ولی ظاهرا به دلیلی به سراغش نمی ری یا برات اولویت نداره. درسته که برسی بیشتر و سوال کردن همیشه خوبه ولی الان وقت تحقیقات نیست. باید محکم بچسبی به کاری که قراره انجام بدی و عقب افتاده و خودت و راحت کنی. دخالت یک دوست توی زندگی کمی اذیتت می کنه و از سه شنبه هم به خاطر رسیدن ونوس به تقابل اورانوس در خونه گروه‌ها و دوستان، باید منتظر تلاطمی توی روابطت باشی.

تیر
عکس العمل کسی در مقابل چیزی که ازش درخواست می کنی با اونی که انتظار داری بسیار متفاوت خواهد بود. اطلاعاتی بهت رسیده ولی ناخودآگاهت تمام تلاشش رو کرده که مغزت به این اطلاعات توجهی نکنه. بهتره دوباره به هفته گذشته برگردی و ببینی چه اطلاعاتی گرفتی و اگر لازمه بر اساس اونها برنامه ها و کارهات رو تغییر بدی. ساترن هنوز هم در حال حرکت در خونه عشق واقعی تو است و اگر مجردی کماکان پیدا کردن یک پارتنر خوب دور از دسترس خواهد بود. ممکنه حتی کسی که به نظرت بسیار مناسب است رو ببینی اما به خاطر شرایطی که خارج از دسترس تو است در این هفته امکان دیدار میسر نیست.

مرداد
در مورد یک فرد یا کار جدید هیجان زده هستی اما نگرانی که شاید این هیجان خیلی طولانی نشه. تغییر در راهه و غیرقابل اجتناب و بهمین خاطر لازمه مواظب باشی که نگران آینده بودن و فکر کردن به خطرات احتمالی باعث از بین رفتن لذت فعلی نشه. با کسی که بهت خیلی نزدیکه به یک اختلاف عقیده می خوری که اگر مواظب نباشی ممکنه باعث دلخوری بشه. روز سه شنبه مریخ وارد برج اسد می شه – این اتفاق هر دو سال فقط یکبار پیش می یاد. با این حادثه اعتماد به نفس و قدرت احساسی‌ات تا چهل روز بسیار زیاد خواهد بود و هر چیزی که با هیجان پیگیری کنی رو به دست خواهی آورد.

شهریور
با خودخواهی یک نفر به دردسر می افتی یا حداقل ناراحت می شی. تحلیل منطقی فقط ناراحت ترت خواهد کرد. اگر ناراحتی به ورزش یا بیرون رفتن از خونه فکر کن و کمی خوش بگذرون. به مهربانی آدم‌ها عکس العمل مهربان نشون بده و سعی نکن هی دنبال دلایل دیگه ای برای رفتارشون بگردی. از سه شنبه با تقابل خورشید و نپتون ممکن تیرگی‌های مختلفی پیش بیاد و تنها چیزی که می تونی جلوی اتفاق افتادنشون رو بگیره، حوصله و خوش اخلاقی توئه. اگر لازم شد از دعوا نترس.

مهر
اتفاق جالبی در حوزه عشقی در جریانه. این حس رو هم خواهی داشت که می تونی تقریبا هر شرایطی رو به نفع خودت تغییر بدی. این انرژی مثبت رو حفظ کن و در کارهای مختلف استفاده اش کن – حتی در عشق. اگر در رابطه ای هستی، تحولاتی توش پیش بینی می شه و اگر با کسی در رابطه جدی ای نیستی ولی علاقمندی که یکیش رو شروع کنی، آخر این هفته تا روز چهارشنبه بعدی فرصتی طلایی داری برای اینکار. در یک جمع حوصله سر بر شرکت می کنی ولی اینکار کاملا لازمه. تلاش کن به جای فکر کردن به خوبی ها و موقعیت‌های مثبت دیگران و غبطه خوردن به اونها، به چیزهایی که خودت در دست‌هات داری نگاه کنی و ازشون لذت ببری.

آبان
انتظاراتی داری که مدت‌ها است برآورده نشده ولی حالا که بعد از مدت‌ها ونوس در تقابل اورانوس است، می تونی منتظر باشی که این جریان تعیین تکلیف بشه. متاسفانه منابع مجدود هستن و باید قبول کنی که در یک خرید، به چیزی پایینتر از اون چیزی که دوست داری قانع باشی. نپتون که سیاره عشق بدون شرط است داره از خونه پنج عشق واقعی تو رد می شه و وقتشه که اگر کسی رو دوست داری اینو بهش بگی یا اگر در رابطه ای هستی، همه قلبت رو در اختیار طرف مقابلت بذاری و منتظر نتیجه‌اش بشی.

آذر
آرزو داری که یک نفر نزدیک به تو، تصمیم قطعی و مشخصی بگیره ولی اونهی داره این رو عقب می ندازه. این جواب بله یا خیر رو تا وقتی که خودت نگرفته باشی، بقیه هم نخواهند گرفت. شکی که توی بقیه می بینی نتیجه شک خودت است. با خودت فکر کن و ببین آیا جواب درست رو داری یا نه. این روزها یک اتفاق عشقی بزرگ در اطرافت در حال حرکته و اگر کمی فعالیتت رو زیاد کنی احتمالا این حادثه عشقی تو رو هم درگیر خواهد کرد. حضور اورانوس در خونه رمانس رو دست کم نگیر و بدون که حتی اگر نخوای یا ندونی هم توجه زیادی رو جلب می کنی.

دی
داری سعی می کنی اطلاعات زیادی جمع کنی چون فکر می کنی که راه حل وضعیتی که توش هستی، جمع کردن اطلاعات دقیق و کافی است. این تا حد زیادی درسته ولی چیزی که شدیدا لازم داری تا بتونی از شرایطی که توش گیر کردی بیرون بیای،‌ شجاعته. در ضمن از سه شنبه قابلیت عشق ورزی‌ات بسیار گسترش پیدا می کنه. این از یک طرف مثبته چون می تونی عمیق تر عشق بورزی و دوست باشه باشی و از یک طرف خطرناکه چون ممکنه آدم رو درگیر چیزهایی کنه که نمی خواد. کمی احتیاط کن.

بهمن
علاقه ات به یک رابطه تو رو به سمتی می‌رونه که قبلا فکرش رو هم نمی‌کردی. از اونطرف کشش به استقلال درونت قوی شده و این هم یک مسیر جدید رو نشونت داده. ایجاد تعادل بین این دو تا کار راحتی نیست. گاهی حتی ممکن هم نیست و باید یکیش رو انتخاب کنی. روز سه شنبه مریخ وارد خونه پارتنرت می شه و تا چهل روز اونجا می ‌مونه. در طول هفته‌های آینده اصلا تعجب نکن اگر صدای کسی که دوستش داری بالا رفت یا از دستت رنجید. بهترین کاری که می تونی بکنی نشون دادن عشق بدون قید و شرطه تا این دوره پر تلاطم بگذره.

اسفند
دیدگاهت نسبت به یک رابطه تغییر کرده. یعنی این تغییر چند هفته ای هست که شروع شده ولی در این هفته برات بسیار واضح‌تر خواهد شد. نمی خوای با کسی که دوستش داری بحث کنی ولی مجبور می شی. خواسته ات کاملا مشخصه: طرف حرفت رو بفهمه و بهت گوش بده و قضاوت نکنه ولی متاسفانه این شرایط فراهم نیست. مرکوری در زاویه‌ای دوستانه با ژوپیتر است و این گوش کردن عقلانی به کلمات رو سخت می کنه. به جای تلاش برای ارتباط کلامی سعی کن دوستی و صداقتت رو با رفتار نشون بدی. کسی رو به شام دعوت کن یا برای خوشحال کردنش تلاش کن. اگر واقعا علامند هستی چیزی تموم بشه، آستین بالا بزن و تمومش کن. روز جمعه ماه وارد خونه پنجمت می شه و شرایطی بسیار رمانتیک ایجاد می کنه. ازش استفاده بهینه رو نکنی، از دستت در رفته.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. هژیر
    ۴ شهریور ۱۳۹۲

    سلام ♥
    دیگه رادیو رنگی رنگی نمیزارید؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...