طالع رنگی هفته - 4 تا 10 آذر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۴ تا ۱۰ آذر

طالع رنگی هفته – ۴ تا ۱۰ آذر

فروردین
شکافی غیرقابل تصور بین تو و آرزوهات قرار گرفته. ترجیح می دی اطلاعات کافی داشته باشی و انتخاب کنی ولی نه اطلاعات هست و نه امکان انتخاب. اما نگران نباش. وضع در حال تغییره. درسته که چسبیدن به واقعیت‌ها و تصمیم گرفتن بر اساس اطلاعات روی کاغذ برنامه خوبیه اما در زندگی واقعی تقریبا امکان نداره و تو هم در این هفته مجبوری تصمیمی بگیری بدون اینکه اطلاعات کافی ازش داشته باشی. خبر خوب اینه که تصمیمی که می گیری کاملا به نفعت تموم می شه. اگر ته دلت می دونی که با کسی هستی که برات مفید نیست، رهاش کن و خیلی زو نفر بعدی ظاهر خواهد شد.

اردیبهشت
یک دوست بهت کمک می کنه اما اگر قراره این کمک رو دریافت کنی باید کمی بازتر از قبل با ماجراها برخورد کنی. روش معمولت رفتار بی مسوولیت نیست ولی مدتی است داری جلوی چیزی بدون مسوولیت کافی برخورد می کنی. اگر می خوای بقیه کماکان تو رو دوستی جذاب و مورد علاقه بشناسن، باید کمی تلاش کنی و کمی دیسیپلین برای خودت قائل بشی. گفتگوی عمیق در پیشه که شاید کوتاه باشه ولی تاثیر طولانی مدتی خواهد داشت. شاید وام بگیری یا یک راهنمایی مالی. آدمی رو خوشحال کنه تا یک نفر خوشحالت کنه.

خرداد
مواظب آدم‌هایی که چیزها رو قشنگ جا می زنن تا اونها رو بهت بفروشن باش. اگر کسی سعی کرد بهت بگه که کاری همه چیز رو در آینده برات حل می کنه بهش اعتماد نکن و بدون که هر نقشه ای نقاط منفی و مثبتی داره و اگر چیزی بود که همه بخش‌هاش مثبت بود، حتما یک جای کارش می‌لنگه. چهارشنبه تا جمعه ماه در بخش عاشقانه آسمونت در حرکته و طبیعتا تمرکز عاطفی بیشتری خواهی داشت. اگر حس می کنی کسی رو دوست داری این حس قوی‌تر خواهد بود و اگر دوست داری عاشق بشی، وقتشه. اگر نمی خوای عاشقی کنی تو خونه بمون چون موج عاشقی اطرافت خیلی قوی خواهد بود.

تیر
کمک کردن به کسانی که شرایط بدتری از تو دارن در این هفته شدیدا توصیه می شه. آدم‌هایی هستن که تو می تونی خوشحالشون کنی یا مشکلی رو ازشون حل کنی. اینکار رو بکن. کمک به خیریه یا کمک معنوی یا علمی به یک نفر یا گروه راهی رو برات باز می کنه که مدتی است بسته است. نگران کارهایی که نکرده‌ای نباش. بعضی چیزها وقتی عقب می افته خود به خود اون پشت مشت‌ها غیب می شن. سوال هفته اینه که آیا آماده یک تعهد هستی؟ سعی کن جوابت به این سوال «بله. چطور مگه» نباشه. اگر لازمه تعهدی بدی دقیق بهش فکر کن. اگر در رابطه هستی روز چهارشنبه تا جمعه فراز و نشیبی رو حس خواهی کرد که کمی دلخوری همراهش خواهد بود اما گاهی حل مسایل بدون ایجاد ناراحتی‌های جزیی ممکن نیست.

مرداد
خانواده نقش پر رنگی در زندگی ات داره – بخصوص الان که حضور اجتماعی‌ات در حال پر رنگ تر شدن است. این پر رنگی گاهی خوبه و گاهی بد. گاهی مسوولیت‌هایی روی دوشته و گاهی کمک‌هایی همراهت. در این هفته اصلا تعجب نکن اگر مسوولیت‌ها خسته‌ات کردن چون ماه در آسمونه و در خونه مسوولیت‌ها و بسیار طبیعی است که حس کنی خسته شدی. اگر فضای عاشقانه پیش بیاد ممکنه خیلی سریع توش مشغول ماجراجویی بشی. این هم تاثیر همون ماهه که چیزها رو غیرواقعی جلوه می ده. در این هفته نه عاشق کسی بشو نه با کسی به هم بزن. شیر متولد مرداد شعارش در این هفته اینه: برای خودم زندگی می کنم و خوش می گذرونم و می دونم که گرفتن تصمیم‌های بزرگ، کار این هفته من نیست.

شهریور
این هفته وقتی لازم شد به کسی بگی که چرا توی فعالیتشون همکاری یا شرکت نمی کنی بسیار محتاط باش یا حتی بر خلاف میل اولیه‌ات توی اون کار شرکت کن. خطر اول اینه که با گفتن «نه» کسی رو ناراحت یا ناامید کنی و از اونطرف در این هفته بودن در جمع برات بسیار توصیه می شه. بهترین حالت برای اینه که در یک پروژه گروهی شرکت کنی. پروژه‌ای که خیلی هم بزرگ نباشه تا آدم‌ها توش بتونن چهره به چهره و با حوصله با هم برخورد داشته باشن – واقعیت اینه که هم ماه در آسمونه و هم مریخ و احتمال یک جرقه بسیار بالا است. قلب‌ها با جرقه‌ها است که گرم می مونن.

مهر
انرژی ات بسیار زیاده – حتی اگر قهوه و چایی رو هم کنار بذاری برای همه کار انرژی کافی خواهی داشت و قبل از خواب دنبال کارهایی برای کردن خواهی گشت. حواست به خوابت باشه که زیاد کم نشه چون در طولانی مدت ضرره. به خرید چیزی فکر می کنی ولی ماه توی آسمون بهت یادآوری می کنه که اهدافت رو خیلی بزرگ نکنی و در عوض خیالپردازی، چیزی که در دسترس هست رو بخری و ازش لذت ببری. شنبه یک اتفاق هیجان زده ات می کنه. متوجه فرصت‌های خوب آینده هستی و در این هفته کاملا این امکان رو داری که از زندگی لذت ببری و شاد باشی.

آبان
خوشبینی نسبی‌ات ادامه دار خواهد بود. با دقت حرکت کن و تمام هفته رو می تونی خوشحال بگذرونی. یک جور آزمایش در پیشه که براش استرس داری ولی وقتی بگذره خواهی فهمید که چندان هم چیز مهمی نبوده. اگر بحث عاشقی باشه، بسیار توانا هستی ولی مدتی است که فرصتش فراهم نیست. از چهارشنبه کسی می خواد که قولی بدی ولی لطفا مطمئن باش که این قول به ضررت تموم نشه و فقط تحت فشار قول ندی. اگر تنها هستی و دنبال یار، در روز شنبه و یکشنبه کسی توجه ویژه‌ای بهت خواهد داشت. بدون که با اون آدم فرصت تجربه‌های تازه‌ای رو خواهی داشت.

آذر
تعهداتی داره که عقب افتادن و انجامشون هم ندادی و نخواهی داد. اینها رو بهتره سریعتر به صاحبان کارها یا کسایی که منتظرش هستن خبر بدی اما یک موردش هست که بسیار جدی تره و بهتره همین الان تاریخ انجامش رو مشخص کنی و به برنامه بچسبی و تحویلش بدی. نکته اینه که اگر صبر کنی تا وضعیت ایده آل کار و محصول پیش بیاد هیچ وقت نخواهی تونست هیچ کاری رو تموم کنی. روز سه شنبه امکان داره دیدی بیش از حد مثبت به شرایط بخصوص اقتصادی رو حس کنی و به همین دلیل بهتره حواست باشه که تا دوشنبه هفته بعد هیچ خرید بزرگی نری. در عشق ریسک کن ولی زیاد نه. خوش گذرونی خوبه به شرطی که کاملا امن باشه.

دی
درسته که کمی بدبین هستی ولی این به خاطر تقابل مرکوری و ساترن است که جلوی چشمت رو گرفتن و ممکنه حس کنی امیدی نیست یا مانعی بزرگی در راهه. انرژی خوبی در اطرافت موج می زنه و فرصت خوبی داری برای عوض کردن شرایط بیرونی ات و رسیدن به چیزی که خیلی وقت بود بهش فکر می کردی. اگر قولی بیشتر از توانت به کسی دادی بهشون یک برنامه زمانی جدید بده و طبق اون برنامه به قول هات عمل کن. اگر معشوقت دوست صمیمی ات هم هست بدون که شرایط خیلی خاصی داری که به راحتی نباید از دست بدیش. روز چهارشنبه ممکنه شرایط شرکت در یک بخت آزمایی بزرگ فراهم بشه. حتما واردش شو چون یا برنده می شی و کلی خوشحال یا برنده نمی شی بدون اینکه هیچ ضرری بکنی.

بهمن
شرایط ممکنه مجبورت کنه که در یک بحث عاطفی درگیر بشی. شاید دو نفر دعواشون رو پیش تو بیارن یا شاید خودت با کسی وارد بحثی بشی که شدیدا یکی از شما رو ناراحت می کنه. کمی آمادگی روانی ممکنه بخش بزرگی از این ناراحتی رو کم کنه پس از حالا بهش فکر کن که اگر موضوعی ناراحت کننده پیش اومد، لازم نیست خودت رو بیشتر از اون چیزی که لازمه رنج بدی. ماه داره از خونه هشتم صمیمیت می گذره و متاسفانه این هم نشونه خوبی نیست. این هفته رو آروم بگذرون و هیچ بحث حادی رو با کسی شروع نکن و تصمیم بزرگی نگیر. بعضی هفته ها هفته‌های خوبی نیستن و متاسفانه این هفته برای متولد بهمن اینطوریه. برگ برنده ات اینه که هفته رو بدون اتفاق خاصی سپری کنی و امیدوار باشی به هفته بعد و برگشتن نور خورشید به خونه صمیمیت‌هات.

اسفند
تناقضی که بین دنیای درون تو و دنیای بیرونی‌ات وجود داره به سطحی می رسه که آدم دیگه حتی نمی تونه به راحتی حتی به کارهای روزمره اش برسه. اگر در این هفته به این شرایط رسیدی اصلا تعجب نکن. از چهارشنبه ماه به خونه آرامش می رسه و نور ماه متلاطم کننده است. از اون روز تا چهارشنبه انتظار کشمکش‌های عاطفی هم می ره. یک چیز کاملا واضحه: اگر حس کردی طرف مقابلت می خواد چیزی بگه ولی اینکار رو نمی کنه، حست درسته. از حالا بگم که روز سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه بعد تو و کسی که بهش علاقه داری می تونین چند ساعت رویایی رو با همدیگه تجربه کنین پس از حالا براش برنامه ریزی کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آنی
  ۴ آذر ۱۳۹۲

  جالب و فوق العاده مثل همیشه..
  ممنونم رنگی رنگی…
 2. ارتیمیس
  ۴ آذر ۱۳۹۲

  خیلی متشکرم رنگدونه جان بالاخره خوندم.هفته پیش که برام درست بود تا این هفته ببینم چی میشه.من بیشتر فکر میکنم این فال واسه رنگی مجررداس تا متاهلا اگه کسی موافقه بگه لطفا.راستی رنگدونه ها واسه یه دوستم که عمل کرده دعا کنید.آخه تو فالمم یه چیز تو همین مایه ها اومده که باید کمکش کنم.با سپاس فراوووون از تک تک رنگدونه ها.شبتون طلایی.بدرو تا درود.
  • نگار یعقوبی
   ۵ آذر ۱۳۹۲

   رنگدونه الان منظورتون رنگی رنگی هست ؟ :دی
 3. الی
  ۷ آذر ۱۳۹۲

  خیلی درست و جالب بود!
  چرا دیگه اتاق پرو نمیذارید؟!!!
 4. نارگل
  ۸ آذر ۱۳۹۲

  من بهمن ماهی هستم و همسرم تیر ماهی …. به طور باور نکردنی ای واقعی بود ……
 5. حسنا
  ۹ آذر ۱۳۹۲

  سلام به همگی. آرتیمیس جان منم موافقم.من اسفند ماهی هستم.رنگی رنگی جون مرسی ایندفه هم گل کاشتیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...