طالع رنگی هفته - 31 تیر تا 6 مرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۳۱ تیر تا ۶ مرداد

طالع رنگی هفته – ۳۱ تیر تا ۶ مرداد

فروردین
انرژی خلاق چیز پر دردسری است. حسابی حس می کنی باید کاری انجام بدی ولی یا دقیق نمی دونی چه کاری یا می دونی و سراغش نمی ری. موضوعی احساسی یا عاطفی ذهنت رو به خودش مشغول کرده و زیادتر از قبل دلمشغول اینی که بقیه در موردت چی فکر می کنن. ماه دلو روز دوشنبه درخشش کامل داره و اصلا نمی شه پیش بینی کرد ممکنه چه کسی رو ببینی. منتظر آخر هفته‌ای پر ماجرا باش؛ البته به شرطی که خودت رو به انزوا نبری.

اردیبهشت
اگر شدیدا به چیزی اعتقاد داری و حاضر نیستی در موردش حتی فکر تجدید نظر رو هم به ذهنت راه بدی، وقتشه که کمی با خودت خلوت کنی و ببینی آیا واقعا چیزی که بهش اعتقاد داری منطقی است یا نه. بخصوص حالا که به نظر می رسه یک نفر جدید داره وارد زندگی ات می شه. ظاهرا معتقد هستی که در یک مورد به اندازه کافی ازت تقدیر نشده یا ارزش‌هات دیده نشده. این مشکل به زودی رفع خواهد شد و درخشان‌ترین در گروه خواهی بود. خودت رو آماده تقدیر کن.

خرداد
این هفته ماه کامل دلو توی خونه نهم ایده‌های بزرگ توئه و اینطور به نظر می رسه که کل کانال‌های ارتباطی با تمام قوا باز و مشغول ارسال و دریافت اطلاعات، ایده‌ها و نقشه‌ها هستن. این انرژی عظیم ممکنه اشتباه گرفته بشه و حس کنی خسته‌ای یا گیج یا پریشون ولی اصلا اینطور نیست. می دونی چی می خوای اما حجم زیاد اطلاعات باعث کند شدن همه چیز می شه. در تمام طول ماه آینده، خورشید در خونه اطلاعات است و وقت خوبی داری برای حرف زدن یا گرفتن اطلاعات. در صورتی که دنبال دعوا نیستی، بهترین کار برات اینه که حرف بزنی و فکرت رو به روی ایده‌های جدید باز نگه داری.

تیر
خرچنگ‌های متولد تیر بیشتر از بقیه گونه‌ها وابسته به حرکات ماه هستن و دقیقا این شما هستین که می تونین قدرت ماه کامل دلو توی خونه صمیمیت رو درک کنین. این هفته فضای عاطفی قوی‌ای اطراف خودتون احساس خواهید کرد. ممکنه یک رابطه شروع بشه یا رابطه‌ای موجود، عمق پیدا کنه. اگر عاشق کسی هستی از روز دوشنبه فرصت خوبی داری اینو بهش بگی یا نشون بدی و کاملا مواظب باش که وارد گره‌ها و مشکلات و درگیری‌های عاطفی کسی نشی چون هفته‌ای از نظر عاطفی بسیار پر انرژی پیش روت است بهتره توانش رو صرف بهبود شرایط خودت بکنی.

مرداد
ماه کامل دلو در این هفته از این نظر برای تو مهمه که جاش درست افتاده توی خونه هفتم روابط تو. انرژی شخصی و رمانتیک قوی‌ای خواهی داشت و هر جا که نگاه کنی ممکنه موضوعی برای عاشق شدن پیدا کنی. خورشید پر نور هم درست از امروز وارد ماه تو می شه و تاثیر آدمی که در نزدیکی‌ات وجود داره رو روی زندگی‌ات بیشتر می کنه. بهترین ترفند نزدیک شدن به یکی اینه که هم خودت رو بهش نزدیک کنی و هم بهش فضای کافی برای نفس کشیدن بدی تا یکهو به خاطر حضور تو احساس خفگی نکنه.

شهریور
فشار درونی زیادی حس خواهی کرد تا معنی جدیدی به زندگی‌ات بدی ولی دنیای اطراف اینقدر سطحی و روزمره است که ایجاد تغییری عمیق بسیار دور از دست به نظر می رسه. اگر شاغلی یا دنبال شغلی، خبر مرتبط مهمی بهت می رسه. در این هفته اصلا به صلاح نیست که فکرهات رو به آدم‌های مهمی بگی. صبر داشته باش و به خودت گوش بده تا تصمیمت رو قطعی بگیری. ونوس در روز دوشنبه وارد فضای حاکم بر آسمون تو می شه پس کاملا برای یک احساس معنوی یا عاشقانه آمادگی داشته باش. اگر به مشکل یا مشاجره‌ای برخوردی، تمام تلاشت رو بکن تا موضوع بحث از چیزی که واقعا هست منحرف نشه و صحبت‌ها متمرکز باشه روی حل مشکل.

مهر
این روزها واقعا ممکنه اتفاق‌هایی بیافته که در زندگی حرفه‌ای ات تاثیرگذاره. در واقع در جمعی ازت تقدیر می شه که استحقاقش رو هم داری. ماه دلو کامل در خونه خلاقیت تو می‌درخشه و کلی انرژی مثبت به سمت خودت جذب خواهی کرد. گرایشی به سمت یک آدم قدرتمند خواهی داشت که می تونه هیجان زده‌ات کنه. حالا که ونوس توی خونه پرایوسی تو مخفی شده، بد نیست برای مدتی از جمع فاصله بگیری و چند روزی رو یک جای آروم و دنج استراحت کنی.

آبان
بودن ماه کامل دلو توی خونه چهارم (امنیت عاطفی) بهت می گه که باید مدتی رو تنها باشی. اگر کسی ناراحتت کرده، ببخشش و فراموشش کن. اگر از چیزی می ترسی، لازم نیست در این هفته باهاش مقابله کنی. ازش فاصله بگیر و امن و راحت باش. کلا هفته‌ای با بالا و پایین‌های عاطفی بسیار برات دیده می شه. مریخ و پلوتو روبروی هم ایستادن و این هم به نوبه خودش باعث افزایش تنش یا خشم می شه – مواظب باش این بالا و پایین شدن‌های ناشی از شرایط ستاره‌ها روی روابط ارزشمندت تاثیر نذاره

آذر
ماه کامل دلو تو خونه سیزدهم ارتباطات، بهترین مشوقه برای اینکه رابطه ای که مدتی است باید سراغش بری ولی ازش اجتناب کردی رو برقرار کنی. این سه شنبه یا چهارشنبه یا حداکثر پنجشنبه بهترین وقته که به کسی که لازمه ایمیل بزنی،‌ زنگ بزنی یا باهاش گفتگو کنی. اگر تا اون موقع هم سراغ اینکار نرفتی، دیگه جمعه رو از دست نده. خورشید مرداد درخشانی که از سه شنبه ظاهر می شه، یک ماه پر هیجان رو برات به ارمغان می یاره. این ماه رو با ایده هیجان و رمانس شروع کن و همین اتفاقات برات خواهد افتاد.

دی
وقتی روی چیزی که می خوای کار می کنی، نتیجه بسیار درخشانه و توان انجام کارها به عالی ترین روش رو داری؛ اما وای به وقتی که به کاری علاقه نداشته باشی! کمی وقت برای سلامت فیزیکی خودت اختصاص بده و ورزش کن و غذای خوب بخور. برنامه‌های ساده و کوتاه مدتی در زندگی داری که رسیدن بهشون بسیار ساده است اگر به جای اینکه بهشون فکر کنی ، سراغشون بری و واقعا انجامشون بدی.

بهمن
ماه کامل در تمام این هفته در تقابل با برج تو توی آسمونه و عملا هر چیزی که جلو بیاد ممکنه استرس زا بشه یا حتی ایجاد دردسر کنه. ضرب المثل «آهسته برو آهسته بیا تا گربه شاخت نزنه» وصف حال تو توی این هفته است. اگر احساس تشنگی برای چیزی جدید داشتی، سعی کن بسیار محتاط پیش بری و بی گدار به آب نزنی. هفته رو آروم بگذرون و اگر کسی سعی کرد تو رو مجبور به کاری بکنه که دوست نداری، راحت بهش «نه» بگو و نگران عواقبش نباش. هر آدمی هر از گاهی نیاز داره برای خودش زندگی کنه.

اسفند
رسیدن ماه دلو به خونه دوازدهم نهایت‌ها، بهت می گه که فرصت انجام کاری داره به انتها می رسه. این پیام درست نیست. هول نشو و هنوز فرصت باقیه. چشم‌هات رو ببند و چند نفس عمیق بکش و مطمئن باش که لازم نیست برای هیچ چیزی هول بشی. هر چیزی که توی فکرت است آروم آروم پیش می ره و به نتیجه خوبی می رسه. در تمام طول هفته این بستن چشم و نفس عمیق کشیدن رو ادامه بده و از نتایج هیجان انگیزش تعجب خواهی کرد. نیازت به رمانس به شکل غیرقابل باوری زیاد خواهد شد. خیال پردازی کن چون اولین قدم رسیدن به چیزی اینه که توی خیال خودت بهش برسی و دقیق بدونی هدفت چیه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. بیتای رنگی :)
    ۳۱ تیر ۱۳۹۵

    خیلی مرسی از این همه انرژی مثبت 🙂
    دی ماهی هستم و تلاش میکنم که رنگی تر از هر روز باشم ، طالع بینی خوبی بود و واقعی 🙂
    هفته ای شاد داشته باشین 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...