طالع رنگی هفته - 30 اردیبهشت تا 5 خرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۳۰ اردیبهشت تا ۵ خرداد

طالع رنگی هفته – ۳۰ اردیبهشت تا ۵ خرداد

فروردین
در جمع مهمی حرفی می زنی که باعث ناراحتی کسی می شه که مهمه. سعی کن جلوی اینکار رو بگیری ولی اگر هم پیش اومد خودت رو ناراحت نکن. کاری هست که باید تنهایی شروعش کنی ولی مطمئن باش بعد از شروع دیگران بهت برای پیشبردنش کمک خواهند کرد. آخر هفته پیچیدگی‌هایی منتظرته. مریخ همه جا رو تیره می کنه و رابطه‌ای که توش هستی یا رابطه آینده رو نخواهی تونست به روشنی و دقت ببینی. اگر می خوای ببینی قلبت چه چیزی رو می خواد بهت بگه، سری به طبیعت بزن. حتی اگر شده با کمی پیاده‌روی.

اردیبهشت
هر چقدر هم که به نظر خودت عاقل و فعال بیای و بدونی قراره به چی برسی، الان وقتی نیست که بخوای برنامه‌ای رو تغییر بدی. توی این هفته کار جدیدی نکن. حدس می زنم خودت هم حس کرده باشی که صبر کردن و بیشتر فکر کردن خوبه. اینکار رو بکن و بعد که مطمئن شدی از فکرت مدت زمان کافی گذشته، قدم بزرگ رو بردار. چهارشنبه و پنجشنبه با بودن ماه عقرب توی خونه پارتنرهات آبستن تلاطم و طوفانه. اواخر جمعه یک خسوف رخ می ده پس اصلا برای اون تاریخ‌ها هیچ قولی به کسی نده که بعدا ازش پشیمون خواهی شد.

خرداد
مهمترین چیز برات، ادامه مسیری است که توش هستی. خوشبختانه اول‌هاش سخته ولی خیلی زود مسیر صاف خواهد شد و خیلی راحت توش پیش خواهی رفت. کسی رو می بینی که برات مهمه. مواظب باش باهاش مهربون باشی ولی در عین حال نه چیزی رو قبول کنی که نمی خوای و نه خواسته‌هات رو مخفی کنی. این رو هم اضافه کنم که این هفته خورشید دقیقا افتاده توی صورت فلکی تو و این نوید بخش زندگی گرم و خوبه اما یک مشکل بزرگ هست: آخر هفته یک کسوف عمده داریم توی خونه هفتم پارتنرها و باید حسابی مواظب باشی. اگر با کسی در رابطه هستی در آخر هفته حتما با هم باشین و اگر با کسی در رابطه نیستی،‌این آخر هفته چیزی رو شروع نکن.

تیر
آدمی هستی که بقیه به حرفهات توجه دارن و این گاهی دردسرزا می شه. از جمله این هفته. اگر کسی ازت خواست در بحثی با یک نفر دیگه قضاوت کنی اینکار رو نکن. تو نظر هر دو طرف رو متوجه می شی و می بینی که هر دو از نظر خودشون محق هستن پس نیازی نیست بلند اعلام کنی که حق با یک طرفه. حرفی رو باید به کسی بزنی که عقبش انداختی. اینکار رو بکن. ماه هم توی خونه رمانس است؛ اونم صاف وقتی قمر در عقربه که بر خلاف اون شعر مشهور، شرایط خوبی رو می‌سازه. از چهارشنبه کلی احساسات و عواطف بهت هجوم خواهد آورد؛ ازشون استقبال کن و لذت ببر از عشق.

مرداد
انتخاب‌های سختی پیش رو داری و بهترین راه برای انجامشون اینه که یک بار منظم و مرتب فکر کنی ببینی چی برات بهتره و بعد فقط به همون تصمیم عمل کنی. مشکلی که در این هفته خواهی داشت، تعیین اهدافی است بالاتر از توانت. مواظب باش اینکار رو نکنی و فقط قول‌هایی رو (به خودت و بقیه) بدی که از پسشون بر میای. خسوف آخر این هفته درست می افته توی خونه رمانس تو و این همزمانه با ریسک‌پذیری ناشی از بودن ماه کماندار. اگر کاری رو برای آخر هفته گذاشتی در موردش احتیاط کن و اگر برنامه خاصی نداره، آروم و امن تو خونه بگذرونش.

شهریور
این هفته ، بیشتر از همیشه باید خودت رو آماده کنی تا گول نخوری. معمولا راحت فریب نمی خوری ولی این هفته واقعیت‌ها از همیشه تیره تر هستن. خسوف کاملی که خونه چهارم ریشه‌هات رو می‌لرزونه می تونه هر دروغی رو واقعیت جا بزنه. اگر بتونی این هفته هم منطقی فکر کنی و تصمیم خوبی بگیری باید به خودت افتخار کنی. یک برنامه شام جمع و جور و رمانتیک می تونه برات عالی باشه. اگر با کسی در رابطه نیستی توی جمعی که سه شنبه یا چهارشنبه یا پنجشنبه تشکیل می شه شرکت کن و خودت باش. خواهی درخشید.

مهر
حالا که ماه به خونه مقابل تو برگشته، تصمیم گیری برات سخت تر می شه. آدم مهربونی هستی و خوبی عمومی رو می خوای ولی رسیدن به این کار راحتی نیست. اجازه نده کسی برات تعیین تکلیف کنه. به حرفشون گوش بده ولی لازم نیست احتما اجراش هم بکنی. آخر هفته که ماه خسوف می کنه، پرده‌هایی کنار خواهد رفت و متوجه چیزهایی خواهی شد. فکرهای شلوغت رو جدی نگیر چون اکثرشون به خاطر حالت پر اضطراب ماه قبل از خسوفه.

آبان
صبرت داره تموم می شه. تحمل کردن هم واقعا حدی داره. با شرایط با لبخند کنار می اومدی ولی پیشنهادم اینه که این هفته حداقل یک چیز رو عوض کنی. اگر دنبال خرید چیزی هستی تصمیمت رو زودتر بگیر و خرید کن و از خریدت راضی باش. یکی از بهترین چیزهایی که داریم صداقته پس اجازه نده کسی مجبورت کنه دروغ بگی. ماه که عواطفت رو گرم کرده، آخر هفته توی خسوف کامل خواهد بود پس اگر نسبت به کسی یا چیزی سرد شدی، این رو به حساب عقل نذار و بدون که تاثیر ستاره‌ها است و در هفته بعد دوباره بهش علاقمند خواهی شد. یک غذای خوب، بسیار مفرح خواهد بود.

آذر
این هفته اگر چیزی واقعا مهم رو با بقیه به اشتراک بذاری، ممکنه بعدا پشیمون بشی. رازهات رو برای خودت نگه دار. وقت خوبی است برای خرید. حتی اگر چیزی نخریدی چرخی توی بازارها بزن و فکرت رو نسبت به ایده‌های جدید باز نگهدار. آخر هفته شاهد یک خسوف کامل هستیم که برای تو نتایج خوبی داره و باعث می شه از شیوه‌های سنتی تفکر در بیای. توی این هفته و بخصوص آخش، هر چیز جدید بهتر از هر چیز قدیمی است و این کلید موفقیت توئه. حتی اگر هیچ چیز جدیدی در جریان نبود، می تونی خودت به یک جای جدید بری. تنهایی یا با کسی که دوستش داری.

دی
یک نفر برات سیگنال‌های نامرتبط می‌فرسته. اول پیش می‌یاد و بعد یکهو عقب می‌کشه. با این نجنگ و قبولش کن و بذار اتفاقات در زمان مناسب خودشون بیافتن. جمعه شاهد یک خسوف کامل خواهیم بود که درست می افته توی خونه دوازدهم تو که به رازها مربوط میشه. این کاملا ممکنه باعث دیده شدن راز زندگی ات توسط بقیه بشه. اگر نمی خوای این اتفاق بیافته کمی احتیاط بیشتری بکن یا اصولا کاری کن که راز بزرگی در میون نباشه. یک آخر هفته رمانتیک می تونه زندگی ات رو برای ماه‌ها عوض کنه. خودت درخواستش کن یا براش برنامه بریز.

بهمن
در مرز یک ناراحتی بزرگی؛ دلیلش اینه که داری کارهای بیش از حدی رو یک نفری در دست گرفتی. تا این لحظه که همه چیز خوب پیش رفته ولی داشتن وظایف بیش از حد و قبول کردن مسوولیت‌های متنوع همیشه خطرناکه. چند تا از دوستان یا حتی همکارهای قدیم می تونن برات منبع یک شادی دلچسب بشن. آخر هفته کسوفی رو داریم که غم و غصه‌هات رو کنار می زنه. کمکی که به یک نفر می کنی باعث اختلال جزیی توی زندگی خودت شده اما ادامه اش بده چون سرمایه اجتماعی بهترین چیزیه که چند سال بعد ازش لذت خواهی برد.

اسفند
حس ناخوادآگاهات برات پیام‌هایی داره. اگر حس کردی به دلیلی ناشناس افتادی توی راهی که قبلا بهش حتی فکر هم نکرده بودی، احتمالا از آثار همین پیام‌های ضمیر ناخوادآگاهه. از ایده‌های نو استقبال کن. به خاطرات قدیمی فکر نکن. درسته که پر فشار هستن اما دلیل نمی شه تو باهاشون وقت بگذرونی. اگر دوست داری به چیزی فکر کنی، به هیجان‌های آخر هفته فکر کن. آخر هفته خسوفی کامل داریم که با پوشوندن نور ماه، باعث می شه کارهایی که می کنی به چشم کسی نیاد. اگر مدتی هست فکر می کنی یک کار یواشکی بکنی، الان وقتشه!

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...