طالع رنگی هفته – 30 بهمن تا 6 اسفند - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند

طالع رنگی هفته – ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند

فروردین
ورود خورشید به خونه دوازدم برات نشونه‌ای است از اینکه باید آماده مقابله با یک اتفاق باشی – یا تموم کردن یک کار در همین هفته و هیچ زمانی هم برای حروم کردن نداری. سیاره‌ها تاثیر بیشتری هم دارن. ماه لئوی بازیگوش آخر هته وارد خونه عشق و خلاقیت می‌شه و این یعنی بهترین وقت برای تفریح و خوش گذرونی اما باید توی اون سه روز مطمئن بشی که با شلوغ بازی زیاد، از هدف اصلی‌ات که خوش گذروندنه، منحرف نشی.
اردیبهشت
توی این هفته شرایط حکم می‌کنه که دنیا خودش رو بهتر بهت نشون بده پس از این فرصت استفاده کن و واقعیت اطرافت رو ببین و برای زندگی و آینده تصمیم بگیر. مشخص نبودن وضعیت یک چیزی مدت‌ها است اذیتت کرده ولی این وضعیت داره عوض می‌شه. اگر فکر میکنی برای تنظیم دوباره همه چیز نیاز به یک حرکت خشن یا سریع یا قوی داری، این کار رو به تعویق بنداز و حداقل توی این هفته هیچ کار خشن یا تندی نکن. از همین امشب اورانوس روی سیاره عشقت یعنی ونوس سایه می‌ندازه و این بهت می‌گه که حداقل توی این هفته نباید امید خاصی به رمانتیک‌بازی داستان‌های عشقی داشته باشی.
خرداد
برای متولد خرداد، خورشید در طول چهار هفته آینده توی خونه استاتوس است و این یعنی در طول یک ماه آینده، وضعیت تو تغییر خواهد کرد. حالا این فرصت رو داری که سراغ کار جدیدی بری، پروژه‌ات رو تموم کنی یا به شکل دیگه وضعیت کلی‌ات در این دنیا رو تغییر بدی. اگر برنامه‌ای برای عوض کردن شرایط داری، از دست دادن این فرصت بعدا حسابی برات باعث پشیمونی خواهد بود. در آخر هفته به نمایش اعتماد به نفست احتیاج خواهی داشت. اگر کسی رو دیدی که ادعاهای بزرگ داشت، به عقلت رجوع کن و ببین این ادعاها آیا در دنیای واقعی هم معتبر هستن یا فقط از دهن طرف بیرون می‌یان.
تیر
متاسفانه توی این هفته نشونه‌ای از تقویت عاطفی‌ای که نیاز داری به چشم نمی‌خوره و برای گرفتن انرژی باید بیشتر به خودت متکی باشه تا بقیه. دنبال اینکه از خوشحالی بالا پایین بپری نباش و فقط تلاش کن به حدی برسی که از خودت و زندگی‌ات راضی باشی. نگران جزییات نباش و خودت رو با چیزهای خرده ریز ناراحت نکن. اگر برات امکان داره برنامه ریزی یک سفر رو بکن – حتی داخل شهری یا به سراغ یک کار فرهنگی برو. رفتن به سینما یا تئاتر می‌تونه حسابی هیجانی که لازم داره رو به آخر هفته برگردونه.
مرداد
یک نفر که انتظارش رو نداری، شروع به نقدت می‌کنه و این باعث یک کدورت خاطر ملایم می‌شه. اشکالی نداره و نقد هیمشه خوبه چون باعث می‌شه آدم بهتری بشه. آخر هفته هم با بودن ماه توی خونه‌ات، پر سر و صداتر از همیشه خواهی بود و ممکنه بعضی‌هات بهت بگن رییس بازی در می یاری. این تا حدی واقعیت داره اما هیچ اشکالی نداره. مشکلی وقتی پیش می‌یاد که مدت‌ها باشه به کسی دستوری نداده باشی. جرات پیدا کن و وقتی لازمه رییس باش تا هفته خوبی رو بگذرونی.
شهریور
در طول ماه آینده که خورشید از خونه هفتم «دیگران» می‌گذره، برات بسیار مفیدتره که به گذشته نگاه کنی و ببینی چقدر برای بقیه وقت گذاشتی و چقدر اینکار برات فایده داشته. همچنین به این نگاه کن که در سال گذشته چقدر در کارهایی که دوست داشتی موفق بودی و چه کسانی توی این موفقیت‌ها بهت کمک کردن. در این هفته چیزی رو می‌شنوی که برات معنی واضحی نداره. دلیلش اینه که سیاره‌ات مرکوری قبل از اینکه حرکتش رو معکوس کنه داره سرعتش رو کم می‌کنه و با این تغییر سرعت بهت یادآوری می‌کنه که به معنی عمیق‌تر حرفی که شنیدی توجه کنی. ابتکار عمل بهترین چیزیه که داری و در این هفته حتما ازش استفاده کن و کارها رو توی کنترل خودت بگیر.
مهر
ممکنه یک فکر جدید حسابی مشغولت کنه. گاهیم ممکنه فکر کنی این فکر خوبه و گاهی ممکنه فکر کنی بده ولی تا لحظه‌ای که شروع به کار نکنی، نمی‌تونی بگی نتیجه چی می شه. آخر هفته می‌تونی با دوستات خوش بگذرونی ولی اگر دنبال یک رابطه جدید یا تعمیق رابطه فعلی هستی لازمه روز چهارشنبه و پنجشنبه رو به حل کردن مسایلی که در گذشته وجود داشته بپردازی. یک چیزهایی هستن که اگر تموم نشن همیشه فکرشون با آدم می مونه و فعلا درگیر یکی از اینها هستی و این اجازه نمی‌ده کیس جدیدی پیش بیاد یا توی کیس فعلی کشمکش ایجاد می‌کنه.
آبان
این هفته حمایت بقیه رو داری ولی هیچ وقت نمی‌شه گفت این حمایت چقدر دوام خواهد آورد. اگر دنبال انجام کار جدیدی هستی به سراغش برو و امیدوار باش بقیه پشتت بایستن. از روز پنجشنبه که ونوس به پلوتو می‌رسه، حسادت توی فضا موج خواهد زد. اگر در رابطه‌ای هستی که چیزی رو که می‌خوای، نمی‌گیری سریعا تغییرش بده یا اگر نمی‌خواهد تغییر کنه قطعش کن. آدمی هستی که اگر کسی رو دوست داشته باشی خیلی چیزها رو حاضری بهش بدی اما حواست باشه که قبل از اینکار، مطمئن بشی که اونم همین آمادگی رو داره.
آذر
روزهات شلوغ‌تر از معمول خواهد بود و از این لذت خواهی برد. با اینکه خوش می‌گذره ولی فکرهای جدی‌ای هم داری که باید جرات کنی و به سراغشون بری. اگر این جرات رو به خودت بدی و مسائل پشت سر رو حل کنی، آینده شاد زودتر بهت می‌رسه. در وسط هفته شدیدا مواظب اینکه چیزی بگی که کسی رو ناراحت کنه یا برنجونه باش؛ این خطر در جمعه شب که ماه از لئو رد می‌شه برطرف می‌شه پس لطفا تا اون موقع حسابی مواظب رفتار و حرف‌هات باش تا بیخودی کسی که براش مهمی رو نرنجونی.
دی
روزهای شلوغی در پیشه و منطق نمی‌تونه توضیح بده که چه چیزهایی در جریانن. حتی اگر خودت رو حسابی آماده کرده باشی برای چیزهایی که قراره اتفاق بیافتن، در این هفته چیزی سورپریزت می‌کنه. در چنین شرایطی بهتره تاکید خیلی محکم روی اهداف نداشته باشی و از مسیر لذت ببری. حرکت ماه لئو به سمت خونه صمیمیت برات کمی بالا و پایین توی زندگی عاطفی به همراه داره. بدون عاشق شدن دوران خوبی رو تجربه می‌کنی ولی خوبه قلبت هم برای عشق باز باشه چون این چیزیه که اتفاق می‌افته.
بهمن
دقیقا همین امشب خورشید پر نور از خونه‌ات خارج می شه و بالاخره فرصتی پیدا می‌کنی برای کمی استراحت و آرامش. البته همچنان کمی زمان نیاز هست تا همه چیز به شرایط عادی برگرده ولی این اتفاق به زودی می‌افته. آخر هفته فوق العاده‌ای داری برای کارهای پر هیجان. کمی ریسک کن و تا ماه لئوی بازیگوش توی خونه پارتنر است و تنور داغه، نون رو چسبون. بهترین آدم برای تو کسی است با شخصیتی قوی ولی فعلا می‌تونی از ایده‌آل‌هات پایین بیای و تمرکزت رو روی زمان حال بذاری. خواسته‌هات رو که کم کنی، احتمال دوستی‌های جدی‌تر هم بیشتر می‌شه پس آخر هفته رو شاد بگذرون.
اسفند
خورشید که داره به ماه تو می‌رسه، برات خبر یک ماه پر انرژی و قوی داره. درسته که در این ماه خودت دقیق می‌ٔدونی چی می‌خوای ولی گفتن این به بقیه چندان راحت نخواهد بود. آخر هفته که مرکوری داره حرکت معکوس‌اش رو شروع می‌کنه احتیاط که هیچ قول طولانی مدتی ندی و وارد یک رابطه پر از تعهد نشی. هفته بعد فرصت خوبیه برای فکر کردن و تصمیم گرفتن در مورد کارهای جدی. در هفته اول اسفند و حتی در بقیه‌اش، هر جور تعامل مبتنی بر کلمات می‌تونن کلی ناواضحی و برداشت اشتباه همراه داشته باشن پس در این ماه بهتره هیچ قرارداد طولانی‌مدتی با کسی نبندی؛ هرچند که ازت خواسته می‌شه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. محبت
  ۳۰ بهمن ۱۳۹۱

  تاریخ عکس اشتباست، زده ۱۶ تا ۲۲ بهمن
  شاد باشید
  • نگار یعقوبی
   ۳۰ بهمن ۱۳۹۱

   نمی گفتین متوجه نمی شدیم کلا :دی
   مرسی
   درست شدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...