طالع رنگی هفته - 3 تا 9 تیر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۳ تا ۹ تیر

طالع رنگی هفته – ۳ تا ۹ تیر

فروردین
تصمیم جدی داری که به اهدافت برسی و حاضر هم نیستی هیچ چیزی این حرکت رو کند کنه. اما متاسفانه برخورد مستقیم با موانع گاهی بهترین راه نیست. گاهی بهتره کمی حرکتت رو کند کنی و از کنارش مشکلات بگذری یا قبول کنی که باید برای احتراز از دردسر، با بعضی چیزها کنار بیای. حقیقت اینه که در این هفته بهتره ریلکس باشی و با کسی و چیزی درگیر نشی. این حتی در زندگی شخصی هم صادقه.

اردیبهشت
کاری که می کنه می تونه برات دردسر درست کنه. اگر می تونی از یک نفر مشاوره یا حتی کمک مستقیم بگیر – حتی اگر فکر می کنی قرار نیست به نظرشون گوش بدی. ونوس و لئو با هم توی خونه ریشه‌ها هستن و باعث می شن در موارد عشقی کمی ریسک پذیرتر بشی. ریسک کردن خوبه اگر کمی بهش فکر کرده باشی. گاهی بهتره آدم شجاع باشه. اگر موردی پیش اومد که حس کردی کمی ریسک توش هست، پیش برو و راضی خواهی بود.

خرداد
مدتی است مهلت کافی برای نشون دادن مهارت‌هات بهت داده نشده و این باعث ناراحتی آدم می شه. یک دوست در کاری چشم به راه توئه. برو پیشش و بیشتر از این منتظرش نذار. اگر روی گزینه‌هایی که داری دقت کنی به راحتی می تونی بفهمی کدومشون بهترینشون است. سیاره ارتباطی‌ات یعنی مرکوری از چهارشنبه برای سه هفته به شکل معکوس در آسمون حرکت می کنه پس اصلا تعجب نکن اگر در این زمان، آدم ها درست متوجه منظورت نشدن یا حرف‌هات رو اشتباه فهمیدن.

تیر
یکی می ره روی اعصابت. لازمه صبور باشی و حوصله کنی. کسی قرار بوده کاری برات انجام بده و اونو عقب انداخته. ناراحت کننده است. اگر می تونی بهش یادآوری کن و اگر نه؛ کلا فراموشش کن چو ممکنه تا مدت ها انجام نشه. در یک جمع امکان داره بهت خیلی خوش بگذره ولی دقت کن که برای رسیدن بهش به موقع راه بیافتی. دیر کردن ممکنه به ضررت تموم بشه. در امور عشقی هم در تمام هفته دست بالا رو خواهی داشت. از سه شنبه به بعد، هیچ کس توی دنیا از یک متولد تیر شانس بیشتری برای مورد توجه بودن نداره.

مرداد
نشون دادن احساسات کار سختی خواهد بود ولی لازمه. داری به شکلی خودت رو دیگران معرفی می کنی که صد در صد اونی نیست که واقعا هستی. باید بیشتر از قبل خودت باشی. قبل از اینکه به نقطه انفجار برسی باید کمی از احساساتت رو تخلیه کنی. چهارشنبه و پنجشنبه موقعیت خوبی برای اینکاره چون ماه وارد خونه روابطتت می شه. اگر دنبال کمی شیطنت هستی، براش از پنجشنبه به بعد برنامه بریز چون ونوس اغواگر و لئو برات کنار هم خواهند ایستاد.

شهریور
سفری معنوی در پیشه که باید تنها بری. باید قدرت‌های درونی‌ای که مدتی است تضعیف شدن رو تقویت کنی اما دینامیک محیط اطراف مدتی است این اجازه رو بهت نمی ده. شرایط فیزیکی رو که کمی مهیا کنی، انرژی مثبت هم به جریان خواهد افتاد و می تونی قدرت‌هات رو دوباره تقویت کنی. شاید گذروندن یک عصر با چند شمع و موزیک خوب چیزی باشه که لازم داری. پنجشنبه و جمعه ماه برج حوت توی خونه پارتنرهات قرار می گیره و می تونی اگر در رابطه‌ای هستی اونو به سمت رمانتیک‌تری حرکت بدی. اگر در رابطه نیستی در این دو روز خوب به اطرافت نگاه کن.

مهر
اگر به کسی که باید، احساساتت رو نگی بعدا پشیمون خواهی شد. به قدرت تحلیل‌ات ایمان داشته باشه و بر اساسش حرکت کن. کارها تا اینجا قابل قبول پیش رفتن و در آینده هم خیلی بهتر خواهند شد. نگرانی در این هفته فقط باعث هدر رفتن انرژی ات خواهد شد. روز شنبه ماه قوچ به برج پارتنرت رسیده و زمان خوبیه برای اضافه شدن حرارت عاشقانه. ممکنه آدم خشنی رو جذب خودت کنی. ونوس برای سه هفته در برج لئو خواهد بود پس از سه شنبه بیخودی تلاش نکن با حرارت درونت بجنگی.

آبان
درسته که برای دریافت حمایت عاطفی‌ای که مدتی قبل لازمش داشتی کمی دیر شده، ولی این هفته بهت خواهد رسید. مدتی است که فشاری روت بوده ولی خبر خوب اینه که در این هفته و در ادامه جریان، دنیا جای دوستانه تر و شادتری خواهد بود. در این هفته کار خلاق بسیار به نفعته. حتی اگر هیچ وقت سراغش نرفتی، امتحان کردن نقاشی یا طراحی یا هر هنری که دوست داری و در لایه‌های پایین‌تر حداقل رفتن به سینما یا تئاتر. بعد از مدت ها خستگی، باید از این هفته لذت ببری.

آذر
هنوز بخشی از کارها موندن ولی زندگی بسیار راحت‌تر از دو سه هفته قبل خواهد بود. حجم چیزهایی که لازمه انجامشون بدی کمتر شدن و فرصت داری با حوصله‌تر به کارهایی که دوست داری برسی. جمع برات خوبه. یا توش شرکت کن یا تشکیلش بده. هر آدمی به تنبلی و رخوت احتیاج داره پس حداقل در این هفته به یکسری از کارها «نه» بگو و برای خودت وقت استراحت بخر. جمعه رو هم جدی بگیر چون برج حمل وارد خونه رمانس تو می شه و هر اتفاقی در حوزه عشقی، ممکنه.

دی
وقتی احساس امنیت می کنی که پاهات محکم روی زمین باشن. ترجیح می دی بدونی کجایی و قدم بعدی ات چیه ولی این شرایط فعلا مهیا نیست. نقشه‌ای طولانی مدت داری که داری براش برنامه ریزی می کنی. این نقشه پیش می ره ولی نه جوری که فکرش رو می کردی. از روز پنجشنبه ونوس جذاب برای سه هفته وارد خونه اشتراکات تو می شه. این شرایط آسمونی ممکنه یک آدم رو وارد زندگی ات کنه که تا مدت ها در زندگی ات حضور داشته باشه. چشم و گوشت رو باز کن و تصمیم بگیر که حضور این آدم رو می خوای یا نه چون بعدا راه چندانی برای فرار از این آدم یا اصرار به اومدنش نخواهی داشت.

بهمن
دیشب درخشان‌ترین ماه سال توی خونه دوازدهم سرنوشت تو می‌تابید. خیلی چیزها برات در طول سال آینده مشخص خواهد شد پس اصلا سریع در مورد نقشه‌ها و برنامه‌هات تصمیم نگیر و چندان هم در موردشون حرف نزن. کمتر صحبت کن و سعی کن انرژی رو روی عمل کردن متمرکز کنی. حین یک وعده غذایی حرف مهمی رد و بدل می شه. اگر لازم بود اون بحث رو حتی تا دیروقت ادامه بده. ماه توی خونه یازدهم است و این یعنی شرکت در یک جمع یا گروه می تونه برات بسیار مفید باشه. اگر می تونی گروهی رو پیدا کن که تا حالا اونجا نرفتی – از یک خیریه تا یک گروه دوستی جدید که فقط یک نفرشون رو می شناسی و شانست رو تو عشق امتحان کن.

اسفند
عاقلانه است که اگر داری برنامه کاری رو می ریزی، به دوستان و آشناها هم توجه کنی که اونها هم برنامه رو دوست داشته باشن و بتونن توش مشارکت کنن چون اصلی‌ترین امکان موفقیت تو در این هفته، توی کارهای تیمی پیش بینی می شه. خاطره یا ترسی قدیمی شروع می کنه به اشغال کردن فکرت. برای خلاص شدن ازش، نباید ازش بترسی. اگر لازمه باهاش مواجه شو و اگر لازم نیست باهاش مواجه بشی – برای یکبار درست بهش فکر کن و کنارش بذار. البته اینکار رو دوشنبه و پنجشنبه انجام نده. این دو روز احتمال دوستی با یک نفر که باهاش دیدار سریعی داره بسیار بالا است و بهتره در هر دو روز پر انرژی و سر حال و اجتماعی باشی. عطر فراموش نشه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. امیر
  ۵ تیر ۱۳۹۲

  یعنی من خرابه این طالع بینی رنگی هستم. خدائیش بس که دقیقه آدم رو می ترسونه! اینو یه آدم کاملا منطقی داره میگه که هیچ اعتقادی به امور ماورائی نداره
  • نگار یعقوبی
   ۵ تیر ۱۳۹۲

   طالع بینی رنگی رنگی ترجمه نیست . هر هفته بر اساس موقعیت ستاره ها نوشته میشه. دلیل اینکه طالع بینی های دیگه درست نیست هم اینه که ۵ تیر امسال طالعش با ۵ تیر پارسال فرق داره. هر ۱۵۰ هزار سال موقعیت ستاره ها تکرار میشه و برای همین ترجمه کردن در این مورد کار خوبی نیست.
   بعدشم طالع بینی ما رو یک گیک و هکر عالی می نویسه : جادی
  • محبت
   ۸ تیر ۱۳۹۲

   خداییش منم اصلا به این جور چیزا اعتقادی ندارم، ولی بعضی هفته ها حتی روزه یک اتفاق رو هم مشخص میکنه که دقیقا تویه همون روز مشابه اون اتفاقی رو که گفته برام پیش اومده!!! اینقدر تعجب کردم. بعضی هفته ها هم چیز هایی رو که میگه اتفاق نمیافته.
 2. H_a_m_i_D
  ۵ تیر ۱۳۹۲

  نگار گیک و جادی یعنی چی؟
 3. omid 79
  ۸ تیر ۱۳۹۲

  سلام ، من امروز از طریق برنامه (به روز) شبکه ۳ با سایت تون آشنا شدم . تو این هفته میخوام از پایان نامه کارشناسی ارشدم دفاع کنم ببینم طالع بینی تون چند مرده حلاجه ؟؟؟!!!
  • محبت
   ۸ تیر ۱۳۹۲

   @omid 79، اگه درست گفت بهمون خبر بده ببینیم واقعا چند مرده حلاجه 😉ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...