طالع رنگی هفته - 28 مرداد تا 3 شهریور - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۸ مرداد تا ۳ شهریور

طالع رنگی هفته – ۲۸ مرداد تا ۳ شهریور

فروردین
از پس یک چیز سخت بر اومدی و حالا وقتشه که به خودت کمی استراحت بدی. چشم کسی به تو است ولی حتما هم لازم نیست تمام انتظاراتش رو برآورده کنی. مهمترین چیز در هفته باید خودت باشی و کارهات رو بر اساس همین فلسفه تنظیم کنی. رابطه ات با یکی از دوستات داره وارد فاز جدیدی می شه و ایده یک رابطه رمانتیک با آدمی که قبلا می شناختیش فکر چندان بدی هم نیست و ممکنه خیلی زودتر از چیزی که حدس زده می شه، باعث خوشحالی بشه. اگر کسی ازت خواست چیز جدیدی رو امتحان کنی کمی احتیاط کن چون این هفته هفته استراحت است نه ماجراجویی.

اردیبهشت
غریزه‌ات بهت می گه که چیز جدید و متفاوتی رو امتحان کنی ولی مغزت چون نمی تونه این کشش جدید رو توضیح بده، در مقابلش مقاومت می کنه. در این هفته بهتره تصمیم بزرگی نگیری و بخصوص توی کارهای اقتصادی پیش قدم نشی. از پنجشنبه که ماه وارد خونه عشق واقعی می شه منتظر یک اتفاق رمانتیک باش. بخصوص که جمعه مرکوری هم توی همین خونه به خورشید پر نور می پیونده. اگر عاشقی بدون که عاشق موندن تلاش ویژه ای می خواد و اگر هنوز عاشق نیستی براش آماده باش چون بعضی چیزها در زمان بخصوص خودشون، اجتناب ناپذیر می شن.

خرداد
تردیدی که داری نه فقط ادامه خواهد داشت که عمیق تر هم خواهد شد. دو مسیری که در جلوی روت قرار دارن اونقدر متفاوت هستن که توی هر کدومشون که وارد بشی هیچ وقت نخواهی دونست راه دیگه به کجا ختم می‌شد. چهارشنبه ممکنه با یک اتفاق نادر روبرو بشی که حتی ممکنه در مورد پول باشه. منابعی که در دستت هست برای کاری که داری براش نقشه می کشی کافی نیست پس بهتره حوصله کنی یا در مورد خواسته‌هات تجدید نظر کنی.

تیر
متاسفم ولی کارهای یک نفر، تلاش‌هات رو بر باد خواهد داد. بهترین کاری که در این مورد میتونی بکنی اینه که نذاری این انرژی منفی روی جنبه‌های دیگه زندگی‌ات تاثیر بذاره چون برخورد مثبت تو می‌تونه اینقدر قوی باشه که بتونی به سرعت به این نارضایتی غلبه کنی. روز سه شنبه ماه کامل وارد خونه «منابع مشترک» می شه. اگر ازدواج کردی یا در رابطه‌ای جدی هستی منتظر یک بحث یا شرایط احساسی در مورد پول باش و بازهم متاسفم بگم که روز شنبه هم با تربیع پلوتو و ونوس، احتمالا شاهد استرس خواهی بود. هفته خیلی خوبی نیست ولی قوی باش و با انرژی مثبتی که داری، شرایط رو تا جای ممکن به نفع خودت برگردون.

مرداد
روابطی با افرادی خواهی داشت که کمک می کنن فکرت روی موضوعات جدیدی باز بشه – این رو ماه آکواریس که تازه وارد خونه رابطه‌ات می شه میگه. یک نفر هم سعی می کنه تو رو از مسیری که توش هستی منحرف کنه. این اجازه رو اصلا بهش نده و به اهدافت بچسب و حرکت کن. چیزی که تو آسمون این هفته برات دیده می شه، تحکیم شرایط موجود است. اگر با کسی در رابطه هستی، پیوندها تقویت خواهند شد ولی اگر با کسی در رابطه نیستی احتمالا در این دو سه هفته هم این شرایط ادامه خواهد داشت. ورزش رو فراموش نکن چون بدنت در ارتباط با ستاره‌ها، نیازمند فعالیتی است که انرژی‌هاش رو تخلیه کنه.

شهریور
این هفته سخته که بدونیم کجا باید خط مرز بین واقعیت و فانتزی رو ترسیم کنیم. کاملا ممکنه فکر کنی چیزی واقعی است ولی فقط زاییده فکر خودت باشه یا برعکس. نزاع یا کشمکشی در مورد پول محتمل است. شنبه هم ونوس در کنار پلوتو قرار می گیره و اگر کسی رو می بینی، احتمالا در ناخودآگاهت سعی خواهی کرد کمی اذیتش کنی. بهترین راه مقابله با این اتفاق ناخوشایند، فکر کردن به هر حرف و تصمیم و عمل است و بعدش عمل کردن. سری به سینما یا رستوران بزنین بهتون خوش می گذره.

مهر
خودت فکر می کنی حرفهایی که می زنی واضح است ولی حقیقت اینه که طرف مقابل چیزی که می گی رو درست درک نمی کنه. متاسفانه به نظر می رسه رابطه مغز و زبانت قطعه و نمی تونی منظورت رو درست به مخاطبت برسونی. در این شرایط بهتره ایمیل نزنی و حرف‌های مهم رو حداقل رو در رو بزنی که چهره و حرکات بدن و لحن گفتار به انتقال مفهوم کمک کنه. هفته ساده‌ای داری بدون اتفاق بزرگ. همه چیز همونطور که شروع شده پیش می ره و بهتره اگر می خوای اتفاق بزرگی رو شاهد باشی، یک هفته منتظر بمونی. تو حوزه خودت باش و امن. این برات بهتر از ماجراجویی است.

آبان
کسی ازت می خواد نقش کمک کننده ای رو بر عهده بگیری بدون اینکه خودت به موضوع علاقمند باشی. نقش رو قبول کن و علاقه‌ای که به این آدم داری بهت توی این کار کمک خواهد کرد. اگر در موردی حس بدی داری،‌ نشونش بده چون اگر سعی کنی بیخودی لبخند بزنی و خودت رو علاقمند نشون بدی، همه متوجه تقلبی بودن این خنده خواهند شد. همین جریان در عشق هم صادقه. اگر کراشی داری، این هفته بهتره براش حرف بزنی و بگی که بهش علاقمندی و اگر با کسی که هستی، مشکل داری، بازم گفتن این به نفع تو است.

آذر
بخت باهات یاره و شانس هم همراهته. اینجوری تصور کن که فرشته شانس نشسته روی شونه‌ات و هر جا می ری کارها رو برات جور می کنه و توی گوشت میگه که باید برای موفق شدن در هر شرایطی چیکار کنی. حتی اگر به این فرشته اعتقاد نداری ، بهتره به حرفهاش گوش بدی. خودت رو رها کن و به چیزی که اول به ذهنت می رسه عمل کن و هفته خوبی خواهی داشت. پیشنهاد جذابی رو هم در اواخر هفته دریافت می کنی. اگر کوچکترین احساس ناامنی نسبت بهش داری، اصلا سراغش نرو ولی اگر حس منفی‌ای همراه خودش نداشت، انجامش بده و عواقب خوبش رو خواهی دید. این هفته ، هفته توئه. نگران نشو و توی هر چیزی که دوست داری پیش برو و دست به ابتکار بزن.

دی
با اینکه اعتقادات مذهبی‌ات شکل خاص خودت رو دارن، این هفته شرایطی رو تجربه خواهی کرد که باعث می شه به خیلی از چیزهایی که فکر می کنی می دونستی شک کنی. اگر با چنین شرایطی برخورد کردی، اصلا نترس و به خودت اجازه بده تا اعتقادات و روش زندگی ات رو دوباره مرور کنی. حالا که پلوتو در فاصله دوری در آسمونه رویا پردازی به نفعت است و باعث می شه افق‌های جدیدی رو ببینی. اگر در رابطه ای پایدار هستی منتظر تغییر در شرایط خونه باش و مطمئن بشو که پارتنر و دوستانت فضای تنفسی کافی برای خودشون دارن.

بهمن
سیگنال‌هایی رو از جهان اطراف میگیری که به این راحتی‌ها قابل رمزگشایی نیستن. معلومه چیزی در جریانه ولی دقیقا مشخص نیست چی. در مواقع دیگه برات منطقی بودن و قضاوت غیرمغرضانه کار راحتی است ولی این هفته حساسیتت نسبت به وقایع بیشتر می شه و قدرت همیشگی‌ات در استدلال رو ممکنه برای ساعت‌هایی از دست بدی. روز سه شنبه که ماه کامل تقابلش با برج تو رو از دست می ده، حساس‌تر از روزهای قبل خواهی بود و بهتره از حالا مواظبش باشی.

اسفند
تلاش می کنی موضعت رو در یک رابطه مشخص کنی ولی موفقیت چندانی حاصل نخواهد شد. پیشنهاد این هفته اینه که به جای تغییر رابطه به شکلی که می خوای، تلاش کنی تا خودت رو در فضایی که دوست داری تصور کنی و به این برسی که به شکل دقیق دنبال چه چیزی هستی و از چه چیزهایی می تونی برای رسیدن به اون وضعیت بگذری. آدم بسیار خوبی هستی و به این ایمان داری ولی این برای موفقیت کافی نیست. از روز یکشنبه مرکوری که سیاره ارتباطات است وارد خونه پارتنر تو می شه و این شرایط رویایی، بهت اجازه می ده با کسی که دوستش داری به خوبی صحبت کنی. اگر در این هفته حرفی که می خوای رو نزنی ممکنه تا مدت ها چنین شرایطی برات فراهم نشه. حرفت رو دیگه توی دلت نگه ندار. بگو و بشنو.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...