طالع رنگی هفته - 27 خرداد تا 2 تیر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۷ خرداد تا ۲ تیر

طالع رنگی هفته – ۲۷ خرداد تا ۲ تیر

فروردین
به نظرت می رسه که انقلابی ترین افکار رو هم می شه برنامه ریزی و جهت دهی کرد ولی این اتفاق فقط وقتی ممکنه که بقیه به حرف‌ها و نقشه‌هات دقیق و درست گوش بدن – این اتفاق معمولا نمی افته – بخصوص توی این هفته. اگر می خوای کسی به نقشه هات گوش بده حداقل باید دو هفته دیگه صبر کنی. اگر شاغلی بد نیست یک روز مرخصی بگیری و به کمی از کارهای شخصی برسی. اگر هم شاغل نیستی، یک روز رو برای خودت کنار بذار چون کارهای عقب مونده‌ای هست که باید زودتر انجام بشن. نکته جالب این هفته اینه که یک موضوع شغلی یا کاری ممکنه به رابطه ای عمیق تر تبدیل بشه.

اردیبهشت
هیچ کس نباید حق داشته باشه در مورد موارد شخصی یا شیوه وقت گذروندنت ازت سوال بپرسه. درگیر چیزهایی هستی که مهم هستن و حق داری راحت گذاشته بشی و امن باشی. اگر دنبال موفقیت هستی، علاوه بر حرکت در مسیر مرسوم، باید چشم و گوش‌هات رو باز نگه داری چون در گوشه و کنار اخباری هست که می تونه حسابی به جلو افتادنت کمک کنه. در طول این هفته بودن ونوس زیبا در کنار پلوتو، باعث یک زورآزمایی می شه. توی این کشمکش با قدرت شرکت کن و جا نزن. جمعه هم ممکنه یک رابطه عاطفی قدیمی دوباره زنده بشه یا رابطه جدیدی جوونه بزنه. خودت رو آماده و شاد نگه دار.

خرداد
این هفته که ماه سنبله در حال گذشتن از کنار خورشیده، اصلا تعجب نکن اگر با خودت وارد یک درگیری بشی؛ در مورد چیزهایی که بهشون اعتقاد داری، چیزهایی که انجام دادی و چیزهایی که پیش روته. از موفقیت بزرگی بیرون اومدی ولی راه ادامه داره. به پیش رو نگاه کنی و به پیروزی های قبلی مغرور نباش. آخر هفته هم از چیزی که فکر می کنی پرکارتر و جدی‌تر خواهد گذشت. ماه ویرگو به خونه چهارم ریشه‌ها می رسه و وقتشه تصمیم مهمی رو بگیری و حسابی هم در مورد حرف‌ها و کارهات مواظبت کن تا کسی رو نرنجونی.

تیر
اگر مجبور نشی سر و صدای زیادی راه بندازی، احساس امنیت بیشتری می کنی ولی این هفته مجبوری کمی سر و صدا ایجاد کنی. خوشبختانه مجبور نیستی چیزی رو اثبات کنی و فقط کافیه چیزی رو نشون بدی که توی ذهنته. اگر ایده ای داری مطرحش کن چون بقیه دوست دارن بشنون و اگر جایی دعوتی مورد توجه خواهی بود – کلا توی این هفته خاص، حضور و عقایدت خیلی بیشتر از چیزی که خودت فکر میکنی مفید و موثره. در رابطه عاطفی بهتره کمی احتیاط کنی. اگر به نظرت مفیده، کمی فاصله بگیر و به طرف مقابل فضا بده. اگر هم هنوز کسی وجود نداره، سعی کن به کسی فشاری نیاری تا با جرات بتونن نزدک بشن. این هفته آرومه ولی آینده پر از هیجان پیش بینی می شه.

مرداد
کمی سخته کاری کنی که توجه و نظر بقیه روت کمتر بشه ولی به نفعته اینکار رو بکنی و نذاری همه بهت خیره بشن. در ضمن کمک کردن به یک نفر، حرکتی خیلی عالیه که اگر پیش اومد به هیچ وجه از کسی که اینو خواسته دریغش نکن. از چهارشنبه شرایط ممکنه خیلی رمانتیک بشه. ماه و ونوس کنار هم قرار می گیرن و فرصتی عالی است برای تخلیه هیجانی ناشی از کلی انرژی ذخیره شده. هیجان در مورد یک آدم جدید خواهد بود یا تجربه‌ای که قبلا نکردی. تفکر عقلانی توی زندگی عاطفی طولانی مدتت بسیار موسسه ولی در کوتاه مدت ممکنه مشکلاتی رو درست کنه.

شهریور
مردم توی خوندن سیگنال‌هایی که می فرستی اشتباه خواهند کرد – یا حداقل گیج می شن. از یکطرف پر انرژی هستی و از یک طرف خسته یا نیازمند کمک یا راهنمایی یا چنین چیزی. اگر کسی دقت کمتری بکنه حتی ممکنه تصور کنه تو نمیدونی چی می خوای ولی خودت میدونی که اینطور نیست. اگر متوجه مشکلی در رابطه هستی یا حتی نبود رابطه، دنبال دلیلش باش و اگر علاقمندی برطرفش کن. بخشش یا پذیرش گاهی خیلی خوب کار می کنه؛ اگر بهش نیازه بهش فکر کن. اگر هم قراره کسی رو به راهی هدایت کنی اینکار رو آروم آروم بکن تا عکس العمل شدیدی ایجاد نشه.

مهر
به نظر می رسه مشغول تصمیم گرفتن هستی. حتی این تصمیم رو گرفتی ولی هنوز اعلامش نکردی. سعی می کنی باعث بشی که یک نفر ناراحت نشه ولی این تصمیم خیلی خوبی نیست. اگر لازمه حرفی رو بزن اونو زودتر بزن. اگر در رابطه‌ای هستی مواظب فراز و نشیب‌ها باش. ونوس کنار پلوتو قرار گرفته و این برای متولد ماه مهر، نشونه خوبی نیست. شوکی در راهه که در بهترین حالت باعث دلخوری می شه. راه جلوگیری از این ناراحتی اینه که خودت فرمون رو در دست بگیری و رابطه رو به سمت صحیح ببری. از تغییر استقبال کن و از زندگی لذت ببر.

آبان
شدیدا تلاش کن که از زمانت استفاده درست رو بکنی و گرنه به زودی وقت کم خواهی آورد. علاوه بر این اگر از زمان درست استفاده نکرده باشی،‌ حتی توی ساعت‌های خوشگذرونی هم فکرت درگیر برنامه‌های عقب افتاده خواهد بود. در مقابل اگر بتونی با یک برنامه به اهدافت نزدیک بشی، بسیار شادتر و مثبت تر خواهی بود. در زندگی عاطفی این هفته تغییری دیده نمی شه اما ظاهرا انرژی زیادی رو تخلیه کردی و نیاز به تجدید قوا داری. ماه سنبله به خونه گروه‌های تو رسیده و خوبه اگر در یک جمع شرکت کنی یا دوستانت رو به جایی دعوت کنی.

آذر
بهترین چیزی که در این هفته می تونی بالای لیست کارهات قرار بدی، تفریح است!‌ این خبر عجیبیه. ولی حسابی وقت بذار برای چیزهایی که دوست داری و ازشون لذت می بری و این باعث پیشرفتت در طولانی مدت خواهد شد. در وسط هفته با یک شوک روبرو خواهی شد. چیزیه که به این شکل انتظارش رو نداشتی. اگر حس کردی لازمه به کسی نزدیک بشی یا در مقابل نزدیک شدن کسی عکس العملی داشته باشی، کمی آرومتر باش و حسابی به جریان فکر کن. ماه ویرگو توی آسمونه واین برای متولد آذر، خطر عکس العمل‌های نسنجیده رو بالا می بره. برای هر کاری دوبرابر همیشه فکر کن و هفته خوبی خواهی داشت.

دی
مشکلی که هست اینه که نمی تونی به خوبی همیشه کارهای بزرگ رو به کارهای کوچیک بشکنی و تیکه تیکه انجامشون بدی. بقیه ازت انتظاراتی بیشتر از چیزی که می خوای انجام بدی دارن. مهارت اینکارها رو داری ولی دلت نمی خواد یا حوصله اش رو نداری و این باید توسط بقیه درک بشه. سه شنبه که ساترن و نپتون به هم می رسن، یکی از آرزوهات می تونه برآورده بشه. این آرزو رو با دقت انتخاب کن و مواظب باش چیزی که می خوای واقعا عملی و به نفعت باشه. اگر در رابطه هستی منتظر هیجانات جدید باش و اگر رابطه ای نداره، بازم منتظر هیجان باش.

بهمن
کشمکش‌های عاطفی پنهانی، باعث پیچیده شدن روابط خانوادگی می شن. حتی اگر خودت دقیق بدونی خواسته‌ات چیه، مطرح کردنش با دیگران کار بسیار مشکل و سختیه و یک حرکت اشتباه می تونی کارها رو از اینی که هست پیچیده تر کنه. قبل از انجام هر کاری، یکی دو روز وقت بذار و وضعیت رو سبک سنگین کن. سعی کن برنامه چهارشنبه رو سبک یا حتی خالی بذاری. اتفاق جالبی در راهه که اگر در سر راهش قرار بگیری، ممکنه تغییر بزرگی توی خیلی چیزها ایجاد بشه. ماه اسد داره از خونه هفتم پارتنرت رد می شه و این ممکنه کلا یک آدم رو به زندگی ات وارد یا از اون خارج کنه – البته این احتمال هم هست که یک رابطه به شکلی کاملا جدید و نو تغییر کنه. چهارشنبه روز مهمیه.

اسفند
مورد انتقاد گرفتن حس خوبی نداره. متاسفانه یا خوشبختانه این هفته باید این حس رو تجربه کنی. ولی به جنبه مثبتش نگاه کن. کسی هم که ازت انتقاد می کنه اصلا منظور بدی نداره و می خواد بهت کمک کنه که بهتر بشی. آدم جدیدی ازت کمکی خواهد خواست که توش تخصص نداری، بهتره سعی نکنی با حدس زدن و تلاش کار رو پیش ببری چون همه چیز بدتر می شه. اگر از اون آدم خوشت اومد بهش بگو که کارش رو بلد نیستی ولی خوشحال می شی مهارت‌های دیگه ای که بلدی رو در اختیارش بذاری. بسیار مهمه که عکس العمل‌های فوری ات رو کنترل کنی چون اگر در این هفته باعث ناراحتی کسی باشه، تا مدت‌ها این رو فراموش نخواهد کرد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مریم بانو
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۲

  سلام ، نگار عزیزم؟
  این طالع بینی ها رفرنسشون کجاست ؟
  من اعتقادی به طالع بینی ندارم و فقط از خوندنش ، لذت می برم ،
  امااین مطالب حال و هوای منو کاملا توصیف کرد
  !
  خیلی مشتاقم بدونم ، منبعی که ازش استفاده کردی چیه ، حس کردم واقعا ، وضعیت آسمان و اجرام و نیروهای آسمانی ، روی حال آدم اثر میذارن ،
  مثل همون قضیه ی قمر در عقرب
  دوستت دارم و منتظر جوابتم
  بی اندازه از مطالبتون ممنون
  مریم از ساری
 2. negin
  ۳ تیر ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشی
  دوست عزیز امروز ۳تیر هست پس چرا فالتو آپدیت نمیکنی؟
  همیشه ۲شنبه رو سایت بود
  عاشق سایتتم حسابی ممنونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...