طالع رنگی هفته - 27 آبان تا 3 آذر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۷ آبان تا ۳ آذر

طالع رنگی هفته – ۲۷ آبان تا ۳ آذر

فروردین
تمرکز کردن سخت شده بخصوص که حس می کنی چرا هنوز داری کاری رو می کنی که هفته، ماه و سال قبل هم می کردی. باید خودت رو درگیر چیز جدیدی بکنی ولی حتی در این صورت هم برای احساس رضایت، باید همزمان سراغ تغییر دادن محیط اطرافت بری. این هفته خورشید وارد خونه پنجم رمانس می شه و برای متولد فروردین یک قلب گرم پیش بینی راحتی است. اگر احساس گرما یا داغی بیش از حد کردی بدون مال حضور خورشید در خونه رمانس است و انتخاب توئه که ازش برای گرم نگه داشتن خودت در طول سال استفاده کنی یا بذاری این هفته بدون تاثیر بگذره و طول زمستون هی به این فکر کنی که چرا سردته. در صورتی که خیلی بهت خوش گذشت وشگونی از خودت بگیر تا مطمئن بشی خواب نمی بینی.

اردیبهشت
فشار اقتصادی رو حس خواهی کرد. حداقلش اینه که یک بحث مهم در مورد پول در ذهنت فعال می شه اما این فکرها اونقدر هم ترسناک نیستن که نتونی به یک خرید لذت بخش بری. گشتن توی بازار برنامه خوبی برای این هفته است و مطمئنا خواهی تونست بدون ضرر مالی زیاد، به خودت یا یک دوست هدیه شاد کننده خوبی بدی. یادت باشه که خوشحالی حاصل مالکیت چیزها نیست بلکه حاصل لذت بردن از شرایط است پس اگر چیزی رو می خوای که نمی تونی بهش برسی، به این فکر کنه که آیا واقعا داشتنش شرایطتت رو تغییر می ده یا نه. روز شنبه لینک بین ساترن و ونوس قوی است و اگر نگرانی‌ای در مورد رابطه‌ات داری، بر طرف خواهد شد.

خرداد
دوستانت احساس خواهند کرد که حواست جمع نیست ولی احتمالا این رو به روت نخواهند آورد. به خاطر شرایط مجبور هستی چند تا نقش همزمان رو بازی کنی یا توی چند تا کار متفاوت فعال باشی و این باعث می شه هر گروه فکر کنه که به اندازه کافی وقت برای اون گروه نمی ذاری. اگر خودت فکر میکنی مسیرت خوبه نگران برداشت بقیه نباش و همین وضع رو ادامه بده. یک صحبت با یک همکار یا دوست نزدیک یا کسی که توی یک پروژه باهات مشترکه می تونه بهت کمک کنه که مساله ای رو حل کنی یا باری از دوشت برداشته بشه. روز چهارشنبه با انرژی بیشتری از تخت بیرون بیا چون یک اتفاق مهم نیاز به سر حال بودن تو داره – اتفاقی که تا چند هفته شارژ نگه‌ات می داره.

تیر
معمولا بدون تلاش خاصی می تونی رازدار باشی ولی این هفته رازدار بودن نیاز به یک تلاشی مضاعف داره. دو روز آینده رو تا جایی که می شه ساکت باش و برای خودنمایی یا اظهار برتری اطلاعاتی تو بحث‌ها شرکت نکن چون وقتی آدم شروع به حرف زدن کنه خیلی سخته در جای لازم متوقف بشه. در مور مسائل اخلاقی خط مرزها روی خط مرزها راه نرو تا یکهو متوجه نشی که جایی هستی که دوست نداشتی باشی. روز چهارشنبه یک تصمیم گیری مهم در پیشه. یا تو و پارتنرت یا یک نفر و پارتنرش در مورد تو. نتیجه برات خوب خواهد بود. این هفته اتفاق بزرگی در رابطه پیش بینی نمی شه و هر چیزی هر طوری بوده، همونطور می مونه.

مرداد
رفتار دیگران آزارت می دن ولی این توان رو حفظ می کنی که خودت رو نگه داری و از مسیری که توشی، خارج نشی. یکی از کارهایی که داری می کنی رو سعی می کنی مخفی نگه داری و خوشبختانه هیچ خطری هم تهدیدت نمی کنه و هیچ وقت توسط آدم ناجوری دیده نخواهد شد. ساترن پشت ماه است رازها به خوبی حفظ می شن. کمی سخاوتمندی کاملا به نفعت خواهد بود. اگر کمی پول می تونست به کسی کمک نه دریغ نکن. رمانس در این هفته مورد توجه خواهد بود. اگر با کسی هستی منتظر شرایط عاشقانه باش و اگر این شرایط اتفاق نیافتاد سعی کن دقیق به چیزی که داری و چیزی که می خوای داشته باشی فکر کنی تا مطمئن بشی که چندان دور از هم نیستن. یک فانتزی می تونه به واقعیت بپیونده مگر اینکه خودت جلوش رو بگیری. درها رو باز بذار تا هیجان وارد بشه.

شهریور
علاقمندی به دیگران کمک کنی ولی واقعا حوصله برخورد خیلی نزدیک با آدم‌ها رو نداری. انجام یک کار تکراری برای همه حوصله سر بره اما در این هفته شجاعت این رو خواهی داشت که کار جدیدی انجام بدی. خوشبختانه اگر جرات کنی و این تجربه جدید رو امتحان کنی، بسیار خوشحالتر خواهی بود. در زندگی شخصی ات پتانسیل زیادی برای تزریق انرژی مثبت داری. روز پنجشنبه به نفعت است در یک جلسه یا گروه شرکت کنی. اگر سینگل هستی احتمالا در خروج دیگه سینگل نخواهی بود. روز شنبه یک گفتگو گره از مشکلی باز خواهد کرد. تصمیم مشترکی هم در راهه که با گرفتن انرژی کمی از تو، حسابی خوشحالت می کنه. اگر کسی پیشنهادی بهت داد، جواب «بله» بهترین جوابه.

مهر
پا گذاشتن توی یک ماجراجویی چیزی است که می تونه حسابی به نفعت تموم بشه. ایده‌های شفافی داری و پیگری جدی‌شون راز موفقیتت خواهد بود. اگر خسته شدی فرار از زندگی واقعی و چند ساعت یا حتی یکی دو روزی پناه بردن به تخیلات و جاهای امن و امان و دور از هر جور خطر نه فقط اشکالی نداره که توصیه هم می شه. ساترن پشت صورت فلکی تو قرار گرفته و این نشون دهنده کمک و حمایت مخفی است. یا کسی داره ازت حمایت می کنه یا لازمه از کسی حمایت کنی – بدون اینکه بدونه. تا شنبه وضع قطعی موضوعی باید مشخص بشه. اگر به یک سرمایه گذاری یا خرج پول فکر می کنی ستاره‌ها باهات موافقن.

آبان
کاملا طبیعی است که بخوای احساساتت رو به اشتراک بذاری یا به کسی که برات مهمه نشونشون بدی. اشتیاقی برای کاری داشتی که دیگه دوام نخواهد داشت پس اگر دوست داری اون کار در آینده هم پیش بره باید تصمیمی منطقی بگیری و براش وقت بذاری. کمی سختی پیش بینی می شه در یک گفتگو و یک گفتگوی عاشقانه اما جدی در اواخر هفته یا اوایل هفته آینده. این گفتگو ممکنه با کسی باشه که دوستش داری یا حتی با خودت. سخت ترین گفتگوها، گفتگوها با خود آدم هستن. حالا که ساترن به جلوی خونه‌ات رسیده، لازمه به تعهدی که داری فکر کنی و این سوال رو از خودت بپرسی که هنوزم می خوای تعهدی که دادی رو حفظ کنی یا نه. اگر جواب بله است محکم به تعهد بچسب و اگر جواب نه است، لازمه اینو به دیگران هم اعلام کنی.

آذر
با یک نفر نمی تونی سر موضوعی به توافق برسی و این برات استرس و نگرانی درست کرده. این در حالی که سیاره‌ کلیدی‌ات (ژویپتر) تحت تاثیر اشعه‌های قدرتمند، داغ و سرخ مریخ است خیلی ناراحت کننده می شه. یک نفر ممکنه حس کنه تو بیشتر از اونی که باید به موضوع توجه کنی، براش وقت و انرژی می ذاری و احتمالا هم حق با اونه. بعضی چیزها رو باید ول کرد و از کنارشون گذشت و رد شد. روز پنجشنبه خورشید وارد خونه تو می شه و حالتی بوجود می یاره که می تونیم بهش بگیم «هر چیزی ممکنه» یا «چرا که نه؟». با اینکه قرار نیست خودت رو بیش از حد محدود کنی ولی حواست باشه کاری نکنی که بعدا باعث ناراحتی ات بشه.

دی
رفتارت، خواسته‌هات رو نشون می ده و در این مورد کنترلی روی خودت نداری. بر خلاف گذشته ممکنه به نظر آروم و بی سر و صدا برسی ولی اصلا نگران نباش چون دوباره که وقتش برسه، خواهی درخشید. اعتماد به نفس چیزی است که گاهی بالاتر است و گاهی پایین تر. مواقعی که موقع درخشش نیست، بهتره کمی کنار بکشیم و در عوض وقت رو صرف بالا بردن توانمندی‌های فردی بکنیم. به نظر می رسه که آخر هفته رو در گفتگویی طولانی و مفصل با یک گروه خواهی بود – شاید چهارشنبه. راحت حرف بزن چون نظراتت در آینده این گروه بسیار مفیده. روز شنبه انتظار کمی عشق فوق برنامه داشته باش و ازش لذت ببر.

بهمن
به خوبی این قابلیت رو داری که از خودت و تنهایی ات لذت ببری. شاید در یک گروه کوچیک هم بهت خوش بگذره ولی این هفته، هفته گروه‌های بزرگ نیست. رفتن سراغشون خطری نداره ولی اگر رفتی انتظار نداشته باشه کاملا راضی برگردی. متولد ماه بهمن در این هفته خاص که سترن توی آسمونه بهتره کمی آروم باشه و از موقعیت‌های خطرناک اجتناب کنه – بخصوص اگر قراره چیزی مخفی بمونه توی این هفته اصلا نباید سراغش رفت. وسوسه نشو و هیچ بحث حساسی رو هم شروع نکن. وقت گذاشتن برای خودت بهترین کاری است که می تونی بکنی – بخصوص اگر همراه با فضایی معنوی مثل روشن بودن شمع یا عود باشه. یک آدم زشت، زیبایی‌ای رو بهت نشون می ده که می تونه توی قضاوتت در مورد یک موضوع تفاوت بزرگی ایجاد کنه.

اسفند
فکر کردن به تعطیلات لذت بخشه – همینطور برنامه ریزی براش ولی متاسفانه درگیری‌هایی هست که جلوی این اتفاق رو خواهد گرفت. کاری که در این هفته برات عالیه اینه که سعی کنی هر طور شده یک سفر هماهنگ کنی و در برنامه‌هات جاش بدی. سیاره مریخ توی قطاع آسمانی توئه و انگیزه بالایی داری برای تشکیل یا پیشبرد یک رابطه عاشقانه. سه شنبه بهترین روزت است برای لذت بردن از زندگی. بخصوص بعد از غروب افتاب و با ظاهر شدن اولین ستاره‌ها. اگر در رابطه هستی با پارتنرت به تئاتر، سینما یا رستوران (یا جایی مشابه) برو و ببین مریخ در خونه رابطه چه‌ها که نمی کنه. اگر در رابطه نیستی این وقت رو به طور خاص برای خودت کنار بذار و از آرامش و همنشینی با خودت لذت ببر. با موسیقی، شمع، عود و چیزهای مشابه. هفته خوبیه و لذت خواهی برد.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آنی
  ۲ آذر ۱۳۹۲

  فوق العادست….
  سسسسسپاس
 2. ارتیمیس
  ۲ آذر ۱۳۹۲

  فوقه فوق العادسسسسسسسسسسسسسسسسس یعنی ۱۰۰% بدرود تا درود
 3. artimis
  ۴ آذر ۱۳۹۲

  رنگی جون چرا ماله امروزو نمیزنید من بییییییییییییییی نهایت منتظرم .با سپاس بدرور تا درودی دیگر.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...