طالع رنگی هفته - 26 فروردین تا 1 اردیبهشت - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۶ فروردین تا ۱ اردیبهشت

طالع رنگی هفته – ۲۶ فروردین تا ۱ اردیبهشت

فروردین
دلت می خواد مثل یک آدم عاقل ، قبل از هر کاری کاملا جوانب رو بسنجی ولی شرایط به طور کاملا برای اینکار مهیا نیست و چیزهایی پیش می یاد که قابل سنجیدن نیستن. در این هفته لازم می شه با خندیدن الکی، جلوی نشون داده شدن احساسات واقعی ات رو بگیری. اگر ایمیلی مهمی می زنی حتما قبل از فرستادن، یکی دوبار مرورش کن. ونوس اغواگر توی آسمونه و حتی زندگی شخصی ات هم می تونه دستخوش اتفاقاتی بشه که فکر می کنی روشون کنترل داری ولی در اصل اونها هستن که جریانات رو کنترل می کنن. در این هفته از هیچ چیز مطمئن نباش.

اردیبهشت
لازمه به مسائل پولی فکر کنی و حتی ممکنه لازم باشه در مورد یک خرج توضیحاتی به خودت یا بقیه بدی. نگران نباش. این نشونه بالغ بودن و بالغ دیده شدن از طرف بقیه است. جالبه که این هفته پول اینقدر در زندگی ات پر رنگه. حتی اگر اصل مشکل هم چیز دیگه ای باشه، صحبت‌ها به پول کشیده خواهد شد. کاری هست که بهتره این هفته انجامش بدی و نذاری در هفته بعد به خاطرش مورد انتقاد قرار بگیری. روز چهارشنبه ماه تازه وارد خونه رازها می شه و نتیجه‌اش احتمالا یک شوک در شرایطی است که تو رو هم تحت تاثیر قرار می‌ده. بودن ماه تازه در خونه رازها، مخفی کردن اونها رو سخت می کنه پس آماده باش یا حتی خودت زودتر از شرایط فلکی، از رازها صحبت کن.

خرداد
حالا که ماه به خونه‌ات برگشته، سیلی از اطلاعات در راهه. زندگی به زودی به حالت طبیعی‌اش برخواهد گشت پس از هر شکلی از هیجان استقبال کن و در مورد اطلاعات هم اصلا نگران نباش – توش فقط خبرهایی رو می گیری که در نهایت به نفع توئه. آخر هفته منطقا باید آروم باشه چون ماه داره از خونه نامرئی بودنت عبور می کنه. بهترین کار برای لذت بردن از این شرایط – بعد از اونهمه اطلاعاتی که درطول هفته در جریانه – اینه که به تنهایی یا با یک دوست خوبت تعطیلات آخر هفته رو بگذرونی. اگر به دنبال دیدن کس جدیدی هستی، موکولش کن به هفته بعد تا نامرئی بودن آخر هفته‌ات باعث نادیده گرفته شدنت نشه.

تیر
این هفته حس خواهی کرد که از اطرافت جدا شدی؛ هم از نظر استقلال روانی هم از نظر اینکه انگار می تونی اطرافیانت رو از بیرون نگاه کی و اشتباهاتشون رو به وضوح ببنی. این کاملا واقعی است و باید به احساساتت در این هفته کاملا اعتماد کنی – اما لازم نیست با تک تک کسانی که فکر می کنی درکشون می کنی حرف بزنی و اشتباهاتشون رو بهشون تذکر بدی. آدم‌ها دوست ندارن قضاوت بشن پس اگر قرار شد دوست خوبی برای کسی باشی بدون قضاوت به حرف‌هاش گوش کن. ماه نوی چهارشنبه هم درست توی خونه اعتبار تو روشن می شه و این یعنی قدرت و نفوذت در جمع بسیار بالا است. اگر به جمعی دعوت شدی حتما بهش سری بزن و مطمئن باش که آد‌م‌ها از بودنت در اون فضا و حرف‌هات لذت خواهند برد.

مرداد
فرصت خوبی داری که از بقیه پیش بیافتی ولی فراموش نکن که دنیا همیشه یک مسابقه نیست که توش جلو زدن بهترین کار باشه. فکر کن و ببین ترجیح می دی کنار دوستات راه بری یا اینکه ازشون پیش بیافتی و دوستای جدیدی پیدا کنی. در زندگی شخصی‌ات هم اوضاع کاملا بر همین منواله. اگر با کسی هستی باید قبول کنی که می خوای باهاش بمونی یا نه و هی به این فکر نکنی که ازش بهتری یا نه و اگر با کسی نیستی باید بدونی که برای با کسی بودن باید بپذیری که از بخشی از ایده‌آل‌هات در عمل کوتاه بیای. هه معتقدن که حاضرن کوتاه بیان ولی اگر تنها هستی به خودت نگاه کن و ببین آیا واقعا حاضر بودی و عملا قبول کردی چیزی رو از دست بدی برای به دست آوردن چیز دیگه یا نه.

شهریور
بعضی جنبه‌های شخصیتت که معمولا آروم و بی سر و صدا بوده و فرصت دیده شدن پیدا نکرده در این هفته بیشتر از قبل به چشم می‌یاد. پتانسیل این رو داری که آدم رمانتیکی باشی ولی لازمه رمانتیک بودن شرایط مناسبه و انگیزه‌های مناسب. چهارشنبه ماه کامل توی خونه صمیمیت طلوع می کنه و قول می دم اگر به کمی موزیک آروم (مثلا Smooth Jazz) گوش بدی کاملا تاثیر این موقعیت ماه رو احساس کنی. این هفته انجام کارهای کمی غیرمعمول برای رسیدن به جایی که می خوای باشی کاملا مجازه و اگر می خوای به کس یا چیزی که می خوای برسی بهتره قدم‌های واضح برداری؛ بی تفاوتی نشون دادن در این هفته به هیچ وجه تو رو به پیش نخواهد برد. امتحان کردن چیزهای مختلف برای داغ کردن رابطه‌ فعلی هم بدون شک برات موفقیت می‌یاره.

مهر
اگر داری به جزییات خیلی زیاد کارها و راه‌های پیچیده پیش رو فکر می کنی، سریعا این فکرها رو کنار بذار و به زندگی عادی ات بگرد؛ همین تجربه‌هایی که الان کردی به وضوح می تونن بهت بگن در مسیر درست هستی یا نه و هیچ نیازی به فشار بیش از حد به سیستم مغز و اعصابت نداری. زندگی عاطفی‌ات توی این هفته شاهد یک انفجار خواهد بود. یک انفجار داغ و بزرگ؛ ماه نو وارد خونه پارتنر شده و خبر می ده که یک اتفاق بزرگ در یپشه. این روز بذار کنار ونوس شیطون و مریخ پر فعالیت تا مطمئن باشی که رابطه‌ات در حال جوش و خروش خواهد بود. حتی اگر نتیجه‌اش رو همین هفته نبینی، تغییر بزرگ در جریانه.

آبان
تو این هفته اگر قرار شد هدفی رو برای خودت مشخص کنی، حسابی دست بالا بگیرش چون در حال وارد شدن به یک فاز پر از انرژی در زندگی‌ات هستی و باید باور داشته باشی که در طول هفته‌های بعدی می‌تونی به چیزی خیلی بالاتر از اونی که الان تصورش رو هم می کنی برسی. اینم اضافه کنم که حضور ماه ثور توی خونه هفتم پارتنرت بهت می‌گه که فعالیت آروم و بی صدا و محتاطانه به نفعت نیست و اگر قراره رابطه‌ای برقرار کنی یا ارتقاءش بدی، بهتره خودت پیشقدم بشی و پر انرژی جلو بری و کارها رو پیش ببری. این هفته،‌ هفته دست به عصا راه رفتن نیست و ریسک کردن کاملا به نفعته.

آذر
این هفته در مورد چیزهایی که می گی و اینکه اونها رو چطوری و به کی می گی مواظب باش. ستاره‌ها می‌گن یک دردسر مربوط به مکالمه در پیشه ولی می تونی با دقت و فکر کردن ازش پیشگیری کنی. سریعتر از اطرافیانت حرکت می کنی و این می تونه باعث حسادت یا به سادگی عدم تفاهم بشه. سعی کن کارهات رو در چند روز اول هفته جمع و جور کنی و چیزی رو برای آخر هفته نگه نداری چون ماه پر هیجان قوچ و ونوس عاشق روز چهارشنبه به هم می‌رسن و احتمالا وقتی برای هیچ کار جدی توی آخر هفته باقی نمی ذارن – مگر اینکه عشق و عاشقی رو یک کار جدی حساب کنی که در این صورت کارهای جدی زیادی منتظرته.

دی
حالا که ونوس به خونه پنجم عشق و خلاقیتت رسیده، وقتشه کمی کارهای روتین رومزه که درگیرشون هستی رو سبک کنی و به جاش بری سراغ نقشه‌های دور و درازی که همیشه می‌کشیدی و با خودت می گفتی «اگر وقت کنم باید…» . زمان فوق العاده ای داری که با بچه‌های کوچیک یک برنامه ترتیب بدی و هم به اونها خوش بگذره و هم به خودت. هر کاری که کردی یادت باشه خودت رو به خاطر خوش گذروندن و بیخیالی این هفته سرزنش نکنی چون این خاصیت ستاره‌ها است و نه تصمیم خودت.

بهمن
در این هفته بد نیست خونه بمونی و کمی استراحت کنی و امن و امان باشی. بخصوص اگر پروژه خلاقانه ای داری ، استراحت برات مفیدتر از با تمام قوا کار کردنه چون گاهی کارها با زور نزدن بهتر پیش می‌رن تا با تقلا کردن. حالا که ماه به برج دو پیکر پر حرف رسیده، گفتگو می تونه افق های رمانتیک جدیدی برات باز کنه. اگر صحبتی پیش امد سعی کن در مورد زندگی طرف سوال های مشتاق بپرسی و بهش نشون بدی که جزییات زندگی اش برات مهمه ولی مواظب باش که بیش از حد هم وارد حریم خصوصی اش نشی. اگر فکرت رو باز نگه داری و توی مکالمه‌ها فعال گوش بدی، برای آخر هفته یک دوست جدید در تفریح خوبی همراهی‌ات خواهد کرد.

اسفند
ظاهرا که احساس میکنی باید بیشتر در مورد احساساتت نسبت به یک اتفاق یا وضعیت با خانواده یا یک دوست خیلی نزدیک صحبت کنی. متاسفانه حضور ماه بسیار کم رنگ اجازه اینکار رو بهت نمی ده و پیشنهاد می کنیم یک هفته دیگه هم صبر کنی تا شرایط کمی بهتر بشه. در عوض آخر این هفته می تونی منتظر لحظاتی جادویی باشه. بخصوص در روزهای پنجشنبه، جمعه و اول هفته بعد یعنی شنبه. وضعیت ستاره‌ها قدرت تخیل‌ات رو بسیار قدرتمندتر می‌کنن و اگر این فکرهای خوب رو توی زندگی‌ات جاری کنی، نتیجه‌اش اعجاب آور می شه. آخر هفته رو خونه نمون و به برنامه‌های از پیش تعیین شده نچسب و اجازه بده اتفاقات جدید تو رو با خودشون همراه کنن. اگر قلبت رو باز کنی هر اتفاقی ممکنه بیافته.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. محبت
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۲

  وای خدا من روز ها چقدر تند میگذرن، با یک چشم بهم زدن یک ماه از سال نو گذشت. کاش بتونیم تو این سال جدید یاد بگیریم بهتر از لحظه هامون استفاده کنیم.
 2. یه فروردینی بدبخت ;)
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۲

  چه جالب انگیز ناک…
  من با طالع بینی اعتقاد ندارم ولی کاملا در مورد من درسته.
  • سپیده
   ۲۸ فروردین ۱۳۹۲

   دقیقا منم خیلی به طالع بینی اعتقاد ندارم چون اکثرا که میخونم در مورد من درست نیست ولیییییییییییییییی من الان کمتر از یک ماهه با این سایت عالی آشنا شدم و ۲تا از طالع بینیهاشو خوندم،شدیدا در مورد من درست از آب درومده 🙂
 3. آرزوی اسفندی
  ۲۸ فروردین ۱۳۹۲

  وای خدای من
  خیلییییییییییی درست بود،امیدوارم که بقیشم اتفاق بیفتهوبرام دعا کنید دوستانارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...