طالع رنگی هفته - 26 اسفند تا 3 فروردین - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۶ اسفند تا ۳ فروردین

طالع رنگی هفته – ۲۶ اسفند تا ۳ فروردین

فروردین
آدم‌ها می خوان بهت مهربونی کنن و به نفعت کار کنن اما مقاومت می کنی و اصرار داری روی ادامه شرایطی نامناسب. اگر خوش شانس باشی اطرافیان می فهمن که باید بهت فرصت کافی بدن تا خودت تصمیم بگیری ولی احتمال این اتفاق پایینه. عید در پیشه و به شکل سنتی وقتی است برای گرفتن تصمیم های جدید. سعی کن دو سه هدف متوسط برای خودت بذاری و هر هفته ببینی چقدر بهش نزدیک شدی. فراموش نکن که سال پنجاه و دو هفته بیشتر نیست و اگر قراره در آخرش به صد در صد رسیده باشی باید هر هفته دو درصد جلو بری. کمی ترسناکه ولی ممکنه – بعضی هفته ها هم می شه تقلب کرد. در این دو هفته احتمالا با کسی برخورد می کنه که باعث می شه نفست رو در سینه حبس کنی و بگی «کاش…». این آدم خیلی واقعی است و بهتره تا تنور داغه نون رو بچسبونی.

اردیبهشت
با نگاهی مثبت به کارها نگاه خواهی کرد و کمی استراحت باعث می شه امیدوارتر باشی به پیش رفتن موفقیت آمیز کارها. اگر سعی می کنی از چند نفر دوری کنی، احتمالا در دردسر خواهی افتاد. یک صحبت خصوصی در پیشه که احتمالا حوالی پنجشنبه و عید اتفاق می افته. رد شدن خورشید از این نقطه خاص گاهی می تونه تنش زا بشه. فضای بهاری بهت کمک خواهد کرد شادتر باشی و خوبه سریعا انرژی‌ها رو برای برنامه ریزی و چسبیدن به برنامه ها مصرف کنی. اهداف رو بزرگ در نظر نگیر تا نرسیدن بهشون ناراحت کننده نشه. کسانی موفق هستن که اهداف قابل رسیدن انتخاب کردن و برای رسیدن بهش در تلاش بودن. سال پر از عشقی درپیشه پس این هفته آخر سال قدیم رو با فکر و خیال رابطه‌ها پیچیده نکن.

خرداد
چسبیدن به کارهای خونه دلچسب نیست ولی خب چاره چیه؟ به هرحال اینکارها باید پیش برن و تو هم بهتره کمی مشارکت کنی. این مساله در نهایت باعث پر انرژی تر شدن خودت هم خواهد شد و رضایتت از شرایط بالاتر خواهد رفت. اگر کسی ازت کمک خواست دریغ نکن. اگر با کسی برخورد رمانتیکی داشتی یا کسی حسابی به دلت نشست هم متعجب نشه؛ وقتشه!‌ روز پنجشنبه که خورشید وارد بهار می شه سیاره عشق تو ونوس در برج دلو است و نزدیک به اورانوس. شروع یک سال عالی و عاشقانه بهترین پیش بینی برای سال نود و سه است. اگر می خوای کسی رو جذب کنی باید خودت باشی. سعی نکن ادای کس یا چیز دیگه ای رو در بیاری و همه چیز به نفعت پیش می ره. این هفته موسیقی یا هر چیز ریتم دار بهت انرژی می ده؛ حتی ریتم تازه شدن طبیعت.

تیر
در افکارت غرق نشو! سال نو در پیشه و تقریبا هر چیز قدیمی رو باید پشت سر بذاری و همه چیز رو تازه شروع کنی – حتی اگر قراره چیزی رو از سال قدیمی با خودت به سال جدید بیاری بهتره شکل جدیدی بهش بدی یا دوباره باهاش شروع کنی. روز پنجشنبه زمان گذشتن خورشید از سال ۹۲ به ۹۳ است و حضور پر رنگ ونوس در آسمان و نتیجه اش بسیار واضحه: قرار گرفتن یک نفر سر راهت – قرار گرفتنی بسیار تاثیر گذار. ونوس به عشق مربوطه و تا ۸ هفته در بخش تحریک کننده ای از آسمون حضور داره پس منتظر نتایجش روی زندگی ات باش. دید و بازدیدها رو اکثرا دوست نداریم اما امسال دیدن یک آدم جدید در عید می تونه هیجان خاصی بهت بده.

مرداد
گرایش به وارد شدن در یک کشمکش که به تو ربط نداره و دادن کمک به کسی که به نظرت بر حق است داره توت قدرت می گیره. محاسبه گر باش و اگر لازمه وارد شو و دخالت کن و حتی خودت رو به دردسر بنداز. هر کس باید یک جاهایی خودش رو نشون بده. دوست خوبی باش و شونه ای برای تکیه کردن کسی که احساس ضعف می کنه. اگر به خودت قول می دی کاری رو در سال ۹۳ تموم کنی یا به یکی از فانتزی‌هات عمل کنی یادت باشه که برای رسیدن بهش باید هر روز و هر هفته یک قدم کوچیک هم شده برداری. قول دادن اینکه «حتما امسال اینکار رو می کنم» فقط به این خاطر که تازه اول سالیم و خیلی وقت داریم معمولا بعدا ناراحت کننده می شه. پنجشنبه ونوس یک شوک از اورانوس دریافت می کنه. پارتنر یا یک نفر دیگه پیشنهاد بهت می ده که احتمالا خارج از چیزهایی است که تو بهشون فکر کرده بودی. از پیشامدها به شکلی سالم لذت ببر تا سال خوبی روش روع کنی.

شهریور
قدرت تمرکزت باید یکی از نکاتی باشه که هر باهات در ارتباطه بهش اشاره کنه اما مدتی است اینطور نیست و حواست به راحتی پرت چیزهای مختلف می شه و کارهای اصلی کند پیش می رن. سعی کن جلوی چیزهای غیر مهم رو بگیری تا بتونی با سرعت معقولی به جلو بری و یادت هم باشی که بیخودی هدف‌های بزرگ برای خودت نذاری و حتی اگر گذاشتی به دیگران اعلام نکنی تا باعث ضعیف دیده شدنت نشه. این هفته انتظار ارتباط کلامی، عاطفی یا بدنی خوبی بین خودت و کسی که دوستش داری رو داشته باش. در واقع از پنجشنبه که خورشید از سال عبور می کنه تا دوشنبه (و حتی سه هفته بعد) می تونی با یک آدم در رابطه ای اونقدر نزدیک قرار بگیری که مدتی قبل برات غیرقابل تصور بوده. فراموش نکن که سریال‌ها و فیلم‌ها نکاتی رو یادآوری می کنن که نمی دونی یا ازشون غافلی اما همه واقعیت رو هم نمی گن. زندگی خودت رو بساز ولی حواست باشه به اطرافت هم نگاه کنی و اگر لازم شد مسیرت رو تغییر بدی.

مهر
ترکیبی از نیروهای آسمانی با هم جمع شدن تا به یک مهمونی یا گردهمایی خوب دعوت بشی. ازش لذت ببر حتی اگر رفتنش پیچیده است. خوشبختانه وقتی بری همه چیز به خوبی پیش می ره و حتی ممکنه یک اتفاق کوچیک تاثیر بزرگی هم روی زندگی ات بذاره. عجیبه اما همه چیز خود به خود داره روی غلطک می افته. برای سال ۹۳ اهداف بزرگی در نظر بگیر چون به راحتی می تونی بهشون برسی؛ البته منظور از به راحتی اینه که با داشتن یک برنامه کم فشار. زندگی عشقی‌ات اما ممکنه حوصله سر بر بشه. اورانوس در بخش پارتنر است و پلوتو رو می بینه پس یا کشمکش پیش خواهد اومد یا دوری. اگر همه چیز مرتبه و مطمئن هستی که رابطه خوبه جای نگرانی نیست و کمی فرصت بده تا دوباره به هم نزدیک بشین اما اگر کلا رابطه در شرایط خوبی نیست شاید یک انقلاب لازم باشه. اگر چیزی اونی نیست که می خوای باید تغییرش بدی؛ حالا یابهتر یا بدتر.

آبان
دوره ای رو به پایان است و دوره جدیدی در حال شروع. درسته که خورشید داره وارد سال نو می شه ولی این تغییر الزاما وابسته به خورشید نیست و تغییر سال فقط یک فاکتور کمکی است. اگر در این مورد که داری به کجا می ری مردد هستی تصمیم سخت‌تر رو بگیر – یعنی چیزی که ازش بیشتر می ترسی یا فکر می کنی سخت تره رو انتخاب کن. اگر دنبال جواب هستی و می خوای بین «بله» و «نخیر» یکی رو انتخاب کنی، جواب «بله» است. شروع یک پروژه خلاق با کسی که دوستش داری نوید یک شادی طولانی رو می ده و پشت سر کسی حرف نزن یا رازی رو فاش نکن چون مدت ها دچار استرس خواهی شد. روز شنبه از یک گفتگوی خوب لذت می بری و در کل روزهای عید رو شاد سپری خواهد کرد. بذار کمی هوای سرد به بدنت بخوره تا تازگی رو حس کنی.

آذر
هوا داره اونقدر خوب می شه که موندن روی زمین سخت می شه! احساس پرواز قوی خواهد شد و اتفاقا بد هم نیست. روزهای تعطیل به خودت اجازه استراحت بده و بدون یکی از چیزهایی که فکر می کنی دوستش نداری رو اگر با نگاه دیگه ای ببینی اونقدرها هم بد نیست. خریدن کردن جزو انتخاب های خوب است ولی خریدی عاقلانه و نه چندان گرون. انتخاب کردن گرونترین چیز شادی نمی یاره بلکه بودن با دوست های خوب و گذروندن ساعت های جذاب است که باعث شاد شدن آدم‌ها می شه. اگر با کسی هستی و احساس حوصله سر رفتن و تکراری شدن داری، با یک مسیج خاص یا گذاشتن یک یادداشت در جایی جذاب، نمک و فلفل ماجرا رو تنظیم کن!

دی
مسائل کاری و شغلی در مرکز توجه هستن. با اینکه عید داره می رسه ولی کارهای رسمی یا قراره شروع بشن یا تغییر کنن و توجه بهشون لازمه. در صورتی که در حوالی یک دعوا یا بحث یا کشمکش قرار گرفتی سعی کن بی طرف بمونی. در بحث های عاشقانه مثبت باش و امیدوار و اینم بدون که از شنبه احتمال یک برخورد عاشقانه بالاست. رفتن به یک جای جدید برات خوبه و چه دید و بازدید باشه چه سفر، جای پای یک آدم جدید در سال جدید دیده می شه. اگر با کسی هستی خوشحال باش چون همه چیز بهتر از اونی است که به نظر می یاد. در صورتی که لازم شد از گفتن چیزهایی که توی دلت است دریغ نکن؛ اگر طرفت نیاز به تغییر داره باید اینو بهش بگی.

بهمن
احتمالش هست که هر طرف که بچرخی استرس زا بشه ولی جالبه که می تونی از پسشون بربیای و عید خوبی رو شروع کنی و ادامه بدی. البته این توانایی معنی اش این نیست که اذیت نمی شی اما نکته اینه که می تونی شرایط رو کنترل کنی. آدم‌های موفق اونهایی نیستن که بدشانسی نمی یارن بلکه اونهایی هستن که شرایط رو به نفع خودشون تغییر می دن. متولد بهمن روحیه‌ای مرتبط با هوا داره و براش راحته در شرایط اطرافش رخنه کنه. در عید حق داری با کلکی کوچیک شرایط رو به نفع خودت بچرخونی اما حواست باشه این به یک رویه تبدیل نشه. این روزها وقتی بحث از عشق باشه مثل آتیش خواهی بودی. ونوس که سیاره عشق است داره از برج تو می گذره و به طور خاص روز سه شنبه که کنار اورانوس قرار می گیره احتمال تغییر سرنوشت عشقی هست. اگر مجردی یک آدم خیلی نزدیک ممکنه سورپریزت کنه!

اسفند
به بقیه دقیقا بگو چی می خوای! روشن و صریح بگو و مطمئن باش گوش می دن. در صورت داشتن یک ایده عجیب حواست باشه که کسی رو شوکه نکنی و آروم آروم ماجرا رو بهشون بگی. از دیروز که ماه کامل سنبله توی آسمون بوده و خونه هفتم «دیگران» رو روشن می کرده لازم بوده که در موردی از حقت دفاع کنی. اگر اینکار رو نکردی هنوزم وقت هست و لطفا در یکی دو روز آینده با ایمیل یا تلفن یا بهتر از اونها با یک گفتگوی رو در رو از حقی که باید بگیری دفاع کن. کلید پیروزی پیدا کردن راه میانه است و بدون که سال جدید در صورتی با شادی شروع می شه و با موفقیت تموم، که نه خیلی تند بری و نه خیلی کند. گاهی کمی سازش به پیشرفت سریعتر کمک می کنه. ذهنت پر از فکرهای رمانتیک است و امیدوارم در طول سال آینده فرصت بیشتری از امسال برای بروز این عشق داشته باشی. اگر واقعا حس کردی عاشق هستی، عمل کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. پریسا
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۲

  دیگه حوصله ی دردسر ندارم ب اندازه کافی خودمو نشون دادم
 2. جودی آبوت
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۲

  طالع این هفته رو اصلن دوس نداشتم 🙁
 3. مريم
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۲

  حس فوق العاده ای بود وقتی طالع رنگیم رو خوندم…
  واقعا ممنون رنگی رنگی 🙂
 4. فاطمه
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  چرا این طالع ها ى هفته انقده واقعین؟؟ آدم میترسه که ツ در کل خیلى خیلى ممنون
 5. ارمغان
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  سال پر خیر و برکتی رو برای همه رنگی ها آرزو مندم… امیدوارم همه به آرزوهاشون در سال ۹۳ برسن… ما هم به آرزومون برسیم….آمین
  علی & ارمغان
 6. nahid
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  آخجون:D
  من قرار کسی رو ببینم که نفسم رو درسینه حبس کنه:))))
 7. فاطمه سرور گلشنی
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  جانم؟؟؟ 😐
  عشق؟؟ 😐
  طرف؟؟ 😐
  سال جدید؟؟ :_
  استخفروالله !! 😐
 8. اشا
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  من از طالعم راضیم حتی فال پیامبرانم واسم خوب در اومده

  سال ۹۳ ساله شکوفا شدنمه
  توی این سال خدا بهم توجه بیشتری داره
  دوستان واسم دعا کنین دبیری قبول شم

  ممنون ازهمه
 9. choii jong hoo
  ۲۸ اسفند ۱۳۹۲

  وااااااااای
  شما منو هلاک کردین
  کشتیییییییییییییین منو … 🙁
  چقدر جالب بود
  دستتون درد نکنه
  انگار واس خود خودم اختصاصی نوشتن :))
 10. choii jong hoo
  ۴ فروردین ۱۳۹۳

  سلام
  من باز اومدم 🙂
  نمیذارین برای امروز رو ؟ 🙁
  منتظرییییییییییییییییییییییم 🙁ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...