طالع رنگی هفته - 25 تا 31 شهریور - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۵ تا ۳۱ شهریور

طالع رنگی هفته – ۲۵ تا ۳۱ شهریور

فروردین
با اینکه هوا پر از انرژی و نیاز برای فعالیت و کار است، هنوزم به خاطر بودن مرکوری توی خونه هفتم فرصت یک گردهمایی عالی رو داری. این جمع شدن دوستانه بهت کمک خواهد کرد کمی از تنش کارها کم کنی پس حتما ازش استقبال کن. ارتباط بدون ترس کلید گذشتن از این هفته است. اگر حرفی داشتن بزن، اگر چیزی می خواستی بگو و اگر حسی داشتی مطرح کن. روز سه شنبه اتصال کم سابقه مرکوری و مریخ فرصت خوبی می ده برای صحبت درباره هماغوشی. اگر لازمه سه شنبه رو از دست نده و اگر از دست دادی‌اش، تا پنجشنبه با شروع صحبت این رو جبران کن. سرکوب کردن یکسری از چیزها فقط شرایط رو بدتر می کنه، صحبت کن.

اردیبهشت
چند تا اتفاق غیرمعمول توی سرنوشت این هفته‌ات دیده می‌شه. بله!‌ چند تا! این اتفاقات ممکنه تو رو به یک دوست قدیمی برسونن یا به یک دوست جدید وصل کنن. اگر لذتی پیش اومد تا وقتی ادامه داره ازش لذت ببر. اگر در یک رابطه هستی احتمالا می تونی با کمی صبر جلوی یک بگو مگو رو بگیری. اینکار رو بکن ولی اگر در رابطه نیستی از کشمکش با یک غریبه نترس. بعضی کشمکش‌ها نتیجه خوبی دارن. ساترن که سیاره محدودیت‌ها است ماه‌ها است که توی خونه هفتم رابطه تو سیر می کنه پس نگران نباش اگر در چند ماه گذشته دقیقا به چیزی که می خوای نرسیدی و با کسی که هستی ادامه بده تا ساترن از این وضعیت خارج بشه.

خرداد
حتی بدون قهوه یا چایی اضافه هم انرژی داره ازت تراوش می کنه. ایده ها و انگیزه‌هات خوب هستن ولی نتیجه کار هنوز به سطح مطلوب نرسیده. جنگی که توی آسون بین اورانوس پر انرژی . مرکوری سرد جریان داره انعکاسش رو حسابی در این هفته ات خواهد گذاشت. اگر تنها هستی و دنبال عشق می گردی یکی از بهترین هفته‌ها رو داری برای دیدن یک نفر. اگر کسی دعوتت کرد قبول کن یا حتی خودت کسی رو دعوت کن یا به جمعی برو که توش احتمال داره آدم خوش شانسی حاضر بشه. خورشید توی خونه پنجم عشق داره ازت پشتیبانی می کنه پس شجاع باش و پر از اعتماد به نفس ولی پذیرنده و مهربون.

تیر
در این هفتگی زندگی ات پر خواهد بود از کارهایی که باید در زمان کم یا با ابزار کم انجام بشن. سعی هم نکن براشون آماده بشی چون این تیپ چیزها آمادگی پذیر نیستن و وقتی تو سرنوشت یک نفر باشن، پیش می یان و سورپریزت می کنن. اگر می خوای از این موقعیت موفق بیرون بیای تمام تلاشت این باشه که هر کدوم رو که پیش اومد هر چقدر هم کوچیک بود در همون لحظه انجام بدی چون هیچ امیدی نیست که نیم ساعت دیگه اش سرت خلوت تر بشه. در یک جمع درباره تو حرف خواهند زد و تصمیمی خواهند گرفت. شاید یک جلسه اداری باشه شاید هم یک غیبت یا چنین چیزی. وقتت رو با نتیجه اش تلف نکن و با امید کار خودت رو انجام بده. ونوس و ساترن توی خونه عشق و لذت تو به هم رسیدن و این نوید بخش یک آخر هفته پر هیجانه. اگر چیز خطرناکی پیش اومد، نترس و با احتیاط پیش برو.

مرداد
عوض شدن فکر یا برنامه یک نفر دیگه، برنامه‌های تو رو هم به هم می زنه. وابسته شدن به آدم ها طبیعی است ولی خب وقتی برنامه آدم وابسته به برنامه یک آدم دیگه باشه، طبیعی است که باید آمادگی تغییر ناگهانی برنامه ها رو داشته باشیم. این روزها ممکنه شاهد مشکلی توی خانواده یا روابط عاطفی ات هم باشی. حالا که ونوس و ساترن توی خونه چهارم خانواده و فامیل به هم رسیدن اصلا پیشنهاد نمی شه رابطه جدیدی رو شروع کنی و برای مشکلات هم بهتره حداقل تا پنجشنبه که ماه کامل به خونه تغییرات عمیق می رسه صبر کنی. اگر منتظر اتفاق افتادن یک عشق هستی اول با خودت در این مورد که آمادگی عشق رو داری یا نه مطمئن بشو و بعد این اتفاق برات خواهد افتاد.

شهریور
از نظر عاطفی روی لبه پرتگاه ایستادی. البته از بیرون آدم ها شاهد اعتماد به نفس و قدرت هستن ولی احتمالا خودت می دونی که جایی که ایستادی چندان محکم نیست و احتمال لغزیدن به یکی از دو طرف وجود داره. اینم بدون که مخفی کردن یک حس سخت تر از بروز دادنش است و معمولا اگر حسی رو با کسی مطرح کنی، درطولانی مدت نتیجه بسیار بهتری می گیری. چهارنوش ونوس و ساترن برای تو کنار هم قرار می گیرن – در خونه سوم صحبت‌ها. گفتن از قلب راحت نیست ولی وقتش برسه بهترین کاری است که می شه کرد. پنجشنبه هم ماه کامل رو توی خونه رابطه ها داری که نورش تقویت کننده هر چیزی است که جریان داره. اگر چیزی داره شروع می شه ، سرعتش بیشتر خواهد شد؛ اگر چیزی داره خراب می شه، خراب خواهد شد و اگر تنهایی… برو سراغ یک جمع و دوستای جدیدی پیدا کن.

مهر
با بودن مرکوری فریب دهنده در تقابل کامل با اورانوس در خونه هفتم «دیگران» تو، حس خواهی کرد که داری وارد چیزی می شی که برات ناشناخته است یا کنترل کافی روش نداری. این حس به جای اینکه مثبت باشه، باعث هراس یا نگرانی می شه. حتی شاید اگر به زندگی ات نگاه کنی ببینی که هیچ تفاوت جدی ای با چند ماه قبلش نکرده و هیمن بهترین دلیله برای اینکه به خودت بگی «این فقط ستاره‌ها هستن که باعث شدن استرس بگیرم. همه چیز مرتبه». کسی دوستت داره و تو هم دوستش داری – امیدوارم این رو بهت گفته باشه. اگر هم کسی که دوستش داری در ماه مهر متولد شده بدون که بغل کردن در این هفته بهترین درمانه. زیاد و طولانی.

آبان
ادامه دادن مسیر طبیعی ای که توش بودی گاهی به نظر سخت می رسه. گاهی همه چیزها و آدم‌ها دیوانه می شن و هر چقدر هم تلاش کنی به مسیر طبیعی بر نمی گردن. بد هم نیست. این هفته تو هم دیوانه شو و دیوانگی کن و اصلا سعی نکن تو مسیر طبیعی باشی. چی می شه مگه؟ در این تقارن جذاب ونوس و ساترن توی برج تولد خودت یعنی آبان، یک متولد آبان حق داره کمی از جاده خارج بشه. پنجشنبه که ماه کامل توی خونه پنجم رمانست است، حرف قشنگی رو انتظار داشته باش. حرفی که خوشحالت می کنه و واقعیت هم داره. اگر کسی بهت پیشنهادی کرد یا همه رو بردار یا هیچ چیز رو. چونه نزن چون این هفته هفته ای که قهرمانش تویی و انتخابگری بزرگترین خصیصه یک قهرمان است.

آذر
علاقه‌ات به اینکه کاری انقلابی بکنی در حال تقویت است؛ این احساس جالبیه. آدم گاهی می خواد بزنه زیر همه چیز و گاهی می خواد کاری رو بکنه که انگار تا این لحظه دنیا منتظر مونده بوده که آدم به دنیا بیاد، حوصله کنه و انجامش بده. مراحل اولیه اینکار رو شروع کن و از تشویقی که از دیگران می گیری تعجب خواهی کرد. راستی! درد یک عشق جدید هم در انتظاره. روز چهارشنبه ونوس و ساترن توی خونه دوازدهم خلوت شخصی تو به هم می رسن – این خونه با تنهایی هم رابطه داره. این ترکیب احساسات رمانتیک رو تقویت می کنه پس تمام تلاشت رو بکن تا آخر هفته رو تنها نباشی. به جمع کوچیک یا بزرگ دوستان برو یا خودت یکی دو نفر دوست نزدیکت رو دعوت کن. خوش خواهد گذشت. تنها گذراندن لحظات رمانتیک برای هیچ کس جذاب نیست – بخصوص برای متولد جذاب ماه آذر.

دی
توی شغل، خونه یا یک پروژه مسوولیت‌هایی داری که باید از عهده‌شون بر بیای اما کارهای شخصی ظاهرا اونقدر زیاد شدن که باهاش تداخل دارن. از هیچ طرف نمی شه در رفت پس تا مدتی باید سعی کنی علیرغم خستگی هر دو طرف رو راضی نگه داری. هیچ وقت دوستی و عشق برای تو دو موضوع مجزا نبودن و همیشه اینها رو با هم مخلوط کرده ای و خواهی کرد. بخصوص در این هفته. تا دو هفته آینده ونوس زیبا در حال گذشتن از خونه دوستانت است و کاملا پیش بینی می شه که یکبار دیگه وارد چنین جریانی بشی. اگر دوست خاصی داری که بهش علاقمندی کافیه این علاقه رو بهش ابراز کنی تا رابطه به چیزی عمیق‌تر تبدیل بشه.

بهمن
شاید از همین الان داری به آخر هفته فکر می کنی. اگر اینطور نیست زودتر شروع کن. آخر این هفته که ونوس و مرکوری کنار هم قرار می گیرن متولد ماه بهمن فرصت داره در زندگی‌اش یک تغییر بزرگ ایجاد کنه. متاسفانه هیچ کس نمی تونه پیش بینی کنه که این تغییر فقط یک تصمیمه، یک رابطه است یا یک اتفاق. واقعیت اینه که در این هفته تقریبا روی هر چیزی تمرکز کنی موفقیت به همراه خواهد داشت. آرزوهات هر چقدر بزرگتر باشن پیروزی ات هم بزرگتر خواهد بود پس به هیچ سقفی فکر نکن و هر چقدر می خوای بالا برو. غذایی رو بخور که خیلی وقته نخوردی – حتی اگر فست فود باشه. فضای های بودن ذهنی که برات پیش می یاد بسیار غنیمت است و لازمه که ازش لذت ببری. اگر نتونستی به اون بالاها برسی از موزیک کمک بگیر. صدای بلند و هدفون تو رو در آرزوهات غوطه ور خواهد کرد.

اسفند
دغدغه یا مشکل مالی در پیش رو! چیزی رو که می خوای خارج از دسترس به نظر می رسه. اولین راه حل عوض کردن هدف است ولی بهتره با صبر و تلاش بیشتر به چیزی که واقعا می خوای برسی. در زندگی عاطفی هم حساسیت زیادی مشاهده می شه. خودت یا یک نفر نزدیک با رسیدن ماه کامل به تقابل با اسفند، حسادت یا حساسیت زیادی به یک موضوع نشون می دن و این ممکنه در یک عشق تاثیر بذاره. اما این مشکل بزرگی نیست. به یکشنبه نرسیده خورشید وارد خونه هشتم صمیمیت می شه و گرماش کلی تغییر هیجان انگیز ایجاد می کنه. اگر واقعا تا یکشنبه به آرامش و گرما نرسیده بودی لازمه با خودت صادق باشی و ببینی آیا دقیقا در جایی هستی که می خوای یا واقعا باید جات رو عوض کنی تا نور بهتری بهت بتابه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Amin
  ۲۷ شهریور ۱۳۹۲

  سلام روزاتون رنگیه رنگی …
  الان یه سوال فلسفی برا من پیش اومده ، منظورتون از آخر هفته دقیقا میشه کی؟؟؟
  ۵شننبه ، جمعه خودون یا یک شنبه ، دوشنبه ای که آخرین روزای این فال میشه ؟؟؟
  • نگار یعقوبی
   ۲۸ شهریور ۱۳۹۲

   این طالع بینی ها بر اساس تاریخ دو شنبه تا یکشنبه هست. تاریخ هفته رو توی تیتر و عکس نوشتیمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...