طالع رنگی هفته - 24 تا 30 تیر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۴ تا ۳۰ تیر

طالع رنگی هفته – ۲۴ تا ۳۰ تیر

فروردین
معمولا تصمیماتی می گیری که به خواسته‌های خودت مربوطن اما ماه میزان داره بهت یادآوری می کنه که باید به خواسته‌های بقیه هم توجه بیشتری نشون بدی و خودت رو باهاشون هماهنگتر کنی. پیش اومده که با آدم ها خیلی رک یا خشن برخورد کنی و بعدش به موضوع فکر کنی و حس کنی بهتر بوده مهربونتر برخورد می کردی. برای پیشگیری از اینکار بهترین کلا کمی ملایمتر باشه و نسبت به احساسات آدم‌ها، حساستر. بودن مریخ در آسمون این هفته‌ات، تغییر بزرگی توی زندگی ات ایجاد کرده و یکسری از کارهای مرسوم که قبلا می کردی رو نمی کنی. این لازم می کنه که سراغ کارهای جدید بری تا تعادل کافی برقرار باشه. خلاقیت رو با پشتکار ترکیب کن تا بهترین جمع باشی.

اردیبهشت
سر یک کاری با یک نفر مخالفی. اون معتقده اینکار باید به یک شکل دیگه انجام بشه و تو نظر متفاوتی داری. برای رسیدن به چیزی که می خوای زور زیاد وارد نکن چون برای انجام روش هر دوی شما جا هست و می تونین به میانگین معقولی برسین. در موقعیتی هم قرار خواهی گرفت که وسوسه می شی به دروغ گفتن. اونجا واقعیت رو گفتن کاملا به نفعته و از حالا حواست باشه که درگیر دروغ نشی. انرژی ماه جدی روی خونه کارهای پر هیجان تو افتاده و فرصت خوبی داری برای رفتن به جاهایی که قبلا نرفتی یا دست زدن به کارهایی که قبلا نکردی یا هر نوع عملیات هیجان انگیز دیگه. اگر پیش اومدن ازشون استقبال کن.

خرداد
خودت رو با خیلی جدی بودن آزار نده اما اونقدر هم بیخیال نشو که بعدا افسوس بخوری. نگه داشتن حد وسط سخته ولی سعی کن خودت رو بهش برسونی. حواست باشه که کل این هفته ماه داره از خونه رابطه عاطفی تو عبور می کنه و ایده‌های قشنگ و برنامه های خوبی به ذهنت خواهد رسید. اجرای این ایده‌ها نیازمند کمی حوصله و آموزشه. متاسفانه آموزش رو هم تو باید بدی. سعی نکن چیزی یا کسی رو با بیشتر از سرعت طبیعی خودش هل بدی چون باعث فرارشون خواهی شد.

تیر
عجیبه ولی این هفته با وجود استرس‌هایی که وجود داره، هفته خوبی رو خواهی داشت. اگر بتونی کار خلاقی رو به زندگی ات اضافه کنی، ازش لذت بیشتری خواهی برد و بخشی از استرس رو هم از این طریق تخلیه خواهی کرد. نذار کسی بهت زور بگه. درسته که بعضی ها در موقعیتی هستن که می تونن امر و نهی یا حتی نصیحت کنن ولی ما هم همیشه این امکان رو داریم که با استدلال و استراتژی‌هایی که پیش می گیریم رفتار اونها رو کنترل کنیم. اگر می خوای این هفته به یک هفته رویایی تبدیل بشه، باید خودت قدم پیش بذاری و منتظر اقدام کسی نمونی. شنبه عصر ماه به خونه هفتم تو (پارتنرها) وارد می شه و اگر می خوای با پارتنر احتمالی وارد فاز جدیدی بشی، فرصت مناسبی بهت می ده. گاهی یک نگاه بهتر از یک گفتگو منظور رو منتقل می کنه.

مرداد
با اینکه زندگی ات از بسیاری جهات در حال بهتر شدنه، ظاهرا خودت این رو نمی بینی. یک چیزی خارج از نظم معمولش به نظر می رسه ولی اگر دقیق تر بررسی کنی، این اتفاق به نفعت است. اگر می تونی برای مدتی اهداف طولانی مدت و غصه خوردن براشون رو کنار بذار و کمی خوش بگذرون و ریلکس کن. یک ماسک ساده صورت هزینه کمی داره و تو خونه قابل انجامه. اگر تا حالا تست نکردی، تستش کن. این هفته هفته یک شیر آرومه که راحت یک گوشه لمیده و به خودش فرصت استراحت داده.

شهریور
ممکنه تحت فشار باشی برای مشارکت توی یک پروژه یا طرح یا خرج یک پول یا چیزی مشابه. متاسفانه استرس هم در این هفته دیده می شه. شاید از طرف یک آدم که انتظار نمی رفت استرس درست کنه برات. برخورد مثبتت با مشکلات می تونه بهترین استراتژی در این هفته باشه. با قدرت باهاشون درگیر شو و کارهای لازم رو انجام بده. ماه از چهارشنبه در خونه پنجم عشق و بازی است و زمان خوبی داری برای حرکت به سمت یک اقدام هیجان انگیز.

مهر
در آستانه کار مهمی هستی که می تونه حتی روی کل زندگی ات تاثیر بذاره. البته هنوز همه قطعاتی که باید برای ساخت کامل زندگی کنار هم بچینی فراهم نیست ولی تقریبا مسیرت رو روشن کردی. الان واقعا نیازی نداری نگران چیزی باشی. مسیر رو که می دونی بهترین کار پیش رفتنه. در ضمن بودن ماه که از سه شنبه در تلاقی با برج تولد تو قرار می گیره باعث کمی تلاطم احساسی می شه. شاید یک زنگ زدن یا حتی اسمس زدن بتونه کلی هیجان وارد زندگی کنه. اگر فکر می کنی این احتمال وجود داره، برو سراغ موبایلت و اینکار رو بکن.

آبان
ماه اسد توی خونه خلوت شخصی تو می درخشه و احتمالا رازهایی داری که تا به حال به کسی نگفتی ولی حس می کنی بهتره با یکی دو نفر در میونشون بذاری. این هفته شدیدا این احساس رو خواهی داشت که باید یک موضوع خصوصی رو به کسی بگی. حواست باشه اینکار رو فقط با مشورت عقل بکن. از اونطرف اما اگر مدت‌ها است منتظری چیزی خصوصی رو به کسی بگی، این هفته اینکار رو بکن. مرکوری پیام رسان آسمونه و توی خونه تو. یک رابطه عرفانی یا عاطفی می تونه حسابی به نفعت تموم بشه.

آذر
متاسفانه تضادی بین خواسته‌های تو و خواسته‌های دوستان به وجود اومده یا به وجود خواهد اومد. لازم نیست چیزی رو توی خودت تغییر بدی. خودت باش و بذار بقیه یاد بگیرن خواسته‌هات چیه و بهشون احترام بذارن. برات یک مهمونی هم پیش بینی می شه. شاید حتی یک مهمونی یک نفره! که از روز سه شنبه با ظاهر شدن ماه توی خونه ارتباطاتت شروع می شه و تا یکشنبه بعد ادامه داره. احساس شادی و رهایی خواهی داشت و ازش لذت خواهی برد.

دی
ایجاد تعادل بین کار و زندگی شخصی کمی سخت شده اما این دوره خیلی زود خواهد گذشت و بر می گردی به آدمی که بودی و می خوای باشی. مواظب اعتماد به نفست باش که سقوط نکنه. اگر مشکلی هست از تو نیست و لازم نیست تو خودت رو به خاطرش سرزنش کنی. قدرت استدلال و قانع کردن دیگران در این هفته توی تو بالاست و بخصوص اوایل هفته بعد شدیدا بهش احتیاج خواهی داشت. کسی که دوستش داری کار می کنه که خوشت نمی یاد ولی نگرانش نباش، قصد بدی در کار نیست.

بهمن
حتی اگر فکر کنی که خیلی به هدف نزدیکی، هنوز رسیدن بهش نیازمند زمان بیشتری است و هی فکر می کنی هدفی که دنبالشی داره ازت دور می شه. دیدن جزییات سخت شده و حتی ممکنه کسی چیزی رو ازت مخفی کنه. ظاهرا چیزی در جریانه که تو ترجیح می دی ازش بیرون باشی. این انتخاب برای زندگی رمانتیکت چندان مناسب نیست. خبر خوب اینه که اوضاع عاطفی زندگی از چیزی که الان هست بهتر خواهد شد.

اسفند
این حس که یکی جلوی رسیدن به اهدافت رو گرفته، حسی واقعی است و باید بهش اهمیت بدی. فکری به ذهنت می رسه که اگر سعی کنی عقب برونیش بیشتر اذیتت می کنه و کم کم تمام فکرت رو اشغال می کنه. گذاشتن از موانع راحت نیست پس حوصله داشته باشه و قدم به قدم حرکت کن. سیاره رمانتیکت یعنی نپتون همه هفته توی آسمونه و وقت مناسبی داری برای پیاده کردن یکی دو برنامه رمانتیک. اگر احساس گناه به سراغت اومد بدون که واقعی نیست و هیچ کاری بدی نکردی که ناراحتش باشی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...