طالع رنگی هفته - 23 تا 29 دی - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۳ تا ۲۹ دی

طالع رنگی هفته – ۲۳ تا ۲۹ دی

فروردین
استرسی رو داری که نباید داشته باشی. یا نگران کاری هستی یا رابطه ای و هر دوی اینها وضعشون نیازمند نگرانی نیست. بعضی موانع پیش روت رو خودت ساختی و اگر اونها رو از فکرت حذف کنی، در دنیای واقعی هم وجود ندارن. توی خونه هم تحولاتی در راهه و ممکنه روز چهارشنبه یا پنجشنبه با جر و بحثی مواجه بشی. موضوع حساسه اما اگر یادت باشه که چه چیزهایی رو تونستین کنار هم حل کنین، روحیه ات برای حل این یکی هم قوی خواهد بود. آدمی که قدرتش رو ثابت می کنه ممکنه برنده بشه ولی احتمالا چیزهای خوبی رو هم از دست می ده. گاهی کنار اومدن و «باختن» استراتژی بهتری است.

اردیبهشت
اگر فانتزی‌هات از کنترل خارج بشن، زندگی پر دردسر خواهد شد. در این هفته یک مشاجره برای متولد اردیبهشت دیده می شه که امیدوارم با کسی که دوستش داری اتفاق نیافته. استراتژی «و» گفتن به جای «اما» گفتن رو در پیش بگیر تا آدم‌ها بهتر به حرف‌هات دقت کنن. به جای اینکه بگی «تو اینطوری می گی اما من می گم..» بگو «تو اینطوری می گی و حرف من اینه که بهتره …». اگر به کسی حسادت می کنی یا با کسی در رقابت هستی دقت کن که طرف مقابل متوجه اش نشه چون ازش سوء استفاده خواهد کرد تا بهت فشار بیاره.

خرداد
حالا که ماه داره روی برج فلکی تو حرکت می کنه طبیعی است اگر حس کنی که نمی تونی افکارت رو متمرکز کنی. علاقه ات به صحبت در مورد ایده‌هات معمولا باعث شده ایده‌ها عملی نشن. اینبار سعی کن به جای حرف زدن و نقشه کشیدن، به یک گوشه از ایده‌هات عمل کنی و فیدبک بگیری برای کارهای بیشتر. در طول این هفته یادت نگه دار که بهترین هستی و مطمئن باش که بهترین خواهی بود. مشارکت در یک مباحثه با معنا بهت کمک می کنه دیدگاهت رو اصلاح کنی پس حتما از مکالمه استقبال کن. سعی کن اگر خواستی از کسی که دوستش داری انتقادی بکنی، اونو کاملا مثبت مطرح کنی چون این هفته مستعد کشمکش و بحث است و یک بحث بد می تونه باعث دلخوری ای بشه که حل کردنش به هفته‌ها زمان نیاز داره.

تیر
این هفته رازی قراره از پرده بیرون بیافته. ایده های بزرگی داری در مورد اینکه چطوری می تونی دینامیک یک رابطه رو عوض کنی ولی تا وقتی همه اطلاعات جمع نشن این جریان اتفاق نخواهد افتاد. دیده شدن اون راز شاید به این موضوع کمک کنه پس در این هفته آماده تغییری بزرگ در رابطه هم باش. تیر به خاطر تحت کنترل ماه بود خود به خود آدم حساسی است و این هفته هم که ماه کامل تو آسمونه وضع حادتر خواهد شد. تعجب نکن اگر گریه ات گرفت – طبیعی است و حقت و هر کس که این حق رو به رسمیت نشناخت حق نداره جزو دوستان خیلی نزدیکت باشه.

مرداد
مواظب دوستانی که بی توجه به خواسته‌هات برات تصمیم می گیرن باش. بعضی آدم ها اینطوری هستن که از طرف خودشون فکر می کنن چی برای یک نفر مناسبه و بر اساس اون رفتار میکنن. این آدم ها در این هفته خطرناکترین گزینه برای نشست و برخواستن. حریم خصوصی ات رو حفظ کن و با هر کسی درگیر نشو چون یک حمله غیراخلاقی ممکنه چیزهایی رو آشکار کنه که نمی خوای دیده یا گفته بشن. عشقی قوی تر از الان باید در قلب باشه و روش مناسب اینه که قلبت رو کمی آزادتر بذاری بدون ترس از رد شدن. اگر لازم شد ایمیل تندی بزنی اینکار رو بکن چون اگر نکنی بعدا پشیمونی بزرگتری خواهی داشت.

شهریور
این هفته همزمان می خوای خوش بگذرونی و به اهدافت هم برسی و این استرس درست می کنه. روش غلبه بر این موضوع این نیست که یکیشون رو کنار بذاری بلکه باید به نوبت سراغ هر کدوم بری. اگر از ستاره ها می پرسی این هفته هفته کار است پس بدون غصه و ناراحتی برای خوش گذرونی، به کارها برس. صحبت کردن با یک دوست در مورد شرایط عاطفی ات کاملا توصیه می شه و بهتره که بعد از ساعت پنج عصر اتفاق بیافته. اگر فکر میکنی در یک بن بست هستی به این فکر کن که هر بن بستی یک راه خروج داره: به عقب برگشتن. بر اساس احساست تصمیم بگیر و موفق خواهی بود.

مهر
فکر میکردی قراره دیگه کم کم بری سراغ استراحت و نفسی تازه کنی ولی انگار ستاره‌ها هنوز ازت انتظار کار دارن. چیز زیادی داری که می تونی با بقیه به اشتراک بذاری ولی ظاهرا خودت متوجه اش نیستی – مثلا احساساتت یا تجربیاتت. مهمه در این هفته احساساتت رو با کسی که درکشون می کنه شریک بشی. اگر دنبال عشقی از ساعات اولیه شنبه یا عصر جمعه فرصت خوبی فراهمه. اگر قبلا شکست عشقی داشتی اینبار امیدوار باش چون ممکنه کارها خیلی بهتر پیش برن – و می رن! چیزی که توش شکی نیست اینه که مستقل از گذشته، آینه روشنی هست و اتفاقات خوب صاف دارن می یان بخورن به پیشونیت.

آبان
بقیه ممکنه فکر کنن تو زیادی رقیق القلب هستی و دلت بیخودی در مورد موضوعی لطیف شده یا سوخته. واقعا هم شاید اینطوری باشه ولی نگرانش نباش. در یک کار خیریه مشارکت کن تا به این احساست جواب داده باشی. از روز سه شنبه تا جمعه با شرایط پیچیده ای روبرو خواهی بود – به غریزه ات اعتماد کن. در صورت عصبانی شدن یا از دست دادن کنترل و اعصاب، بدون که مقصر هستی چون در هیچ شرایطی آدم نباید کنترلش رو بده دست احساسات منفی اش. از انرژی های منفی دور باش تا فشارهای وارده جبران بشن و سعی کن برای خودت شرایطی رو فراهم کنی تا بهبودی سریعتر باشه؛ موزیک خوب و بوهای خوب خاطره برانگیز خواهند شد.

آذر
خوشبینی‌ات به کمکت خواهد اومد و در شرایطی که هیچ کس فکرش رو هم نمی کنه با قدرت ادامه می دی و پیروز می شی. در این هفته از هیچ چیز منصرف نشو و هر کاری که داری توش جلو می دی رو مستقل از شرایط و حرف آدم‌ها ادامه بده. در یک موقعیت تصور اینکه جوابی رو می دونی به ضررت تموم می شه پس خیلی خوبه اگر حواست باشه که قبل از هر حرفی خوب فکر کنی و شرایط رو بسنجی و به نظرات بقیه گوش بدی. اگر در موردی به کسی شک داری یکی از این دو تصمیم رو بگیر: بدون که اشتباه می کنی و بیخیال فکر و خیال بشو یا با طرفت در این مورد حرف بزن. کلا برات هفته خوبی است و عالیه اگر بتونی ساعت‌هایی رو مخصوص خودت کنار بذاری.

دی
سخت ترین کار این هفته ات جدا کردن واقعیت از دروغه. یک نفر بهت دروغی می گه که واقعا لازم نبوده و این شدیدا ناراحتت می کنه یا مشکلاتی رو برات درست می کنه. برخورد حسابگرانه بهترین روشی است که می تونی به این جریان غلبه کنی. راه حل دیگه بی توجهی به جریانه تا بگذره. چهارشنبه ماه کامل وارد بخش رابطه تو می شه و باید منتظر بالا و پایین هایی باشی. اگر فکر می کنی از طرفت دور شدی سعی کن ساعت های متفاوتی درست کنی و مثلا فیلمی ببینین یا با هم آشپزی کنین تا دوباره رابطه‌ها نزدیک بشن. هر آدمی به توجه نیاز داره پس اگر این توجه رو می دی، انتظار داشته باش که بگیری و اگر می گیری، حواست باشه که بدی.

بهمن
دونستن اینکه دقیقا چی می خوای حیاتی ترین چیزه برای شاد بودنت در این هفته. برنامه ای بذار برای دیدن دوست های خوب تا احساس رضایتت از زندگی بالا بره. قبل از داشتن اطلاعات کافی از اینکه هدفت چیه، هیچ تصمیم جدی ای نگیر چون این هفته خطرات متنوعی در کمینه. بشین و اولویت‌هات رو بنویس یا بهشون فکر کن و این هفته به خوبی و موفقیت خواهد گذشت. اگر در فضای رمانتیک مشکلی برات پیش اومد لبخند بزن و به طرفت بگو دوستش داری. بودن ماه کامل در فضا معجزه عشق رو تکمیل خواهد کرد.

اسفند
خلاقیت موج می زنه اما چیزهایی هستن که جلوی تحقق ایده‌های جدید رو میگیرن. این هفته می تونه برات هفته ای به یاد موندنی بشه به شرطی که یک «نه» قوی به چیزهایی که نمی خوای بگی و به کارهایی برسی که واقعا برات مهم هستن. مرکوری در آسمونه و خلاقیت در اوج. خونه دوازدهم فانتزیهات روشن شده. کاملا توصیه می شه به یک ایده جدید کمی ترسناک عمل کنی. این هفته زندگی عاطفی‌ات مورد توجه یک نفر قرار میگیره و اصلا تعجب نکن اگر فهمیدی یک گروه داشتن در موردت صحبت میکردن. یک رابطه ممکنه به مرحله ای حساس رسیده باشه و مثل یک میوه آماده چیدن منتظر دست‌های تو باشه. دستت رو دراز کن ، شاید به چیز جالبی بخوره.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. artimis
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  سلام رنگی رنگی ها
  امیدوارم که حالتون خوب باشه .دوستان واسم اگه امکان داره دعا کنید خیلی دلم گرفته با خوندن این فالمم که دیگه …
  سپاس
 2. artimis
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  اگر میخواهید قوی باشید،صبر پیشه کنید،فهیم باشید و عاقل.
  هرکسی میتواند گستاخ باشد،اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.
 3. پرشنگ
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  ممنون
 4. mahsa
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  وااای ممنون ممنون چقد شما زحمت میکشید بازم ممنون سایتتون عالیه کمتر سایتی به خوبی شما پیدا میشه.
 5. mahsa
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  راستی چرا همشون درسته ؟معمولا طالع بینی ها الکی هستن امامال شمااینطور نیست به هر حال ممنوون
  • نگار یعقوبی
   ۲۴ دی ۱۳۹۲

   چون برای هر هفته طالع بینی می نویسیم بر اساس وضعیت ستاره ها :دی ترجمه نیستن
 6. الهام
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  that’s fantastiiiiiiic
 7. ریحانه
  ۲۵ دی ۱۳۹۲

  سلام….اگه بخوام این صفحه رو برای دوستام بفرستم باید چه کار کنم؟
  • نگار یعقوبی
   ۲۵ دی ۱۳۹۲

   لینکش رو باید ایمیل کنید 🙂 یا در شبکه اجتماعی هاتون شیرش کنید
 8. farnaz ezadi
  ۲۵ دی ۱۳۹۲

  سلام دوست خوبم رنگی رنگی 🙂
  خوشحالم که با اینجا آشا شدم
  قسمت من یه ادم رنگی رنگی م رو خعلی دوست دارم 🙂
 9. عاطفه
  ۲۶ دی ۱۳۹۲

  عالی عالی مرسی رنگی رنگی جون
 10. سپیده
  ۳۰ دی ۱۳۹۲

  امروز دوشنبه ۳۰ دی ساعت ۱۳:۵۷ هنوز طالع رنگی به روز نشده است…
  و من الله التوفیق…
 11. سپیده
  ۳۰ دی ۱۳۹۲

  چرا کامنت منو حذف میکنید؟؟؟ یعنی یه انتقاد به این کوچیکی انقد براتون غیر قابل تحمله؟؟ عجیبه…
  • نگار یعقوبی
   ۳۰ دی ۱۳۹۲

   نه غیر قابل تحمل نیست. تازه شما هم که انتقاد نکردین. ولی زود قضاوت نکنید. کامنت قبلی شما رو همزمان با این کامنت دیدیم ما 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...