طالع رنگی هفته - 23 تا 29 اردیبهشت - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۳ تا ۲۹ اردیبهشت

طالع رنگی هفته – ۲۳ تا ۲۹ اردیبهشت

فروردین
دست انداز! مسیر راحت نیست. در طول هفته مشکلی پیش می یاد که ناراحتت می کنه. احساس خواهی کرد که می تونی با نادیده گرفتن مشکل، خودت رو گول بزنی و از کنارش رد بشی ولی اینطور نیست. احتیاط کن. کارها ساده به نظر می رسن ولی در واقع تلاش خیلی زیادی می خواد پیروز شدن بهشون. در زندگی شخصی خوبه که آرومتر عمل کنی و بیشتر منتظر بمونی تا اینکه ابتکار بزنی. مریخ داره از برج گاو می گذره و آرامش بهترین دوست تو خواهد بود.

اردیبهشت
سیاره حاکمت – ونوس – خدای عشقه ولی تو هنوزم نتونستی دقیقا در نقطه عاشقانه‌ای باشی که می خوای. این هفته حضور نپتون توی آسمون ممکنه کارها رو کمی تسریع کنه. در یک جلسه بزرگ حضور پیدا می کنی ولی از چیزی که باید آرومتر هستی. کمی حواست به خرج کردن‌هات باشه و سعی کن – اگر اصلا اهل خرج کردنی – کمترشون کنی چون مسائل مالی در پیش رو است و بهتره منابعت حداکثر قدرت رو داشته باشن. اگر خوابی دیدی، بهش خوب فکر کن چون یک راهنما است.

خرداد
تمرکز سخته چون در حال حاضر ونوس که سیاره جذابیت شخصی است توی آسمون با نپتون درگیره. ونوس تلاش می کنه با رقص و آواز مسیر جدیدی رو بهت نشون بده ولی انتخاب این مسیر جدید به نفعت نخواهد بود. از عقل کمک بگیر و به راهی که تا الان اومدی ادامه بده. روز چهارشنبه که سیاره‌ کنترل کننده ات (مرکوری) وارد برج گاو می شه، فرصت خوبی داری برای یک سخنرانی، یک صحبت طولانی یا باز کردن بحثی که مدتیه منتظر مطرح شدنه. دست دست نکن و با انتخاب کلمات مناسب، بحث رو شروع کن و مطمئن باش که مورد تشویق قرار خواهی گرفت.

تیر
رویاهای رنگی می بینی اما رنگ ها و قشنگی تصاویر به اهمیت پیامی که این رویاها منتقل می کنن نیستن. به آرزوهات فکر کن که این هفته هفته نقشه کشیدنه. در یک وعده غذایی – مثلا سر یک شام – بحث مهمی در می گیره و فراموش نکن که حتما باید نظرت رو بگی. روز پنجشنبه عصر ماه وارد برج حوت رمانتیک می شه و اونهم درست بالای خونه سفر تو. اگر به یک سفر دعوت شدی حتما برو و اگر هم نشدی خودت حتی اگر شده ترتیب یک پیاده روی رو بده. چیزهای خوبی در این هفته در انتظارته.

مرداد
حرف زدن در این هفته اونقدرها مفید نیست چون چیزی که در جریانه رو کلمات به خوبی بیان نمی کنن. این جریان از نظر احساسی بهت فشار خواهد آورد و احساس پایین بودن خواهی کرد اما این حس موقته. ایجاد تعادل احساسی بین شرایطی که توش هستی و شرایطی که می خوای برای خودت درست کنی مهارت بزرگیه که داری تمرینش می کنی. بهتر کردن اوضاع وابسته است به درک شرایط فعلی. رسیدن ماه به برج دلو در خونه پارتنرهات در روز چهارشنبه می تونه اتفاقی خیلی بزرگ توی زندگی خصوصی ات ایجاد کنه. حتی اگر بقیه مثل دیوار جلوت بایستن، ازشون رد خواهی شد و به چیزی که می خوای خواهی رسید.

شهریور
اگر احساس ضعف کردی اصلا نترس و نگران نشو. احساس ضعف از حضور نپتون می یاد و مواجهه‌اش با ونوس. خودت قوی هستی و احساس ضعف یک چیز مربوط به شرایط بیرونی است که داره روت تاثیر می ذاره. به جای حس ضعف، فقط چند روز صبر کن تا نپتون از ونوس فاصله بگیره و می بینی که چطور دوباره احساس قدرت خواهی کرد. قلبت رو هم آماده کن که از پنجشنبه صبح به بعد قراره گرمای خوبی رو حس کنه. دوستانی هستن که دوری ات براشون رنج آور شده و امیدوارم زود بتونین همدیگه رو ببینین.

مهر
سیاره کنترل کننده ونوس توی خونه «ایده‌های بزرگ» قرار گرفته و انتظار می ره مشغول برنامه ریزی‌های بزرگی باشی. اگر هم اینطور نیست شروع کن به برنامه ریزی که حیفه این شرایط عالی رو از دست بدی. سفر بزرگی در پیشه که تغییر خوبی رو توی زندگی ات ایجاد می کنه. اگر دنبال درخششی از برنامه‌های کوچیک هم غافل نشو. پروژه ساده‌ای هست که مدت‌ها است منتظرته. سراغش برو و از انجامش لذت ببر و اگر تونستی این رو با پارتنرت هم به اشتراک بذاری که دیگه خوشبخت‌ترین آدم در این هفته خواهی بود. هفته خوبی برات پیش بینی می شه به شرطی که قدم اول رو برداری.

آبان
با نوک پا راه می ری و حسابی محتاطی تا یک رابطه در شرایطی که دوست داری قرار بگیره. این روش خوبیه ولی اگر می خوای قدم بعدی در یک رابطه برداشته بشه باید احتیاط رو کنار بذاری و تعیین تکلیف کنی. از حضور ماه در مقابل خونه ات استفاده کن و بدون ترس از رد شدن، نظراتت رو بگو. خوشبختانه آخر این هفته بسیار راحت‌تر نفس خواهی کشید چون ماه احساساتی از جلوی خونه‌ات کنار می ره و فشار احساسی‌ای که روی تو افتاده برداشته می‌شه. به کسی که دوستش داری حرفی دلگرم کننده بزن و هزار تا حرف دلگرم کننده ازش بشنو. تو ارزش خیلی زیادی داری.

آذر
تلاشت برای کنترل احساسات یک جایی در این هفته شکست خواهد خورد. نگران نباش. حق داری گریه کنی‌، تو بغل کسی که دوستش داری، تو محل کار یا هر جای دیگه. این ناتوانی در کنترل در نهایت به نفعت تموم می شه. به خودت فشار زیادی نیار و اجازه بده ماه درخشان کارش رو بکنه. فعالیت فیزیکی برات خوبه و کمکی از کسی خواهی گرفت که حتی فکرش رو هم نمی کردی روزی بهت کمک کنه. برای خودت کمی وقت تنها در نظر بگیر و شمعی برای خودت روشن کن و موسیقی آرومی پخش کن و ببین چقدر آدم متفاوتی به نظر خواهی رسید. اگر دنبال شادی هستی، این هفته شادی اصلی در محیطهای خلوت و آروم اتفاق خواهد افتاد.

دی
برنامه های طولانی مدت رو اجرا نکردی و حالا با خودت فکر می کنی که چرا اتفاق‌های خوب نیافتاده. یک اصل قدیمی هست که می گه اگر بیشتر از یک ماه به چیزی فکر کردی، اجراش کن. بین اطرافیان مشهوری به یک آدم توانا که آرزوهاش رو عملی می کنه پس این رو هم عملی کن. بودن مریخ در کنار ساترن در روز چهارشنبه برنامه‌هات رو شلوغ نگه می داره. عجله نکن. به بقیه بگو باید کمی منتظر باشن. اگر تنها هستی و دنبال عشق می گردی، کمی ورزش و فعالیت فیزیکی و شادابی برات بسیار مفیده و حتی اصلی‌ترین رمز رسیدن به چیزی که می خوای.

بهمن
استراحت حقته. چه زیاد کار کرده باشی چه کم، لازمه یکی دو روز رو برای خودت به استراحت بگذرونی ولی متاسفانه چند تا کار غیرپیش‌بینی شده این اجازه رو بهت نمی دن. روز چهارشنبه که ماه به خونه‌ات می‌رسه، فرصت داری تا حتی بیشتر از قبل در جمع‌ها بدرخشی هرچند که مواجهه استرس‌زای ماه-ساترن بهت می گه باید آماده یک تنش در جمعی باشی که برات مهمه. اگر سر یک چیزهایی کوتاه بیای بعدا پشیمون خواهی شد. احساسات و خواسته‌هات رو بگو و سعی کن بهشون برسی چون این هفته هفته درخشش توئه.

اسفند
به جای اینکه بری بیرون و هی اینور اونور بدو بدو کنی تا شاید کاری انجام بشه، پیشنهاد می کنم این هفته رو بیشتر توی خونه یا جاهایی با دیوارهای قرص و محکم باشی و به کارهای آرومتر برسی. یک کتاب بردار و توش غرق بشو. به موزیک خاصی که قبلا گوش ندادی گوش بده. اگر خیلی اهلش نبودی چت کن یا با تلفن احوال دوستات رو بپرس و اینجور چیزها و اصلا هم به دیگران و خودت اجازه نده که به خاطر گذروندن وقت سرزنشت کنن. اگر به این اصل عمل کنی آخر هفته احتمال اینکه به یک فضای رمانتیک خوب برسی بسیار زیاده.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...