طالع رنگی هفته - 22 تا 28 مهر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۲ تا ۲۸ مهر

طالع رنگی هفته – ۲۲ تا ۲۸ مهر

فروردین
مهم نیست که چقدر آشفته یا گیج شده باشی، حالا وقتشه که خودت رو جمع کنی به زندگی منظم مرتب برگردی. سیاره کلیدی‌ات مریخ حالا در اوایل ویرگو است و تشویقت می کنه که به جزییات زندگی دقت بیشتری داشته باشی و از کنار چیزها سرسری رد نشی. این چهارشنبه جریان‌های عشقی توی هوا از همیشه بیشتر خواهد بود و اگر با کسی هستی اوج‌های خوبی رو تجربه خواهی کرد. تا جمعه یک خسوف در خونه تو اتفاق می افته که ممکنه باعث تغییراتی در روابط عاشقانه‌ات بشه. مواظب باش خودت اصلی‌ترین مانع در برابر شادی نباشی.

اردیبهشت
حالا که پروژه و برنامه‌ها تا حدی پیش رفته وقتشه که تو هم کمربندهات رو ببندی و ماشین رو بذاری توی دنده و حرکتت رو سریع کنی. البته احتیاط هم لازمه چون دست اندازهایی تو مسیر این پروژه یا کار هست که باید با حوصله ازشون عبور کنی. اگر دنبال کمی هیجان بیشتر یا تغییر در روابط عاطفی یا یک آدم جدید یا سطح جدیدی از رابطه فعلی هستی، شانس با تو یاره و ستاره‌ها شدیدا باهات مشغول همکاری. مریخ در مکانی است که هر دو سال یکبار در اونجا قرار می گیره و این نقطه دقیقا تزریق کننده لذت در زندگی توئه. از سه شنبه تا سه شنبه هفته بعد و بخصوص در روز شنبه شانس با توئه که یکی از فانتزی‌های بزرگت رو عملی کنی یا براش قدم خیلی قرص و محکمی برداری. اگر حس کردی امکانش وجود نداره، یعنی جایی از زندگی ات نیاز به تغییر داره. پیداش کن و تغییرش بده.

خرداد
یک انرژی سرگردان در هوا داره به سمتت می یاد و ناگهان به تو برخورد خواهد کرد. این تیپ‌ انرژی‌ها می تونن سوخت یک کار عالی بشن یا مایه دپرس شدن حاصل از این فکر که «با اینهمه انرژی چرا کاری نمی کنم». برای آخر هفته برنامه داشته باش که وقتی این موج بهت رسید با قدرت ازش استفاده کنی. اواخر هفته زندگی اجتماعی تو رو صدا می زنه و حتما باید بهش جواب بدی وگرنه بی حوصله و ناراحت خواهی بود. اگر به چیز جدیدی کشش پیدا کردی بدون که تاثیر نزدیکی مریخ به خونه ات است و تا این وضعیت باقیه (یک هفته آینده) خوبه که امتحانش کنی.

تیر
پذیرفتن تغییر شجاعت می خواد. چیزی در حال تغییره و تو باید شجاع باشی و قبولش کنی چون در غیراینصورت فقط رنج بیشتری خواهی برد. احساس می کنی دوست داری چیزی رو بخری ولی امکانش نیست. خودت رو ناراحت نکن و به چیزی کمتر راضی بشو. متاسفانه می بینی که هفته سازش و کنار اومدن با مشکلاته نه حل کردنشون. عوضش آخر هفته یک تعطیلی داریم که برای متولد تیر می تونه بسیار مفید گذرونده باشه. صحبتی مستقیم در مورد یک موضوع بسیار حساس در رابطه بهت پیشنهاد می شه. اگر راضی نیستی بگو. اگر راضی هستی بگو و اگر وجود نداره با یک صحبت شروعش کن. خرچنگ در این هفته بسیار خوب شنیده خواهد شد.

مرداد
در طول هفته احساساتت رشد می کنن تا بالاخره از یک جایی بزنن بیرون. مواظب باش که در لحظه جوشش احساسات تصمیم سنگینی نگیری یا حرفی نزنی و کاری نکنی که بعدا پشیمون بشی. اگر مجرد هستی و دنبال دوستی، این هفته زمان مناسبی است برای پیدا کردن یک یار. بخصوص اواخر هفته و اوایل هفته بعد. اگر هم با کسی در رابطه هستی از انرژی احساسی تولید شده در این هفته به نفع اینکار استفاده کن. یک سفر هم در آسمون دیده می شه. برنامه ریزی کن یا انجامش بده. رفتن به جایی جدید بسیار به نفعت تموم خواهد شد – حتی اگر نزدیک باشه.

شهریور
بادی می یاد که می تونه تو رو جوون کنه – پر از نشاط و قدرت و شادی. سر راهش بایست و لذت ببر. از سه شنبه به بعد وقت خوش گذروندنت است. صحنه‌هایی می بینی که دوست نداری ولی سخت نگیر چون می گذرن. مریخ داره از خونه چهارم قدرتت می گذره و کاملا طبیعی خواهد بود که انرژی و خواستنت به اوج برسه. از حالا تا هفتاد و یک روز دیگه مطمئن باش هر روز با انرژی و مرتب منظم باشی و آماده یک ملاقات مهم چون هر لحظه ممکنه اتفاق بیافته و اگر براش آماده نبوده باشی، افسوس خواهی خورد.

مهر
بهتره این هفته رو کمی از چشم‌ها به دور باشی. یک ترس ناخواسته کمی داره از نظر روانی بهت فشار می یاد ولی اشکالش اینه که ترس‌های درونی آدم‌ها رو از اهدافشون دور می کنن. لازمه یک برنامه روزانه داشته باشی یا اگر داری لازمه یک چیزی بهش اضافه کنی. در اواخر این هفته انتظار تغییری در زندگی عشقی‌ات رو داشته باش. روز چهارشنبه یک مکالمه برات در جدیدی رو باز می کنه و جمعه خسوفی که توی منطقه‌ فلکی‌ات اتفاق خواهد افتاد باعث یک غم کوتاه می شه. این جریان با شروع هفته بعد تموم خواهد شد و یک هفته خوب رو به روته.

آبان
در این هفته باید تغییر کنی و اونی که بودی نباشی. اگر همیشه آدم برون گرایی بودی کمی با خودت خلوت کن و اگر همیشه درون گرا بودی سعی کن خودت و در فضاهای شلوغتری قرار بدی. تعطیلات آخر هفته فرصت خوبی برای اینکاره. نزدیکی مریخ بهت می گه که خوبه کمی به خودت فشار بیاری و با تحمل سختی به فضایی بری که برات خیلی راحت نیست و اونجا سعی کنی مثل جمع رفتار کنی. اگر ازدواج کردی یا در رابطه‌ای پایدار هستی این احتمال هست که شرایط مالی خوبی در پیش باشه یا اتفاق خوبی بیافته که پولی بهتون برسونه. اگر هم تنهایی و بهت پیشنهاد کار جدیدی شد حتما بپذیر چون کاملا به نفعت خواهد بود.

آذر
آماده شروع یک کار یا پروژه جدید نیستی. اگر فکر می کنی کم انرژی هستی مال اینه که به اندازه کافی استراحت بین کارهات نبوده – آدم حتی از بیکاری هم حوصله اش سر می ره و همیشه نیاز به استراحت داریم. ونوس در مسیرش در نزدیکی اورانوس قرار گرفته. معنی اش اینه که عشق دوره و غیررمانتیک. رفتن سراغ چیزهای در دسترس الان استراتژی بهتری است نسبت به منتظر موندن برای بهترین عشق. روز جمعه یک خسوف کوچیک و سریع یادآوری می کنه که ممکنه چیزی خیلی سریع تبدیل به چیز دیگه بشه و اصلا تعجب نکن اگر یک دوستی کوچیک رو ناگهان یک عشق جذاب ببینی. یک نفر متوجه تو است بدون اینکه خودت بدونی.

دی
نمی خوای بیکار بشینی و کارها و مسوولیت‌هایی بیشتر از چیزی که لازمه رو قبول می کنی. وسوسه شده‌ای حتی وارد یک کار جدید بشی ولی حداقل یک ماه بهش فکر کن و اگر هنوز دوستش داشتی بهس راغش برو. یک موضوع باعث شده از زندگی عاشقانه‌ات دور باشی و این جریان از دوشنبه تا جمعه این هفته به اوجش می رسه. در واقع اگر بخوای عاشق باشی می تونی ولی مدتی است کمی سردی و انرژی کافی برای رابطه نمی ذاری چون فکر می کنی چیزهای مهمتری هست. واقعیت اینه که یک انسان باید متعادل باشه پس آخر این هفته از تعطیلات استفاده کن و برای هر چیزی که وقت کمی گذاشتی، یک برنامه بچین. پیشنهاد؟ شام بیرون.

بهمن
برگشتن به یک رابطه قدیمی معمولا ایده خوبی نیست. متاسفانه مغز انسان بعد از گذشت کمی زمان از بعضی چیزها، فقط به نکات مثبت اون جریان توجه می کنه و یادش می ره اصولا چرا یک رابطه قطع شد. اگر به برگشت فکر می کنی کمی وقت بیشتر به خودت بده تا مریخ به طور کامل از زمین دور بشه و بعد دوباره در مورد تصمیمت فکر کن. روز جمعه خسوفی اتفاق می افته که توی خونه سوم ارتباطات تو است. اگر با پارتنر یا آدم مهمی وارد یک بحث مهم شدی مواظب باش که جمعه نباشه چون هوای بحث اونقدر تاریک خواهد بود که هیچ وقت از یادت بیرون نره. اگر خیلی وقته گل نگرفتی یا نخریدی، چند شاخه کوچیک و ارزون بخر و معجزه‌اش رو ببین.

اسفند
دوست داری همه بدونن چه حسی داری چون اولا مخفی نگه داشتن حس‌ها سخته و در ضمن وقتی بقیه حس آدم رو بدونن آدم احساس بهتری می کنه. اما از طرف دیگه گفتن احساساتت به نظرت کار سختی می یاد. وضع سختیه ولی همینه که هست. گذر ماه از خونه تو در تمام طول این هفته و هفته بعد همین احساسات رو برات پدیدار خواهد کرد. این هفته اما مسائل عشقی هم داغ هستن. در یک جلسه شاد کسی شدیدا از تو خوشش خواهد اومد ولی مثل همه آدم‌های خوب دیگه، جراتش در پا پیش گذاشتن کمه – اگر در جلسه شادی شرکت نکردی دیگه منجم مسوول نیست.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. nahid
  ۲۲ مهر ۱۳۹۲

  رنگی رنگی عالی بود، مرسی
 2. mehdi
  ۲۲ مهر ۱۳۹۲

  ممنون رنگی رنگی امیدوارم همیشه این طالع بینی تو سایتتون باشه
 3. مریم
  ۲۴ مهر ۱۳۹۲

  خیلی جالب بود . واسه من که حقیقت داشت
 4. شهره
  ۲۹ مهر ۱۳۹۲

  رنگی رنگی فال این هفته رو بزارش دیگه آخه حالم خیلی گرفته است… :'(
 5. f
  ۲۹ مهر ۱۳۹۲

  pas key tale hafteye jadido mizarin?
  az 29 mehr?
 6. saeede
  ۲۹ مهر ۱۳۹۲

  سلام
  من تازه با سایتتون اشنا شدم.خیلی خیلی جالب و جذابه مخصوصا طالع رنگی که همیشه درست هست! موفق باشید 🙂
  راستی چرا طالع این هفته رو نذاشتید؟!ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...