طالع رنگی هفته - 21 تا 27 مرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۱ تا ۲۷ مرداد

طالع رنگی هفته – ۲۱ تا ۲۷ مرداد

فروردین
ضمیر ناخودآگاهت داره تو رو به سمتی می‌بره که به نفعت است ولی عقلت سعی می کنه جلوی اون رو بگیره و دائما مقاومت می کنه. اگر هدفی داری که نتونستی بهش برسی، سعی کن از کسی کمک بگیری. اکثر کارها رو دو نفری یا حتی در یک تیم بسیار راحت‌تر می شه انجام داد. خرید برات خوبه. اگر لازمه چیزی بخری حتما این هفته اینکار رو بکن و اگر هم لازم نیست، تفننی گشتی در بازار بزن. صحبت با کسی که دوستش داری هیچ وقت به سادگی این هفته نخواهد بود و هیچ پشیمونی هم به بار نخواهد آورد. قلبت رو باز کن تا حرف‌هایی که دوست داری رو بشنوی.

اردیبهشت
خودت می دونی که دوست داری روزهای این هفته رو چطوری بگذرونی ولی یک نفر نقشه‌ای برات داره که با ایده خودت متفاوته. یک کشمکش کوچیک ممکنه دو سه روزت رو تلخ کنه بخصوص اگر در مورد احساسات و شیوه پاسخگویی به اون‌ها باشه. از امروز تا چهارشنبه ماه در خونه هفتم (پارتنر) است و نوری قوی روی رابطه‌ای که توش هستی یا توش قرار خواهی گرفت تابانده خواهد شد. توی این نور می شه نگاه دقیق تری به آینده داشت و تصمیم گرفت. اما چهارشنبه که گذشت دیگه تصمیم بزرگی نگیر و در حال زندگی کن چون ونوس به وسط آسمونت می رسه و وقت شیطنت و عاشقی است.

خرداد
این هفته از هفته قبل شادتر خواهی بود. البته این شادی نیازمند کمی تلاش است. مشکل، دغدغه یا موضوعی هست که باید حلش کنی. به چیزهای بد اصلا فکر نکن. روی جنبه‌های مثبت متمرکز باش و عمل کن. چهارشنبه عصر تا شنبه صبح ماه در برج کماندار و خونه پارتنر تو است. صداقت عاطفی چیزی است که لازم داری. اگر کسی رو دوست داری بهش بگو و اگر رابطه ای باید تموم بشه، تمومش کن. بهترین شادی این هفته اینه که از پنجشنبه ونوس هم به خونه عشق واقعی می رسه و اگر مجرد هستی و دنبال پیدا کردن یار، تا یک ماه دیگه، تغییری در جریان خواهی دید.

تیر
امروز عصر که ماه وارد خونه همسایه‌ات یعنی عقرب می شه، اتفاقات جالبی در انتظارته. ممکنه دوستی ای که ساده شروع شده جدی تر بشه یا ممکنه پیشنهاد کاری دریافت کنی که شادت می کنه. وقایعی در اطرافت در جریانه. سعی نکن بیش از حد تحلیلشون کنی یا براشون برنامه بریزی. از روند کارها لذت ببر و همراهشون باش بدون اینکه سی کنی خیلی عمیق بهشون فکر کنی. از امروز تا جمعه، ماه توی مسیر خونه پنجم لذت‌های رمانتیک تو حرکت می کنه. فرصتی عالی است برای هیجان‌هایی که خودت می دونی چین و چطوری باید ازشون لذت ببری. اگر با کسی هستی منتظر هیجان زیاد باش ولی اگر تنهایی، حواست باشه که این ماه پر هیجان، غمگینت نکنه. برای خودت برنامه مناسبی بذار و بیرون برو و با دوستانت وقت بگذرون. تنهایی برای این شرایط اصلا مناسب نیست.

مرداد
یک ماجرای دراماتیک منتظرته یا اونجا هست و فقط می خواد که تو بهش توجه کنی. ماجرا هم اینه که این ماجرا رو نمی شه از دور نگاه کرد و همین که سراغش بری باهاش درگیر خواهی شد. اگر مشورتی پیش اومد ، براش حسابی وقت بذار و فراموش نکن که توی مشورت قرار نیست قهرمان باشی و مشکلی رو حل کنی. چیزی که باید باشی یک گوش شنوا و یک دوست خوبه. یک نفر منتظر است که بغلش کنی. اینکار رو هم بکن. ستاره مرکوری به برج تو رسیده و برای یک ماه آینده باید کاملا خودت باشی.

شهریور
جدا کردن خودت از دنیا، روش خوبی برای گذروندن این هفته نیست. گاهی می شه کنار ایستاد و درگیر نشد و به حوادث گفت که «بیا بگذر» ولی این هفته بهتره با مسایل درگیر بشی. مساله ای هست که مدتیه می خوای مطرحش کنی. این هفته اینکار رو بکن. ترجیحا چهارشنبه تا جمعه که مرکوری توی آسمونه و آدم‌ها رو شنواتر می کنه. در زندگی عاشقانه، تکرار و رکود دیده می شه. پنجشنبه که ماه وارد خونه عشق شد، اینو با رفتن به یک جای جدید یا دیدن یک آدم جدید تغییر خواهی داد. به شرطی که خودت رو از دنیا جدا نکنی. بخند چون مورد توجه یک آدم مهم هستی.

مهر
تصمیمی که داری سعی می کنی بگیری، بزرگتر از اونه که تو این هفته بتونی کلکش رو بکنی. روی عدم قطعیت‌هات تمرکز نکن و سراغ چیزهایی برو که می دونی و در موردشون تصمیم قاطع داری. یک پیشرفت آهسته و قدم به قدم بهتر از منتظر موندن برای جهش بزرگه. یک دوست وارد زندگی ات خواهد شد. از جمعه که ونوس زیبا وارد برج فلکی تو می شه، قدرت و زیبایی‌ات دو چندان خواهد بود و آدمی که برات جذابه رو محسور خودت خواهی کرد.. این قدرت تا یک چرخش ماه کامل همراهت خواهد بود.

آبان
گاهی خیلی از خودت محافظت می کنی و اهل خطر نیستی ولی اگر دنبال تغییری باید گاهی از شرایط امن بیرون بیای و کار جدیدی بکنی. یک مکالمه عمیق در مورد فلسفه یا خوندن یک کتاب متفاوت ممکنه تاثیر عمیقی روت بذاره. منتظر یک اتفاق ترسناک هم باش ولی این رو بدون که ترسیدن هم یکی از حس‌های انسانی است و تا وقتی منطقی باشه جای نگرانی نداره. چهارشنبه تا جمعه ماه در خونه «خود» تو است و اگر دنبال شاد کردن یک نفر هستی، وقتش در همین روزها است. از ناراحتی و کسالت آخر هفته هم نترس؛ دلیلش ورود ونوس به خونه دوازدهم انزوا است که یا باید با وقت گذاشتن برای خودت با کسالتش مبارزه کنی و به تنهایی از زندگی لذت ببری یا اینکه از حالا به فکر یک برنامه دسته جمعی باشی که به ونوس فرصت خودنمایی در خونه انزوا رو نده.

آذر
معمولا دوست نداری دروغ بگی ولی ظاهرا چیزی در زندگی‌ات ظاهر شده که مجبور شده‌ای مخفی‌اش کنی یا تاثیر می ذاره روی روابطی که سابقا به سادگی داشتی و الان دچار پیچیدگی شدن. ادامه این جریان باعث کم شدن شادی می شه. بهتره زودتر حرف بزنی و مسایل رو اول پیش خودت و بعد پیش بقیه حل کنی. در این هفته هر چقدر اطلاعات بیشتری به دیگران بدی، آرامش خودت در هفته‌های بعدی بیشتر خواهد شد. روز چهارشنبه در خونه رمانس تو لینکی عالی بین اورانوس و مرکوری برقرار می شه که کمکت می کنه با کسی که دوستش داری رابطه‌ای رو شروع یا تحکیم کنی. کنترل رو دست خودت نگه دار چون اگر آزادی عملت رو از دست بدی، پشیمون خواهی شد.

دی
از کارهایی که می کنی رضایت کافی نداری و معتقدی که می تونستی وقتت رو صرف کار بسیار مفیدتری بکنی. حتی اگر تمام چیزهایی که بقیه ازت می خوان رو هم انجام بدی، رضایت درونی کافی نخواهی داشت. این احتمال هست که زندگی عاشقانه‌ات در این هفته علنی‌تر از چیزی بشه که می خواستی. روز جمعه ونوس که نماد عشق است وارد خونه دهم شهرت اجتماعی می شه و کاملا فضایی رو به وجود می یاره که عشق و شهرت با هم گره بخورن. کمی احتیاط ممکنه بعدا خیلی خوشحالت کنه.

بهمن
فکرت شلوغه چون چیزی که در جریانه رو درک نمی کنی. مساله ای که درگیرشی تصمیم بزرگی است ولی ظاهرا مجبوری در موردش تصمیم سریعی بگیری. سعی کن کمی برای خودت وقت بخری و جلوی تصمیم سریع رو بگیر. حرف زدن پایه یک رابطه سالمه و این هفته که مرکوری پر حرف به خونه پارتنرت می رسه باید شنونده خوبی باشی. انتظار یک صحبت نزدیک و تغییر دهنده رو داشته باش. سفر خوبی انتظارت رو می کشه پس براش کاملا آماده شو.

اسفند
حساسیتی که داری عود خواهی کرد. مردم شروع خواهند کرد به زدن حرف‌هایی که می ره روی اعصابت و بهترین روش اینه که این هفته کلا به حرف‌ها، شایعات و اخبار بی ربط گوش ندی. بررسی و تحلیل رو بذار برای یک هفته دیگه و این هفته رو نسبتا بیخیال بگذرون. لبخند زدن شدیدا به نفعته چون هم زیبایی‌هات رو بیشتر نشون و باعث می شه بقیه بفهمن که اگر دنبال دعوا می گردن، سراغ تو نیان. هم شنبه هفته بعد که ونوس وارد خونه هشتم می شه، اتفاقی مربوط به پول سر راهت قرار خواهد گرفت.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مهشاد
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

  سلام
  خداقوت
  حقیقتش من تا همین چند وقت پیش به فال و طالع و اینجور چیزا اصلن علاقه نداشتم، ولی الان چند ماه هست که عجیب طرفدار طالع های رنگی سایت خوب شما شدم و اعتقاد شدیدی پیدا کردم، عجیب….!
  حالا اگر اشکالی نداشته باشه، میخواستم ازتون بپرسم این طالع های رنگی برچه اساس هستن و از چه منبعی سرچشمه میگیرن که حداقل برای زندگیه من، اینقد همیشه دقیق و واقعی از آب درمیان ؟!
  • نگار یعقوبی
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

   برای اینکه طالع بینی رنگی رنگی ترجمه نیست . موقعیت ستاره ها نسبت به همدیگه هست که در نوشتن طالع بینی استفاده میشه و چون هر ۱۵۰ هزار سال یه بار این موقعیت یکسان میشه نمیشه از سال های گذشته کپی کرد . یعنی نمیشه طالع بینی ۲۵ مرداد پارسال رو برای امسال هم استفاده کنیم چون سال ها به هم منطبق نیستند. ما هم طالع بینی رو هر هفته بر اساس وضعیت ستاره های همون هفته مینویسیم.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...