طالع رنگی هفته - 21 تا 27 بهمن - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۱ تا ۲۷ بهمن

طالع رنگی هفته – ۲۱ تا ۲۷ بهمن

فروردین
مغز و قلب مشغول دعوای مورد علاقه‌شون هستن و دارم می‌جنگن که در نهایت کدوم باید در مورد وضعی که توش هستی تصمیم بگیرن. حتی بعد از اینکه اطلاعات جدیدی هم بگیری نمی تونی تصمیمت رو دقیقا مشخص کنی و این آشفتگی قراره کمی دیگه هم ادامه داشته باشه. اگر بحث عشق و عاشقی مطرحه باید بگم که اوضاع خیلی عالی نبوده اما بهتر خواهد شد. از جمعه ماه کامل در قسمت عاطفی آسمونت ظاهر می شه و ولنتاین هم که در پیشه. اگر شانس بیاری ولنتاین خوبی خواهی داشت ولی اگر چیزی رو به موقع تموم نکرده باشی، ولنتاین امسال بیشتر اعصاب خورد کنه تا شاد.

اردیبهشت
موقع گفتن چیزی که توی فکرته، سعی کن بیش از حد فضا رو رمانتیک نکنی چون باعث می شه حرفت درست شنیده نشه. در بحث کاری فقط در مورد کار حرف بزن و نقطه نظر خودت رو به نظرات جمع اضافه کن و تقدیر خواهی شد. این هفته با اینکه ولنتاین در راهه، ولی عشق و عاشقی ظاهرا اولویت اولیه‌ات نخواهد بود. روز سه شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه با بودن ماه در حوزه عاشقانه آسمون وقت خوبی داری برای تعمیق یک رابطه و بردنش به یک سطح عالی‌تر. تا جمعه ممکنه یک نفر جدید وارد زندگی بشه؛ اگر دنبالش نیستی مواظب باش چون به راحتی ممکنه کلی از چیزهات رو تحت تاثیر خودش قرار بده.

خرداد
اگر به دیوار خوردی به مسیر ادامه بده! هر چیزی رو می شه سوراخ کرد و ازش رد شد. یک خرداد در این هفته باید آماده چیزهای عجیب باشه ولی نباید اجازه بده هیچ چیزی مسیرش رو عوض کنه. چیزهایی هست که سعی می کنن مسیرت رو عوض کنن ولی اصلا نباید بهشون توجه کنی! دقت کن! حتی اگر شبیه یک دیوار بزرگ باشن. اواسط هفته اوقات عاشقانه ای برای بعضی ها است ولی فقط در صورتی ازش استقبال کن که در مسیر فعلی ات باشه. جمعه یک نفر آدم جدید در انتظارته یا در موردت حرف می زنه. اگر دوستی داری که دوستش داری، یک کارت با یک نوشته کوتاه بهترین چیز براشه. بهترین بخش آخر هفته برات یک انرژی عجیب برای انجام کارهای عجیب است. بهش اعتماد کن و بذار انگیزه‌ات تو رو جلو ببره و مطمئن بشو که به خاطر هیچکس از مسیرت منحرف نشی.

تیر
حالا که ماه داره به آرومی به تقابل صورت فلکی تو می رسه، احساساتت درگیر تناقض‌هایی خواهد شد. اگر به این نتیجه رسیده‌ای که باید چیزی رو به کسی افشا کنی، یک هفته دیگه هم صبر کن و اون موقع تصمیم نهایی رو بگیر. از سه شنبه تا جمعه دوران رمانتیک خوبی است که ربط مستقیم به ولنتاین هم نداره. معشوق تو به اندازه تو فعال نیست ولی نباید اجازه بدی این دردسر درست کنه و یادت باشه که آدم‌ها با هم فرق می کنن. گاهی دقت به گذشته یک آدم یا یک اتفاق می تونه دیدگاه آدم‌ها رو نسبت به موضوعات عوض کنه. سوال بپرس و بذار طرفت حرف بزنه – اینجوری بهترین ساعت‌ها رو بهش هدیه خواهی داد.

مرداد
با اینکه انجام ندادن کارهایی که توی برنامه گذاشتی ایده خوبی نیست ولی حداقل ستاره‌ها که معتقدن اجازه داری از برنامه‌هات و بخصوص کارهای روزمره فاصله بگیری و دست به تجربه‌ها و کارهای جدید بزنی. حتی ولو شدن در تخت و وقت تلف کردن می تونه توصیه مستقیم ستاره‌ها در نظر گرفته بشه. در دنیای عشق هم این هفته دنیای درخشیدن تو است. ماه کامل لئو روز جمعه ظاهر می شه و بهت نوید می ده که حرارت عشق می تونه کل دنیا رو گرم کنه. اگر شرایطش فراهمه سه شنبه رو با همه عشق و عاشقی بگذرون و اصلا سعی نکن برای ولنتاین کار عجیبی برنامه ریزی کنی – سادگی قشنگترین است. رفتن به رستوران یا گذروندن یک شب تا دیروقت راه حلی خوبه برای تنوع در زندگی.

شهریور
تنظیم کردن علاقه به وقت گذرونی با دوستان و نیاز به تنها بودن و داشتن خلوت شخصی در این هفته کار راحتی نیست. برنامه‌های خوبی در پیش هستن و گروهی شدیدا دوست دارن تو کنارشون باشی ولی این خطر هست که این دو موضوع رو با هم قاطی کنی و در عین اینکه تو جمعشون حاضر می شی، ساکت باشی و گوشه گیر. سعی کن اینطوری نشه و این دو نیاز از هم جدا بمونن. حواست باشه که احتمال زیادی داره در این هفته تاثیر مهمی روی یک نفر بذاری – حتی اگر خودت متوجه نشی. حوالی پنجشنبه آخرین فرصت‌ها است برای ادای یک عهد. اگر کسی چیزی ازت انتظار انجامش بده. برای متولد شهریور، خطرناکترین چیز در ماه اسد، ترس درونی است. از چیزی نترس و خودت باش و کاری که فکر می کنی درسته رو انجام بده و شخصیتت هیجان بزرگی ایجاد خواهد کرد. کسی منتظر شنیدن حرف‌هاته، ناامیدش نکن.

مهر
انرژی سازنده و خلاقت در حال رشده و باید مواظب باشی در جای درستی مصرفش کنی. اگر قراره کنترل زندگی ات رو در دست بگیری گفتن «نه» مهارت بزرگی است که هنوز برات جای تمرین داره و باید توش بهتر بشی. اگر سر یک دوراهی هستی، به جای تلاش برای جمع کردن بیشتر و بیشتر اطلاعات و بعدش سراغ تصمیم گیری رفتن، سعی کن به قلبت اعتماد کنی و بذاری غریزه‌ات راه رو انتخا بکنه. در زندگی عشقی بالا و پایینی رو رد کردی یا باید رد کنی. محکم باش و بدون هر چیزی در زندگی یک تجربه است که تو رو به سمت بهتری هدایت می کنه. نزدیک پنجشنبه اصلا سراغ خرید نرو چون به خاطر یک انتخاب اشتباه خودت رو سرزنش خواهی کرد. جمعه اما روز هیجان انگیزی است که می تونه پر بشه از عشق و مهربونی. قدم اول رو تو بردار.

آبان
این هفته ممکنه به بدترین دشمن زندگی خودت تبدیل بشی. خورشید در حال رسیدن به ساترن خودپسند است و هر چیزی که بگی یا بشنوی بسیار خشن‌تر از اون چیزی که هست به نظر خواهد رسید. به جای فکر کردن به اینکه چه چیزی ممکنه خراب بشه، به این فکر کن که چه کارهایی رو با حداقل انرژی می تونی تموم کنی و به سراغ اونها برو تا موفقیت های کوچیک ولی پشت سر هم همه انرژی‌های منفی رو پس بزنن. این «موفقیت‌‌ها» ممکنه به سادگی یک احوالپرسی از کسی که منتظره یا دادن یک کارت هدیه کوچیک به کسی که دوستت داره یا نوشتن یک پست وبلاگ باشه.

آذر
برای به سلامتی سپری کردن این هفته بهترین روش اینه که همین الان همه کارهات رو روی یک کاغذ بنویسی و بگی در چه روزی چه کاری رو انجام خواهی داد. در این روش حتما باید وقت خالی برای استراحت و تنبلی و عقب افتادن برنامه ها هم در نظر بگیری چون چیزها از نزدیک خیلی بیشتر از اون چیزی که از دور به نظر می رسه، طول می کشن. انگیزه‌های خوبی داری ولی توسط دیگران به اندازه کافی حمایت نشده. وقوع ناراحتی اواسط هفته رو با لبخند و شوخی رد کن چون دقیق شدن توی منبع ناراحتی فقط ناراحتی بیشتر درست خواهد کرد. مرکوری روز چهارشنبه وارد منطقه ارتباطاتت می شه و سیگنال‌هاش تلاش‌های تو برای یک رابطه واضح و شفاف رو مختل می کنن. اگر می خوای کار مخفی ای بکنی وقتش این هفته است.

دی
با اینکه حس می کنی وقت مناسبی است برای یک دیدگاه، کار یا پروژه جدید ولی بازم باید صبر کنی. وقت چیزی که می خوای هنوز نرسیده. خوشحال باش چون توانت در عملی کردن ایده‌ها به کار می یاد و بدون اینکه دردسر بزرگی بکشی، کار بزرگی با کمک دوستانت انجام خواهی داد. برای نقد و بررسی خودت انرژی تلف نکن و به جاش روی کاری که قراره انجام بشه متمرکز باش و به چیزی بیشتر از اونی که فکرش رو می کنی خواهی رسید. نقد تندی ازت باعث دلخوری می شه ولی نقد کننده تا حد زیادی حق داره. در ولنتاین کسی رو بسیار خوشحال می کنی اما مواظب باش این کار باعث دردسرهای آتی نشه.

بهمن
حالا که مجبوری به یک نفر جواب پس بدی، احتمالا کشف خواهی کرد که اعتقاداتت نیاز به آپدیت پیدا کردن. خریدن یک سخت افزار در این هفته توصیه خوبیه – چه به عنوان هدیه، چه به عنوان یک چیز مشترک و چه فقط برای خودت. خورشید پر از خواسته کنار ساترن زورگو است و کشش زیادی برای خرید یا داشتن چیزی حس خواهی کرد. سعی نکن میانبر بزنی و با حوصله مسیرهای درست رو طی کن تا از رسیدن به مقصد مطمئن باشی. ماه کامل روز جمعه به بخش پارتنر آسمونت می رسه و از حالا می تونی هیجان یک رابطه عاطفی خوب رو داشته باشی. راستش رو بگم حتی تصمیم به ازدواج یا همخونگی یا چیزی در این سطح هم دور از ذهن نیست.

اسفند
هوای پر از احساسات دردسر خواهد آفرید. ممکنه اونقدر جذب یک نفر بشی که رفتاری غیرمعقول ازت سر بزنه یا کسی اونقدر به جوش بیاد که همه رو اذیت کنه. فقط بر اساس واقعیت‌هایی که می تونی ازشون مطمئن باشی تصمیم بگیر چون آدم‌ها موقع ناراحتی چیزهایی رو به کسایی منتسب می کنن که اصلا واقعیت نداره. یک نفر می کنه داری رازی رو مخفی می کنی. اگر اینطوره یا مشکوک رفتار نکن (اصلا در مورد اون راز حرف نزن) یا مستقیم به سراغش برو و با کسی که بهت مشکوکه در مورد راز حرف بزن – بینابین بودن بدترین حالته. یک قول گرفته یا داده می شه که بسیار خوشحالت می کنه. بهش اعتماد کن و طرف روی قولش خواهد ایستاد. تو آدمی بهتر از اکثر آدم‌های این دنیا هستی و در نهایت خوبی خواهی دید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. artimis
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

  سلام دوستان
  از فریب انسانها دلگیر نشو، اینان روی زمینی زندگی میکنند که روزی یکبار خودش را دور میزند…
  بدرود تادرودی دیگر
 2. anna
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

  وای، فال من ( اردیبهشت ) خیلی جالبه خیلی با شرایط الانم مرتبطه. اگرجه من اعتقادی به فال و طالع ندارم، اما همیشه،طالع رنگی رو می خونم . مرسی از وبسایت خوبتون خانم یعقوبی
 3. فرشتوک
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

  برخلاف هفته های گذشته این هفته زیاد برای تیر ماهیا خوب نبود: ( ولی امیدوارم هفته خوبی برای همه باشه و همینطور تیر ماهیا….
 4. پاندا
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۲

  خیلی خوبه همش درسته ♥
 5. فرزان
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

  مال من درست بود
  دلخوری تو وسط هفته
  سعی واسه رابطم
  تلاش واسه کارام
  امیدوارم روزای همه عااالی سپری بشه
  مرسی رنگی رنگی بهم امید میدی واسه روزای خوب
 6. سارا
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

  فال من خیلی با شرایط حالم منطبقه…شرایط دشواری دارم امیدوارم مشکلات همه برطرف بشه
  فال من برای اسفند بود
 7. فروغ
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

  چه دقیق!
  طالع رنگی … طالع ماه تولدم هم رنگ با من بود.
 8. الهام
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  سلاممم.طالع ۲۸ بهمن کجاست؟؟
  🙁ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...