طالع رنگی هفته - 20 تا 26 آبان - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۶ آبان

طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۶ آبان

فروردین
قابلیت خوبی داری که باور کنی همه چیز خوبه و مرتب – بخصوص در رابطه‌هات.حتی ممکنه سعی کنی بعضی اشکالات رو هم نبینی تا بهت بیشتر خوش بگذره. این تا وقتی مشکل طولانی مدت درست نمی کنه مشکلی نداره. تدیدن قابلیت پنهان و عملیاتی نشده آدم‌ها خیلی هم خوبه ولی اگر با کسی هستی که قابلیت‌های زیادی داره که عملی‌شون نکرده، نباید فقط به پتانسیل‌ها دلخوش بود. وقتی بحث عشق و عاشقی باشه بهتره در این هفته به دنبال امنیت باشی و وارد رابطه‌ای که احتمال افسوس خوردن داره نشی. روز دوشنبه و سه شنبه شاهد یک رابطه تلپاتیک خواهی بود و چیزهایی رو توی قلبت حس خواهی کرد که کسی به زبون نیاورده ولی توی دلش می گذره.

اردیبهشت
علاقمندی افق‌هات رو گسترش بدی و ذهنت می تونه ایده‌های جدید رو به خوبی طراحی و برنامه‌ریزی کنه اما ظاهرا توی اجرا مشکلی هست. گاهی به چیزی که داری و هست راضی می شی اما این هفته باید این جرات رو داشته باشی که حداقل یک یا دو تغییر اجرا کنی. یکی از تغییرات می تونه کوچیک باشه مثل مرتب کردن اتاق یا اگر لازمه به هم زدنش و یکی می تونه به بزرگی حضور زحل در آسمون باشه. روز سه شنبه فرصت یک حضور اجتماعی خوب رو داری که بهتره از دستش ندی. یکشنبه هفته بعد هم ماه کامل در تقابل خونه‌ات احساسات رو به جوشش در خواهد آورد و خوبه مطمئن بشی که کسی که برات مهمه کاملا با این احساسات آشنا باشه.

خرداد
بهترین هفته برای تخیلات لذت بخش و هیجان انگیز اما هفته‌ای بسیار نامناسب اگر قراره باشه کاری رو تموم کنی یا چیزی رو تحویل بدی. چند روزی صبر کن تا نپتون اتری از آسمون رد بشه و بعد که اون فضای روحانی تموم شده بود بازم به تخیلاتت فکر کن و ببین چقدر عملی هستن. اما یادت باشه که لذت هم یکی از چیزهای مهم زندگی است و نباید کنارش بذاری، چه توی خیال چه توی واقعیت. این هفته یک دوست ممکنه برات مشکل‌زا بشه و حتی توی یک کار خصوصی دخالت کنه. اگر از کاری که کرد خوشت نیومد، محکم و راحت و سر راست این رو بهش بگو تا دوستی‌تون حفظ بشه.

تیر
همه نیاز به استراحت دارن. بخصوص توی این هفته که با اینکه یک روز تعطیلی داره، ذهن‌ها شلوغه. با اینکه این امکان رو داری که کاری رو به اتمام برسونی ولی پیغام ستاره‌ها برات اینه که این کار – اگر حوصله اش رو نداری – به راحتی می تونه تا هفته بعد صبر کنه. نگرانی برای تموم شدن یک کار آخرین چیزی است که در این هفته باید دنبالش باشی. هفته قبل یک دلخوری کوچیک ایجاد کردی که با یک تلفن می تونی حل‌اش کنی. روز جمعه ونوس و پلوتو در یک رابطه احساسی به هم می رسن – حس خواهی کرد مجبوری کاری رو انجام بدی و به هیچ شکل امکان مقاومت نداری. مقاومت هم نکن.

مرداد
حس اینکه همه پرفکت هستن و همه چیز بر وفق مراد ما است فقط در خواب اتفاق می افته اما متاسفانه وقتی چشمانمون رو باز می کنیم می‌بینیم که دنیای واقعی خیلی با خواسته‌های ما فرق داره. طبیعتا تنها راه جا شدن در لابلای این دنیای غیرعالی است و تنظیم کردن خودمون باهاش و تغییر دادن چیزهایی که می تونیم به میل خودمون. این حسی است که در این هفته شدیدا خواهی داشت. پلوتو‌، غبار رو کنار می زنه و می بینی چه مشکلاتی هست اما ونوس انرژی می ده تا غمگین نشی و با شرایط به خوبی کنار بیای. نپتون هم در حال ورود به خونه هشتم صمیمت است و کمی فانتزی عاشقانه برات پیش‌بینی می شه..با این فانتزی‌ها با احتیاط برخورد کن تا هم ازشون لذت ببری هم موجب پشیمونی نشن.

شهریور
حالا که سیاره حاکمت یعنی مرکوری وارد آسمون شده و در رقص با نپتون است، دنیای اطرافت قابلیت این رو داره که با تو بلند بشه و برقصه – البته اگر خودت بلند بشی و برقصی. به مشکلات فکر نکن چون حل شدنی هستن و تازه می تونن منتظر بمونن تا هفته‌های بعد اگر خود به خود غیب نشدن، خودت حلشون کنی. ریلکس باش و اجازه بده فکر و ذهن و بدنت استراحت کنه. روز چهارشنبه نپتون وارد خونه دوستی‌ات می شه و اگر دنبال پارتنر می گردی بهترین فرصت رو داری برای انتخاب شدن اما اگر این اتفاق نیافتاد یا دنبالش نبود اصلا نگران نباش چون از شب پنجشنبه تا روز شنبه، ونوس در خونه عشق واقعی است و زمانی عالی برای گرم بودن قلب. هفته ای عالی داری پس بلند شو و برقص تا همه چیز باهات برقصه.

مهر
شدیدا می خوای یک جریان قدیمی که هنوزم باز مونده رو ببندی ولی دائم برمیگرده و جلوت ظاهر می شه. این جریان در این هفته هم ادامه خواهد داشت و واقعیت اینه که هیچ چیز در جهان به طور کامل بسته نمی شه و همه چیز روزی بر می گرده پس راحت باش و باهاش کنار بیا. در محیط کار یا درس یا چنین چیزی، کمکی بیشتر از اونی که منتظر بودش دریافت خواهی کرد و از روز پنجشنبه ظاهر شدن پلوتو توی خونه یازدهمت به همراه ماه کامل روز یکشنبه نوید بخش یک آخر هفته بسیار آرومه با کمی هیجانات احساسی در روزهای آخر. در این روزها هیچ چیز برات خوشحال کننده تر از موندن توی خونه و آرامش و استراحت نخواهد بود.

آبان
این احساس که آدم جایی گیر افتاده، باعث می شه فکر کنه لازمه برای خروج از موقعیت ریسک کنه. این هفته اما هفته ریسک نیست. تلاش کردن برای تغییر خیلی چیزها در یک حرکت، معمولا یا موجب بی حرکتی می شه یا ناامیدی پس زور یاد نزن و قدم به قدم چیزها رو عوض کن و قبول کن با بعض‌هاشون هم بهتره کنار بیای. روز یکشنبه ماه کامل وارد خونه هفتم پارتنرت می شه. اگر حرفی داری که نمی خوای بشنوه در این روز حساب مواظب باشه که چیزی از زیر زبونت در نره و اگر فکر می کنی اون چیزی رو ازت مخفی می کنه حتما مستقیم ازش بخواه در مورد اون توضیح بده.

آذر
کارهای زیادی روی دوشت افتاده که بعضی‌هاش رو اصولا نمی خواهی انجام بدی. اگر اینطوره یا اینو به کسانی که ازت انتظار کارها رو دارن بگو یا کارها رو انجام بده و دیگه چیز جدیدی قبول نکن تا کمی استراحت کنی. این هفته برای تو هفته خوبی از نظر عشق و پول نیست. تلاش بیش از حد نکن و به جاش آروم و بی دردسر پیش برو تا هفته بگذره. به خودت اجازه نده که جو گیر بشی و اگر کسی که برات مهمه خواست تو رو وارد فضای شلوغ، خطرناک یا پیش بینی نشده‌ای بکنه سعی کن از اینکار منصرفش کنی.

دی
برداشتت از دنیا در حال بهتر شدنه. مدتی بود که ناراحت بودی ولی همه چیز در حال بهتر شدنه. قول‌هایی به آدم‌ها دادی که مدت‌ها است عقب افتادن و هفته قبل هم برای رسیدن به برنامه‌ها کار بزرگی نکردی. اگر می خوای راضی باشی این وضع رو تموم کن و کارهایی که قول داده‌ای رو انجام بده. در آخر هفته بد نیست یک گردهمایی جمع و جور داشته باشی تا جلوی حوصله سررفتگی رو بگیره. ونوس – سیاره حاکم چیزهای رمانتیک – توی خونه ات وارد شده و مسائل عشقی اصلا قابل پیش بینی نیست. یکشنبه ماه کامل میتونه باعث پایان یک وابستگی عاطفی بشه پس آماده تغییرهایی در بازی عشق باش.

بهمن
تلاش بیشتر می تونه پاداش بیشتری به همراه داشته باشه ولی حداقل در این هفته لازمه فکر کنی که آیا چیزی که دنبالشی پاداشه یا آسایش؟ برقراری تعادل بین این دو تا راز شاد بودنت در این هفته است. مراسم آخر هفته برات هیجان انگیزه ولی به دلیلی که بعدا متوجه خواهی شد، ممکنه کمی هم ناراحتت کنه. اگر از کسی خوشت می یاد آخر این هفته این رو بهش نشون بده. ونوس در آسمونه و تو در جذابترین موقعیتت ولی بازم تضمینی نیست که جواب مثبت بگیری اما پیش برو و شانست رو امتحان کن چون فقط یک آدم دروغگو است که مدعی جواب مثبت گفتن در تمام تلاش‌ها است.

اسفند
با اینکه سعی می کنی رفتاری عقلانی و معقول نشون بدی ولی احساست بهت می گه که باید انتخابت چیزی باشه که به نظر خیلی هم عقلانی نمی رسه. خوشبختانه این گیج بودن به نفعت است چون واقعیت اینه که بهتره اصولا در این هفته هیچ تصمیمی نگیری و بذاری هر چیزی به همون روالی که بوده ادامه پیدا کنه. در این هفته نپتون مستقیما بالای سر تو است و بهترین استراتژی برات اینه که بیشتر بخوابی و حسابی استراحت کنی. روز جمعه اما ونوس و پلوتو به هم می رسن و اگر بدون پارتنر و مجرد هستی و دنبال آشنایی، بعید نیست یکهو متوجه بشی که کسی بهت توجه خاص داره و حس کنی تو هم دوست داری قدم‌هایی برداری تا هر دو زندگی فان‌تری داشته باشین. اینکار رو بکن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. پریسا
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشید
  واقعا من به این طالع بینی اعتقاد دارم چون دقیقا همون اتفاقایی برام می افتد که در این طالع بینی گفته شدم .ممنون از این پستتون .
 2. Milux
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  سر سوزن به چیزی اعتقاد ندارم. منظورم اینه که حتما باید یه منطق پشتش باشه.
  ولی واسه من بخش اولش تا جایی که میبینم درست درومده.
 3. میثم
  ۲۱ آبان ۱۳۹۲

  خسته نباشید
  مو نمیزنه ….
  ۹۹% این اتفاقات برام میوفته!
  ۱% هم شک دارم …..!
 4. هوتن
  ۲۱ آبان ۱۳۹۲

  کاملا دقیق و البته غیر قابل باور!
 5. اسفندی
  ۲۱ آبان ۱۳۹۲

  سایتتون عالیه ولی!!
  پارتنر؟؟= شریک, دوست
  فان تر؟؟= جالب تر, هیجان انگیز تر
  توروخدا فارسی یا پارسی بنویسید! شما الگوی زبان ما هستین!! انگلیسی جای خود پارسی هم به جای خود!
  خواهش میکنم همونقدر که روی ایرانی بودمون حساس هستیم روی زبانمون هم حساس باشیم!!! ممنون
  • نگار یعقوبی
   ۲۱ آبان ۱۳۹۲

   ما رو از بین الگوهای زبان پارسی خارج کنید 😀 ما تقریبا روزی ۱۲ تا غلط املایی پیدا میکنیم در مطالبمون !
 6. مهتاب
  ۲۷ آبان ۱۳۹۲

  سلام میشه بگین چرا این طوریه؟؟؟؟!!!یعنی طالع بینیتون از کجاست ک هفته را از یه شنبه شروع میکنه؟؟؟بااین حال ممنون منتظر طالع جدید هستیم
  • نگار یعقوبی
   ۲۷ آبان ۱۳۹۲

   طالع بینی رو مینویسیم اما نقشه ستاره هایی که از روش طالع بینی نوشته میشه هفته هاش از دوشنبه شروع میشهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...