طالع رنگی هفته - 2 تا 8 اردیبهشت - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ اردیبهشت

طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ اردیبهشت

فروردین
توی اون داستان قدیمی مسابه بین لاک پشت و خرگوش، تو معمولا خرگوشی هستی که سریع حرکت می کنه ولی قبل از رسیدن به خط پایان، هدفش رو فراموش می کنه. اگر می خوای موفقیتت رو تضمین کنی باید زودتر هدفت رو مشخص کنی و بهش بچسبی. از روز سه شنبه که گرفتگی ماه کامل می افته توی خونه هشتم صمیمیت تو، باید انتظار مشکلاتی توی زندگی شخصی ات رو داشته باشی. امیدوارم این هفته برات زودتر بگذره. آروم باش و با حوصله و از درگیری بپرهیز.

اردیبهشت
احساس خواهی کرد که کسی از نظر عاطفی بهت توجهی جدید یا بیشتر از قبل داره. این حس واقعیه حتی اگر در لحظاتی فکر کنی کافی نیست یا به جایی که دوست داری نمی رسه. خوشبختانه صبر به نفعت است و می تونه فضا رو کم کم گرمتر کنه. تا وقتی زور زیادی نمی زنی و نمی خوای بقیه رو مجبور کنی که دوستت داشته باشن، دوست داشتنی هستی. از چهارشنبه هم که ماه گرفتگی اتفاق می افته، امکان داره شاهد تحولی جدی توی زندگی شخصی ات باشی. ماه عقرب به احساسات مربوطه و وقتی بخشی‌اش از ایران قابل دیدن نباشه یعنی احساساتی که پشت رابطه ات مخفی شده بسیار بیشتر از چیزی است که حس می کنی.

خرداد
هفته راحتی نیست چون پشت سر هم به موانع نامرئی برخورد خواهی کرد. واقعیت دنیا کارهات رو سخت می کنه بخصوص اگر تلاش کرده باشی خیلی پیش بری. آروم باش و چند روزی به خودت استراحت بده. به جای اینکه ببینی چی دوست داری، روی این تمرکزکن که واقعا به چه چیزی نیاز داری. خسوف ماه در روز سه شنبه در زمانی اتفاق می افته که سیاره ذهنی تو (مرکوری) با نپتون مبهم برخورد می کنه. همه چیز فراهمه برای گیج شدن و گیر کردنت به موانع دنیا. اگر می خوای وارد رابطه جدیدی بشی، بهترین استراتژی ات اینه که تا شنبه که شرایط ستاره‌ها از این اوضاع قاراشمیش در میاد صبر کنی.

تیر
حالا ونوس درست در مقابل سترن قرار گرفته و خونه پنجم تو رو میپوشونه، مشکلاتی جدی خواهی داشت برای توضیح نظر یا دیدگاهت به بقیه. بعضی ها ممکنه فکر کنن همه اش دنبال کار هستی و خوش نمی گذرونی ولی این واقعیت نداره و فقط ناشی از یک سوء تفاهمه. اگر مشکلی هست سعی نکن دنبال راه حل های موقت بگیری، واقعا به مشکل حمله کن و حلش کن – نترس. از سه شنبه تا جمعه با خسوف جزیی ماه، تو هم محبور خواهی بود در مورد یک موضوع رمانتیک خیلی جدی فکر کنی و تصمیم بگیری. شاید داری بهای خیلی زیادی در مقابل چیزی که دریافت می کنی می پردازی و شاید هم اصولا جنسی که می خوای رو در مقابل قیمتی که پرداخت می کنی، دریافت نمی کنی. به این فکر کن و اگر اینطوره، تصمیمی جدی برای تغییر بگیر.

مرداد
ناراحتی یا حتی رنج عاطفی‌ات برای دیگران – و حتی گاهی برای خودت – قابل دیدن نیست. بدون که مخفی کردن احساسات در این هفته هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت؛ اگر لازم شد گریه کن و هر چیز دیگه. احتیاط هم لازمه البته! روز سه شنبه که ماه گرفتی شروع بشه خونه چهارم ریشه‌هات تاریک می شه و این نخواهی تونست معنای چیزها رو به درستی درک کنی. راه حل اینه که سعی کنی با آرامش به صدای درونت گوش بدی و ببینی تو رو به کدوم سمت راهنمایی می کنه. آرامش و صبر اصلی‌ترین اسلحه‌ات برای گذشتن از این شرایط گمراه کننده است. تو این هفته در هیچ چیز عجله نکن و با احساساتت راحت باش.

شهریور
دونستن و حرف زدن از ارزش‌هات کار راحتیه تا عمل کردن بهشون. ایده‌های بزرگی مطرح می شن ولی اجرای اونها اصلا کار راحتی نیست. اگر واقعا می خوای سراغ عملی کردن ایده‌هات بری اول دقت کن که به اندازه کافی در موردشون فکر کرده باشی و مشورت بقیه رو شنیده باشی. این هفته اصلی‌ترین قدرتی که داری، توان صحبت با بقیه و متقاعد کردنشونه. اگر لازم با کسی حرف مهمی بزنی همین امروز بهش زنگ بزن و قرار صحبت رو بذار – حتی فشار تاریکی ناشی از خسوف روز سه شنبه هم نمی تونه این قابلیت تو رو تضعیف کنه پس از حضور مرکوری استفاده کن و حرف‌هات رو بزن و نتیجه شادش رو ببین.

مهر
ذاتا به زیبایی علاقه داری ولی خب همیشه که نمی شه زیبا بود و زیبا انتخاب کرد؛ بخصوص اگر دقت کنی که مفهوم زیبایی یک چیز خاص نیست و کاملا وابسته به دوران و آدم‌ها است. توصیه این هفته برات سر راست و راحته: ببین با چی بهت خوش می گذره، براش نقشه بریز و قدم به قدم اجراش کن. یکی از آدم‌هایی هستی که خسوف روز سه شنبه کاملا به نفعشونه. ماه عقرب روز سه شنبه کمرنگ می شه و فرصت خوبی رو برات فراهم می کنه که از زندگی لذت ببری بدون دغدغه دردسرهای بعدیش. برنامه ریزی صحیحی بکن و ببین چقدر خوش می گذره.

آبان
یا متوجه شدی یا متوجه خواهی شد که داری بار عاطفی‌ای بیشتر از اونی که باید رو حمل کنی. اینکار آدم رو خسته می کنی و هیچ کس هم نمی خواد همیشه مسوولیت همه آدم‌های دیگه روی دوشش باشه. به جای اینکه سعی کنی بار عاطفی بقیه رو روی دوشت بکشی، به خودت اولویت بده و تا وقتی نیازهای پایه‌ای خودت برطرف نشده، فداکاری خاصی برای کسی نکن. روز سه شنبه وقوع خسوف ناقص توی خونه تو اجتناب ناپذیره اما کاری که می تونی برای بی دردسر رد کردنش بکنی، ترکیب کردن تنهایی و جمع است. وسط هفته کمی تنها باش و به خودت وقت بده که آروم بشی و در مقابل در آخر هفته یک برنامه دسته جمعی بذار یا شرکت کن و به دیگران فرصت بده خستگی‌هات رو به در کنن.

آذر
در کار، تحصیل یا خانواده احساس می شه که دیواری جلوت رو گرفته و نمی ذاره درست پیش بری. هرچند که معمولا می تونی شرایط سخت رو با خوشبینی تحمل کنی اما اینبار کار اصلا راحت نیست چون روز سه شنبه که خسوف جزیی اتفاق می افته احساساتی اونقدر متناقض در اطرافت در جریانه که خوش بین بودن رو سخت می کنه. اگر توانش رو داری روی خوشگذرونی تمرکز کن و این هفته رو بگذرون ولی اگر واقعا نمی تونی شاد باشی، چیزی رو به خودت اجبار نکن و با یک دوست صمیمی قراری بذار و یک بعد از ظهر رو باهاش گپ بزن و اگر هم ساعت‌هایی رو تنها موندی، برو به سراغ برنامه ریزی کوتاه مدت برای درس یا زندگی. اگر کسی وارد زندگی ات شد، ازش بخواه که قبل از هر قدم بعدی، حداقل یک هفته صبر کنین.

دی
حتی اگر شرایط عمومی خیلی هم خوب نباشه، سورپریز بدی در کار نیست. این خودش خوبه. مشکلات زندگی رو می دونی و این باعث می شه از کلیت چیزها راضی تر باشی. این هفته کارها به نفع تو نیست اما لازم نیست کار بخصوصی بکنی. کمی صبر کن و خیلی زودتر از چیزی که فکر می کنی همه چیز بهتر می شه. نظم و ترتیبی که داری سعی می کنی توی زندگی فراهم کنی به خاطر خسوف سه شنبه به هم خواهد ریخت و حداقل این هفته رو نباید امیدوار باشی که بتونی کارها رو مرتب کنی.

بهمن
چسبیدن به واقعیت‌ها و تصمیم گرفتن بر اساس اونها می تونه باعث موفقیت و رسیدن به اهداف بشه اما در این هفته، این استراتژی تقریبا عملی نیست. اونقدر تشنه هستی که به محض رسیدن به آب، بدون فکر تصمیم خواهی گرفت. اشکالی هم نداره. عقل و برنامه ریزی در زندگی همه چیز نیست و گاهی باید به احساسات و انفجارهای عاطفی هم امکان بروز داد. در این هفت روزی که پیش روته، تلاش برای هماهنگ شدن با ایده‌های بقیه و همراهی کردن باهاشون احتمال خیلی کمتری برای موفقیت داره تا تلاش برای رهبری و کشیدن کسی که باهاش در رابطه هستی به سمتی که دوست داری. رهبر باش و به مخاطب خاصت جهت حرکت رو نشون بده و مطمئن باش دنبالت می یاد. اگر لازم بود قدرتت رو به رخ بکش و از هیچچی نترس. شب سه شنبه ماه خسوف می کنه و بقیه باید بدونن مسبب این خسوف کدوم آدم قوی‌ای بوده.

اسفند
در این هفته با یک نفر جر و بحثی خواهی داشت. حتی شاید یک آدم خیلی نزدیک. آماده مواجهه باش. این آمادگی یعنی بدونی که تا وقتی حق با توئه ازش دفاع کنی و اگر فکر کردی حق دیگه با تو نیست، نظر طرف مقابلت رو بپذیری و بدونی که قرار نیست عصبانی بشی و غیر منطقی فقط حمله و دفاع کنی. این جر و بحث در صورتی که هر دو منطقی باشین حتی می تونه تبدیل به یک ورزش فکری جذاب بشه که هر دو از نتیجه‌اش راضی باشین. در ضمن این هفته، فرصت خوبیه که به رابطه عاطفی‌ات رنگ و بوی جدیدی بدی. سه شنبه که خسوف جزیی اتفاق می افته برای مدتی خونه اهداف بلندمدتت توی سایه قرار می گیره و این برای یک رابطه قدیمی به معنی نو شدنش است. یکی از کارهایی که قدیم‌ها می کردین و حالا در تکرارهای روزمره زندگی فراموش شده رو انجام بده و اگر هم با کسی در رابطه نیستی بدون که توی سایه افتادن اهداف بلند مدت یعنی انجام حرکات سریع. به پارک، فرهنگسرا، گالری، مهمونی و هر جای دیگه ای برو که حدس می زنی توش ممکنه جرقه ای زده بشه. این جرقه منتظرته.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...