طالع رنگی هفته - 2 تا 8 دی - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ دی

طالع رنگی هفته – ۲ تا ۸ دی

فروردین
هیجان زده خواهی بود. سیاره مهمی مثل مریخ به وسط آسمون می رسه و باعث می شه بیشتر از هر وقت دیگه شور و اشتیاق برای انجام کاری توت شعله ور بشه – حتی اگر نقشه‌ای نداری. کاری رو می کنی که مدت کوتاهی بعد ازش پشیمون میشی ولی در عوض از این خوشحال باش که در رابطه یک فرصت خوب به چنگ خواهی آورد. این هفته داستان‌های عاشقانه زیاد نیستن اما اگر رابطه‌ای شروع بشه، بسیار داغ پیش خواهد رفت.

اردیبهشت
با اینکه سعی می کنی در کارهایی که می کنی برنامه و فکر و نظم داشته باشی اما انگار در عمل نقشه‌ها اونطور که باید پیاده نمی شن. اگر قراره پروژه یا دوستی جدید یا چنین چیزی رو شروع کنی بسیار احتیاط کن چون این هفته شدیدا مستعد سوء تفاهمه. اگر می خوای به هدف برسی مواظب باش که مسیر رو زیگزاگ نری و مستقیم به سمت مقصد حرکت کنی. در صورتی هم که امید و علاقه‌ای داری به یک دوستی عمیق‌تر با دوستی که الان هم می ‌شناسیش،‌ سر صحبت رو خودت باز کن و ازش در مورد علایق و زندگی اش بپرس و بذار حرف بزنه.

خرداد
ماجرایی هست که داره پیش می ره و تو هم درگیرشی. رسیدن به عمق این ماجرا دردسر زیادی داره و ازت انرژی خواهد برد. به جای اینکه هی از این موضوع به اون موضوع بری و سعی کنی همه کارها رو انجام بدی کمی وقت بذار و بین کارها و موضوعات مختلف استراحت کن. توی ذهنت فکرهایی هست که نمی تونی به کسی بگی. این فکرها رو برای خودت نگه دار و برای مدتی روی فکرهای قابل گفتن تمرکز کن. هر جور رازی در این هفته به نفعت نیست پس شفاف باش و درگیر چیزهای مخفی نشو. گردهمایی جالبی در پیشه که توش تجربه جدیدی خواهی داشت. خوش بگذره.

تیر
بهترین کاری که در این هفته می تونی بکنی نوشتن کارها روی یک کاغذ است و رفتن به سراغشون. آدم‌های زیادی منتظرت هستن. دوستانی هستن که مدت ها است اونها رو ندیدی و کارهایی که کلا فراموش شدن. با دو سه تا تلفن می تونی تحول جالبی در این هفته ایجاد کنی. بعد از خوندن طالع بینی تلفن رو بردار و بهشون زنگ بزن و بدون که بیرون از حلقه روزمره‌ات کلی چیز منتظره تا تو بهشون سرک بکشی و شاد بشی. اگر پارتنر داری و چیزی در دلت برای گفتن هست حتما بهش بگو. قبل از جمعه و این رو هم بدون که کسی هست که دوستت داره ولی این رو تو دلش نگه داشته. امیدوارم بهتر فکر کنه و سریعتر تصمیمش رو بگیره.

مرداد
هم مسیر کردن احساس‌ها و خواسته‌ها و برنامه‌ها و هدف‌هات کار راحتی نیست. گاهی آدم در کوتاه مدت دوست داره کارهایی رو بکنه که در طولانی مدت به نفعش تموم نمی شه. ولی این الزاما هم شرایط بدی نیست چون گاهی لذت بردن از زندگی بهتر از مستقیم به سمت هدف‌ها رفتن است. این هفته با یک آدم مهم هم حرف خواهی زد و چیزی بیشتر از اون که می خوای و صحیح می دونی رو قول خواهی داد. یک بدشانسی کوچیک در حد پنچری ماشین یا تصادف بی خطر و این تیپ چیزها هم در راهه. وقتی پیش امد با ریلکسی باهاش برخورد کن و طوری باش که انگار منتظرش بودی و به سرعت حل خواهد شد.

شهریور
درک کردن احساساتت کار راحتی نیست – نه برای خودت و نه برای دیگران. ماه داره از کنار صورت فلکی ات می گذره و احساساتت قوی‌تر هم خواهد شد و اشتباه ترین کار اینه که سعی کنی همه اونها رو اونجوری که هستن به دیگران توضیح بدی. تمام صورت‌های فلکی این رو اجازه رو بهت می دن که نظرت رو هر چقدر می خوای عوض کنی. هر کاری که فکر می کنی درسته رو بکن بدون اینکه نگران این باشی که قبلا در این مورد چی فکر می کردی. در این هفته با حضور ماه و احساسات قوی، حرف زدن از عشق، نوشتن از عشق و عمل کردن به عشق کاملا توصیه می شه.

مهر
فانتزی‌ها خیلی فعال شدن. فانتزی‌ها چیزهایی هستن که تو ذهنمون دوستشون دارن ولی مطمئن نیستیم که حتما بخوایم در دنیای واقعی هم امتحانشون کنیم. شاید سراغشون بری شاید هم نری ولی بدون چی برات فانتزی است و چی برات زندگی واقعی. تغییرات سریع در ایده‌ها و فکرها و تصمیم‌هات پیش‌بینی می‌شه. اگر پارتنر داری و قدم‌های جدیدی برداشت و هیجان جدیدی نشون داد، باهاش همراه باش و اگر پارتنر نداری و می خوای داشته باشی، باید کار جدیدی بکنی. برای حل مشکلات باید باهاشون روبرو شد. قایم کردن مشکلات فقط باعث عمیق‌تر شدن اونها می شه.

آبان
فشار واقعیت زیاد شده. گاهی واقعیت رو می شه دور زد و ندید ولی گاهی واقعیت چنان حمله ای به آدم می کنه که آدم دیگه مجبوره باهاش روبرو بشه. این واقعیت احتمالا مربوط است به مسایل مالی یا درسی. اگر لقمه‌ای رو گاز زدی که از دهنت بزرگتره یا باید کمی از اونو بیخیال بشی یا حوصله کافی برای جویدنش داشته باشی. جنبه‌های عاشقانه از همیشه فعالتر شدن و واقعیت اینه که مدتی نسبتا طولانی است که به یک نفر – که نباید؟ – فکر میکنی. تصمیم گرفتی خوبی‌ها رو ببینی و بد هم نیست چون باور به عشق، عشق رو ایجاد می کنه.

آذر
هفته خوبی در پیش رو نیست و مهارت خاصی می خواد بتونی ازش شادی یا موفقیت خاصی بیرون بکشی. در این وضعیت بهترین کار موندن روی مسیر قبلی است و گذروندن یک به یک روزها. یک ایده خوب بهترین چیزه که توی این هفته ذهنت رو مشغول کنه. اگر فکری در سر داری و مدتی نسبتا طولانیه که بهش فکر کردی احتمالا چیز مثبتی است و بهتره واقعا به دنبال عملی کردنش باشی اما در این هفته فقط نقشه بکش و عمل نکن. یکی از دوستان در آخر هفته پاش رو از گلیمش درازتر می کنه – شاید حتی در یک موضوع عاطفی. با فکر و منطق با موضوع برخورد کن اما به هیچ وجه از حقت کوتاه نیا و به کسی اجازه نده پاش رو توی حریمی که اجازه نداره بذاره.

دی
وقتی احساس راحتی و آرامش خواهی کرد که پایه‌های زندگی نه فقط مشخص، که قرص و محکم باشن. الان وضع اینطوری نیست و استرس یا نگرانی کلی‌ای که داری کاملا قابل درکه. اگر حس می کنی کنترل روی موضوعات اطرافت نداری، این جریان واقعیت داره. فکر کردن به خرید یک چیز خوبه اما باید در محدوده بودجه ات فکر کنی و تصمیم بگیری چون زیر بار قرض رفتن اصولا ایده خوبی برای این چند ماه متولد دی نیست. یک دوست نیازمند کمک تو بوده، قدم‌هایی برداشتی ولی هنوز کار رو تموم نکردی. خبر خوش اینه که بهترین هفته ارتباطی برات دیده می شه. اگر با کسی حرف بزنی موضوع حتما به نفع تو تموم خواهد شد. با اینکه معمولا این تیپی نیستی ولی سعی کن مثل یک سیاستمدار رفتار کنی و پات رو جاهایی بذاری که قبلا نذاشتی.

بهمن
علاقه ات به داشتن یک هدف طولانی مدت و برنامه‌های طولانی قابل تقدیره ولی این هفته موقعش نیست. کسی که نیاز به تغییر داره باید اول خودش رو از قید و بندهای قدیمی رها کنه اما تو هنوز موفق نشدی از گذشته‌ات به اندازه کافی جدا بشی. از روز سه شنبه تا یکشنبه روزهایی طلایی داری برای یک گفتگوی عاشقانه یا شروع یک رابطه یا عمیق تر کردنش یا حتی بردن یک رابطه به شکلی جدید از دوستی. پیشنهادمون اینه که اگر می خوای با کسی حرف بزنی اینکار رو در آرامش و کاملا خصوصی انجام بدی چون فاش شدن یک بحث می تونه به ضرر تو تموم بشه. چیزی که توی قلبت هست رو بگو اما رو در رو و خصوصی.

اسفند
هفته ای است پر از انتقاد. کسی حرفی رو خواهد زد که خوشت نمی یاد یا خودت متوجه می شی که حرفی نامناسب به کسی زدی. نکته تعجب برانگیز اینه که در هر دو مورد، کسی که باید درس بگیره تو هستی. همین هفته تحقیقی بود که می گفت اگر انتظار داریم کسی تغییر کنه، نباید ازش انتقادی تند بکنیم. این باید سرلوحه رفتار اجتماعی این هفته باشه. روز پنجشنبه یک مکالمه این فرصت رو برات می سازه که تبدیل به یک نامه نگاری طولانی عاشقانه بشه. تفاوت کسانی که در رابطه هستن و کسانی که در رابطه نیستن همینه که گروه اول قدم‌هاشون رو طوری بر می دارن که به طرف مقابل امکان ادامه قدم برداشتن رو بده. اگر علاقمندی گفتگو ادامه پیدا بکنه چیزی رو باز بذار تا دفعه بعد بهانه ای باشه برای شروع بعدی. موفق می شی. آخر هفته رو جدی بگیر.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. SHARYAR Ali Sina
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

    سلام !!
    من متولد آبان هستم. فال من خیلی دقیق بود. هم لقمه را که گرفتم خیلی بزرگ است و به قول شما باید برای جویدنش صبور باشم و هم عاشق کسی شدم که نامزاد دارد و قرار است ازدواج کند و من نباید عاشقش باشم. از این دقیق تر دیگه نمیشود.

    یک دنیا سپاس رنگی رنگی.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...