طالع رنگی هفته - 18 تا 24 شهریور - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۸ تا ۲۴ شهریور

طالع رنگی هفته – ۱۸ تا ۲۴ شهریور

فروردین
برقراری تعادل بین اینکه خودت باشی یا چیزی که بقیه ازت می خوان، کار پر دردسری شده. با اینکه توان دیپماتیک بالایی داری و می تونی آدم‌ها رو قانع کنی ولی ظاهرا در این هفته انرژی کافی برای اینکار نخواهی داشت و کسانی ازت ناراضی خواهند شد. بعد از سه شنبه اگر صحبتی با آدمی که برات مهم پیش بیاد، به یاری انرژی‌های کیهانی امیدوار باش. شرایط مکالمه در تمام آخر هفته و اول هفته بعد به نفع تو خواهد بود. و متولد عزیز ماه فروردین! وقتشه که اگر می خوای رازی رو به کسی بگی، بگیش. حتی تابوها رو.

اردیبهشت
دیگران ازت می‌خوان پروژه‌ای رو شروع کنی یا روی موضوی تمرکز زیادی داشته باشی ولی این خواسته خودت نیست. مقاومتت در مقابل اونکار به خاطر تنبلی هم نیست. مساله اینه که تو باید اهداف خودت رو خودت انتخاب کنی و این توی این هفته پر رنگ تر از همیشه دیده می شه. به قضاوتت اطمینان داشته باش چون هیچ کاری تموم نمی شه مگر اینکه خودت باور کنی که ارزش تموم شدن دراه. اخبار خوبی هم از زندگی عاشقانه در راهه. روز چهارشنبه ونوس – سیاره کنترل کنده تو و سمبل عشق و هماهنگی – وارد خونه پارتنر تو خواهد شد و تا پونزده مهر اونجا خواهد موند. در این مدت می تونی از بودن یک دوست خیلی صمیمی در کنارت نهایت لذت رو ببری.

خرداد
پدر یا مادر یا یک انسان خیلی موثر در زندگی‌ات با مشکلی رو برو است. خودش نمی خواد اینو با کسی مطرح کنه ولی تو دیگه اینقدر رشد کردی که بتونی در این جریان کمکی بهشون بکنی. پیش برو و بهشون فرصت مطرح کردنش رو بده. روز چهارشنبه هم کمی حواست بیشتر به دور و اطراف باشه. یک خطر کوچیک تهدیدت می کنه که کمی دقت می تونه کاملا دفعش کنه. یک آدم جدید هم در این هفته به سراغت می یاد. احتمالا در یک محیط کاری یا فضای ورزشی. بهانه خوبیه که برای پیاده روی ، دوچرخه سواری یا کوه نوری سری به طبیعت بزنی.

تیر
کنترل کردن کار و بار در این هفته می تونه کمی دردسرزا باشه. چیزها روی هم می افتن و اولویت‌ها تغییر می کنه. نترس و هر روز کارهای همون روز رو انجام بده. آدم گاهی لازمه از مدیریت استعفا بده و کارگر روز مزد باشه تا کارها پیش بره. روز جمعه و شنبه ماه در حال گذر از خونه پنجم عشق واقعی است و این برات کلی حمایت عاطفی به بار می یاره. گفتن دغدغه‌های عاطفی هیچ وقت به اندازه الان ساده نخواهد بود و هیچ وقت هم به این اندازه حمایت نخواهی داشت. برو سراغش و حرف دلت رو بزن.

مرداد
مجموعه از شرایط باعث استرس شدن و به نظر می رسه که اگر جلوشون رو نگیری در همین هفته است که جوش بیاری. اما این اتفاق نمی افته. حتی اگر دخالت هم نکنی از پنجشنبه به بعد حالت شروع به خوب شدن می کنه و مسایل خود به خود بهتر می شن. همین امشب مریخ که توی برج مرداد است با ساترن برخورد می کنه – شرایطی بیسار پر انرژی. سعی کن این انرژی رو در یک کار خلاق، بازدید از یک دوست یا رفتاری عاطفی تخلیه کنی تا سطح استرس در روزهای بعدی کاهش پیدا کنه. روز پنجشنبه هم ماه به خونه رمانس تو می رسه و می تونی انتظار آخر هفته داغی رو داشته باشی.

شهریور
یک ایده خیلی خوب حین اجرا به مشکل برخورده. سیگنال‌هایی هم که دریافت می کنی کاملا متناقض هستن. مثلا در مورد کاری ممکنه از یک طرف فکر کنی با کمی تلاش بیشتر می تونی موفق باشی و از یک طرف فکر کنی که هر چقدر هم زور بزنی، به نتیجه نخواهی رسید. احساسی منفی داری که بهتره بروزش ندی. حداقل یک هفته دیگه هم صبر کن تا مرکوری از برج شهریور خارج بشه. مرکوری فلز سنگینی است و بودنش در ماه تولد آدم باعث رنج می شه. گفتن احساسات و مشکلاتی که با آدمی مهمی داره در این هفته نتیجه جالبی نخواهد داشت. صبر کن و بذار یک هفته بگذره. این هفته یک شب به یاد موندی هم منتظرته. خودت رو آماده کن.

مهر
کمی ریسک کن و کمی سراغ کارهای پر هیجان برو فقط مواظب باش که گیر نیافتی. ونوس توی خونه پنجم رمانس است و بهترین پنجره رو داری برای تجربه کردن چیزهای جدید که ممکنه از یک ورزش که تا حالا سراغش نرفتی باشه (مثلا بولینگ) تا یک عشق تازه. مورد اعتماد خیلی‌ها هستی ولی این هفته ممکنه این اعتماد کمی خدشه دار بشه پس مواظب باش که حرفی نزنی که کلی اعتماد رو تخریب کنه. همونطور که گفتم ونوس توی خونه رمانس است پس اصلا تعجب نکن اگر قلبت تندتر از همیشه می‌زد و اصلا تعجب نکن اگر آدم‌ها توی خیابون عاشقت می شدن. قشنگ باش که هفته خوبیه.

آبان
انگار عده‌ای با کاری که داری می کنی سر لج هستن و با حرف‌ها و حتی کارهاشون اونو عقب می‌ندازن. پشت سرت حرف زده می شه ولی بهشون توجه نکن. متاسفانه تو دنیا همه چیز به وفق مراد آدم نیست. این هفته احتیاج خواهی داشت با یک موضوع ناراحت کننده درگیر بشی ولی جای خوشحالی است که در طول چند روز آینده سطح ناراحتی کمتر می شه؛ اونقدر که احساس سبکی خواهی کرد. از چهارشنبه خیلی از چشم‌ها به تو خیره خواهد بود – تا یکشنبه ظهر. ونوس داره وارد برج تو می شه – اتفاقی که هر سال فقط یکبار می افته و باعث می شه همه احساس کنن که می خوان باهات دوست باشن.

آذر
ایده‌ای طولانی مدت داری ولی عملی شدنش نیاز به تلاش بیشتری داره. با کسی حرف می زنی ولی اینکه تو چیزی رو بیشتر از اون می دونی آزارش خواهد داد. سعی کن تو مکالمه ای که پیش می یاد به طرف مقابل هم به اندازه کافی فرصت حرف زدن بدی، حتی اگر حرفی که می زنه رو از قبل بدونی. در بحث‌های عاطفی هفته آرومی در پیشه ولی در شنبه که ماه مقابل اورانس قرار می گیره کسی که تو به نظرش آدم جذابی می یای ممکنه پا پبش بذاره و این رو بهت بگه یا اگر با کسی در رابطه هستی ممکنه حوصله خیلی چیزهایی رو داشته باشه که قبلا نداشته. اگر آخر هفته رو تنها گذروندی اصلا نگران نشو. بعضی وقت ها تنهایی فرصت مناسبی است برای لذت بردن از خودت.

دی
انگار قدم‌های مهمی رو برداشتی و از نظر بقیه به جایی که می خواستی رسیدی ولی خودت هنوز راضی نیستی. شاید بقیه توانایی‌های تو رو دست کم گرفتن و شاید هم دستاوردهات رو بزرگتر از چیزی که هست می بینن. هر حالتی که باشه خودت می دونی که موفق بودی ولی بازم باید تلاش کنی. با پارتنرت تجربیات جدیدی خواهی داشت و روز شنبه تقارن بین ژوپیتر و خورشید باعث می شه هیجان جالبی در اطرافت شکل بگیره. اگر می خوای کسی رو وارد کار جدیدی بکنی الان وقتشه. از پنجشنبه تا شنبه!

بهمن
تصمیمت رو گفتی که به اهدافت برسی. اگر این هدف درسی است که بهترین اتفاق برات می افته و اگر شغلی است نتیجه با چیزی که فکر می کنی کمی متفاوت خواهی بود ولی عمیقا ازش خوشحال خواهی شد. اگر هم چیزی که می خوای در حوزه عاطفیه که وقتشه تلاشت رو متمرکز کنی روی یک موضوع تازه و گذشته‌ها رو فراموش کنی. از همین امشب مریخ از خونه هفتم رابطه‌ات عبور می کنه. مریخ سیاره پر سر و صدا است و گاهی خدای جنگ. عبورش از خونه پارتنر یعنی لازمه خودت رو به آرامش برسونی و مهمترین فاکتوری که انسان رو به آرامش می رسونه، فراموشی یا حداقل کنار اومدن با گذشته است. اینکار رو که کردی، هیجان‌های جدید درست پشت پیچ بعدی منتظرت ایستادن.

اسفند
در این هفته یک نفر – همکار، همکلاس، دوست نزدیک یا فامیل – شدیدا روی اعصابت خواهد رفت. بهترین روش مقابله برات این خواهد بود که در مراحل اولیه جلوی پیشرفتش رو بگیری یا اینکه به کل جریان به عنوان یک تمرین کنترل بر خود استفاده کنی و ببینی که چطوری چیزی که ممکن بود روزگاری برات بسیار اعصاب خورد کن باشه رو با یک لبخند جواب می دی و می گذری. تغییری هم در راهه. در برابرش مقاومت نکن و یادت باشه که مقاومت در برابر هر شکل از تغییر یکی از خصیصه‌های مغز انسانه و نه چیزی همیشه منطقی. در چهارشنبه یک چشمک منتظر زده شدنه. اگر تا ظهر کسی نزدش، خودت به یک نفر بزن ولی انتخاب صحیح بکن چون می تونه سرآغاز یک صمیمیت باشه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فرزانه
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

  خیلی درست بود….
  ممنونم
 2. رها
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

  واسه من که تا حالا هیچ کدومشون اتفاق نیفتاده اخه چرا؟؟؟؟؟؟:((
  • نگار یعقوبی
   ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

   تاحالا یعنی از امروز صبح ؟ این طالع بینی برای امروز تا دوشنبه دیگه هست
 3. پریا
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

  همیشه هر چی میگه به وضوح برام رخ میده. ممنونم
 4. مهسا
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

  واقعا خیلی درسته… هیچ کدومش تا حالا اشتباه نبوده
  ممنون
 5. مینو
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

  نمیدونم اینارو کی یل چجوری می نویسه ولی راجع که من که تقریبا همش درست بود. شانسی میشه آیا؟؟؟؟؟!!!!!
 6. مرجان
  ۲۰ شهریور ۱۳۹۲

  واااااااااای خیلی ایندفعه درسته 🙂
 7. galaxi tab2
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  واقعا چرا این قدر درسته؟؟؟؟؟؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...