طالع رنگی هفته - 17 تا 23 تیر - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۷ تا ۲۳ تیر

طالع رنگی هفته – ۱۷ تا ۲۳ تیر

فروردین
در این هفته، ماه سرطان به خونه چهارم متولد فروردین یعنی خونه و خانواده می‌رسه. این برای کسانی که بیرون از خونه کار می کنن کمی مشکل ایجاد تعادل بین کار و خونه ایجاد می کنه اما برای اونهایی که در حال استراحت تابستانی هستن، نکته مثبتیه. اگر با کسی در رابطه هستی منتظر کمی تلاطم باش اما اگر با کسی در رابطه نیستی، فرصت ایجادش در این هفته بسیار قویه. اگر با آدم جدیدی آشنا شدی، سعی کن کند پیش بری تا نتیجه محکمتر باشه.

اردیبهشت
ماه احساسی سرطان وارد خونه اطلاعات تو شده و اصلا نباید تعجب کنی اگر تصمیم‌گیری‌های احساسی انجام بدی یا یکهو بفهمی که حجم زیادی از انرژی‌ات رو داری صرف چیزی می کنی که از نظر عقلی برات کاملا قابل پذیرش نیست. خطر اصلی این هفته اطمینان به کسی است که چندان قابل اطمینان نیست. آخر هفته با ماه‌های پیش متفاوته و باید از حالا براش آماده بشی. اگر می خوای جذاب به نظر برسی، نوسانات احساسی رو کنترل کن و با تیپ خودت لباس بپوش. تلاش برای کپی کردن یک نفر دیگه، به راحتی میتونه یک اردیبهشتی رو به یک آدم خیلی معمولی تبدیل کنه.

خرداد
ذهن فعالت مشغول ساختن رویاهایی است که به سختی می تونی در مقابلشون مقاومت کنی. الان هم به اندازه کافی درگیری های ذهنی داری ولی انگار قراره چیزهای جدیدی هم بهشون اضافه بشه. این هفته اما هفته ای عالیه برای فکر کردن دوباره به احساسات و حتی روابط. ببین واقعا آیا در شرایطی هستی که می خوای و آیا واقعا تغییرش از توانت خارجه یا نه. اگر می تونی چیزی که نمی خوای رو تغییر بدی؛ اصلا نترس و تغییرش بده. ستاره‌ها در این هفته محافظت هستن. سیاره اصلی ات مرکوری روز سه شنبه به سمت خورشید می ره و شانس خوبی داری برای افشای احساسات و خواسته‌هات. برای بیرون اومدن از یک فکر یا رابطه ناسالم، بهترین فرصت رو داری.

تیر
با اینکه ایده کارهای پر هیجان خیلی تحریک کننده است، اما بهتره این هفته رو نسبتا آروم سپری کنی. می تونی سعی کنی با بودن در یک گروه، هم امنیت رو فراهم کنی هم هیجان رو. ماه منطقی ویرگو به روبروی خونه سومت رسیده و بهت کمک خواهد کرد که در نوری عاقلانه، به اطرافت نگاه بندازی. اگر می خوای فضا رمانتیک باشه، انتقاد از دیگران رو کمتر کن. پیاده روی برات لذت بخش خواهد بود. بخصوص حوالی غروب.. این پیاده روی ممکنه ایده یا شرایطی بزرگ رو به سمتت روانه کنه. امتحانش کن.

مرداد
امروز کنترل روابط کمی مشکله چون همه فکر می کنن آدم صادقی هستی ولی در واقعیت چیزهایی رو داری که نمی خوای به دیگران بروز بدی. سیاره مرکوری به سمت خورشید به عقب می ره و به همین دلیله که بخشی از انرژی‌ات داره صرف مخفی کردن یک موضوع می شه. احساس منفی برای این جریان نداشته ولی برنامه ریزی کن که هرچی زودتر چیزی که توی قلبت هست رو بروز بدی. به اشتراک گذاشتن احساسات، از روز سه شنبه به بعد می تونه یک سورپریز برات درست کنه.

شهریور
به صبرت احتیاج داری. در تمام این هفته هیچ عکس العمل تندی نشون نده – بخصوص در لحظه ای که حتی قبل از شنیدن کامل یک حرف حس می کنی جوابش رو آماده داری. با اینکه بقیه تو رو در موقعیتی مهم تصور می کنن، خودت می دونی که بیشتر از مهم بودن نیاز به یک همدم و آرامش داری. خبر بد اینه که چیزی در اطرافت تغییر خواهد کرد؛ خبر خوب اینه که اگر باهوش باشی و قاطع عمل کنی می تونی تغییر رو به نفع خودت مدیریت کنی. برای یک نفر کمی درد دل کن. توجه بیشتری به کسی که دوستش داری نشون بده و اون هم همین روند رو در پیش خواهد گرفت.

مهر
مروز ماه قوی و پر از اعتماد لئو به خونه دهم تو می رسه – خونه مسوولیت‌های اجتماعی. ممکنه قولی به کسی داده باشی که بهش عمل نکردی یا انتظاری ازت بره که هنوز انجامش ندادی یا ایده ای اجتماعی داشته باشی که هنوز عملی نشده. خودت رو مشغول نده، واقعا مشغول شو. وقت بازی خیلی کمه. اگر می خوای به نتیجه مورد نظرت برسی باید سریع کاری که منتظر انجامه رو تموم کنی.

آبان
یک هدیه نقش مهمی در این هفته بازی می کنه. می گیری یا می دی و نتیجه‌اش بسیار هیجان انگیزه. تعلل نکن و اگر می خوای بخری سریعتر بخرش. کمی نگران حضور در جایی هستی که مهارت کافی براش نداری. این ترس ناشی از ستاره ها نیست. حق داری ولی همه همین مشکل رو دارن و در حین کار، چیز یاد می گیرن. اگر می خوای رابطه‌ فعلی‌ات رو داغتر کنی یا رابطه جدیدی رو شروع کنی، کمی نرم باش و راه بیا. بودن در یک جمع کوچیک در آخر هفته اتفاق پر هیجانی است. هدیه یادت نره.

آذر
ماه سرطان وارد خونه هشتمت شده: خونه احساسات عمیق. فکری داری که فعلا نمی خوای با کسی به اشتراکش بذاری. این کار درستیه. در این هفته لازمه فکرها درون خودت بمونن و عمیق بشن و پخته. خوشبختانه بقیه شرایط سماوی هم کاملا با این نیاز هماهنگه. لازم نیست حرف مهمی به کسی بزنی. فقط با آدم ها باش و خوش بگذرون اما به اندازه کافی برای خودت هم وقت بذار و با احساسات درونت صحبت کن. محیطی معنوی می تونه بهت نگاه جدیدی ببخشه.

دی
مجموعه‌ای از اتفاقات عجیب، شرایطی رو می سازن که این هفته‌ات «غیرمعمولی» نام بگیره. توان پیش بینی هم زیاد نیست و هیچ کس نمی تونه بگه در طول هفته‌های بعد چه اتفاقاتی در جریانه. حالا که مریخ وارد خونه پارتنرها شده، فعال بودن در یک رابطه بهترین روش برای داغ کردن اونه. ایده بزن و نگران واکنش‌ منفی طرفت نباش. چیزی که اون می خواد ببینه اینه که تو فعالی و داری تلاشت رو می کنی. اگر دنبال یک جادوی رمانتیک هستی مجبوری کمی مرزها رو بشکنی و چیزهای خطرناک رو تجربه کنی.

بهمن
ماه سرطان، تقویت کننده خونه مهارت‌هات است. شروع کردن یک کار یا استارت زدن یک پروژه بهترین کاری است که در این هفته از دستت بر میاد. توانت در هر چیزی بیشتر از اون چیزی است که تصورش رو می کنی. در ایجاد یک تغییر، «کند شدن» بدترین بازدارنده است. اگر داری کاری می کنی و کسی مخالفه، اول به حرفهاش گوش کن و اگر منطقی بود بپذیر اما اگر حرفش با منطق سازگار نبود، کلا کنارش بذار. هیچ وقت نمی تونی همه رو راضی نگهداری؛ بخصوص این هفته که اگر کاری رو شروع کنی از همیشه سریعتر پیش خواهی رفت. رمانتیک بودن خوبه ولی اگر قراره رابطه‌ای ایجاد بشه، گرم بمونه یا پیش بره نیاز اصلی عملگرا بودن است و مدیریت عواطف. اگر خودت رو بشناسی خواهی دونست چه کسی ممکنه آدمی باشه که دنبالش هستی.

اسفند
ماه برون گرای لئو توی خونه ششم تو است. بهترین کار برات برون گرا بودن و فعالیت‌های بیرون از خونه و ابراز وجود است. دنیا چیزی بیشتر از کارهایی است که دیگران از آدم انتظار دارن. ببین چی دوست داری و به سراغش برو و تستش کن. اینکه بدونی از یک رابطه چی می خوای سریعا باعث خواهد در رابطه‌ای قرار بگیری که دنبالش هستی اما اگر سردرگم باشی و خودت هم درست ندونی چی می خوای روی جنبه‌های منفی هر رابطه‌ای که واردش می شی تایید خواهی کرد و ازش بیرون خواهی اومد. از سه شنبه تا شنبه ماه زمینی ویرگو برای دو روز توی خونه دیگران تو خواهد بود و در این تاریخ‌ها بالاترین سطح دلربایی‌ات رو خواهی داشت.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...