طالع رنگی هفته - 16 تا 22 دی - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۶ تا ۲۲ دی

طالع رنگی هفته – ۱۶ تا ۲۲ دی

فروردین
این هفته از هر جور هیجان عاطفی دوری کن. هیجان‌های احساسی به نفعت تموم نخواهد شد پس بهتره حتی اگر شده ازشون فرار کنی. از همین امروز ماه در خونه تو است به صرفه نیست حرفی که توی دلت هست رو به کسی بگی. به جای اینکه از طریق حرف سعی کنی استرس‌هات رو آشکار کنی، روش‌های عملی ای رو کشف کن برای تخلیه کردنشون. مثل رفتن به کوه یا کمی ورزش. کسی که دوستت داره بهت کمک خواهد کرد بر یک مشکل فایق بشی. اگر روز سه شنبه و چهارشنبه به حرف کسی که دوستش داری گوش بدی، وضعیت شادتری به وجود خواهد اومد.

اردیبهشت
اگر مشکلی وجود داره، قایم شدن پشت کلمات فایده نداره و مشکل تقریبا برای هر نظاره گر عاقلی قابل دیده شدنه. مواظب باشه که یک مخفی کاری روی رابطه ات تاثیر نذاره و بدون که اگر قلبت رو صاف و صادق نگه داری، چیز بدی پیش نخواهد اومد. روز سه شنبه و چهارشنبه حمایتی فوق العاده از سمت آسمون در انتظارته. این امکان هم هست که کشف کنی تو و کسی که دوستش داری یا دوستت داره، سر موضوعی بسیار مهم توافق میکنین که قبلا ازش خبر نداشتین. اگر در کاری موفق شدی بدون که به خاطر شانس نیست بلکه کاملا استحقاقش رو داشتی.

خرداد
تقویم اجتماعی ات شلوغتر از چیزی شده که باید باشه. وقتی که برای دیگران و کارهای متنوع می ذاره زمان کافی بهت نداده تا با خودت خلوت کنی و ببینی خودت برای شاد و راضی بودن چی لازم داری. در صورتی که بالاخره یک صحبت مهم رو شروع کنی، هفته آرومی خواهی داشت. روز سه شنبه و چهارشنبه یک صحبت طولانی می تونه کاملا به نفعت تموم بشه و کسانی شروع به گرفتن یک تصمیم در مورد تو می کنن که ازش خوشحال خواهی بود. امیدوارم این هفته نتیجه اش برات این درس باشه: باز بودن و شفاف و شجاعانه حرف زدن در نهایت امر به نفع آدمه.

تیر
آماده ای که کاری رو شروع کنی و تمرکزت رو فقط روی یک چیز بذاری تا تموم بشه اما به دلیل عجیبی اینکار رو نمی کنی. خوشبختانه این هفته آسمون باهاته تا به این مهم برسی. مشتری در حال عبور از خونه کار است و این هفته و هفته بعد رو فرصت مناسبی می کنه برای رسیدن به کارهای عقب مونده یا تموم کردن کارهای نصفه. از جمعه تا یکشنبه هفته بعد زمان مناسبی است برای پر کردن یک خلاء عاطفی. شاید یک صحبت صمیمی، شاید پیدا شدن یک آدم جدید یا حتی بستن پیوندهایی محکم تر با کسی که دوستش داری و ارزشش رو داره. مضر ترین چیز برای یک رابطه، ابهام است. از ابهام کم کن تا شادتر زندگی کنی.

مرداد
کلی آدم بهت وابسته می شن. شاید در یک سفر، در یک مهمونی، در یک امتحان یا چنین جمعی و مسوولیت قبول کردن همیشه کمی ترسناکه. اگر این مسوولیت رو قبول کنی از پسش به خوبی بر خواهی اومد. اگر می خوای خودت رو بشناسی به عکس العمل‌هات در مقابل پیشنهادهای گذشته فکر کن و می بینی چرا بعضی موقع‌ها به مشکل خوردی و اون عکس العمل‌ها رو تکرار نکن. دوست خوبی ازت رنجیده یا در همین هفته می رنجه و بهتره نذاری این رنجش بیشتر از همین هفته کش پیدا کنه. این هفته با کسی که برات مهمه باید تصمیمی بگیری در مورد بخشی از وظایف یک کار. سعی کن اونقدر سهم قبول کنی که برات قابل اداره کردن باشه که بدقول نشی. خودت رو هم‌آماده کن که احتمالا در مورد یک چیز غیرعادی یا چیزی که برات راحت نیست صحبت خواهی کرد.

شهریور
احساسات فرینده احاطه ات کردن و اصلا دور از ذهن نیست تصمیمی بگیری که از نظر همه – و از همه مهمتر، خود آینده ات – غیرمنطقی است. اگر در رابطه جدیدی هستی یا در مورد یک رابطه جدید خیال پردازی می کنی، کمی صبر کن و هفته بعد دوباره تصمیم بگیر – هیچ وقت دیر نمی شه. شاید هم این احساسات فریبنده مربوط به یک کار یا تصمیم دیگه باشه اما به هرحال خوبه که عجله نکنی. رمانس – بیش از حد زیاد یا کم بودنش – بر این هفته احاطه داره ولی اصلا نگران نشو. در یکی دو هفته همه چیز تنظیم تر می شه. این هفته رو با برنامه‌های استاندارد بگذرون و کار عجیبی نکن تا امن باشی و امان. سر رفتن حوصله بهتر از دست زدن به یک تصمیم اشتباهه.

مهر
آمادگی دعوا داری. آدمی در اطرافت هست که حرف حساب نمی فهمه و ظاهرا آخرین راه حل، جنگ است.اگر واقعا اینطوره از جنگ نترس چون به هرحال گاهی لازمه. در حوزه خونه، نیازمند یک تغییر کوچیک هستی. این تغییر می تونه یک خرید بامزه برای خونه باشه یا تغییر دکوراسیون. باهوش باش و قبل از گفتن هر حرفی یک لحظه بهش فکر کن و اگر حس کردی ممکنه طرفت رو ناراحت کنه، اونو نزن. این هفته پتانسیل دعوای بالایی داره و بهتره در مواقعی که لازم نیست – بخصوص در خونه یا با کسی که دوستش داری – ازش دوری کنی. تصور اینکه فضای خصوصی ات کم شده موقتی است و مشکل به زودی برطرف خواهد شد.

آبان
با یک متخصص سر و کار پیدا میکنی. مشکلی در خونه، ماشین یا محل کار تو رو وابسته می کنی به کسی که در یک موضوع خاص کار بلد است. یک وسوسه هم به وضوح در جریانه. قبل از دست زدن به هر چیزی به عواقبش فکر کن. آدم لازم نیست همیشه طبق اصول و معیارهای اخلاق عمومی رفتار کنه ولی همیشه بهتره که طبق چیزی که درسته و از نظر عقلش پذیرفته قدم برداره. نذار وسوسه باعث بشه کاری کنی که بعدا دعا کنی کاش نمی کردی. اگر باید با کسی در مورد زندگی عاشقانه حرف بزنی این هفته فرصت خوبی براش داری – بخصوص از چهارشنبه تا جمعه. تا شنبه یک مشکل قدیمی ات حل خواهد شد و نفس آرومی خواهی کشید.

آذر
چیزهای بزرگتر به نظر بهتر می یان ولی اگر تلاشی تا چیزی رو بزرگ کنی تا بهتر بشه، در اشتباهی. گاهی آدم باید به عمق و معنای یک چیز توجه کنه و فقط دنبال گسترش نباشه. توجه کن که اگر موقع باد کردن بادکنک فقط به بزرگ شدنش توجه کنیم ممکنه بالاخره قبل از اینکه به لذت بردن ازش برسیم، بترکه و به هیچ دردمون نخوره. این هفته پارتنرت یا کسی که دوست داره پارتنرت بشه بیشتر از همیشه داره بهت فکر میکنه و آمادگی داره قدمی رو برداره که تو منتظرشی. اگر فکر می کنه این قدم رو بلد نیست، کمی بهش راهنمایی کن. آخر هفته چند ساعتی رو بیرون از خونه باش که فواید متنوعی برات خواهد داشت.

دی
ماجراهای دراماتیک در زندگی شخصی چیزی نیست که دنبالش باشی ولی در این هفته کمینت رو می کشه و احتمالا اتفاق خواهد افتاد. خوشبختانه برخورد «من از پس هر چیزی بر می یام» در این هفته به کمکت می یاد تا کاری رو پیش ببری. ونوس داره در جهت معکوس حرکت می کنه و در این هفته هم از کنار مرکوری می گذره و هم از کنار ساترن – اتفاقی که برای تو تنش‌های عاطفی و شاید مالی به وجود بیاره. چیزی که در این هفته باید ازش دوری کنی رابطه صمیمانه جدید است و چیزی که باید دنبالش باشی، برنامه ریزی بلند مدت. یادت باشه که در این روزها بهترین کار برات عشق ورزیدن به خودته و یادآوری شخصی ارزش‌هایی که داری. هر کس تو رو از این هدف دور کنه، آدم مناسبی برای معاشرت در این هفته نیست.

بهمن
کمی فعالیت روشنفکرانه حسابی می تونه حال و حوات رو تغییر بده. سری به کتابفروشی بزن و یک کتاب در ژانری انتخاب کن که چند وقتی است نخوندی. مثلا کتاب شعر شعرای معاصر یا فلسفه (دنیای سوفی رو خوندی؟). اگر تصمیم گرفته ای که در مورد احساساتت با کسی مشورت کنی حتما اینکار رو بکن. حالا که به بعضی از هدف هات رسیدی فرصت رو برای کمی استراحت غنیمت بدون و بدون که صلح درونی انسان، قوی ترین موتور پیش برنده زندگی شاد است. فلاسفه ای که در مورد شادی حرف زدن نتیجه حرفشون این بوده: شادی محصول گذروندن وقت خوب با دوستان خوب است. برای این آخر هفته یا آخر هفته بعدی برنامه ریزی کن و ساعت‌هایی رو به حرف زدن بگذرون. یک دور همی ساده ولی با دوستانی خوب و صمیمی و ببین که چقدر همه چیز بهتر خواهد شد.

اسفند
یک مشکل با چیز یا کسی که نقش پر رنگی تو زندگی ات داره بروز خواهد کرد. خیلی هم ناگهانی. این اتفاق ممکنه به سادگی فراموش شدن کیف پول در خونه و یک روز دردسر کشیدن باشه تا یک سوء تفاهم با پارتنرت. بدون که بدترین اتفاق ناشی از مخفی کردن یک چیز، دیده شدن ماجرا نیست بلکه استرسی است که این مخفی کاری در زندگی به وجود می یاره. بدون چی می خوای و خودت رو وقفش کن. اگر تنها هستی و دنبال عشق می گردی این هفته شاید هفته خوبی باشه برای یک حرکت جدی و حتی عجیب. حتی به چیزی مثل خواستن از دوستان برای معرفی یک نفر فکر کن. نتیجه اش کاملا برات مثبت است. با بودن ساترن در خونه هشتم خلوت شخشی،‌ هفته خوبی هم هست برای مشخص شدن مرزها. اگر لازمه کسی مرزش رو بدونه، در این هفته با رفتارت بهش تذکر بده.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. roobi
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  چه جالب همین چند روز پیش تاب دنیای سوفی رو تموم کردم { متولدین بهمن خاصن دیگه ….}
 2. ارغوان
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  واقعا حقیقت داره از همتون ممنونم به خاطر همه زحماتتون و خسته نباشی همیشه شاد باشید و موفق
 3. الهام
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  سلام
  طالعتون عالیه
  و خیلی هم درست
  منم بهمنی هستم و یکی دو روزه که میخوام برم کتابفروشی و کتاب بخرم
  البته دنیای سوفی رو دارم و نخوندمش
  میرم سراغ همون
  roobi جان موافقم باهات بهمنی ها خاصن
  🙂
  فال اسفند هم کاملا درسته همسرم اسفندیه و واقعا احساس میکنم چیزی رو داره ازم مخفی میکنه
  🙁
  • Hamit
   ۱۸ دی ۱۳۹۲

   ممنون بابت طالع رنگیتون…
   اما باید بگم این اسفندیا هستن که خاصن نه بهمنی ها 🙂
   در مورد اسفندیا خیالتون راحت باشه…
 4. artimis
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم می توان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم وانسان.
 5. artimis
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  خانم یعقوبی سلام و وقت بخیر
  امکانش هس با کسی که طالع بینی رو مینویسه ارتباط بر قرار کرد؟؟
  سپاس
 6. مهسا
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  واااای واقعا مال من درسته دعوا!!!!! فال روزانه هم بزارید خوب میشه!:-D
 7. لیلی
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  منم بهمنی ام ولی ظالع بینی باورم نمیشه البته نکته های مثبت شو میگیرم واسه خودم ولی منفی هاشو نه الهام خانوم بد به دلتون راه ندین dont worry and be happy:))
 8. asemoon
  ۱۸ دی ۱۳۹۲

  من مهریم….
  اتفاقا هم دعوام شد عصبی شدم و سر عشثم داد زدم…
  الانم پشیمونم. تموم شد همه چی.
  چرا اول هفته اینو نخوندم. شانسه
 9. ریحانه
  ۱۸ دی ۱۳۹۲

  یعنی یه حسی امشب داشتم عجیب…و عجیبتر اینکه همونی بود که طالع بینی ها گفتن….!!!
 10. maryam
  ۱۸ دی ۱۳۹۲

  سلام بابت طالع بینیتون تشکر هر هفته برامون بفرستید خوب بود
 11. لیلی1
  ۱۸ دی ۱۳۹۲

  برای منم خیلی عالیه.معمولا۷۰ درصد درسته.فقط یه سوال این فالها بر چه اساسیه ؟ براساس اتفاقات نجومی اسمونه؟؟؟؟
  • نگار یعقوبی
   ۱۹ دی ۱۳۹۲

   بله بله بر اساس وضعیت ستاره ها هست
 12. Ati
  ۱۹ دی ۱۳۹۲

  فقط بهمنی ها….
  عقیده دارم فوق العاده باهوشند
 13. مهسا
  ۲۲ دی ۱۳۹۲

  (یک مشکل با چیز یا کسی که نقش پر رنگی تو زندگی ات داره بروز خواهد کرد. خیلی هم ناگهانی. )
  دقیقا ا تفاق افتاد 🙁
 14. amir
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  واقعا عااااااااااااااااااااااالیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...