طالع رنگی هفته – 16 تا 22 بهمن - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۶ تا ۲۲ بهمن

طالع رنگی هفته – ۱۶ تا ۲۲ بهمن
فروردین
در تمام طول این هفته این احتمال وجود داره که آدم‌ها برداشتی اشتباه از کارهایی که می‌کنی داشته باشن. رسیدن سیاره تو یعنی مریخ به نپتون محو و تاریک، باعث این جریان می‌شه. قبلا ازاینکه هر کاری رو شروع کنی ببین که بقیه ممکنه این کارت رو چطوری درک کنن و سعی کن منظور واقعی ات رو براشون به طور کامل روشن کنی. اگر دنبال تفریح هستی، خیلی فشار نیار و این آخر هفته اجازه بده شادی اگر خواست خودش به سراغ تو بیاد.

اردیبهشت
پیروزی و موفقیت حسابی در دسترسه. اگر می خوای با کسی حرف مهمی بزن الان وقتشه و اگر پروژه‌ای داری تو همین هفته با موفقیت تمومش کن. ونوس استثنایی توی خونه فضای عمومی ات است و این می تونه تو رو به شهرت و افتخار برسونه. تنها خطر این هفته اینه که زندگی ات متفاوت با اهدافت بشه. یعنی آدم ها ازت چیزهایی بخوان که تو برات ارزش نداره ولی درگیرشون می شی و از هدف‌های خودت دور می افتی. در ضمن در پنجشنبه ونوس به برج دلو می‌رسه که می‌تونه تلاطمی باشه توی زندگی ای عاطفی ات. مراقب باش و ریسک نکن مگر اینکه دنبال یک تغییر بزرگ باشی.

خرداد
کار زیادی در این هفته پیش نمی‌ره. بهش هم فشار نیار. بیشتر از اونی که دقیقا روی مسائلی که باید کار کنی وقت بذاری، می ری سراغ چرخیدن توی اینترنت و وقت تلف کردنی که برای خودت هم لذت زیادی نداره ولی وقتت رو پر می کنه. اگر اهل شوخی کلامی هستی کمی از زبونت مراقبت کن یا حداقل بدون که وقتی داری شوخی می‌کنه، طرف مقابلت هم اینو می‌دونه. اگر حوصله‌ات سر رفته یک کار جدید ترتیب بده (حتی به کوچیکی یک قدم زدن تو پارک)‌ و با تجربه جدیدت ممکنه تغییراتی که دوست داری در زندگی ایجاد بشه.

تیر
مواقعی هست که آدم‌ها اطلاعاتی دارن که انگار خودشون هم نمی‌دونن از کجا اومده. شاید از یک خواب،‌ شاید از حس ششم و شاید از درکی عمیق از اتفاقات اطراف. این هفته پر خواهد بود از این نوع احساسات و حتما بهشون اعتماد کن. از سه شنبه تا شنبه ماه نوی دلو توی خونه رابطه‌های عاشقانه‌ات است واین یعنی بالا پایین شدن احساسات و روابط. ممکنه آدمی غیرمعمول سراغت بیا یا تو به سراغش بری ولی کل جریان هم طول خاصی نکشه اما به هرحال تجربه چیزهای جدید در این هفته بهتر از چسبیدن به کارهای قدیمیه.

مرداد
کسی به عمد توی کارهات کار شکنی می‌کنه ولی اینکارش تاثیر زیادی توی نتیجه نهایی نداره. ممکن هم هست درگیر یک رقابت غیرسازنده بشی. حواست باشه که گاهی همکاری مهمتر از جنگیدن و اثبات این است که حق با توئه. کمی کوتاه بیا ولی کسی رو نرنجون. نکته مثبت هفته ماه نوی دلو است که توی خونه پارتنر تو قرار گرفته. آماده حضور یک نفر جدید باش که توی مهمونی یا در یک جمع می‌بینی‌اش و به زندگی‌ات انرژی می‌ده. اگر ندیدی یعنی به موقع در جایی که لازمه شرکت نکردی پس هیچ دعوتی رو رد نکن.

شهریور
همکاری کردن و حتی دوست بودن با کسی که همیشه توی خیالاته سخته. بعضی‌ها فکر می‌کنن با غرق شدن توی تخیلات می‌شه همیشه راحت بود ولی این واقعیت نداره. به برنامه‌های طولانی مدتت فکر کن و از کسایی که باعث می‌شن نتونی بهشون برسی دوری کن. شرایط کیهانی در این هفته کاملا به نفع توئه که یک دوست جدید پیدا کنی. اگر تا حالا خیلی سخت‌گیر بودی، کمی راحت‌تر بگیر و با شرایط واقعی دنیا کنار بیا تا بهت بیشتر خوش بگذره.

مهر
حتی بودنت بقیه رو خوشحال و پر انرژی می‌کنه ولی عجیبه که گاهی نمی‌دونی خودت رو باید چطوری شاد کنی. شکی که داری باعث عدم اعتمادت به خودت می‌شه و نمی تونی راحت کارهایی که لازمه رو شروع کنی. برای آخر هفته برنامه خاصی نچین چون کاملا ممکنه با یک سورپریز خوب، حسابی سرت شلوغ بشه و بهت خوش بگذره. دعوت‌ها رو قبول کن. اگر می‌خوای چیز جدیدی تجربه کنی خیلی عادیه که بپذیری از سنگرهای دفاعی مرسومت بیای بیرون و کمی ریسک کنی.

آبان
درددل و سبک شدن چیز خوبیه ولی پیدا کردن جایی مطمئن که بتونی توش حرف دلت رو بزنی بسیار مشکله. ممکنه توی خونه یا تو جمع دوستات یا کار چیزها پر استرس بشن ولی سخت‌ترین چیزی که این وسط مطرحه، ترس تو از این کشمکش‌ها خواهد بود. حضور ماه توی برج دلو همیشه تغییر و تحول با خودش داره و توی این هفته شاید نتونی به آرامشی که می‌خوای برسی اما نگران نباش و به زندگی و اطرافیانت زمان بده. هر وقت دیگه به گذشته فکر نکردی، آماده قدم گذاشتن تو آینده هستی.

آذر
درگیری بین آرامش داشتن توی خونه و درگیر بودن با بی‌حوصلگی و تضادهایی که با تو خونه موندن پیش می‌یاد. از روز چهارشنبه ماه برج دلو کانال‌های ارتباطی جدیدی رو برات باز می‌کنه؛ ازشون استفاده کن. اگر دنبال دوستی جدیدی بدون که یک گفتگوی خیلی ساده که علاقه مخفی ات به کسی رو آشکار می کنه می‌تونه توسط اون دیده بشه و صحبت رو به چیزی جدی‌تر بکشه. فراموش نکن که بحث از ارتباط است: یک فعل دو طرفه. همونقدر که حرف می زنی گوش بده تا طرف مقابل هم از این هم‌صحبتی احساس لذت کنه و بخواد بهش برگرده.

دی
این هفته موقعیتی پیش می‌یاد که توش طرفت از حرف زدن خسته می‌شه. دلیلش این نیست که خوب حرف نمی‌زنی بلکه اینه که به اندازه کافی عمل همراه حرف‌هات نیست. اگر می‌خوای از این شرایط پیشگیری کنی، قبل از شروع به صحبت مطمئن باش که قبلا با عمل هم این حرف‌ها رو ثابت کردی. تعطیلات آخر هفته شاید لازم باشه نقش جدیدی رو قبول کنی. اینکار رو بکن و لذتش رو ببر. اگر دنبال فان هستی، چیزها و کارها رو راحت بگیر و در جریان اتفاقات خوب ولی ساده‌آی که توی آخر هفته می افته غرق بشو و لذت ببر.

بهمن
وقتی همه جزییات و قواعد رو می‌دونی اعتماد به نفست بالا می‌ره چون می‌تونی برای خودت تصمیم بگیری اما وقتی که واقعیت‌های اطراف مبهم هستن و نمی‌دونی منظور واقعی آدم‌ها از کاراشون چیه، احساس ناراحتی می‌کنی. در این هفته در وضعیت دوم هستی: اتفاقاتی می‌افته و چیزهایی می‌شنوی که معنی واقعیشون رو نمی‌دونی. کاری هست که مدت‌ها پیش باید انجام می‌شد ولی هنوزم که هنوزه به پایان نرسیده و این دائما فکرت رو مشغول می‌کنه. تمومش کن تا به آرامش برسی. اگر پیشنهادی دریافت کردی یکی دو روز صبر کن چون ممکنه پیشنهاد دومی هم توی راه باشه.

اسفند
سخته درکی دقیق از دنیا داشته باشی. حتی می تونم بگم که احتمال زیادی داره آدم‌ها در فهمیدن تو هم اشتباه کنن چون تقارن نپتون و مریخ کلی انرژی خاکستری توی هوا پخش کرده. اگر خودت هم سردرگم هستی، لازم نیست این رو به همه نشون بدی. در ضمن خبر خوب اینه که تقارن این دو سیاره رمزآلود فضایی رو به وجود می‌یاره که آدم‌ها ترجیح می‌دن توش تنها نباشن. اگر می‌خوای با کسی نزدیکتر بشی از سه شنبه به بعد فرصت خوبی داری تا یک گپ و گفتگو یا یک دیدن ساده رو تبدیل کنی به یک چیزی جدی‌تر. هنوزم هست! روز جمعه ماه توی برج تو قرار می‌گیره و فرصتی عالی داری برای خیالپردازی و توسعه دادن تخیلاتی که می‌تونن راه آینده رو بهت نشون بدن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...