طالع رنگی هفته - 16 تا 22 اردیبهشت - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۶ تا ۲۲ اردیبهشت

طالع رنگی هفته – ۱۶ تا ۲۲ اردیبهشت

فروردین
در طول این هفته آدم‌ها از مسیرت کنار می رن چون می دن مزاحم تو شدن فقط براشون دردسره. حتی ممکنه حس کنن که تو ممکنه عکس العمل‌های شدیدی در مقابل رفتارشون نشون بدی و این کمی اونها رو می ترسونه. حالا که آدم‌ها جدی ات می گیرن خودت هم اینکار رو بکن و کارهات رو پیش ببر. حتی در زندگی شخصی هم ابتکار عمل کاملا با توئه و هراس ملایمی که توی بقیه ایجاد می کنی می تونه به نفعت تموم بشه.

اردیبهشت
اتفاق های پیش بینی نشده‌ای زندگی ات رو تا حدی شلوغ می کنن یا حتی به هم می ریزن. اینهمه سیاره که توی آسمون بالا پایین می رن نخواهند گذاشت هفته آرومی داشته باشی. مهم نیست. وظایفی که حس می کنی مهمتر هستن رو یکی یکی انجام بده بدون اینکه خودت رو درگیر تصویر بزرگ زندگی بکنی. قبول کردن یک ریسک حساب شده می تونه کاملا به نفعت باشه پس اگر کار قابل ریسکی پیش اومد، با فکر واردش بشو. این خطر هست که خودت رو بیش از حد به یک نفر دیگه تحمیل کرده باشی. اگر به این روند ادامه بدی، در آخر هفته ممکنه شاهد بازخوردهای منفی باشی.

خرداد
دنبال کمی تفریح با همکارها یا دوستها یا همکلاسی هات هستی. این خوبه ولی مواظب باش به کسی قول چیزی بیشتر از این رو ندی. مسوولیت هایی که مدتی قبل پذیرفتی حالا عقب افتاده و این برای شهرتت خوب نیست. انجامشون بده؛ حتی اگر سخت به نظر برسن. صبر و حوصله در رابطه به نفع توئه. اگر چیزی کند پیش می ره بهش زمان بده. حرکت ماه توی خونه چهارم، منزلت رو به جایی عالی برای تفریح تبدیل خواهد کرد. اگر می خوای خودت و بقیه پر از انرژی بشن یک مهمونی بگیر یا آدم‌ها رو توی خونه ات جمع کن.

تیر
ماه داره توی خونه دهم تو بالا می یاد و به همین دلیل باید پر از جرات باشی برای شروع کارهای جدید. توان بالایی برای پیشبرد موفق یک پروژه داری پس اگر چیزی توی فکرت هست، همین هفته شروعش کن و نذار بیشتر از این عقب بیافته. شکستن روتین‌های معمول و رفتن به جاهای جدید و کردن کارهای تازه برات موفقیت به همراه خواهد داشت. اگر کسی دوست داره شرایطتش تغییر کنه، باید محیطش رو تغییر بده.

مرداد
رسیدن ماه به خونه هشتمت بهت می گه که باید برنامه‌هایی بزرگتر از کارهایی که این روزها درگیرش هستی رو شروع کنی. از محوطه آروم و مطمئن اطراف خودت خارج بشو. به یک سفر کوتاه برو یا به یک جای ناشناخته. تا وقتی ریسک نکنی اتفاق هیجان انگیزی هم نمی افته. متاسفانه اگر منتظر اتفاق افتادن یک معجزه هستی،‌ ناامید خواهی شد. هفته اتفاقات بزرگ نیست. دوستی بهت پیشنهادی می ده که در نهایت به نفع تو تموم می شه اما حواست باشه در موردش هوشمندانه تصمیم بگیری. چهارشنبه که ماه برج دلو خونه پارتنرهات رو پر می کنه، یک فرصت استثنایی داری برای پیدا کردن یک دوست یا تعمیق یک دوستی در حال حاضر موجود. لبخند بزن و به بقیه جرات بده جلو بیان.

شهریور
با اینکه این هفته پر از چیزهایی خواهد بود که توجه تو رو از موضوعی که باید روش متمرکز باشی پرت می کنه، اما بازم این هفته هفته‌ای است پر از موفقیت. انتظاراتت از خودت زیاده. خودت هم می دونی که می تونی به خیلی چیزها برسی ولی مشکل اصلی اینه که وقت زیادی رو صرف فکر و خیال در مورد موفقیت‌های آینده می کنی. جمعه ماه شیرین حوت وارد خونه پارتنرهات می شه و این شرایط بسیار گرم کننده ای رو به وجود می یاره. روی قلب هر کس دست بذاری ، می تونی تکونش بدی. حرف بزن و خودت رو نشون بده و قلب ها به هیجان خواهد اومد.

مهر
در سفری هستی به منظور برقراری تعادل در زندگی ات و این هفته با ظاهر کردن هدفی جدید توی زندگی ات، نقش موثری در اون بازی می کنه. درگیر پروژه‌هایی می شی که بسیار وقت گیر و سخت هستن ولی تا چشم به هم بزنی رد شدن و فقط تجربه و لذتشون باقی مونده. وقتی برای کمی پیاده روی بذار و از طبیت انرژی بگیر. سعی کن همین روزها و قبل از رسیدن به آخر هفته، به چیزهایی که جلوی روت منتظر انجام شدن هستن حمله کنی تا بعدا که انرژی ات همراه با ماه کمتر شده، با کارهای ساده تری پیش رو باشی.

آبان
هیجان زده هستی. یک اتفاق بزرگ در جریانه و به زودی باید باهاش رو برو بشی. اگر روی جریان کنترل داری آروم پیش ببرش. بعدا ممکنه افسوس بخوری که چرا اینقدر سریع وارد کار شدی. سیاره مریخ که کنترل کننده شرایط تو است در تقابل با ساترن قرار گرفته و هیچ مشکلی نداره که اگر لازم شد وارد یک کشمکش جدی بشی. گاهی برای حل مشکل لازمه آدم بجنگه.

آذر
موج‌های پر انرژی هدایتت می کنن به سمت یک کار پرخطر. خودت هم حس می کنی شاید در شرایطی وارد بشی که به نفعت نباشه ولی به دلایلی که درکش نمی کنی ، احتیاط رو کنار می ذاری و جلو می ری. با خودت نجنگ. به قلبت گوش کن و کاری که می گه رو بکنه. گاهی در تضاد عقل و قلب، باید به قلب گوش داد. کمی وقت گذاشتن برای رسیدگی به احساسات کار خوبیه. کمی آرامش بگیر، مراقبه کن یا سراغ دعا کردن برو و اثر مثبتش رو ببین.

دی
حفظ کردن ریتم طبیعی زندگی کار سختی شده. کارهای زیادی سرت ریخته و فکر می کنی نمی تونی از پسشون بر بیای. راز موفقیت در این هفته می تونه این باشه که در هر لحظه روی یک چیز تمرکز کنی و پیشش ببری. وقتی مشغول کار آ هستی، غصه و فکر کار ب رو از فکرت بیرون کن و با همین نقشه پیش برو. خوشبختانه هفته ای داری پر از خلاقیت و تولید و در نتیجه کارهای عقب افتاده یکی یکی انجام خواهند شد. دوستی رو بعد از مدت ها می بینی و این خوشحالت می کنه اما به خوشحالی های کوچیک قانع نشه. این هفته شلوغه ولی هفته بعد برات یک هفته جادویی خواهد بود.

بهمن
هوشمندانه اینه که کارهات رو سبک نگهداری. ستاره ها بسیار شلوغ هستن و معقول ترین کار برای هر کسی – بخصوص متولد بهمن – در این هفته اینه که هیچ کار جدیدی قبول نکنه و برای هر چیزی که می تونه کمی بیشتر مهلت بگیره. تقریبا سراغ هر کاری که بری با موفقیت انجام می شه ولی بهتره از بین کلی کار که هست، چیزی رو انتخاب کنی که از همه برات ارزشمندتره. یک هدیه کوچیک می تونه تاثیر بسیار بزرگی بذاره. روز چهارشنبه تا یکشنبه، جذابیتت در اوج است. تا وقتی که می تونی با مهربونی و خوش اخلاقی حرف بزنی، احساساتت رو با کسی که برات مهمه به اشتراک بذار.

اسفند
احساس شروع یک پروژه یا کار یا دوستی جدید قوی شده اما توصیه این هفته اینه که اینکار رو نکنی. هنوز چیزهایی هستن که نیازمند انجام شدن هستن و بهتره اول اونها رو تموم کنی. هیچ چیز مثل تلنبار شدن کلی کار نصفه، متولد اسفند رو رنج نخواهد داد. روز جمعه هم ماه توی خونه رمانست بالا می یاد و همه چیز گرمتر می شه؛ به شکلی که کاملا احساسش می کنی. مواظب باش اضافه بر چیزی که باید، عاشق نشی چون عشق چیزیه که اگر تند اتفاق بیاته، خطرناکه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. tamanna
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  با چیزی که راجع به خودم که فروردینی باشم…خوندم احساس کردم هالک هستم 😀
  به فال اعتقاد ندارم
  به خدا اعتقاد دارم و توانایی های خودم
  مرسی.
  در کل سایتتون عالیه
  🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...