طالع رنگی هفته - 14 تا 20 مرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۴ تا ۲۰ مرداد

طالع رنگی هفته – ۱۴ تا ۲۰ مرداد

فروردین
اینکه نمی تونی یکی از احساسات مهمت رو به زبون بیاری، باعث استرس و فشار روانی خواهد شد. اگر می خوای کار جدیدی بکنی ولی عقبش می ندازی، نگران نباش. تغییر نیازمند صبر است تا ماه کاملا از لئو خارج بشه. در این مدت به برنامه ات فکر کن و ببین قدم‌های بعدی چیه. قلبت رو هم باز نگه دار، احتمالا یک نفر تلاش می کنه واردش بشه.

اردیبهشت
نظرات مهمی در مورد دنیای اطراف داری ولی به دیگران نگفتی یا اگر هم گفتی درست درک نشده. تغییری که بهش فکر می کنی لازمه و همه چیز رو بهتر خواهد کرد. اگر اخیرا شروع کردی به دیدن یک آدم جدید کردی، آخر این هفته زمان بسیار مناسبی داری برای کمی پیش‌تر رفتن. همینطور روز پنجشنبه که مرکوری (سیاره حاکم رمانس زندگی تو) به خونه چهارم یعنی «منزل» می رسه، انتظار شروع یا تعمیق یک رابطه رو داشته باش.

خرداد
سیاره حاکم تو یعنی مرکوری در اوج آسمانه و همه دارن بهش نگاه می کنن. آدم‌ها بهت نگاه می کنن و ازت انتظار دارن تاییدشون کنی. مواظب باش این تایید منجر به درگیر شدن خودت توی چیزهایی که نمی خوای نشه. به هر چیز جزیی حساب دقت کن چون حالا که همه بهت خیره شدن، هر قدمی ممکنه باعث دردسر بشه. آخر هفته رو درگیر کارهای خونه و بقیه چیزها خواهی بود پس به رمانس فکر نکن. کارها با چیزی که براشون برنامه ریختی متفاوت خواهند بود.

تیر
عبور سیاره مرکوری متفکر از بالای سر یک خرچنگ، تغییرات زیادی توی مغزش ایجاد می کنه. این تاثیر تا پنجشنبه خیلی پر رنگ است و اصلا تعجب نکن اگر توی فکرهات شلوغی بیش از حدی حس کردی. در واقع در بسیاری مواقع نخواهی تونست با کلمات احساساتت رو بیان کنی. به جای تلاش غیرعادی برای ترجمه افکار به کلمات، به رفتارت فکر کن و سعی کن چیزهایی که می خوای بگی رو توی رفتارت منعکس کنی.

مرداد
با همه وجود انتظار یک چیز جدید رو داری، انگار در لبه یک منظره پر هیجان ایستادی و منتظری توش شیرجه بزنی. اگر احساس کردی خیلی موفقی یا احساس کردی آینده خوبی پیش رو است، کاملا بهش اعتماد کن. یک ماه جدید زیبا وارد برج تو می شه و از پنجشنبه همه این رو می بینن. اگر دوست داشته باشی ، این ماه جدید بهت کمک می کنه وارد رابطه جدیدی بشی. اگر علاقه پنهانی به یک نفر داری، روز چهارشنبه فرصت خواهی داشت اینو ابراز کنی. حتی با یک اسمس ساده. نگران هم نباش، این هفته قدرت عاطفی با توئه و بسیاری آدم ها تو رو تحسین خواهند کرد.

شهریور
این هفته، بهترین چیزی که در دست‌هات داری قوه تخیلت است. خودت رو مشغول درست یا غلط بودن احساساتت نکن. به چیزهایی که دوست داری فکر کن و در مسیرشون پیش برو بدون اینکه سعی کنی بیش از حد به درست یا غلط بودنشون فکر کنی. آدم گاهی باید به احساساتش اطمینان کنه. در بحث‌های عاشقانه هم باید منتظر یک درس باشی. چیزی به اطلاعاتت اضافه می شه که همه زندگی به دردت خواهد خورد. چهارشنبه تقابل ژوپیتر و پلوتو، ضربان قلبت رو بالا خواهد برد.

مهر
سیاره کلیدی ات ونوس، دچار تلاطم شده و نتیجه اش اینه که تو از تصورات رویایی‌ات به داخل دنیای واقعی فیزیکی هل داده خواهی شد. خوشبختانه دوستانی داری که حسابی بهت کمک می کنن تا سختی و دردهای دنیای فیزیکی برات خیلی سبک‌تر بشن. افراد خیلی بیشتر از اونی که بهت نشون می دن، تحسینت می کنن. تلاش اضافه نکن تا تحسین و تعریف کسی رو جذب کنی چون در این صورت باعث خواهی شد دقیقا هیمن ها رو از دست بدی. روز شنبه و یکشنبه ماه به مقابل برج تو می رسه و آماده ات می کنه برای یک اول هفته فعال از نظر اجتماعی و پر انرژی.

آبان
تغییر توی فضا موج می زنه پس اصلا سعی نکن زندگی ات رو با روشی که همیشه بهش عادت داشتی بچرخونی و خودت رو به تغییراتی که در راه هستن بسپار. به جای اینکه تنها روی چیزی که می خوای تمرکز کنی و سعی کنی بهش برسی، خودت رو به جریان امور بسپر و با خلاقیتی که داری مسیر رو به نفع خودت تغییر بده. دوستی داری که در موضوعی رمانتیک تلاش می کنه رای‌ات رو بزنه و سردت کنه. این اجازه رو بهش نده و گرم بمون چون سربالایی ها رو رد کردی و مسیر پیش رو کاملا دلچسبه.

آذر
موج‌های مثبت در راه هستن و نگاهت به آینده بسیار مثبت‌تر از گذشته خواهد بود. حالا که ماه نو داره وارد خونه ایده‌های بزرگت می شه، باید مواظب چیزی که مدتی است از دیگران مخفی‌اش می کنی باشی و این رو هم بدونی که یک بذر کوچیک «شک کردن به خود» خیلی زود می تونه به یک درخت تنومند تبدیل بشه که می تونه هر پروژه ای رو به شکست برسونه. تمرکز عاطفی ات رو تا حدی از دست دادی ولی این رو ناشی از عوض شدن ماه بدون. کسی که دوستت داره به اندازه کافی پا پیش نمی ذاره و شاید این تو هستی که لازمه یک هل کوچیک بهش بدی.

دی
به نظر می رسه زندگی ات شدیدا تحت تاثیر یک نفر قرار گرفته. چیزهایی هست که باید جدی در موردشون بحث بشه ولی ظاهرا نمی تونی طرف مقابلت رو مجاب کنی که بشینه و درست و جدی حرف بزنه. اگر شرایط اینه لازم نیست سرت رو به دیوار بکوبی بلکه کار درست اینه که منتظر پنجشنبه بشی که مرکوری توی خونه صمیمیتت وارد می شه و سه روز فرصت طلایی حرف زدن می ده. پنجشنبه و جمعه و شنبه با بودن مرکوری تو خونه صمیمیت زمان فوق العاده ای داری برای حرف زدن یا نزدیک شدن به کسی که اینهمه وقته فکر می کنی لازمه باهاش حرف بزنی.

بهمن
خونه «رابطه»ات هم با ماه روشن شده هم با خورشید. در لحظه اول شاید فکر کنی این یک پیام مستقیم است اما واقعیت اینه که نور خورشید و نور ماه متضاد همدیگه هستن. شرایط بسیار پیچیده است. واقعیت اینه که نیازی به هیچ عجله ای نیست. کمی صبر کن و در طول این مدت اطلاعات بیشتری جمع کن تا بتونی تصمیم درست تری بگیری. این هفته همه اخبار و حرف ها درمورد عشق و امور رمانتیک است ولی فراموش نکن که دنیای بیزنس هم منتظر توئه.

اسفند
به خاطر ترکیب قاطی پاتی ستاره‌ها، تو هم گیج شدی. از یکطرف به نظر می رسه که باید امیدوار بود و پنجره‌ها به افق‌های تازه باش زدن ولی از اونطرف پلوتو داره بهت پیام می فرسته که تکرار و بی حوصلگی رومزه ادامه خواهد داشت. واقعیت اینه که کل این ماجرا یک داستان انحرافی است که نباید خودت رو بهش مشغول کنی. ژوپیتر در خونه پنجم عشق است و اگر عاقل باشی روز پنجشنبه از رسیدنش به پلوتو استفاده می کنی و یک رابطه ثابت و پایدار رو پایه ریزی می کنی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...