طالع رنگی هفته - 14 تا 20 بهمن - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۴ تا ۲۰ بهمن

طالع رنگی هفته – ۱۴ تا ۲۰ بهمن

فروردین
این هفته بالا و پایین شدن داره و انتخاب مسیر کمی سخته. یک روز ممکنه فکر کنی همه چیز درست شده و روز بعد ناامید بشی و روز بعدش با گرفتن یک جواب مثبت به وجود بیای. زندگی طولانیه و همیشه بالا پایین داره. خبر خوب اینه که ونوس که سیاره حاکم رابطه است داره پیش می ره و بهت اجازه می ده که با کسی که دوستش داری در هماهنگی خوبی به سر ببری. ماه در روزهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه کم رنگه و اگر این روزها چیزی بشنوی باید بهش اعتماد کنی. اگر دنبال جوابی هستی، مثبت است به شرطی که خودت در موردش اقدام درستی بکنی.

اردیبهشت
وظیفه ای بر عهده ات هست یا گذاشته می شه که باعث ناراحتی ات می شه. اگر داری در مقابل یک تغییر مقاومت نشون می دی اینکار رو نکن و بذار دنیا عوض بشه و خودت رو باهاش هماهنگ کن – یک فکر باز بهترین اسلحه در این شرایط است. چیزی که قبلا کار می کرده دیگه مفید نخواهد بود. ولش کن بره و از ناشناخته‌ها استقبال کن. ونوس از خواب کوتاه زمستونی بیدار شده و توجه‌ها بهت زیاده. این می تونه برات کمک هایی رو به همراه بیاره که چندان هم بی منت نیستن. اگر کمک می گیری به این فکر کن که آیا با پس دادنش اوکی هستی یا نه. فقط خودت می تونی این تصمیم رو بگیری پس قبل از هر کاری به خوبی فکر کن.

خرداد
آروم باش. یک نفس عمیق بکش و بذار بدنت به فکرت برسه. این هفته ها سریع گذشته و باید کمی استراحت کنی. هر چقدر هم که ایده های خوب به فکرت برسه قبل از اینکه کارهای دیگه رو تموم کنی شروعشون نکن. روز چهارشنبه به بعد منتظر یک تماس خوب باش و با گشاده رویی ازش استقبال کن. سر یک دعوا و جر و بحث اگر خونسرد بمونی هوشمندی به خرج دادی و یادت باشه که این هفته فاصله بین بدن و افکارت ممکنه کار دستت بده. اگر بدنت از کسی خوشش اومده در مورد منطق جریان هم کاملا فکر کن و بدون که بدون همکاری این دو بخش از انسان، هیچ چیزی به خوبی پیش نمی ره. جمعه تا جایی که می تونی شفاف حرف بزن و با حوصله گوش بده چون فاصله چیزی که می گی وچیزی که شنیده می شه هم کم نخواهد بود. هفته خوبی است به شرط اینکه تمرکزت رو از دست ندی و برای خودت زمان استراحت کافی در نظر بگیری.

تیر
برای گرفتن پیامی که منتظرشی باید هم فکر بازی داشته باشی هم یک قلب باز و مهربون. با خودت فکر کن که اگر از مهربونی دور شده ای بهش برگردی یا اگر برای پیشبرد فکری خودت مدتیه قدمی بر نداشتی به سراغش بری. یک کتاب جدید دستت بگیر و به یک نفر کمک کن و مطمئن باش خبر یا چیزی که لازمه بهت می رسه. احتمال داره چند هفته ای رو به بررسی یک رابطه پرداخته باشی و الان فکر کنی که رسیدن به جواب خیلی سخته. اینطور نیست. می گن باید یک سکه رو بالا بندازی تا جواب رو پیدا کنی: نه از روی شیر و خط بلکه از این روش که حین پایین اومدن سکه ببینی دوست داری کدوم طرف بیاد و جوابت رو می گیری. تا سه هفته دیگه فرصت خوبی داری برای شروع یک رابطه عمیق و خوب. خودت رو حبس نکن تا هم دنیا رو ببینی و هم دنیا تو رو.

مرداد
مسائل عاطفی می تونن کل هفته یک نفر رو تعیین کنن. این هفته برای متولد مرداد اینطوریه. چیزی که وضعیت این هفته رو مشخص خواهد کرد آسمون نیست بلکه وضعیت رابطه ای است که شدیدا وابسته است به رفتارهای طرف مقابل و تو کنترل کمی روش داری. یک لحظه شانس چهره‌اش رو نشون می ده و لحظه ای بعد انگار نه انگار که داشت چیز خوبی پیش می اومد. خودت رو بسپر به عامل شانس و بذار لذت ببری از هفته یا حداقل کمتر بهش فکر کنی. اگر درگیر یک عشق در محیط رسمی (کار، دانشگاه، مدرسه، خانواده) هستی شاید این هفته وقت نفس راحت کشیدنت فرا رسیده باشه. تا آخر فوریه (سه هفته دیگه تقریبا) صبر کن و هیچ تصمیم بزرگی نگیر. تلاطم انرژی ها زیاده و هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

شهریور
شاید در رابطه های کاری با دیگران لازم باشه یک شکل جدید از برخورد رو تست کنی. اگر مهربونی بیش از حد یا بیخیال بودن درست جواب نداده بهتر نیست کمی خشن بشی یا جدی تر بگیری موضوعات رو؟‌ به هرحال تا ما تغییر نکنیم دنیای اطرافمون خیلی تغییر نمی کنه. شروع یک رابطه احساسی جدید می تونه ختم به عشق بشه. ولنتاین در پیشه و ونوس شروع به حرکت مستقیم کرده پس اگر دنبال عشقی از فرصت استفاده کن. اگر ازدواج کردی و با طرف مقابلت در رسیدن به تفاهم لازم برای زندگی مشکل دارین، کمی صبور باش و سعی کن بدون نصیحت به شکلی که دوست داری رفتار کنی تا اون کم کم یاد بگیره.

مهر
رابطه ها به نظر پایدار و قرص و محکم نمی یان یا حداقل یک نفر بر اساس چیزی که تو می خوای رفتار نمی کنه. به جای پرسیدن در مورد اینکه بقیه چی می خوان، بهتره نشون بدی که خودت چی لازم داری چون بازی کردن بر اساس خواسته‌های بقیه تو رو براشون محبوب نمی کنه که هیچ‌، ممکنه حتی ارزشت رو هم پایین بیاره. فراموش نکن که هیچ کس نمی تونه خواسته‌هات رو از تو بگیره و چیزی که مال تو است، مال تو است. ونوس یکبار دیگه حرکت مستقیمش رو پیش گرفته و حق داری خودت رو زیباتر و جذاب تر از همیشه حس کنی – واقعا هم هستی. مریخ پر هیجان و داغ در حال رسیدن به تو است و در طول ماه بعد بازگشتی رو بالای سر تو خواهد داشت. این رو مثل یک نور افکن ببین که بالا سرت می چرخه و تو رو مورد توجه همه قرار می ده. در این هفته هم می تونی خدا رو داشته باشی هم خرما رو.

آبان
هیجان‌ها و احساساتت می تونن بدون خبر قبلی تغییر کنن. این هفته برای دو سه نفر بالا و پایین زیادی داره و یکیش هم تو هستی. اگر حس کردی یک لحظه شادی و لحظه بعد غمگین بدون که تاثیر حرکت عجیب و غریب ستاره ها است و نباید خیلی نگرانش بود. چیزی که باید بدونی اینه که از سه شنبه به بعد یک حسادت ممکنه کار دستت بده پس نه خوبی‌هات رو برای کسی رو کن و نه چندان به این فکر کن که چرا کسی چیزی داره که تو بهش نرسیدی. اگر ازدواج کردی یا در رابطه‌ای جدی هستی روی رابطه تون کار کن چون کمی نیاز به تقویت و پخته شدن داره. روابط همیشه به شکل نمی مونن و زنده نگه داشتن یک رابطه لازمه اش تغییر شکلشه. اگر هم تنها هستی بدون که این هفته هفته خوبی برای شروع عشق نیست. مرکوری از سه شنبه عقبگرد می کنه و احتمالا تشخیص تو در امور عاطفی چندان دقیق نخواهد بود.

آذر
لازم نیست برای پیدا جواب سوال بزرگت خیلی تلاش کنی. جواب خودش در راهه و بهت می رسه. راه حل های ساده گاهی خیلی بهتر از راه حل های عیب و غریب و پیچیده جواب می دن. ارگ با کسی قهری تلفن رو بردار و ازش یک احوالی بپرس یا با یک مسیج و ایمیل بهش نشون بده که هنوز می تونه برات مهم باشه. از سه شنبه تا یکشنبه هفته بعد فضای عشقی خوبی دیده می شه. هم هوای بیرون گرمتر می شه هم قلب آدم‌ها و این مسیر مناسبی است برای رسیدن به ولنتاین و اوج گرفتن تا آخر فوریه. اگر لازمه مساله ای بین تو و کس دیگه حل بشه از این حرارت برای جوش دادنش استفاده کن.

دی
ریسک های اقتصادی کردن کاری نیست که معمولا سراغشون بری ولی الان کم کم داره وقت یک کار مالی بزرگ یا تصمیم رادیکال در مورد کار فرا می رسه. حالا که ونوس در حرکت رو به جلوش از ماه تولد تو رد شده، طبیعی است که انگیزه‌های عاشقانه و توجه‌های رمانتیکت کمتر شده باشن. سخت نگیر و با جریان حرکت کن. دنیا همینه. یک روز همه به آدم توجه می کنن و یک روز به هر کی توجه کنی براش مهم نیست. این هفته هم می گذره. آخر هفته رو حتما در جمع بگذرون چون خارج شدن ماه از برج آدم، امکان حس نارضایتی رو بالا می بره – حسی که بهترین روش مقابله باهاش،‌ گذروندن وقت در جمع دوستان صمیمی است. خوردن میوه به اندازه کافی فراموش نشه.

بهمن
اینجایی که دنیا رو تکون بدی! حتی اگر خودت ندونی این هفته ازت بر می یاد که تغییری عظیم در یک چیزی ایجاد کنی. کسی یا چیزی رو بشکنی یا اداره ای رو آتیش بزنی! مواظب باش ولی بیش از حد هم احتیاط نکن. گاهی دنیا لازم داره به هم بریزه و بعضی چیزها اگر قرار باشه دوباره ساخته بشن باید اول خراب بشن. در مورد رابطه‌ای که با شک و تردید شروع شده خیلی نگران نباش بلکه نگاه کن که به کجا داره می ره و اگر نهایتش چیزی است که میخوای خودت رو وقفش کن. شکستن یک اصل اخلاقی یا قانونی وسوسه کننده است و لازم هم نیست بیش از حد نگرانش باشی. به هرحال هر کس خلافی می کنه و هفته خلاف تو این هفته است. اگر چیزی رو از کسی مخفی می کنی، توش موفق خواهی بود ولی شرایط رو جوری تنظیم کن که این مخفی کردن زیاد طول نکشه. این هفته هفته شیطنت متولد بهمن است!

اسفند
این حس که اخیرا زندگی یکنواخت شده یا رشدی که باید توش مشاهده نمی شه حس مهمی است و باید بهش توجه بیشتری داشته باشی. معلومه که هیچ کس هیچ وقت اونی که دقیقا می خواد نیست ولی لازمه حس کنیم در حال پیشرفت هستیم. این هفته مرکوری به برج فلکی تو می رسه و بهترین پیشنهاد آسمون اینه که برنامه ریزی کنی. کارهایی هستن که مهمن ولی فوری نیستن (مثل کتاب خوندن، برنامه ریزی بلند مدت، ورزش، …) و خوبه اگر در این هفته اونها رو به برنامه ای منظم اضافه کنی. کسی که دوستش داری حرف و عملش به نظرت یکی نمی یاد. اینو بهش بگو و ازش بخواهد صادق باشه و راحت. تو ارزشمندی و کسانی که کنارت هستن باید ارزشت رو درک کنن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. zahraa
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

  مرسییییییی….و خداقوت
 2. arva
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

  ممنون رنگی رنگی.یه جورایی به این طالع بینی هات اعتیاد پیدا کردم!!:)
 3. بوسه
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

  ممنون خوب بود♥.
 4. عسل
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

  خیلی حوب بود.
  ممنون
  اما اشتباه تایپی زیاد داشت.:)
 5. ᔕᕈƴ
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

  مرسی. من اسفندی هستم واقعاً این روزها دنبال پیشرفت هستم و می خوام احساس مفید بودن داشته باشمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...