طالع رنگی هفته –14 تا 20اسفند - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی هفته –۱۴ تا ۲۰اسفند

طالع رنگی هفته –۱۴ تا ۲۰اسفند

فروردین
هفته شلوغی رو شروع کردی ولی کارها مرتب تر می‌شن و فرصت پیدا می کنی اون جوری که خودت دوست داری، به کارهات برسی. از روز سه شنبه مریخ پر قدرت توی خونه تو است و بودن در یک جمع به نفعت خواهد بود. از روز شنبه چند ساعت وقت خالی برای خودت بذار و فرصت استراحت رو از دست نده.
اردیبهشت
ژوپیتر توی این هفته تاثیری قوی روی ونوس داره و این انرژی‌های عاطفی و معنوی تو رو شدیدا افزایش می‌ده. آماده‌اش باش. کسی که دوستش داری می تونه در مورد برنامه‌های آینده‌ات کمک خوبی بهت بکنه. مشورت بگیر ازش. توی این هفته حتی اگر بخوای، مخفی کردن لبخندت سخته. حتی اگر هدف رو بدونی، مسیر طولانیه و بهتره با حوصله توش پیش بری. شدیدا این قدرت رو داری که یک گروه یا تیم رو رهبری کنی و اگر این فرصت پیش اومد، حتما ازش استقبال کن.
خرداد
توی این هفته بقیه هم به راحتی تاثیر کنار هم بودن سیاره مرکوری و خورشید توی خونه دهم تو رو می بینن: فرصتی عالی برای پیشبرد کارها و به انجام رسوندن پروژه‌ها و حتی تغییر در وضعیت شغلی. روز چهارشنبه هم که مرکوری به ونوس می‌رسه برات روز خاصی توی این هفته است. زمان ارتباط کلامی و قدرت خوبت در متقاعد یا شاد یا سرگرم کردن کسی که دوستش داری. با جرات صحبت کن که طرفت دوست داره حرفت رو بشنوه.
تیر
رشد فردی و یاد گرفتن چیزهای جدید حتی از طریق کلاس‌های آموزشی قلقلکت می ده اما متاسفانه در زندگی‌ای که داری این برنامه‌ها به خوبی پیش نمی‌رن. خبر نه چندان هیجان انگیز دیگه اینه که آخر هفته هم تو خودش یک پیچیدگی داره: ماه توی خونه هشتم روابط نزدیکت است و اگر می خوای به کسی نزدیکتر بشی، باید کمی ازش دوری کنی و بهش فضای نفس کشیدن بدی. خیلی چسبیدن به آدم‌ها، اونها رو فراری می‌ده؛ بخصوص اگر ماه درخشان بالای سر طرف مقابلشون باشه.
مرداد
یک هفته پر از کار ولی خوشبختانه خسته نخواهی بود ازشون – این فعالیت‌ها دقیقا همون چیزهایی است که دوستشون داشتی و منتظرشون بودی و حالا پیش اومدن. در مقابل وسوسه تنبلی مقاومت کن و کارها رو ادامه بده تا تموم بشن. در چهارشنبه و پنجشنبه دچار یک شک می شی. خیلی جدی‌اش نگیر چون بیشتر از اونی که تاثیر اتفاقات بیرونی باشه، به وضعیت ستار‌ه‌ها مربوطه. فقط اگر تا شنبه و یکشنبه ادامه داشت پیگیری‌اش کن.
شهریور
ماه که داره وارد برج جدی می‌شه، کارها رو به پروسه معمول و آرومشون بر خواهد گردوند. این عادی شدن کارها برای بعضی ها که زندگی شلوغی دارن خوبه ولی برای بقیه ای که زندگی شون کم هیجانه، همه چیز رو حوصله سر بر تر می کنه. برای جنگ با این بی حوصلگی سعی کن یکی از کارهای قدیمی (حتی غذا خوردن) رو با روشی جدید انجام بدی (مثلا با دعوت کردن یک دوست). از چهارشنبه که مرکوری وارد خونه پارتنرت می‌شه، هیجان خیلی توی رابطه‌ات قابل پدیدار شدنه و لازمه از حالا خودت رو آماده فضاهای رمانتیک کنی.
مهر
مواظب سلامتی ات باش. اگر می خوای هفته رو به خوبی سپری کنی اولین فاکتورش اینه که مریض نشی. اما خبر خوش اینه که اگر مریض نشدی، آخر هفته‌ خوبی در پیشه. برات برج دلو توی خونه پنجم رمانس است : بازی و خنده و شادی در تمام آخر هفته. اجازه نده یک شک روحیه ات رو خراب کنه. شغل تو نجات مردمی که خودشون ترجیح می دن غمگین باشن نیست و حداقل توی این هفته سعی کن اولویت اول سلامت و اولویت دوم، شادی خودت باشه.
آبان
شادی در پیشه. پنجشنبه ممکنه خسته باشی اما این نباید دلیلی بشه که خوشی کردن رو فراموش کنی و بهترین اسلحه برای یادآوری این نکته هم اینه که به خودت یادآوری کنی که یک رابطه خوب نیازمند تلاشه و گاهی انجام کارهای کمی سخت. از سه شنبه شب ماه وارد برج دلو انقلابی می شه و اصلا نگران نشو اگر قانونی رو شکستی. اینکار گاهی لازمه.
آذر
کمی بیشتر از اون چیزی که باید، خوش بینی. معلومه که داشتن اعتماد به نفس بهتر از نداشتن اونه اما اعتماد به نفس هم اگر زیاد بشه خطرناکه. اگر حرفی توی دلت داری که باید بزنی، از روز چهارشنبه فرصت خوبی داری که بری سراغش. همینطور اگر کار عقب افتاده‌ای داری توی این هفته پیگیری اش کن. متاسفانه باید منتظر یک گفتگوی تلخ هم باشی – اونهم از طرف کسی که یا برات مهمه یا برات مهم می شه. جواب نده تا بگذره.
دی
توی این هفته خوب، همه چیز از اون چیزی که واقعا هست بهتر دیده می‌شه پس برنامه ریزی کردن بسیار مشکله. بودن ماه کماندار توی خونه فانتزی‌هات، اونقدر نور توی فکرت درست می کنه که خودت از خوشبینی ات لجت بگیره و سعی کنی درکی واقعی تر از دنیا برای خودت درست کنی. در آخر هفته از محدوده امنت بیا بیرون و به دو جا که تا حالا نرفتی سر بزن. اینجاها می تونن خیریه‌های آخر سال یا خونه یک دوست باشن. کمی ریسک کن و فایده‌اش رو می بینی. برای جلوگیری از هر خطر احتمالی، از اول شرایطتت رو برای دیگران به طول کامل توضیح بده تا بعدا احساس نکنن بهشون دروغ گفتی.
بهمن
با اینکه سعی می کنی روی کارهای حرفه ای و چیزهایی که ازت انتظار می ره تمرکز کنی، ولی در عمل خودت اهداف دیگه ای داری. هدف های خودت رو به اندازه وظایفت جدی بگیر تا بتونی از زندگی لذت ببری. روز سه شنبه احتمال یک مشاجره می ره. سعی کن کمی دست به عصاتر باشی و گفتگوها رو سخت نگیری چون انرژی ات رو برای آخر هفته لازم داری. بدون که براورده کردن نیاز دیگران با اینکه کار خوبیه ولی وظیفه اصلی تو نیست. خودت باش و اگر بقیه از تو خوششون نمی یاد می تونن برن پی کارشون.
اسفند
دقت کن! برنامه‌هایی که با دوستات می ریزی ممکنه واقعا تاثیر خیلی بزرگتری از چیزی که فکر می کنی روی زندگی ات بذاره. مواظب باشن و این هفته رو با احتیاط رفتار کن. در کل شاید بهتر باشه توی این هفته با کسانی که نمی‌شناسی رفت و آمدی رو قبول نکنی البته حضور ماه توی خونه «پایان» رو می شه جور دیگه ای هم تفسیر کرد: پایان موفقیت آمیز کاری که شروع می کنی وفکر نمی کنی به خوبی تموم بشه ولی اگر واقعیت رو بخوای من که حاضر نمی بودم در مورد این تفسیر ریسک کنم و وارد یک برنامه ناشناخته بشم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. melika
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۱

    سلام-میخواستم خواهش کنم این فالهای هفنگیتونو همون روز نذارید یعنی اگه ۱۴ تا بیستمو دارید میزارید روز چهاردهم نذاریدشون یک روز زودتر یعنی شب چهاردهم بزارید مثلا من امروز اومدم و شدیدا هفته آینده و به خصوص فردا واسم مهمه و فردا نمیتونم ببینم -ممنونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...