طالع رنگی هفته - 13 تا 19 خرداد - رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۱۳ تا ۱۹ خرداد

طالع رنگی هفته – ۱۳ تا ۱۹ خرداد

فروردین
در این هفته شاهد تغییر مهمی توی زندگی ات خواهی بود. نگاهت مثبت می شه و می‌بینی که چیزهایی که فکرش رو هم نمیکردی ممکنه واقعا اتفاق بیافتن. شروع کارهای جدید و رفتن سراغ احساسات جدید، به جای اینکه ترسناک به نظر برسن، برات جذاب می شن. هفته خوبیه برای در نظر گرفتن یک هدف جدید. شاید موفقیت دور باشه ولی در پیش رو است و بهش خواهی رسید.

اردیبهشت
رابطه با یک نفر جدید داره شروع می شه ولی عجله نکن – تعهداتی داری که تا وقتی حضور دارن نباید به چیز جدیدی فکر کنی. آتیش رو آروم نگه دار تا رابطه مغز پخت بشه. قبل از اینکه هر چیزی رو پیش ببری، به اندازه کافی با خودت خلوت کن تا از کاری که می کنی کاملا مطمئن باشی. این هفته، کاملا قابلیت تبدیل شدن به یک کابوس رو داره و اگر می خوای اینطوری نشه، بهترین کار اینه که هیچ دو چیزی رو با هم مخلوط نکنی و تا وقتی درگیر چیز اول هستی، سراغ چیز دوم نری.

خرداد
برای تعطیلات اونقدر که باید نقشه دقیقی نریختی و این باعث بی حوصلگی خواهد شد. غر زدن هم فایده نداره. در عوض تغییر شیوه رفتار و مثبت فکر کردن می تونه همین حالا هم همه چیز رو مرتب کنه. برنامه‌های ساده بریز و ازشون لذت ببر. دوستات رو دور خودت جمع کن و همه راضی خواهند بود. آدمی اجتماعی هستی ولی گاهی این رو کمتر از چیزی که باید نشون می دی. نارضایتی‌ای که داری رو به شکل یک عمل بروز بده و خواهی تونست به طور کامل از این هفته لذت ببری.

تیر
در حال گذر از شرایط سماوی‌ای هستی بهت کمک می کنه ریلکس‌تر و آرومتر باشی. اگر کتابی بخونی یا به موزیک جدیدی گوش بدی، لذت زیادی خواهی برد. این احساس که از خودت دور شدی، واقعیت داره. برای خودت بیشتر وقت بذار. کسالت پنجشنبه رو با وقت گذاشتن برای خودت پر کن. ظاهرا هم داری به یک تغییر توی خودت فکر می کنی؛ تغییری که حس خوبی بهت می ده. اینکار رو بکن چون باعث بالا رفتن اعتماد به نفست خواهد شد و از طرف دیگران، هیچ چیز یک آدم جذابتر از اعتماد به نفس داشتنش نیست.

مرداد
وقتی سفر توی فکر آدم موج می زنه، یک جا نشستن سخته. وقتی فکر می کنی باید کارهای بزرگتری بکنی، خیلی سخته به کارهای فعلی ادامه بدی. ولی واقعیت اینه که این هفته ، هفته برنامه ریزی نیست. اگر قبلا برنامه ریزی کردی حالا اجراش کن اما اگر برنامه ریزی خاصی نداشتی، لازم نیست الان هم شروع کنی. در رابطه‌ات هم تغییری دیده می شه. شرایط به چیزی که می خوای نزدیکتر می شه به شرط اینکه در لحظه مناسبی که احتمالا از سه شنبه تا جمعه اتفاق خواهد افتاد، حرف مناسب رو بزنی. فراموش نکن که گاهی زدن هر حرفی، بهتر از ساکت مونده پس خیلی در مورد چیزی که باید بگی فکر نکن و فقط سر صحبت رو باز کن. طرف مقابل از تو مشتاقتر خواهد بود.

شهریور
این هفته شاید یکی از شلوغترین هفته‌ها و پر کارترین روزهای تو بوده ولی در عوض می تونم بهت مژده بدم که وقت استراحت در حال رسیدنه و حتی با بی حوصلگی‌ای که در پیشه، با خودت فکر خواهی کرد که چه خوب بودن اون روزهای شلوغ. روز چهارشنبه – یا یک روز جلو و عقب – با کسی که بسیار شبیه خودته دیدار می کنی. این دیدار اونجوری که باید پیش نمی ره ولی نگران نباش. در طولانی مدت تاثیرش رو خواهی دید. از همیشه جذابتر شدی – خوبه که از این موقعیت استفاده کنی و تا وقتی نور زهره روی صورتت می تابه، به طرفدارهات اضافه کنی.

مهر
هفته خوبی داری. امن‌تر از همیشه و پر هیجان تر از همیشه. شرایط خوبی داری برای یک گپ خوب. اگر لازمه چیزی رو بگی بگو و اگر لازمه چیزی رو از طرف کسی گوش بدی با حوصله اینکار رو بکن. در شغل یک تغییر دیده می شه و به یکی از اهدافت می رسی اما در روابط شخصی چیزها مثل قبل هستن هرچند که کمی پیچیدگی پیش رو است اما به خوبی و موفقیت خواهی گذروندش. کمی وقت شخصی برای خودت بذار و از یک سفر لذت ببر.

آبان
وارد یک برنامه غیرمعقول می شی. کاری که حتی به نظر خودت هم نباید یک آدم عاقل واردش بشه ولی در این شرایط خاص تصمیم می گیری بری توش – شاید هم می افتی توش. این هیچ اشکالی نداره و در نهایت هم باعث شادی و خوشحالی ات خواهد شد. در این هفته هیچ قراردادی نبند و به کسی قول محکمی نده ولی توی روابط شخصی سریع باش و اهل ریسک و همه چیز به نفعت تموم می شه.

آذر
عشق و دوستان و تفریح خیلی جذاب هستن. ازشون لذت می بری ولی آرزو می کنی کاش خرج اینکارها کمتر بود چون ظاهرا مدتی است اونقدر که لازم داری، پول نداری. با اینکه معمولا عقل می گه باید حسابی فکر کرد و بعد وارد کارهای مهم شد، اما در این هفته خاص اگر کار بزرگی پیش اومد می تونی سریعا سراغش بری چون در نهایت باعث رضایت طولانی مدتت خواهد شد. عکس العمل‌های سریعی که نشون می دی حاوی نظر واقعی ات است و به همین دلیل توصیه می شن – بخصوص توی زندگی عاطفی و عشقی. کاری رو بکن که اول به ذهنت می رسه و زیاد نقشه کش و اگر شد یک رستوران خوب رو هم حتما در برنامه این آخر هفته قرار بده.

دی
شراط خوبیه برای حرف زدن – اونهم در جمع. انگار می تونی هر چیزی که می خوای رو بگی و بقیه به دقت و با علاقه به حرفت گوش می دن. مخفی کردن احساسات اما اصلا خوب نیست و تو رو به چیزی که می خوای نخواهد رسوند. شاید جالب باشه که در این هفته با بودن زهره، برنامه ریزی از قبل فایده چندانی نداره و کارها تغییراتی رو شاهد خواهند بود که از دست های تو خارجه. شجاع باش و حرف بزن – هیچ کس با رابطه برقرار کردن شکست نخورده. تا قبل از رسیدن چهارشنبه، خواسته‌ات در رابطه عاطفی‌ای که توش هستی رو بگو وگرنه بعدا افسوس خواهی خورد.

بهمن
با بودن زهره توی خونه دومت، نیازهای اجتماعی و عاطفی‌ات بیشتر از همیشه است و شاید جواب‌های قدیمی به نظرت دیگه کافی نباشن. ورزش می تونه بهت کمک کنه – از پیاده روی تا زومبا. در حین یک رقابت با کسی آشنا خواهی شد که برات از نظر عاطفی آرام بخشه یا با کسی که هستی، می تونی رقابتی بسیار لذت بخش داشته باشی. اگر تا حالا تست نکردی ولی امکانش هست، چیزی مثل بولینگ رو امتحان کن و کلی خنده رو به زندگی ات بیار تا با اون کسالت عاطفی و روحی مبارزه کنه.

اسفند
تقریبا هر چیزی که خوبه و هر چیزی که انرژی بخشه می تونه توی خونه به جریان بیافته. اینکار نیاز به یک چرخش انرژی خوب داره. اگر انرژی رو توی خونه به جریان نندازی، کسالت و بی حوصلگی به همه چیز غلبه می کنه اما در این هفته اگر کوچکترین تلنگری به انرژی بزنی، یکهو کلی چیز خوب اتفاق خواهد افتاد و زنجیره چیزهای خوب به زندگی عاطفی و رمانس هم خواهد رسید. بیکار نشین و کمی شادی درست کن و از انجام چیزهایی که دوست داری لذت ببر تا یک هفته عالی رو بگذرونی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...